Bitcoin Forum
May 25, 2024, 07:29:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: [NEX] Türkiye'nin Milli Kripto Parası NexPara  (Read 866 times)
Afterweeks
Member
**

Activity: 78
Merit: 10

View Profile
March 02, 2018, 11:39:34 AM

Bu haber Türkiye için çok başarılı bir haber. Bilgilendirme için teşekkürler, umuyorum sonu diğer türk projeleri gibi "scam" olmaz. Çıkacağı günü heyecanla bekliyorum.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
March 02, 2018, 12:43:56 PM

kıytırık bir erc20 icin 80 milyon lira istemeye utanmayan bu arkadaslar bir de projelerini turkiyenin projesi gibi lanse etmeye calisarak kendi ayaklarina sıkmış oldular. zaten biz de hemen boyle bir sey ciksa da paramizi gondersek diye bekliyorduk... gercekten komedi... tamam anladik insanlari carpmaya niyetlendiniz ama bu kadar da bos beles sekilde insanlarin karsisina cikmakta ne.
mobilewalk
Member
**

Activity: 297

View Profile
March 02, 2018, 12:52:38 PM

ben bu tokeni yada ico yu 5 dakikada olusutururum birsey degilki basit bir token   adamlar kravatiyla kameralarina karsina cikmis  yerli milli gecin bunlari 
vallahi demedi demeyin  ayazda donsuz kalabilirisiniz coinmarketcap sitesine bakarsaniz bundan daha fazla gelismis tokenler ekibi muazam olmasina ragmen bitrex binance borsasinda olmasina ragmen  cop olmus
halka arz ediyoruz diye sizi kekliyebilirler
galacakta galacak o galacak biziz  diye bir de tuk coin var Smiley)
mobilewalk
Member
**

Activity: 297

View Profile
March 02, 2018, 01:03:54 PM

ulan bu tokene katilacak  kerizlere sesleniyorum aptalar esekler  cop bir tokendir gerci copunde  kendisine gore katma degeri vardir Smiley)
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
March 02, 2018, 08:16:09 PM

bana şunu açıklayın yatırım yapacağım bitcoin litecoin dururken neden nexpara ile ödeme alsın insanlar ?
miyav
Member
**

Activity: 274
Merit: 88

View Profile
March 02, 2018, 08:28:45 PM

Herkes niye bu kadar gömmüş bu adamları?
Reklam yüzü olan Eylem Cülcüloğlu nun gazı ile tüm forum camiası 4,5 dolar dan iota almadınız mı?
Bundan da alıverirsiniz diye düşünüyorum.  Grin
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
March 02, 2018, 09:10:52 PM

bddk ilk önce şu piyasaları tanısın bir karar versin. güzel açıklama yapsın güncel piyasalarda dönen para ve türkiyedeki hacimleri açıklasın.

paribu, btcturk ... gibi güvenilir şirketlerle görüşsün ve daha iyi bir yatırım sunulmasını sağlasın.
koinvizyon (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
March 03, 2018, 01:08:45 AM

Bir koini başarılı kılan şey nedir?

Talep ve basında ne kadar çok yer aldığı.

Bir koin nasıl kalıcı olur?

Arkasındaki sermayenin ve ekibin gücüyle.

Bir koinin başarı kriteri nedir?

Yüksek talep yüzünden fiyatının artması.

Dünyanın en iyi whitepaper'ını yazın, istediğiniz vaatte bulunun bunu duyurmazsanız o koin başarılı olamaz.

2 gündür neredeyse basının tamamında yer aldık. Yazılı basın, internet siteleri, televizyon. Her kanaldan hem haber oluyoruz hem de reklam yapıyoruz.

Bunun sayesinde çok büyük ölçüde bir talep geldi. Call center çağrılara cevap veremez hale geldi. EFT ödemelerini manuel olarak onaylayıp hesaplara aktardığımız için uzun bekleme süreleri oluştu.

Yapılan mesnetsiz eleştirileri yanlış buluyorum. Meyve veren ağaç Türkiye'de taşlanır.
İyi bir ekiple arkamızda büyük bir sermaye ile yola çıktık. Amacımız Nexpara'yı Türkiye'nin kripto parası yapmak. Bu yolda da kurumsal firmalarla iş ortaklıkları için yoğun mesai yapıyoruz. Örneğin ödeme sistemimizin altyapısı Verifone tarafından POS'lara uygulanacak. ATM kartı için de bankalarla görüşmeler devam ediyor. BDDK başvurusu da planlanan tarihte yapılacak. Türkiye'de kripto paralara, kripto para borsalarına bir regülasyon gelmesini istiyoruz. Yapacağımız BDDK başvurusu da bu farkındalığın yaratılmasında fayda sağlayacak. Devlete neden regülasyon gereklidir onu anlatacağız.

Bir koini milli yapan kullandığı teknoloji değil kullanıldığı yer ve kullanan kişilerdir. THY yolları bir milli havayoludur ama tüm uçakları yabancıdır. ERC20 kullanıyorsunuz siz milli koin olamazsınız demek THY'ye Boeing, Airbus kullanıyorsunuz siz nasıl milli havayolusunuz demeye benzer. Nexpara ödeme sistemi olarak Türkiye'de faaliyet gösterecek. Ağırlıklı olarak Türk yatırımcısının koini olacak. Nexpara'ya yapılan yatırım Türkiye içinde kalacak. Bu yüzden milliyiz. Ayrıca yabancı borsalara da açılarak yabancı yatırımcıyı da çekmeyi hedefliyoruz.

Yapıcı her türlü eleştiriye açığız. Ama siz dolandırıcısınız demek ayıptır. Lütfen biraz emeğe saygı gösterin. Nexpara almak zorunda değilsiniz ama nexpara'yı karalamak zorunda da değilsiniz..

gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
March 03, 2018, 01:17:41 AM

he canım he adamsın hemen sıze para yatıralım .seffaf olun canlı bılgı paylasın kac kısı nex aldı hanoı bılgıler nerde Huh burda sıze ınanacak salak ya da mal yok.sız gıdın yerlı ve mıllı olan kısmı kandırmaya calısın burası yemez cunku bız KOYUN degılız..parayla reklamı programı herkes yapar ornek cıftlıkbank beyaz show a sponsor oldu saat 21.00 kusagında butun kanallarda reklam verdı ama sonuc husran oldu. yerse saat 21 de tum kanallard areklam verınde gorelım. ozaman belkı cıddıyız anlamı uyandırırsınız ama bızlere o da sökmez solım
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
March 04, 2018, 01:05:37 PM

açıkcası bende yerli ve milli laflarını duyunca arkama bakmadan kaçıyorum. elinizden bi bok geliyorsa global bir kripto para çıkarında ülkeye döviz geliri getirin.
bounty kovalayanlar  bile şu ülke için daha hayırlı iş yapıyorlar aq, bi yerde cari açığı kapatıyorlar, ülkeye döviz sokuyorlar.
btcking2009
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 15

View Profile
March 04, 2018, 01:51:34 PM

Önemli olan bu işi milli değil global yapmanız. Bu yaptığınız bitcoin manifestosuna ters bir hareket. Milli kripto para nedir?
Yok böyle bir tanım. Bence yanlış.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
March 04, 2018, 01:54:20 PM

Yorumlar efsane arkadaşlar. Bitcointalk'un koyun sürüsü olmadığını gösteriyorsunuz tebrik ediyorum.

Yaw o değil de NEX'in anlamını açıklasın söz alıcam bu coinden Cheesy

Ulan sesli güldüm ya amk Smiley
Bendende söz açıklarsa bende alıcam Smiley

...
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
March 04, 2018, 02:51:53 PM

Çok ucuk paralar kazanmayı vaat ediyor buda diğer türk projeleri gibi buram buram miss gibi sahekarlık ve dolandırıcılık kokuyor. Güvenemiyorum türk projelerine. Umarım yüzümüzü kara çıkartırlar
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
March 04, 2018, 05:46:41 PM

Yerli ve milli dolandırıcılarımız, kripto para piyasasının cazibesine kapılmış gibi duruyor Cheesy
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 04, 2018, 06:34:48 PM

SCAM konu kitlenmiştir !
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
March 04, 2018, 07:07:21 PM

Su coin cıkaran projelerin hepsi toplansın adam akıllı 1 coin cıkarsın zaten kimse almıyor almayacakta suanki aktif coinlerinizi. Niyetiniz varsa olusturun bir sinerji ama tüm coinler ya clone yada basit token
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
March 04, 2018, 09:26:55 PM

Ya adam akıllı birileri çıksın bir proje yapsın da destekleyelim herkes birbirini dolandırma derdine düşmüş bir Türk te çıkıp demiyor ki ya bu pastadan pay alalım
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 04, 2018, 09:59:11 PM

Malesef zerre güvenemiyorum. Ben yatırım yapmam uzaktan izleyeceğim biraz sitelerinide inceledim elle tutulur bir durumda yok gibi ona göre dikkat edin millet.
olguc
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
March 05, 2018, 05:52:45 PM

Proejeye aldatmaca diyenlere cevap vermek gereksiz ama orada şirketin adı, adresi,ekip herkes ortada öyle kendilerini riske atacak kişiler değiller Wink Burada 3-5 free token reklam yapacak trol kişilerin pek göremeyeceği boğaza nazır bir yalıda ofisi var onuda bilgi olarak vereyim. Ciddi bir yatırım geldi yakında açıklayacaklar. Büyük yatırım grupları, ver Türkiyenin saygın bilişimcileri projeyi biryerlere götürebilecekleri konusunda görüşüyorlar. Borsalarla anlaşıldı. 1-1.5 yıl sonra ah vah çektirmesin size dikkat edin. online ödemelerde bu kadar sıkıntı varken kendi blok zinciriyle birlikte türkiyenin blok zincir ödeme sistemi olabilir. Görüşmeler devam ediyor. anlamsız suçlama ve eleştirelere cevap vermemeyi tercih ediyorlar, sosyal medya ekibi ise telegram,twitter, facebook sayfalarında gerekli bilgileri paylaşıyorlar. isme çok takılan olmuş gizli bir anlamı var ileride açıklarlar.
canlark
Jr. Member
*

Activity: 94
Merit: 1

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
March 05, 2018, 06:55:22 PM

Proejeye aldatmaca diyenlere cevap vermek gereksiz ama orada şirketin adı, adresi,ekip herkes ortada öyle kendilerini riske atacak kişiler değiller Wink Burada 3-5 free token reklam yapacak trol kişilerin pek göremeyeceği boğaza nazır bir yalıda ofisi var onuda bilgi olarak vereyim. Ciddi bir yatırım geldi yakında açıklayacaklar. Büyük yatırım grupları, ver Türkiyenin saygın bilişimcileri projeyi biryerlere götürebilecekleri konusunda görüşüyorlar. Borsalarla anlaşıldı. 1-1.5 yıl sonra ah vah çektirmesin size dikkat edin. online ödemelerde bu kadar sıkıntı varken kendi blok zinciriyle birlikte türkiyenin blok zincir ödeme sistemi olabilir. Görüşmeler devam ediyor. anlamsız suçlama ve eleştirelere cevap vermemeyi tercih ediyorlar, sosyal medya ekibi ise telegram,twitter, facebook sayfalarında gerekli bilgileri paylaşıyorlar. isme çok takılan olmuş gizli bir anlamı var ileride açıklarlar.

Güzel açıklamışsınız. Fakat mevcut durumda maalesef hiç güven vermiyor. Somut bir şeylerle bizlere gelirlerse o zaman belki fikrimiz değişebilir. Şu adımı attık, şunu yaptık aha buda kanıtı gibi.

Join Helbiz Mobility System Pre-Sale
● Peer-to-Peer Wheel Rentals ●
 visit: https://www.helbizcoin.io/
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: