Bitcoin Forum
April 25, 2024, 10:22:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 »
  Print  
Author Topic: 🔥🔥 Bountyhive Resmi Soru Cevap Alanı 🔥🔥  (Read 6106 times)
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
April 19, 2018, 06:25:58 PM

Bugün yeni bir kampanya gelmiş ama yetişemedim zaten twitterdan en fazla 15 kampanyaya katılabilir limiti geldi o yüzden katılamıyormuşum.

aslında bir bakıma güzel bir olay bu 15 kampanya limiti. artık insanlar projeye göre twittera girecek ama şimdi baştan beri giren arkadaşlar vardır 15 den fazla kampanyada olan onların ki iptal mi oldu acaba bilginiz var mı acaba bu konuda
1714040574
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714040574
Reply with quote  #2

1714040574
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 344

View Profile
April 19, 2018, 06:35:46 PM

Xday123 evet bir de sanırım artık hemen dolmaz twitter kampanyları. Şu anda 15 den fazla olanların iptal olmadı 14'e düşene kadar sanırım giremeyecekler.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 19, 2018, 06:36:13 PM

Bugün yeni bir kampanya gelmiş ama yetişemedim zaten twitterdan en fazla 15 kampanyaya katılabilir limiti geldi o yüzden katılamıyormuşum.

aslında bir bakıma güzel bir olay bu 15 kampanya limiti. artık insanlar projeye göre twittera girecek ama şimdi baştan beri giren arkadaşlar vardır 15 den fazla kampanyada olan onların ki iptal mi oldu acaba bilginiz var mı acaba bu konuda

yok hocam bildiğim kadarıyla önceden girenlerin iptal olmadı. bundan sonraki kampanyalar için geçerli 15 kuralı.adaletli olması bakımından güzel olmuş bence de bu karar.daha seçici olmak gerekiyor artık kampanya katılımı konusunda.

,........
tadzio
Full Member

Activity: 344
Merit: 100

View Profile
April 19, 2018, 10:27:54 PM

Twittere ve facebooka kaydolma hızıyla rekora koşan bounty sitesi nihayet bazı düzenlemelere başladı demek, insanların az kazanç nedeniyle yoğun şikayeti oluştu tabi limitsiz katılımcı iyi olmamıştı. Türkçe telegramını takipteyim, İmzalarda spreadsheet görülmemesi rahatsız edici ama bu kampanyadan çıkınca sanırım bir kayıt açacağım sitede.
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
April 19, 2018, 11:06:31 PM

Xday123 evet bir de sanırım artık hemen dolmaz twitter kampanyları. Şu anda 15 den fazla olanların iptal olmadı 14'e düşene kadar sanırım giremeyecekler.

hemen dolar hocam kaç bin üyesi var platformun. Sürekli aynı kişiler hızlı davranıp bountylere girdiği için diğer kullanıcılarada fırsat eşitliği yaratılmak istendi. Bunun yanında da twitterın bir süre sonra postları arşivlemesi sıkıntı çıkarıyordu tamamen bunlardan ötürü 15 sıınır uygulaması getirildi
hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
April 20, 2018, 02:55:14 AM

illaki cevaplanmıştır ancak şuan tüm cevapları okumaya vaktim olmadığı için sormak durumundayım. görüyorsunuz ki koranın imza kampanyasındayım ancak bir takım belirsizlikler oldu. koranın dağıtımıyla alakalı sorun mu çıktı ki dağıtım günü ertelendi, dağıtım zamanı takribi ne zaman olur tahmini bir cevapla ve yine 1 hafta sonra en azından dağıtılacak miktar belirlenecek midir? şimdiden teşekkürler.

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
April 20, 2018, 06:28:25 AM

illaki cevaplanmıştır ancak şuan tüm cevapları okumaya vaktim olmadığı için sormak durumundayım. görüyorsunuz ki koranın imza kampanyasındayım ancak bir takım belirsizlikler oldu. koranın dağıtımıyla alakalı sorun mu çıktı ki dağıtım günü ertelendi, dağıtım zamanı takribi ne zaman olur tahmini bir cevapla ve yine 1 hafta sonra en azından dağıtılacak miktar belirlenecek midir? şimdiden teşekkürler.

Günaydın;

Kora'nın satışlarını 20 gün ertelemesi sebebiyle dağıtımla alakalı bir gecikme söz konusu olabilir, çok uzun sürmeyecektir diye düşünüyorum. Kaç token kazandığınızı duyururuz sorun yok, önemli olan tokenlerin başarıyla cüzdanlarınıza yollanması.

Projenin dağıtım tarihini bir kaç gün içerisinde duyuracağız. Sizden ricam biz duyurmadan Kora'nın imza kampanyasından çıkmamanız.

Teşekkürler.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 20, 2018, 06:48:24 AM

Spreadsheet olmadıgı için bu platformdan zerre kadar haz etmiyorum. Sebebide bu forumda büyük bir sorun var oda multi hesap
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3285504.0 buyrun adam 24 farklı hesapla cayır cayır bounty kovalıyor. Şimdi bu eleman manyağın biri tarafından yakalnıp ifşa edilmiş ve lauda tarafından güzelce kırmızıya boyanmış peki bountyhive de böyle bir mekanizma yok adam 100 acc ile girip bounty kovalarsa nasıl olacak ?
Internet Explorer
Member
**

Activity: 208
Merit: 10

View Profile
April 20, 2018, 06:09:02 PM

StealthCrypto'nun tokenleri hesaplandı fakat cüzdanlara dağıtılmadı sanırım
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 20, 2018, 06:19:04 PM

Spreadsheet olmadıgı için bu platformdan zerre kadar haz etmiyorum. Sebebide bu forumda büyük bir sorun var oda multi hesap
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3285504.0 buyrun adam 24 farklı hesapla cayır cayır bounty kovalıyor. Şimdi bu eleman manyağın biri tarafından yakalnıp ifşa edilmiş ve lauda tarafından güzelce kırmızıya boyanmış peki bountyhive de böyle bir mekanizma yok adam 100 acc ile girip bounty kovalarsa nasıl olacak ?

Merhaba;

Bizimde kendimize göre belirlediğimiz bir takım önlemlerimiz var. Bu konuda merak edilecek birşey yok, konuyla ilgilenen arkadaşımız da var.

StalthCrypto dağıtımları şirkete yollandı, yarın başlatılmasını bekliyoruz bir aksilik olmazsa. Bu projede escrow olmadığı için firmanın kendisi tarafından dağıtılacak.

Teşekkürler.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
April 20, 2018, 07:25:41 PM

Profilinizde - trust göremiyorum. Lauda'nın attığı - trustlar yetkisi elinden alındığı için bountylerde görünmüyor diye biliyorum.
Tercüme ve imza kampanyalarında - trustlu üyeler kabul edilmiyor. Konu ile ilgili direk colorlesskle iletişime geçmenizi ve bu fotoğrafı göndermenizi rica ediyorum.

Türkçe bölümünde sadece Pazar Alanı'nda trust puanları görünür. Default Trust'ta aslında olmaması gereken birkaç isim olduğu için trustın renginden çok içeriğine bakılmalı. Twn ile mentalpanda'nın farklı kişiler olduğunu forumda bilmeyen yoktur. Kendisi, aslında güvenilir olmadığı halde DT'de bulunan forumun kanser üyelerinden birinden, haksız bir negative trust yemiş.

Yazılan yazılar trustın görünmediği bölümlerde de kabul edildiği için bunun kampanyaya olumsuz bir etkisi olmayacaktır. Kabul edilmesinde bir sakınca olmaması gerektiğini düşünüyorum.

1Eth altı da çekebilirsiniz öyle bir sınır yok, kaldırdık o limiti. Kaldırılmış bir sistemi tekrar işleme koyduk, 0.01 Eth, 0.0075 Eth olarak güncellendi. Çekim verin gönderilecektir.

"You need at least 1 ETH in order to withdraw!"
Hala aynı uyarı geliyor. Ayrıca kazanılmış miktarların düşürülmesi doğru olmamış. Ref sisteminden bir beklentim yok, sadece bu uygulama bana doğru gelmediğinden paylaşmak istedim.

Bu konuda hatalı açıklama mı yaptınız? Hala withdraw için en az 1 ETH gerekli uyarısı geliyor.

Ben - trustın sebebini inceledim ve arkadaşlara da konuyu belirteceğim. Twn sizden ricam konuyu yukarıda belirttiğim gibi size yolladığım resimle birlikte Colorlessk'e yazmanız. Neticede son kararı verecek olan odur. Kurallarda açık olarak imza kampanyası için bu durumun yazmadığını belirtmeyi unutmayın.

Referans kampanyası ile ilgili bana sorduğunuz soruyu hatırlıyorum. O gün bir Türk arkadaşımıza 0.9 ethereum ödeme yapıldı, gönderimden önceki hesaplamada 1.03 ethereum görünüyordu ref ödülü. Fakat bazı kampanyalarda hata olduğu için güncellenmek zorunda kaldı. Daha önce çekim talebi verildiği için bu miktar üyemize siz bana soruyu sorduğunuz gün gönderildi mağduriyet yaşanmaması açısından. Ben de bu transferi gördüğümde limitin kaldırılıp kaldırılmadığı bilgisini başka bir ülke adminine sordum ve kaldırıldı demek ki cevabını aldıktan sonra size bilgi olarak yazdım.

Benim hatalı bilgi vermemden kaynaklanıyor konu, limit hala 1 Ethereum. Ayrıca çekimin 0.5 Ethereuma düşürülmesi için talepler olduğunu arkadaşlara da yazdım. Ama henüz durum ile ilgili bir cevap gelmedi.

Oncelikle destekleriniz icin tesekkurler. Colorlesse mesaj attım. Sende konuyu soylersen sevınırım.
Tesekkurler
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
April 24, 2018, 03:16:08 PM

Bu mossland ödül fazla dağıtıldı diye yeni bir token çıkaracakmış diyorlar bilgilendirirmisiniz bizi biraz olay tam olarak nedir aslı astarı var mı?
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 24, 2018, 05:32:37 PM

ya arkadaş biz tek hesabı zor idare ediyoruz adam da ki hesaplara bak 20 adet hesap var ve hepsi çok sağlam rütbeler. ne zaman olmuş bu rütbeyi. bu tarz adamlar bounty ye girse bize tabiri caizse eşşeğin sallana çükü ancak kalır. baksana adam 10 hesapla aynı imzaya dalsa ona gelen tokenleri borsaya çıkınca  dumplatır tokeni. yuh arkadaş ya bu nedir. hiç mi işi gücü yok bu gibi kişilerin
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
April 24, 2018, 07:26:48 PM

şimdiye kadar burada ki bountylerden ne kazandınız merak ettim doğrusu. hemen dolup taştığına göre çoğu bounty ne kazandınız. en az 3-5 biten bounty vardır. en çok kazandığınızı yazında pişman olup olmamaya karar vereyim   Grin Grin Grin
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 24, 2018, 10:36:50 PM
Last edit: April 24, 2018, 11:54:31 PM by vipganyan

Bu mossland ödül fazla dağıtıldı diye yeni bir token çıkaracakmış diyorlar bilgilendirirmisiniz bizi biraz olay tam olarak nedir aslı astarı var mı?

Merhaba;

Mossland bize escrow olarak teslim ettikleri tokenlerle ilgili problem çıkardı, böyle bir durum var evet. Fakat anlaşmamız olduğu için bu tarz bir şey yapamazlar, tokenlerini değiştirseler bile swap yapmak zorundalar yada tekrar yollayacaklar yasal problem oluşuyorsa. Diğer admin arkadaşlar konu ile ilgili ekiple görüşüyor, sorun çözülecektir. Asıl sebep 225 ethereum mu değil mi bilmiyoruz ama bize hiçbirşey sormadan böyle bir paylaşımda bulunmuşlar, sonra da bizimle iletişime bile geçmediler biz bu emailin ne anlama geldiğini sorana kadar.

Problem tamamen Mossland'dan kaynaklanıyor. Anlaşmamızda dağıtım tarihleri belli,miktarlar belli, herşey belli. Hardcap miktarına bağlı bir anlaşmamız da yok Mosslandla. Kafamıza göre token dağıtacak olsaydık Stealth Crypto, Kora ve Cool Cousin'i dağıtırdık, şirketlerin smart contract problemleri sebebiyle bizden süre istemesi yeterli, üyelerimize duyuruyoruz kimse kalkıpta şirketlerini basmıyor. Bazen projeler anlaşılmaz hareketler yapabiliyor, piyasaların bir anlık sallantısı her sözü değiştirebiliyor.

Şuanda tokenleriniz güvende, herhangi bir problem yok sizin için. Gelişmeleri sizinle buradan ve telegram grubumuzdan paylaşacağım. ICO yeni sona erdi bildiğiniz gibi. Üyelerimizi korumak için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz.

Teşekkürler.

yenilmez86
Member
**

Activity: 1254
Merit: 43

View Profile
April 25, 2018, 10:51:19 AM

Retail.Global gibi bazı projeler resmen Tweet atma özürlüsü. Kampanya başladığından beri (2. haftadayız) sadece 1 Tweet attı adamlar. Her gün kendimiz Tweet yapmak zorundayız. ICO sürecindeki bir proje neden böyle davranır anlamıyorum.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 344

View Profile
April 25, 2018, 07:03:45 PM

Mossland yeni token çıkartma durumunu buradan gördüm  ki vipganyan siz zaten durumu takipteymişsiniz, bilgilendirme yaparsınız teşekkürler.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

Internet Explorer
Member
**

Activity: 208
Merit: 10

View Profile
April 27, 2018, 03:23:22 PM

Merhaba,

Projelerin akıbeti ile ilgili gelişmeler var mı acaba ? Cool Cousin ve diğer biten projeler hesaplanma aşamasındalar mı?

Saygılar
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 27, 2018, 08:41:58 PM

Merhaba,

Projelerin akıbeti ile ilgili gelişmeler var mı acaba ? Cool Cousin ve diğer biten projeler hesaplanma aşamasındalar mı?

Saygılar

Merhaba,

Cool Cousin açıklandı 1 saat önce. Kora için şuanda escrowla görüşüyoruz, açıkladıktan sonra direk dağıtım başlayacak.

İyi akşamlar.

ingiltere
Legendary
*

Activity: 2968
Merit: 1478

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
April 27, 2018, 09:02:16 PM

Kora için şuanda escrowla görüşüyoruz, açıkladıktan sonra direk dağıtım başlayacak.

Kora imzasını kaldırabiliyor muyuz?

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 »
  Print  

Jump to: