Bitcoin Forum
May 22, 2024, 12:12:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: AUTO(CUBE) token  (Read 1148 times)
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 28, 2018, 05:38:04 PM

Bana da 10 bin kadar geldi ne zaman katıldığımı hatırlamıyorum fakat elimde tutuyorum şimdilik.

Büyük borsalara girebilecek bir proje bana kalırsa. Binance borsasına girmesini bekleyeceğim.

Bitcoin / Ethereum / Monero
sejem
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile
March 29, 2018, 11:47:11 AM

Ben de Telegram kampanyasından 4977 token kazanmıştım. Değeri gittikçe artıyor gibi görünüyor, uzun dönemli saklayacağım sanırım.

aynı adet gelmiş
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 29, 2018, 04:33:43 PM

Benim arkadaşa gelmişti 21 bin tane geçen 148 sotoshilerden sattı sonra 178 e çıktı. Tabi sattığı için baya pişman oldu ama dahada degerlenecek gibi. Birazcık toplamak lazım gibi sanki. Daha yolun başında diye dusunuyorum cube için.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
March 29, 2018, 04:52:56 PM

cube ekibi çok sağlam, bende bounty'e katılmıştım, ileride çok değer kazanacağını düşündüğüm bir coin, şuanki fiyatı iyi, diğer coinler gibi ico biter bitmez fiyatı dip yapmadı. bu piyasada bile böyleyse, piyasa düzeldğinde 2ye 3e katlayabilir diye düşünüyorum.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 29, 2018, 04:59:56 PM

bana da 2400 tane gelmişti. ve bende de alışkanlık olduğu için geleni gideni satıp geçiyordum. bir bu token de birde storm da pişman oldum. artık akıllandım geleni hemen satmıyorum. mesela bugün helbiz gelmiş 1000 adet satmıyorum daha iyi yerlere gelebilir. hele ki stormu ben sattıkça yolladılar. toplam da yalan olmasın 3800 storm gelmişti ama bende hiçbir şey kalmadı. artık gelenleri satmıyorum hele ki bounty den gelmişse.  cube de fena değil gibi. hele ki bazılarına çok sağlam miktar göndermişler...
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
March 29, 2018, 05:10:09 PM

bana da 2400 tane gelmişti. ve bende de alışkanlık olduğu için geleni gideni satıp geçiyordum. bir bu token de birde storm da pişman oldum. artık akıllandım geleni hemen satmıyorum. mesela bugün helbiz gelmiş 1000 adet satmıyorum daha iyi yerlere gelebilir. hele ki stormu ben sattıkça yolladılar. toplam da yalan olmasın 3800 storm gelmişti ama bende hiçbir şey kalmadı. artık gelenleri satmıyorum hele ki bounty den gelmişse.  cube de fena değil gibi. hele ki bazılarına çok sağlam miktar göndermişler...
Gelen helbiz airdroptan falan mı geldi. Diğer ödüller 1000 değil çünkü. Telegramda hata yaptık dedikleri airdrop vardı o geldi galiba.

mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
March 29, 2018, 05:28:49 PM

Bounty'den bir miktar gelmişti. Bekletiyoruz bakalım.
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 29, 2018, 05:32:52 PM

Sürekli artıp azaldığı için miktar yükselteyim diye bi sattım 135 den geçen günlerde ben satar satmaz aldı gazı ilerledi 170lerde sabitledi resmen kendini çok ayıp etti üzülüyorum şuan da.....
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
March 29, 2018, 06:50:30 PM

bende 8130 tane tane var 110 dolar civarı yapıyor. şanslı bir airdrop olmuş. ne zaman katıldığımı bile hatırlamıyorum.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
April 01, 2018, 12:32:14 AM

Banada geldi cube bekletiyorum umutluyum bundan, fakat satmadığıma pişman oluyorum hocam genelde, hep düşüyor, piyasa rezil bi durumda malumunuz, size gelenler sonradan katlamış,. ama üzülmeyin bana gelenler çöp oldu hep satamadık. banada gelmiş 1000 helbiz.

Gelen helbiz airdroptan falan mı geldi. Diğer ödüller 1000 değil çünkü. Telegramda hata yaptık dedikleri airdrop vardı o geldi galiba.

Evet 1000 Hlbz airdrop için gelmiş, bounty'leri daha dağıtmamışlar, bunun ico fiyatı 6000 hbz 1 eth imiş, ben 1 helbiz 1 usd sanıyordum öyle değilmiş meğer, bakalım umarım iyi bir borsaya girer de, değerlenir.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
April 01, 2018, 07:02:05 AM

Cube arkadaşa gelmişti geçenlerde 146 dan satmış o sattıktan sonra 170 lere çıktı.  Şuan sattığı için çok pisman bu durum için. Cube daha iyi yerlere gelecektir eminim. Lütfen analiz yapmadan yatırım yapmayın. Satarkende alırken de incelemek gerekli.

uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
April 02, 2018, 01:03:44 PM

bence guzel bir yükseliş ve sağlam bir yükseliş oldugunu kendini düşürmeyerek gösterdi bence yatırımcıların güveni tam o yüzden uzun vadeli alıp unutmak en dogrusu olacaktır.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
April 02, 2018, 01:25:30 PM

Son düşüşten aşırı etkilenmedi ama yine de dolar bazında düşüş gösterdi ama btc-satoshi olarak çok düşmedi şu an 163 satoshi civarında bulunuyor.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
April 02, 2018, 01:26:57 PM

imzasından cok güzel kaldırdılar valla Cheesy kampanyayı uzatsalardı bıraz katılma sansı bulabilirdim ama ne yazıkki olmadı helal olsun kısa sürede bu derece yükselmek kolay değil.
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
April 02, 2018, 03:53:43 PM

Ismi lazım değil bir icoya 200 dolarlik yatirim yapmıştım. Cube'ün de bir airdropuna katilmistim. Ico'suna girdiğim coin an itibarı ile 50 dolar ederken havadan gelen cube ler 100 dolar etmekte. Bu yüzden ve isminden dolayı severim kendilerini.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 02, 2018, 03:57:45 PM

Auto'ya dump yapıyorlar.185'den 2 gün içinde 144'e indi.Şu an 144.Tepeye yakın bir seviyeden çıkmıştım.Düşük bir rakama alış koydum almış.Bildiğim kadarı ile burada da paylaşmıştım güvenlik sorunu vardı.Bazı hesap bilgilerine sızmışlar.Bu yüzden bir dump bekliyordum.Yakında tekrar toparlar tahminimce.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 03, 2018, 10:32:06 AM

yakında güzel haberler gelmeye başlar. Ekip sürekli aktif ve toplılukla iletişim halinde. Herkeste binance borsa beklentisi var, ekip yanık ilişki halinde ama sel verip sır vermiyorlar %100 emin olana kadar.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
April 03, 2018, 10:50:18 AM

evet  usakli64 gerçekten ipucu vermiyorlar ekip  ama dediğin gibi sürekli iletişim halindeler ve aktifler. Bakalım binance olacak mı gerçekten sıradaki borsa.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

sejem
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile
April 03, 2018, 10:51:58 AM

piyasa düzeliyor gibi,cube yi bekliyoruz.
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
April 03, 2018, 04:38:31 PM

okex le sınırlı kaldı auto tokenlar. listelendiği ilk zamanlardaki o heyecan kalmadı kimsede sanki. ilk günlerdeki o inanılmaz artış bütün piyasanın düşüşe geçmesiyle duruldu. tabni bazı kampanyalar yaptılar canlandırmak için ama pek tutmadı gibi. ama ben bu ekibin azmini sevdim. ileride çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum fiyat olarak.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: