Bitcoin Forum
May 24, 2024, 06:53:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: hydrogenplatform  (Read 841 times)
marn6767 (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
February 20, 2018, 11:32:31 PM

bu site hakkıda bir fikri olan var mı arkadaşlar. Yüzlerce kişinin hesabına 222,222 adet göndermiş. Bende üye olmuşum unutmuşum bugün mew hesabımda farkettim. geleceği var mı ki bunun
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
February 20, 2018, 11:49:06 PM

https://www.youtube.com/watch?v=JQI5_w4SRYI

ağlamasın gözlerin boşa, yazıktır döktüğü yaşa, geleceği yok onun.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
February 21, 2018, 09:16:30 AM

Bana da geldi detaylı bilgi verebilecek olan var mı? Araştırdım ama pek bir bilgi bulamadım. Kaynaklar ingilizce olunca çeviri sorunu oluyor.

marn6767 (OP)
Member
**

View Profile
February 21, 2018, 10:15:56 AM

herhangi bir bilgisi olan yok mu?
kirkcoin
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 10:41:29 AM

Genel olarak bi heyecan görüyorum gelen arkadaşlarda. Kripto ekonomideki parayı kolay para olarak anlamışsınız da bu kadar da kolay değil Smiley)

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
marn6767 (OP)
Member
**

View Profile
February 21, 2018, 10:57:08 AM

Genel olarak bi heyecan görüyorum gelen arkadaşlarda. Kripto ekonomideki parayı kolay para olarak anlamışsınız da bu kadar da kolay değil Smiley)

valla hocam btw'den 1000 dolar para aldım Smiley ucash'ten aynı şekilde 1000 dolar para aldım XLM'den 500 $ para aldım ben kolay para olarak görmeyeyimde kim görsün Cheesy aralarda da ufak ufak rakamlar var şimdi stellar superlumen diye bir proje çıkarıyor ondan da kolay paralar gelecek daha ne olsun Smiley
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 22, 2018, 09:43:31 AM

Arkadaşarın heyacanlı olması normal. Bir çok kişi airdrop sayesinde çok büyük paralar kazananlar oldu. Ben normal karşılıyorum bu heyecanı. Katılmakta fayda var airdroplara

marn6767 (OP)
Member
**

View Profile
February 22, 2018, 09:09:39 PM

Arkadaşarın heyacanlı olması normal. Bir çok kişi airdrop sayesinde çok büyük paralar kazananlar oldu. Ben normal karşılıyorum bu heyecanı. Katılmakta fayda var airdroplara

bende bundan bahsediyorum hocam. Ben başlayalı 2 ay olmadı daha ama ortalama 10 bin liraya yakın parayı fazla bilgi bilmememe rağmen kazandım. Yada şansım yaver gitti Smiley Açıkcası her türlü airdroba elimden geldiğince katılıyorum ve katılmaya devamda edeceğim. Bu projeninde boş çıkacağına inanmıyorum. Twitterları baya aktif ve yöneticilerinin sanfransiskoda ve blockhainde konuşma yapacaklarını falan söylemişler bakalım ne olacak
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
February 23, 2018, 06:35:27 AM

Akibeti ne olur bilmiyorum ama bir çok kişiye 222.222 adet göndermişler. Amaçlarını araştırmak lazım. Dil olmayınca sıkıntı oluyor.

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
February 23, 2018, 08:44:00 AM

1 $ hayalleriyle günler güzel geçecektir . Fakat bir beklenti içine girmemek lazım . Şu an piyasada zirilyon tane böyle token mevcut . Hemen oluşturabiliriz isterseniz . Geleceği yok onun diye .. Smiley
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
February 23, 2018, 08:44:31 PM

1 $ hayalleriyle günler güzel geçecektir . Fakat bir beklenti içine girmemek lazım . Şu an piyasada zirilyon tane böyle token mevcut . Hemen oluşturabiliriz isterseniz . Geleceği yok onun diye .. Smiley

Sanırım icosu olmadı ve airdrop olarak githup hesabı olanlara 222.222 adet dağıtımı yapıldı.
1$  olmasına gerek yok ki...
0.05$ olsa 11.000 $ eder Wink
0.05$ ın bile hayali güzel...

marn6767 (OP)
Member
**

View Profile
February 23, 2018, 09:48:07 PM

Sanırım icosu olmadı ve airdrop olarak githup hesabı olanlara 222.222 adet dağıtımı yapıldı.
1$  olmasına gerek yok ki...
0.05$ olsa 11.000 $ eder Wink
0.05$ ın bile hayali güzel...

hocam o kadarına bile gerek yok 0.01 olsa taş atıp kolumuz mu ağrıyor sanki Smiley kafadan 10 bin lira para bırakıyor neredeyse Smiley ben bu projenin boş çıkacağına inanmıyorum. Ekiplerini takip ediyorum ve sürekli konferans tarzı şeylere katılıp konuşma yapıyorlar.
devotional
Member
**

View Profile
February 23, 2018, 10:08:41 PM

bende bundan bahsediyorum hocam. Ben başlayalı 2 ay olmadı daha ama ortalama 10 bin liraya yakın parayı fazla bilgi bilmememe rağmen kazandım. Yada şansım yaver gitti Smiley Açıkcası her türlü airdroba elimden geldiğince katılıyorum ve katılmaya devamda edeceğim. Bu projeninde boş çıkacağına inanmıyorum. Twitterları baya aktif ve yöneticilerinin sanfransiskoda ve blockhainde konuşma yapacaklarını falan söylemişler bakalım ne olacak

valla hocam btw'den 1000 dolar para aldım Smiley ucash'ten aynı şekilde 1000 dolar para aldım XLM'den 500 $ para aldım ben kolay para olarak görmeyeyimde kim görsün Cheesy aralarda da ufak ufak rakamlar var şimdi stellar superlumen diye bir proje çıkarıyor ondan da kolay paralar gelecek daha ne olsun Smiley
[/quo

yürü ya kulum demis Allah sana. biraz da refin cok heralde. 150 airdrop ile kazandigim 100 dolar.  bu kadar bile beklemiyordum o ayri.
devotional
Member
**

View Profile
February 23, 2018, 10:12:05 PM

yalniz 222.222 degil virgullu yani 222 olmasin.
marn6767 (OP)
Member
**

View Profile
February 23, 2018, 10:52:33 PM

yalniz 222.222 degil virgullu yani 222 olmasin.

virgüllüler bin ve katları oluyor hocam nokta olanlar 222 olur.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
February 24, 2018, 10:33:51 AM

bazen bakiyorum cuzdanima anlamsiz seyler falan geliyor. bunlarin hicbirinin gelecegi yok. dikkat cekmek ve bir topluluk yaratmak icin yapiyorlar.  fazla bir beklentiniz olmasin derim. bunlar ilk degil ve son da olmayacak. arkasinda ciddi topluluklarin ve ortada gercek bir urunun oldugu projelere odaklanmanizi oneririm.
marn6767 (OP)
Member
**

View Profile
February 24, 2018, 09:36:28 PM

arkadaşlar username ve apı numaraları verdiler herkese bugün itibariyle bu proje bence başarılı olup bir şekilde kendini piyasaya sokacak
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 24, 2018, 09:42:15 PM

Neyin ne olacağı hangi coinin kazanacağı yada kaybedeceğini bu piyasa da tahmin etmek gerçekten biraz zor oluyor..ok sağlam coin diye yatırım yaptığın bir sene sonra yarı yarıya kaybettirmiş oluyor.Yeni çıkan bir coin x10 yapabiliyor.Yatırımcıların davranışı ve ilgisi fiyatı belirleyen asıl faktör olarak görüyorum.Bir proje ne kadar iyi olursa olsun yatırım almıyorsa reklamı ve pazarlaması yoksa kötüyse o coinin yükselme şansı zpr.İleride pazarlamaya reklamada ağırlık verirlerse anca öyle yükselebilir.
pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
March 02, 2018, 04:11:49 AM

ben de katılıp unutmustum ama gönderim yapmıslar hiç ugrastırmadan . sempatimi kazandılar.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
March 02, 2018, 05:37:02 AM

Bu güne kadar hiç bir airdroba katılmadım. Açıkçası hiç bir işe yaramayacaklarını füşünüyordum fakat bazı arkadaşlar gelen şeylerden iui kazandığını yazmış, belki şanstır. Nedense yine de airdrop konusunda yine de fikrim değişmedi. Boş beleş gönderilen şeylerin bir geleceği olabileceğini düşünmüyorum açıkçası.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: