Bitcoin Forum
June 24, 2024, 09:36:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Airdroplar ve imza kampanyası müzdaripleri buraya...  (Read 1281 times)
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
February 19, 2018, 07:58:29 PM

Bir sürü airdroba katılıyorsun çok azı geliyor. Zaten gelenlerin çok azı iyi para ediyor. Böylece airdroptan kazanma şansın iyice azalıyor. Bountyler ise kampanyanı iyi seçmen gerekiyor hangisi iyi bilemiyorsun. Aldıktan sonra değerlenmesi için aylarca bekleyebilirsin, aylarca bekledikten sonra ilk değerinden daha düşük bir değere de ulaşabilir. Bu işlere zaman harcıyorsun ama bazen attığın taş ürküttüğün kurbağaya değmiyor.

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 19, 2018, 07:59:21 PM

Arkadaşlar belki yüzlerce airdrop formu doldurdum. İmza kampanyalarından faydalanmaya çalıştım. Ama tık yok hala 5 aydır. Bu konuda deneyimi olan arkadaşlar anlatabilirler mi imza kampanyasında nerelerde hata yapıyorum. Yada bir öneride bulunabilecek birisi var mıdır. Telegram gruplarında adamlar yazıyor 1000tl aldım bugün airdroptan diye. Yamin ederim inanamıyorum Angry Angry

kardeş önüne geleni yap. ben son  ayda 1400 dolara yakın aldım ref link te atmıyorum.  o yüzden çok rahatım. btw gelmişti bana yaklaşık 1500 adet zamanında çok uğraştım ve dandik bir borsada satabiliyorduk. yalan olmasın 15 tatilinin son haftasıydı. millet daha çok gidecek diyrdu ama ben nasılsa beleş diye sattım gitti yaklaşık 710 dolar tuttu. yaklaşık 10 gün öncede cüzdana capp diye bir coin gelmiş nerden geldi haberim yok. zannettim ki çöp ama bakınca yaklaşık 700 küsur dolarda o tuttu. ha bende 100 e yakın değişik isimde token var çoğu çöp. böyle bir iki denk gelmesi için önüne geleni yap. neyin ne olacağı belli değil. isteyen inansın isteyen inanmasın. şuanda da fırsat buldukça form dolduruyorum. nasip kısmet...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
hisarardi
Member
**

Activity: 532

View Profile
February 19, 2018, 08:01:24 PM

1.5 aydır çnce airdrop nedir  öğrendim ve başladım form doldurmaya. yaklaşık 150 form doldurmuşumdur. Şu ana kadar cüzdanıma 11 token yollandı ancak bu tokenlerin 3ü henüz piyasada. Diğer 8 tokendende tahminimce enfazla 2-3 tanesi piyasaya girebilecek. Hele bi tane var ki  10 milyon tane yollamış, piyasaya çıksın 1 dolar olsun hemen bozacam  Grin Grin
Ama anladığım siz pek takipçisi değilsiniz katıldığınız kampanyaların. Ben her doldurduğum formu defterime not alıyorum, takip ediyorum. Mesela kampanyaların bir çoğu Marttan itibaren dağıtım yapacaklarını belirtiyolar. Bekleyip göreceğiz.

özellikle çince olanları bende baya bi doldurdum ne gelen var ne giden diyordum. demek ki martı beklemek lazımmış. sağol kardeş bilgilendirme için... bereketli kazançlar diliyorum...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
February 19, 2018, 08:02:30 PM

Arkadaşlar belki yüzlerce airdrop formu doldurdum. İmza kampanyalarından faydalanmaya çalıştım. Ama tık yok hala 5 aydır. Bu konuda deneyimi olan arkadaşlar anlatabilirler mi imza kampanyasında nerelerde hata yapıyorum. Yada bir öneride bulunabilecek birisi var mıdır. Telegram gruplarında adamlar yazıyor 1000tl aldım bugün airdroptan diye. Yamin ederim inanamıyorum Angry Angry

kardeş önüne geleni yap. ben son  ayda 1400 dolara yakın aldım ref link te atmıyorum.  o yüzden çok rahatım. btw gelmişti bana yaklaşık 1500 adet zamanında çok uğraştım ve dandik bir borsada satabiliyorduk. yalan olmasın 15 tatilinin son haftasıydı. millet daha çok gidecek diyrdu ama ben nasılsa beleş diye sattım gitti yaklaşık 710 dolar tuttu. yaklaşık 10 gün öncede cüzdana capp diye bir coin gelmiş nerden geldi haberim yok. zannettim ki çöp ama bakınca yaklaşık 700 küsur dolarda o tuttu. ha bende 100 e yakın değişik isimde token var çoğu çöp. böyle bir iki denk gelmesi için önüne geleni yap. neyin ne olacağı belli değil. isteyen inansın isteyen inanmasın. şuanda da fırsat buldukça form dolduruyorum. nasip kısmet...

o çöp dediklerine dikkat et. sonradan borsaya girip bişiler olabiliyor. Şimdi hatırladığım ATN vardı o şekilde 300-400 dolar yapıyor. asgari ücret kadar neresi kötü.

normal bir çalışan işçi günde 10 saatten haftada 60 saat çalışarak bu parayı alıyor. havadan bi token düşüyor o kadar para ediyor.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
February 19, 2018, 08:04:22 PM

Bu konularda biraz da şanslı olmak gerekiyor. Şu anda imzasını taşıdığım Monaize icosu iki ay önce tamamlanması gerekiyordu ama dört aydır gerçekleşmedi. 4 aydır taşıdığım imzadan şimdi çıkmak da istemiyorum. Örneğin forumda zamanında Neblio'nun imzasına katılıp, 3000 ile 20000 arasında Nebl alanlar vardı. Hemen satmadılarsa Neblio 65 doları gördü. Siz hesaplayın. İmza dışında sosyal media bountyleri de aslında iyi kazandırıyor. Son olarak Spectra'nın ve Lamden'in bountysine katıldım, Spectra 3000 dolarlık, Lamden ise 2000 dolarlık  token göndermişlerdi.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
February 19, 2018, 08:05:14 PM

Airdroplara bende çok fazla katıldım ama genelde tek tük düştü desem yeridir çoğuda çöpdü ama bekletiyoruz açıkcası. Ama gelmeyende çok fazla oluyor.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
February 19, 2018, 09:19:33 PM

ikinci imzam şu ana dek..ilki bitti mart'ta gönderecekmiş tokenları bekliyorum, ikincisi devam ediyor stakeler birikiyor bakalım nolacak...bir de forumda bir arkadaş kendisi bounty yapmıştı sağolsun ilk ve tek kazancım odur 200 dolar kadar bişey etmişti ama bir nedenden dolayı iptal etmişti, ona rağmen gönderdi. bence beklentisiz hareket etmek en güzeli, çok beklenti umut kırıcı olabiliyor.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
February 19, 2018, 09:54:28 PM

Bence airdropalr ile uğraşacağımıza bounty konularındaki telegram ödülleri için uğraşalım ben artık öyle yapıyorum en azından bir kaç yerden telegram bounty için token geliyor. Airdroplar artık hiç ama hiç kazandırmıyor geçenlerde sadece BTW kazandırdı baya diğerleri fos.

JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
February 19, 2018, 09:58:46 PM

Airdrop veya Bounty aralarında beş para etmeyenler de oluyor. Ama güzel verenler de oluyor. Bountyler den aklıma gelen en güzel'i ins Ecosystem oldu. Beklediğim kadar güzel geçti. Ama aynı şekil de, Gladius ile gelen tokenlar az oldu, Envion henüz daha gelmedi.

Airdroplardan ise, EQL, BTW iyi geldi. Ancak Onun dışında gelen çoğu tokenları Borsaya göndermeye bile değmez.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
February 19, 2018, 10:19:22 PM

Bu kadar airdropla uğraşacak ne vaktim ne de enerjim var. Teşbihte hata olmaz derler, airdrop olayı bana tombala gibi geliyor, ne çekersen ne çıkarsa bahtına. Şimdiye kadarkilerden bir şey çıktığını görmedik ama umarım sizlere iyisi denk gelir.
kimikosMes
Member
**

Activity: 65
Merit: 10

View Profile WWW
February 19, 2018, 10:51:14 PM

Airdrop kampanyaları için epey bir form doldurmuşluğum var. Ancak faydalı bir sonuç alamadım. Ya sabredip devam edeceğim ya da tamamen bırakacağım. Sağlam airdrop kampanyası bilen yazsın lütfen.
evergreeen
Jr. Member
*

Activity: 125
Merit: 1

View Profile
February 20, 2018, 03:38:19 AM

son zamanlardaki airdroplardan iyi kazanç geldi henüz acemi sayılırım ama blockporttan 140 tane zepiinden 100 Iosttan 700, ronaldo için bir coin çıkarmışlar cr7 ona formdan girmiştim 320 tane gelmiş, girin arkadaşlar airdroplara güzel kazanç var
Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
February 20, 2018, 06:03:38 AM

Valla ben yapmanızı öneririm karşınıza geldikçe. Sonuçta elinize yapışmıyor ve katılımı 10 20 saniyelik bir olay. Bir tanesi tutsa 500 tl civarında token bıraksa o bile iyidir.

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
halitarzupinar
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
February 20, 2018, 07:57:58 AM

1.5 aydır çnce airdrop nedir  öğrendim ve başladım form doldurmaya. yaklaşık 150 form doldurmuşumdur. Şu ana kadar cüzdanıma 11 token yollandı ancak bu tokenlerin 3ü henüz piyasada. Diğer 8 tokendende tahminimce enfazla 2-3 tanesi piyasaya girebilecek. Hele bi tane var ki  10 milyon tane yollamış, piyasaya çıksın 1 dolar olsun hemen bozacam  Grin Grin
Ama anladığım siz pek takipçisi değilsiniz katıldığınız kampanyaların. Ben her doldurduğum formu defterime not alıyorum, takip ediyorum. Mesela kampanyaların bir çoğu Marttan itibaren dağıtım yapacaklarını belirtiyolar. Bekleyip göreceğiz.
O 10 milyon olan piyasa ya girer mi sizce?  bende de var da pek ümitli değilim
mahoni2100
Member
**

Activity: 504

View Profile
February 20, 2018, 08:15:04 AM

benim büyük hayal kırıklıklarım bu zamanlarının sürekli ertelenip bize gerektiğinden daha çok iş düşmesinden dolayı moralim bozuluyor.

ersmny1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
February 20, 2018, 08:21:57 AM

airdrop tamamen kampanyaların keyfine kalmış.o kadar bilgi dolduruyorsun uğraşıyorsun ama hiç bir şey almıyorsun.hayır geçersiz token bile gelmiyor.bence airdropla uğraşmak zaman kaybı.
FaTBeY
Newbie
*

Activity: 102

View Profile WWW
February 20, 2018, 08:26:05 AM

1-2 aydır bendeimde dolurduğum form 50 yi geçmiştir şimdilik gelen giden yok ,belki martta 1-2 gelir, yalnız airdrop olayına biraz geç kaldık gibi bu işlere 2017 de bulaşmak gerekiyormuş.
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
February 20, 2018, 09:22:38 AM

Yahu ne airdropmuş arkadaşlar. Yapacağınız tek şey önünüze airdrop gelince katılacaksınız veyahut katılmayacaksınız bu kadar basit bu olay niye hertaraf airdrop diye bağıran kişiler ile doldu taştı yine. E-BTC gibi birşey mi var ortada?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Asklepion
Member
**

Activity: 203
Merit: 15

View Profile
February 20, 2018, 09:25:00 AM

benden size tavsiye her airdrop formundan token beklemeyin. Hepsini doldurmaya çalışın çünkü bir süre sonra tecrübe kazanacaksınız ve her formu doldurmamaya başlayacaksınız. O ilk airdrop kazançları bir furyaydı artık bitti. O furyadan öncesine döndü. Bu furyadan önce ayda 1-2 airdrop çıkardı onlar sağlam olurdu güzel kar bırakırdı. Şuan sağlam bir proje airdrop yaparken çok ciddi davranıyor multi hesapla katılım olmaması için önlemler alıyor. Şuan bir süredir doldurulan formlardan token gelmemesinin gelse de para etmemesinin sebebini tamamen veri toplamak için yapıldığını düşünüyorum. Binlerce mail adresi takipçi kasılan twitter hesapları vs.
HBakar42
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
February 20, 2018, 09:49:14 AM

benden size tavsiye her airdrop formundan token beklemeyin. Hepsini doldurmaya çalışın çünkü bir süre sonra tecrübe kazanacaksınız ve her formu doldurmamaya başlayacaksınız. O ilk airdrop kazançları bir furyaydı artık bitti. O furyadan öncesine döndü. Bu furyadan önce ayda 1-2 airdrop çıkardı onlar sağlam olurdu güzel kar bırakırdı. Şuan sağlam bir proje airdrop yaparken çok ciddi davranıyor multi hesapla katılım olmaması için önlemler alıyor. Şuan bir süredir doldurulan formlardan token gelmemesinin gelse de para etmemesinin sebebini tamamen veri toplamak için yapıldığını düşünüyorum. Binlerce mail adresi takipçi kasılan twitter hesapları vs.

Bunun üstüne bir de her mecrada aynı şifreyi kullanan insanların olduğunu da düşünürsek az çok olay netleşiyor.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: