Bitcoin Forum
June 22, 2024, 02:00:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Sikke Temsilcileri Arıyoruz (Maaşlı)  (Read 958 times)
sikkepara (OP)
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
February 23, 2018, 04:03:49 PM

Merhaba
İş yoğunluğumuzun çok artması ve forumlarla yeteri kadar ilgilenemediğimiz için Bitcointalk için sikkeyi temsil edecek, dilerse ekimiz sayfalarında ismine yer verebileceğimiz forum  temsilcisi arıyoruz.

İlgilinin Forum Pozisyonu aşğıdakilerden biri olmalıdır
- Yönetici/Legendary/Hero      
- Moderatör/Sr./Full      
- Kıdemli Üye/Member

Maaş TL/USD/BTC (Haftalık Ödeme) olarak ödenebilir, uçuk olmaması şartıyla tekliflerinize açığız

İlgileniyorsanız lütfen info@sikke.com.tr adresine "Forum Temsilcisi" konulu ve profil sayfanızın url'sini paylaşırmısınız...

Teşekkür Ederim
Emre - Sikke.com.tr

-----
Her pazertesi forumla ilgili olayların raporlanması ve link listesi talep edilecektir.
kribati7
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
February 24, 2018, 08:30:05 PM

Bir üst tarafta dolandırıcıdır diyolar sizin için, siz burada iş ilanı veriyorsunuz şimdi biz hangisine inanacağız?

sikkepara (OP)
Newbie
*

View Profile
February 26, 2018, 10:58:01 AM

Bir üst tarafta dolandırıcıdır diyolar sizin için, siz burada iş ilanı veriyorsunuz şimdi biz hangisine inanacağız?

Kimi dolandırmışız? O diyen şerefsizler bir tane dolandırdığımız adam getirsin. sikke.com.tr yi kapatalım.
Peno2
Member
**

Activity: 263
Merit: 11

Para Basan Adam

View Profile WWW
February 26, 2018, 01:35:54 PM

Kimi dolandırmışız? O diyen şerefsizler bir tane dolandırdığımız adam getirsin. sikke.com.tr yi kapatalım.

Her yanı kurumsallık kokan , profesyonelliği aşmış bir cümle.

Birilerini dolandırır mısınız yada böyle bir gayeniz var mı bilmem ama şurada bir tane paribu yada btctürk temsilcisinin milletle bu şekilde yüz göz olduğunu görmedim.

Sizi eleştirenlere karşı üslubunuz, sizi mahalle arası merdiven altı webmaster ı gibi gösteriyor.

Lütfen bu mesajım için bana da çatmayın. sadece fikir beyan ettim.

alibarisaktas
Member
**

Activity: 107
Merit: 12

View Profile WWW
February 26, 2018, 01:37:21 PM

Temsilcisin sen yav bu nasıl yorum ?

bitsinhasret
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
February 26, 2018, 04:55:38 PM

Bence de acilen sizi temsil edecek profesyonel birilerini bulmalısınız
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
February 27, 2018, 01:16:12 AM

Bence de acilen sizi temsil edecek profesyonel birilerini bulmalısınız

Katılıyorum bende yoksa sizde bi sikke yaramazsınız onu demek istedim.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
February 27, 2018, 01:24:45 AM

siz bu sokak ağzıyla devam ederseniz dolandıracak adam bile bulamazsınız.
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
February 27, 2018, 05:22:12 AM

Bana mining rig verin ben çalışırım sizle anlaşırız,sözleşiriz.
ay-x
Newbie
*

Activity: 153

View Profile
February 27, 2018, 07:51:11 AM

ay canım sen ne kadar tatlı bir temsilcisin,keşke banlansan.
sikkepara (OP)
Newbie
*

View Profile
February 27, 2018, 10:12:14 AM

Bu forumlara bakıp da kafayı sıyırmamak elde değil.
- nexpara gibi hayal peşinde koşmuyoruz
- Turcoin gibi palavralarla kimseye yüksek kazanç vaad etmiyoruz
- Çiflikçiler gibi saadet zinciride kurmuyoruz

--- www.sikke.com.tr gibi ortada çalışan bir cüzdan, 1 saniye işlem süresi , güvenlik vs... çalışan bir proje var

- Proje duyurumuzu yaptık destek olmaktan çok küfür ettiniz
- Eleman arıyoruz küfür ediyorsunuz

- Ne yapmamızı bekliyor sunuz? Dilinize sağlık dememizimi....

Biz üçkağıtçı dolandırıcı olsak buralarda ne işimiz var? mantıklı olun biraz kurarız saadet zincirimizi toplarız 10-15 adamı verriz 15-20 bin lira maaş salarız piyasaya

Klavyenin tuşuna basan iki borsada bitcoin alan satan ico uzmanı kesiliyor, varsa teknik eksiğimiz adam gibi iletirsiniz kendimizi check ederiz. Düzeltiriz...

Ama yok işte klavye başında eleştirmek, küfür etmek kolay, bize buradan küfür edenler, dolandırıcı diyenler birleşin hepiniz sikke gibi bir cüzdan, rowBlockChain gibi bir sistem yapın biz kapatalım dükkanı size devredelim... Hodri meydan...
Bir kişi yaw sadece bir kişi üye olsun incelesin sistemi eleştirsin... Yapamaz çünkü türküz.... türk milletiyiz.... biz türklere bu yakışır... bir türkler buna layığız....

Mesajlarımın da sikke veya kurumsalı ile herhangi bir ilgili yoktur...
teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
February 27, 2018, 10:35:58 AM
Merited by EFS (2), mhanbostanci (1), MorpheWQ (1)

--- www.sikke.com.tr gibi ortada çalışan bir cüzdan, 1 saniye işlem süresi , güvenlik vs... çalışan bir proje var

- Proje duyurumuzu yaptık destek olamktan çok küfür ettiniz

Biz üçkağıtçı dolandırıcı olsak buralarda ne işimiz var? mantıklı olun biraz kurarız saadet zincirimizi toplarız 10-15 adamı verriz 15-20 bin lira maaş salarız piyasaya

Klavyenin tuşuna basan iki borsada bitcoin alan satan ico uzmanı kesiliyor, varsa teknik eksiğimiz adam gibi iletirsiniz kendimizi check ederiz. Düzeltiriz...

Ama yok işte klavye başında eleştirmek, küfür etmek kolay, bize buradan küfür edenler, dolandırıcı diyenler birleşin hepiniz sikke gibi bir cüzdan, rowBlockChain gibi bir sistem yapın biz kapatalım dükkanı size devredelim... Hodri meydan...
Bir kişi yaw sadece bir kişi üye olsun incelesin sistemi eleştirsin... Yapamaz çünkü türküz.... türk milletiyiz.... biz türklere bu yakışır... bir türkler buna layığız....

Kurumsallık için önce bu agresif yapıyı bırakmanız gerekiyor, insanlar böyle nankörce davranabilir size asılsız ithamlarda bulunabilirler, en ufak bir borsayla sorununda falan borsa dolandırıcıdır diye başlık açılıyor burda. Yani müşteriler farklı tipte insanlar ve tabiri caizse gıcık tipler de var aralarında. Ama işin size bakan kısmında siz kurumsal bir yapının temsilcisi olunca işin içine maaş para girince söylemleriniz bütün bu tipitiplere tek bir davranış üslubu sergilemek olmalıdır, sizden çok daha basit proje geliştirenler çok daha kibar cevaplar veriyor servisler bölümünde. Benim bir akrabam var büre işletiyor evinde hanımına çay getir niye gelmedi falan diyen bir tip ama işyerinde bakıyorum kuzu gibi hemen geliyor çayınız buyurun efendim modunda yani iş bunu gerektiriyor ve adam onu kapmış. Siz de tavsiyem agresif biri olsanız ve haklı dahi olsanız yazılı bir ortam sonuçta ergen gibi cevap yazmamanız biraz sabırlı olmanızdır. Yoksa he demeden size dolandırıcı denmesi gerçekten müşteri tarzı bir abukluk ama işte iş ünyası böyle. Her türlü tipe karşı kurumsal duruş oluşturmak lazım. Sizin gerçekten bir temsilciye ihtiyacınız var ama hero legendary hesaplar iyi para kazanmış yada kazanıyor olabilirler ordan adam bulmanız zor ama son zamanlarda post kasıp üyelik yükseltenler var , bir şekilde birilerini bulursunuz yani bulurdunuz biraz daha sakin giderseniz olabilir.
bunun dışında yazdıklarınıza gelecek olursak:
1- rakiplerinizi kötülemek sizi iyi göstermez, neyseniz ortaya koyun görelim kimse domatesim çürük demez.
2-bahsettiğiniz özelliklere sahip birçok koin var belki farkınız vardır ama çok koin var insanlar kolay ilgilenmiyor.
3-proje duyurunuzu yaptınız diye kimse size destek olmak zorunda değil, yani öyle olmalısınız gibi bir yaklaşımınız var
4-siz kim küfür etmiş göremedim ama bu forumda moderasyon küfüre karışmıyor, bimere falan şikayet edin cb dışında hakaretlerle ilgileniyorlarsa tabi
5-agresif mesajlarınızla haklı bile olsanız itici bir tutum sergiliyorsunuz
6-ben sallama bir mesajda bile bu kadar hatalı dilbilgisi kullanmıyorum , kurumsal bir hesaptan sakin ve sabırlı yazıp yazdıklarını gözden geçiren bir tutum bekler insanlar.

Sonuç olarak sizin ciddi bir marketing yönetimine ihtiyacınız var, proje yapmak ayrı iş onu pazarlamak ayrı iş , ben sizin dolandırıcı olduğunuzu falan sanmıyorum onlar çok daha nazik oluyorlar genelde , umarım birini bulursunuz.
aquaris19
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
February 27, 2018, 10:39:17 AM

Elde kanıt olmadan yeni çıkan sanal paraya dolandırıcı diyemeyiz.

sikke.com.tr sitesi oldukça profesyonel tasarlanmış. Ne olduğu belirsiz bir çok yabancı kripto paraya yatırım yapıyoruz; ama kendi milletimizden birileri para yapınca ne yazık ki kötülüyoruz.

Umarım projelerinde başarılı olurlar.
sikkepara (OP)
Newbie
*

View Profile
February 27, 2018, 10:45:36 AM

- Proje duyurumuzu yaptık destek olamktan çok küfür ettiniz

Kurumsallık için önce bu agresif yapıyı bırakmanız gerekiyor, insanlar böyle nankörce davranabilir size asılsız ithamlarda bulunabilirler, en ufak bir borsayla sorununda falan borsa dolandırıcıdır diye başlık açılıyor burda. Yani müşteriler farklı tipte insanlar ve tabiri caizse gıcık tipler de var aralarında. Ama işin size bakan kısmında siz kurumsal bir yapının temsilcisi olunca işin içine maaş para girince söylemleriniz bütün bu tipitiplere tek bir davranış üslubu sergilemek olmalıdır, sizden çok daha basit proje geliştirenler çok daha kibar cevaplar veriyor servisler bölümünde. Benim bir akrabam var büre işletiyor evinde hanımına çay getir niye gelmedi falan diyen bir tip ama işyerinde bakıyorum kuzu gibi hemen geliyor çayınız buyurun efendim modunda yani iş bunu gerektiriyor ve adam onu kapmış. Siz de tavsiyem agresif biri olsanız ve haklı dahi olsanız yazılı bir ortam sonuçta ergen gibi cevap yazmamanız biraz sabırlı olmanızdır. Yoksa he demeden size dolandırıcı denmesi gerçekten müşteri tarzı bir abukluk ama işte iş ünyası böyle. Her türlü tipe karşı kurumsal duruş oluşturmak lazım. Sizin gerçekten bir temsilciye ihtiyacınız var ama hero legendary hesaplar iyi para kazanmış yada kazanıyor olabilirler ordan adam bulmanız zor ama son zamanlarda post kasıp üyelik yükseltenler var , bir şekilde birilerini bulursunuz yani bulurdunuz biraz daha sakin giderseniz olabilir.
bunun dışında yazdıklarınıza gelecek olursak:
1- rakiplerinizi kötülemek sizi iyi göstermez, neyseniz ortaya koyun görelim kimse domatesim çürük demez.
2-bahsettiğiniz özelliklere sahip birçok koin var belki farkınız vardır ama çok koin var insanlar kolay ilgilenmiyor.
3-proje duyurunuzu yaptınız diye kimse size destek olmak zorunda değil, yani öyle olmalısınız gibi bir yaklaşımınız var
4-siz kim küfür etmiş göremedim ama bu forumda moderasyon küfüre karışmıyor, bimere falan şikayet edin cb dışında hakaretlerle ilgileniyorlarsa tabi
5-agresif mesajlarınızla haklı bile olsanız itici bir tutum sergiliyorsunuz
6-ben sallama bir mesajda bile bu kadar hatalı dilbilgisi kullanmıyorum , kurumsal bir hesaptan sakin ve sabırlı yazıp yazdıklarını gözden geçiren bir tutum bekler insanlar.

Sonuç olarak sizin ciddi bir marketing yönetimine ihtiyacınız var, proje yapmak ayrı iş onu pazarlamak ayrı iş , ben sizin dolandırıcı olduğunuzu falan sanmıyorum onlar çok daha nazik oluyorlar genelde , umarım birini bulursunuz.

Çok haklısınız, her cümlenizde... Keşke herkes sizin gibi eleştirse de bizde psikolojimiz sağlam bir şekilde düzgün cümleler kurabilirsek.
Gerçekten bu foruma girmeyi mesaj bile okumayı zul görüyoruz artık. Üyelerimiz bildirim gönderiyor bakıyoruz ne olmuş diye mesajları okuduğumuzda kan beynimize fırlıyor...
Ben buradaki yazışmaları gönüllü olarak sikkeden izinli bir şekilde cevap veriyordum.
Sikke farklı hesap ve kişiyle cevap yazacak artık...

Tekrar teşekkürler.
entegre78
Jr. Member
*

Merit: 5

View Profile WWW
February 27, 2018, 11:47:29 AM

dolandırıcı olduğunuzun her türlü kanıtını yazdık.
yavrum benim çırpınma boşuna

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
February 27, 2018, 01:40:58 PM

Şu üslup bile yatırım yapmamak için yeterli. Hiçbir kurumsallık iş ciddiyeti birşey yok. Kimsenin de size yatırım yapmaz boşa kasmayın o kadar.
neterkhert
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
February 27, 2018, 04:25:05 PM

@entegre78

Sen önce ona buna dolandırıcı diyeceğine öncelikle imzandaki virüslü linkleri temizle  Wink Sen dürüst ol ki karşındakinden de bunu bekle.
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
February 27, 2018, 08:09:43 PM

dolandırıcı olduğunuzun her türlü kanıtını yazdık.
yavrum benim çırpınma boşuna

alttan alta mining yapan sitenin konusunu haftada 3 kere açıp hepsinde de kapatılan yazılımcıydın demi sen?
al birini vur ötekine.
entegre78
Jr. Member
*

Merit: 5

View Profile WWW
February 27, 2018, 08:44:56 PM

hadi olm hadi yürüyün bakim
tipsizler
konu bulamadınız nerden vuralım mı diye bakıyorsunuz
hadi bakim uzayın

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
February 27, 2018, 11:43:29 PM

Öncelikle yaptığınız işte başarılar dilerim. Teramit'in dediği gibi her şeyden evvel marketing konusuna eğilmelisiniz ve mümkünse iyi bir hocadan Türkçe dersi almalısınız.
İnsanlar yaptığınız işe muhakkak kötü sözler sarfedecektir, yalan yanlış ithamlarda bulunup sizin tabirinizle kanı beyninize sıçratacaktır ama sizlerin bu ithamlara karşı bile üslubunuzdan ve kurumsal kimliğinizden ödün vermemeniz gerekiyor. Siz önce sakin olmalı ve kendinizi bu konuda eğitmelisiniz, yaptığınız işin kalitesi ortaya çıktıkça o sözleri sarfedenler bile inanın bana sizin yaptığınız işi destekleyecek hatta bu iş üzerinden para kazanmak için dolaylı da olsa size destek olacaklardır.
Tekrardan başarılar dilerim, iyi çalışmalar.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: