Bitcoin Forum
June 19, 2024, 08:49:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 »
  Print  
Author Topic: 🔥🔥 Bountyhive Resmi Soru Cevap Alanı 🔥🔥  (Read 6115 times)
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
April 30, 2018, 11:48:01 AM

dbrain imzasını kaldırabilir miyiz?

Merhabalar;

Evet Dbrain, Bitwatt ve Social Wallet imzasını kaldırabilirsiniz. Bu konu hakkında emin olabilmeniz için kampanya bittikten sonra bir başka kampanyanın imza kampanyasına katılmayı deneyin, sistem devam eden imza kampanyanız var demediği taktirde tüm imza kampanyalarından çıkabilirsiniz.

Robotina,SSOT ve Doctailor kampanyası bu gece sona eriyor, yarın akşam saatlerinde o kampanyaların imzalarından da çıkabilirsiniz.

Yeni kampanyamız 36 saat içerisinde yayınlacaktır. Bilgisini de buradan vermiş olayım.

Teşekkürler.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
April 30, 2018, 04:58:23 PM

@vipganyan bilgiler için çok teşekkürler. Bu arada ilk olarak hangi coin in dağıtımı planlanıyor biten kampanyalar arasında, tarih belli mi?
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 30, 2018, 05:44:59 PM

Sizinle yaklaşık 15-16 kampanyaya katıldım nacizane eleştirim olacak. Alternatiflerinize göre en büyük eksiğiniz spreadsheet olmaması bu durum sizi şeffaflıktan uzaklaştırıyor.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 30, 2018, 05:48:41 PM

ilk başlarda çok dikkat etmemiştim ama dbrain in kampanyası bitince baktım 14 haziran da token göndereceklermiş. anlamadığım bu vakte kadar neden bekleniyor. imzasına da katılmıştım. twitter ve facebook ta vardı. 14 mayıs olsa yine anlarım ama 14 haziran neyin hazırlığı anlamadım. şimdiye kadar imza kampanyalarında yüzüm bir kere gülmedi gitti.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 30, 2018, 06:09:51 PM

İmza kampanyalarında artık en az 15 post atılması gerekiyor. Bildiğiniz gibi Mayıs ayının 1'inde bir kampanya daha bitiyor. Şimdi bu kampanya için biz kaç tane post atmak zorundayız. 15 mesajı bir haftaya yaymamız gerektiğine göre maksimum 5 post yeterli mi yoksa mecburen daha fazla mı post atmamız gerekiyor?

Teşekkürler.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 30, 2018, 06:32:14 PM

ilk başlarda çok dikkat etmemiştim ama dbrain in kampanyası bitince baktım 14 haziran da token göndereceklermiş. anlamadığım bu vakte kadar neden bekleniyor. imzasına da katılmıştım. twitter ve facebook ta vardı. 14 mayıs olsa yine anlarım ama 14 haziran neyin hazırlığı anlamadım. şimdiye kadar imza kampanyalarında yüzüm bir kere gülmedi gitti.

Merhaba;

Dbrain henüz satışlarına dahi başlamadı, ertelemelerde bu tip sorunlar olacaktır. Bu sebeple tokenleriniz bizim escrowumuzdadır. Tokenlerinizi bu süre içerisinde zaten satamayacaksınız, puanlamadan sonra panelinizdede yazan tokenleriniz belirtilen tarihte cüzdanlarınıza gönderilecektir. Bizim için bir problem yok biz yollarız fakat bu seferde şirketlerin olası contract problemlerinde mağdur olabilirsiniz, mosslandda benzer problemle karşı karşıya kaldık üyelerimizin bu tip problemler yaşamasını istemediğimiz için bu şekilde bir politika belirleme kararı aldık.

İmza konusunda bildiğiniz gibi haftalık 15 post kuralı getirildi, bu sebeple 1 Mayısta bitecek kampanyalar için hafta 3 gün olacak. Sizden ricamız 15 postu 3 gün içinde tamamlamanız. Tamamlamadıysanız yarın gece 23:59:59a kadar tamamlayın lütfen postlarınızı. Dün biten kampanyalarda post aramadık, bu 3 günlük süresi kalan kampanyalarda eksik postları problem yapmayacağımızı da belirtmek istiyorum.

İlk dağıtımı Coolcousin ve Airpod olarak planlıyoruz.

Teşekkürler.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
May 01, 2018, 02:33:27 AM

İmza kampanyasında kuralın haftalık 15 mesaja çıkması iyi olmamış. Bazen yoğun oluyoruz her gün foruma giremiyoruz. Ayrıca rakiplerin çoğu hala 10 mesaj istiyor. Bakalım bu karar platformu ne yönde etkileyecek.
Rhamon
Member
**

Activity: 98
Merit: 12

View Profile
May 01, 2018, 07:47:59 AM

Selam steatlh Crypto için ödeme yapıldımı acaba?
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
May 01, 2018, 08:02:02 AM

İmza kampanyasında kuralın haftalık 15 mesaja çıkması iyi olmamış. Bazen yoğun oluyoruz her gün foruma giremiyoruz. Ayrıca rakiplerin çoğu hala 10 mesaj istiyor. Bakalım bu karar platformu ne yönde etkileyecek.

evet olumsuz olmuş epeyce bende şans eseri denk geldim 15 mesaja çıktığına.. 15 mesaj çok fazla gerçekten, sırf 10 posttu diye katılıyordum imzalara açıkcası.. ayrıca çoğu imza kampanyasında boşluklar var. Bu kararla imza kampanyalarına katılanlar daha da azalacaktır. spreadsheet içinde bir düzenleme yapmanızı bekliyorum açıkcası, kazancımızı katılmadan önce aşağı yukarı tahmin etmemiz açısından önemli olacağını düşünüyorum
phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
May 01, 2018, 09:50:25 AM

Ne zamandır steemit yazılarının altında bounthive kampanyası olduğuna dair yazı görüyorum. Merak ettim araştıracağım. Ana yazınız üzerine sistemi açıklayıcı bir edit yaparsanız sevinirim
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
May 01, 2018, 10:12:27 AM

Ne zamandır steemit yazılarının altında bounthive kampanyası olduğuna dair yazı görüyorum. Merak ettim araştıracağım. Ana yazınız üzerine sistemi açıklayıcı bir edit yaparsanız sevinirim

Merhaba;

https://siberekonomi.com/bountyhive-io-bounty-programi-nedir/ linkinden Bountyhive sistemi ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.

Stealth Crypto hesaplamaları proje ekibine yollandı, önümüzdeki hafta dağıtımları tamamlayacaklarını düşünüyoruz. Henüz başlamadılar contract problemleri sebebiyle.

İmza kampanyaları konusunda 75 karakterden 85 karaktere çıktı mesaj uzunluğu ve haftalık 15 post şartı getirildi. İmzalarda boşluklar olabilir, bu da üyelerimizin daha yüksek tokenler kazanmasını sağlayacaktır. Ben kendi adıma bunu problem etmiyorum. Bir çok kampanya 15 posta geçti haftalık olarak, biz de bu şekilde bir karar aldık.

Teşekkürler.
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
May 01, 2018, 10:42:58 AM

Merhaba;

Dbrain henüz satışlarına dahi başlamadı, ertelemelerde bu tip sorunlar olacaktır. Bu sebeple tokenleriniz bizim escrowumuzdadır. Tokenlerinizi bu süre içerisinde zaten satamayacaksınız, puanlamadan sonra panelinizdede yazan tokenleriniz belirtilen tarihte cüzdanlarınıza gönderilecektir. Bizim için bir problem yok biz yollarız fakat bu seferde şirketlerin olası contract problemlerinde mağdur olabilirsiniz, mosslandda benzer problemle karşı karşıya kaldık üyelerimizin bu tip problemler yaşamasını istemediğimiz için bu şekilde bir politika belirleme kararı aldık.

İmza konusunda bildiğiniz gibi haftalık 15 post kuralı getirildi, bu sebeple 1 Mayısta bitecek kampanyalar için hafta 3 gün olacak. Sizden ricamız 15 postu 3 gün içinde tamamlamanız. Tamamlamadıysanız yarın gece 23:59:59a kadar tamamlayın lütfen postlarınızı. Dün biten kampanyalarda post aramadık, bu 3 günlük süresi kalan kampanyalarda eksik postları problem yapmayacağımızı da belirtmek istiyorum.

Teşekkürler.

Merhabalar;
Benim haberim yoktu 15 post olayından, yeni denk geldim.
Ne zaman geçildi bu uygulamaya acaba?
Geçen haftaki postların durumunu filan göremediğimiz için soruyorum.
Bir de, rapor postlarının geçersiz olma durumu hakkında itirazlar geliyor mu? Bu konuda bir gelişme olabilir mi?
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
May 01, 2018, 11:23:01 AM

yazık bence saçma, bir durum, eskiden 10 posttu, şimdi 15 posta çıkarmışlar, bence çok fazla spam oluyor bu tip mesaj attırımlarında
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
May 01, 2018, 11:23:54 AM

Ne kadar büyük çaplı bir dolandırıcılık olduğunu, spreadsheet olmamasından anlayabilirsiniz,   kimin ne aldığını kimse bilmiyor ve ekibin ne kadar çaldığı da belli olmuyor böylelikle
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
May 01, 2018, 11:27:04 AM

Merhaba;

Teşekkürler.

Merhabalar;
Benim haberim yoktu 15 post olayından, yeni denk geldim.
Ne zaman geçildi bu uygulamaya acaba?
Geçen haftaki postların durumunu filan göremediğimiz için soruyorum.
Bir de, rapor postlarının geçersiz olma durumu hakkında itirazlar geliyor mu? Bu konuda bir gelişme olabilir mi?

Merhabalar;

Bu hafta başladı zaten bu kural, birşey kaybetmiş sayılmazsınız. Pazar gününe kadar 15 posta tamamlamanızı rica ediyoruz.

Teşekkürler.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
May 01, 2018, 11:28:45 AM

Sorudan ziyade ben bize bu kolaylığı sağladığınız için teşekkür ediyorum. Her gün yarım-bir saatimizi alan olayı 10 dakikada halleder olduk. Umarım gittikçe daha iyiye gider bu işlerden başarı sağlarsınız.

vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
May 01, 2018, 11:29:54 AM

yazık bence saçma, bir durum, eskiden 10 posttu, şimdi 15 posta çıkarmışlar, bence çok fazla spam oluyor bu tip mesaj attırımlarında

Kurallarımız bu şekilde güncellendi, alınan kararı ben de burada duyurmakla mükellefim.

Sizin kendi imzanız da haftalık 15 post istiyor. Neden bu kuralı eleştiriyorsunuz anlamış değilim. Buyrun oaxın haftalık imza kuralı.

5. In order to get a weekly Reward the participant should make at least 15 constructive posts during this week.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
May 01, 2018, 11:42:09 AM

Sorudan ziyade ben bize bu kolaylığı sağladığınız için teşekkür ediyorum. Her gün yarım-bir saatimizi alan olayı 10 dakikada halleder olduk. Umarım gittikçe daha iyiye gider bu işlerden başarı sağlarsınız.

İyi dilekleriniz ve olumlu geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Çeşitli güncellemeler yapılacak zaman içerisinde, işinizi daha da kolaylaştırıp kazancınızı arttırabilecek düzenlemeler yapılması ile ilgili arkadaşlara bazı eksiklikleri sürekli izah etmeye çalışıyorum.
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
May 01, 2018, 02:02:54 PM

Sistem gayet güzel ancak Sosyal medyada dağıtılan tokenlar oldukça az geldi. Sanırım katılan sayısının çokluğundan dolayı bu böyle oluyor. Bir hesabım ile imza kampanyasına da katıldım oda bir iki hafta için de dağıtılacak. Acaba orada ödüller nasıl olacak. Gördüğüm kadarı ile İmza kampanyasına katılan sayısı daha az. Sanırım o kısma yönelmek daha fazla gelir getirebilir. Başarılarınızın devamını diliyorum.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
May 02, 2018, 10:21:54 AM

Ne kadar büyük çaplı bir dolandırıcılık olduğunu, spreadsheet olmamasından anlayabilirsiniz,   kimin ne aldığını kimse bilmiyor ve ekibin ne kadar çaldığı da belli olmuyor böylelikle

Kimse kimseyi zorla sistemin içine sokmuyor o yüzden dolandırıcılık gibi ithamlarda bulunmadan önce sisteme giriş yapın ve dolandırıldığınızı kanıtlayın. Aksi halde yaptığınız şey iftira atmak olur. Gelin burada kanıtlarla dolandırıldığınızı ispatlayın ondan sonra üzerine konuşalım bu konunun.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 »
  Print  

Jump to: