Bitcoin Forum
May 04, 2024, 01:08:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: ŞİRA - yeni milli yerli kripto paramız - yeni aysiko  (Read 700 times)
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
March 03, 2018, 05:19:46 PM

Tanıtım ve video süper olmuş . Gölgelerin gücünüde arkanıza aldığımız için tutar bu proje .

1714828093
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714828093
Reply with quote  #2

1714828093
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714828093
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714828093
Reply with quote  #2

1714828093
Report to moderator
esullcagj
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
March 03, 2018, 05:21:30 PM

konu disina açsaydin hocam keske
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
March 03, 2018, 06:44:35 PM

İzlemeden yorum yapsak belki iyi bir yorum yapabilirsik ama izledikten sonra bu ne dedim. Yeni yeni bir sürü coin çıkmasına rağmen milli kripto paramız deyince hemen ona yönlenmek biraz mantık dışı. Scam o kadar çok proje varken fırsatçılara taviz vermemeye dikkat etmeliyiz.
utkutekceylan
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
March 03, 2018, 08:27:52 PM

Şifre + Lira = Şira bence yazmama gerek bırkamasa da belli ki scam ya da arkdaşların dilinden konuşmak gerekirse yarıcılık (yalan + dolandırıcılık). Bütün yerli projelerde aynı şey oluyor, gerçek bir proje yapmak yerine kolaya kaçıp dolandırıcılığa başvuruyorlar ne yazık ki.
entegre78 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
March 03, 2018, 09:37:38 PM

Şifre + Lira = Şira bence yazmama gerek bırkamasa da belli ki scam ya da arkdaşların dilinden konuşmak gerekirse yarıcılık (yalan + dolandırıcılık). Bütün yerli projelerde aynı şey oluyor, gerçek bir proje yapmak yerine kolaya kaçıp dolandırıcılığa başvuruyorlar ne yazık ki.
okumayı öğren , intro yu izle.
okumadan yorum yapıyorsun
maytap geçiyoruz, sen ciddiye alıyorsun.
buda senin hatan.

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 03, 2018, 09:46:52 PM

aslında sağlam bir yerli kripto paramız olsaydı hiç fena olmazdı hem tanınırlığımız artardı hem bizde faydalanırdık
yapalım bir kripto para ama ico falan gerek yok
mining yaparız, aynı bitcoin gibi
para arzını halk yapar

Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
March 03, 2018, 09:52:02 PM

Hahah video izledim video efsaneymiş ama böyle bir çizgi film varmıydı ya hatırlamıyorum gerçi himen de bizim çağımızın çizgi filmleri değil herhalde biz pokemonlarla büyüdük 90 lar çocukları.. Ama şöyle bakıcna mantıklı geldi Şifre - Lira Şira Cheesy yani yakında biri bunu projeye dökerse şaşırmam sonuçta insanalrımız çok yaratıcı.. Ama gerçekten Türkiye de n sağlam bir kripto para çıkmasını isterdim hatta devlet destekli olup.. Ama sanmıyorum bunun olabileceğini..
entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 04, 2018, 11:36:51 AM

yerli milli kelimeleri kullanıldığı için karşıyım insanların duygularına dokunarak değil üreten  proje ile tanıtıma geçen olmadı şuana kadar
yazıları hiç okumadığının farkındasın dimi, yada videoyu izlemediğinin

entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 04, 2018, 12:04:50 PM

yerli milli kelimeleri kullanıldığı için karşıyım insanların duygularına dokunarak değil üreten  proje ile tanıtıma geçen olmadı şuana kadar

yerli ve milli başlığı atmanız rahatsız edici bu başlıkla bir çok dolardırıcı türeyecek duygularını sömürerek gene birbirimizi kazıklamış olacağız üretiminizin içeriğini başlık atsanız bende yazmamış olacaktım
okumayı öğren okumayı , başlığa bakıp yorum yazmak senin tembel olduğunu gösteriyor

entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 04, 2018, 12:51:50 PM

yerli milli kelimeleri kullanıldığı için karşıyım insanların duygularına dokunarak değil üreten  proje ile tanıtıma geçen olmadı şuana kadar

yerli ve milli başlığı atmanız rahatsız edici bu başlıkla bir çok dolardırıcı türeyecek duygularını sömürerek gene birbirimizi kazıklamış olacağız üretiminizin içeriğini başlık atsanız bende yazmamış olacaktım
okumayı öğren okumayı , başlığa bakıp yorum yazmak senin tembel olduğunu gösteriyor
sen neden bu başlığı atıyorsun ihtiyacın var çünkü
işte mal olduğun nasıl belli oluyor.
içeriği okumadığın , introyu izlemediğin nasıl belli oluyor bilemezsin. malsın çünkü.
izlesen maytap geçtiğimi göreceksin. göremiyorsun çünkü malsın. izle dediğim halde hala böyle konuşuyorsan double malsın demektir.
git fotosentez yap olm yaşama bu dünyada, düşünmekten acizsin çünkü.

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
March 04, 2018, 12:59:14 PM

ulan ne insanlar var ya haha iyi güldüm yemin ediyorum. Okumadna yorum yapılanlar nasıl belli oluyor adam burda maytap geçmiş türk projeleri ile insanlar ciddiye almış. Eminim daha youtube linkine bile tıklamadan yorum yapmıştır.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
March 04, 2018, 01:08:16 PM

Valla insanlar deli ya haha iyi güldüm ben de videoya, buarada buaralar çok sık millii yerli para çıkıyor madem maytap geçiyoruz, bunlar için genel bir başlık mı açsak, nerdeyse hepsi dolandırıcı scam zaten bari tek başlık açalım insanların uzak durması gereken, zeki geçinen kendi ülke mallarımız diye, gülsek de bunlara yatırım yapanlar var:)
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
March 04, 2018, 01:08:57 PM

videoda bile bug var ses ayrı telden görüntü ayrı telden çalıyor. he-manin kız kardeşi olduğunu bilmezdim. eski yapım çizgi film olsa da. he-man yayınlandığı tarihlerde pek tutmamış olsa gerek yoksa o tarihlerde izliyor olurdum.

bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 04, 2018, 01:09:18 PM

Bir de bunlar nasıl oluyor da bu kadar zaman iktidarda kalabiliyorlar diye soruyorlar.
Al işte, kitle ortada, mal gelmiş mal gidiyor, torununun torunu da mal doğacak, ve bizi kimin yöneteceğine çoğunluğu oluşturan bu mallar karar veriyor.
Hemen atlamış gerizekalı scam proje ya da başarılı olur umarım falan diye, daha adından, arkadaşın anlatımından anlaması gerektiği kısmına gelmiyorum bile, adam video koymuş ona rağmen gelmiş yorum yapıyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
March 04, 2018, 01:11:48 PM

Çok değişik insanlarız yemin ediyorum. Ne zaman morelim bozulsa bu konuyu açıp ilk 2 sayfadaki yorumları baştan baştan okuyacağım terapi gibi geleceğindne eminim. Herkes ayrı bir telden yazıo asbdfkjasd
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 04, 2018, 01:15:44 PM

Bi tane düzgün diyebileceğimiz yerli coinimizin olması gerçekten üzücü.çıkanların nerdeyse hepsi ponzi ve dolandırıcılar amk.sorsan blockchain nedir belki bilmez ama işin içinde para olunca malesef dünyada olduğu gibi ülkemizdede aç kurtlar harekete geçti hemen.inşallah yakında gurur duyacağımız bi kriptopara çıkarda bizlerde rahat ederiz

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Koray55
Member
**

Activity: 235
Merit: 75

View Profile
March 04, 2018, 01:20:21 PM

arkadaş güzel trollemiş daha okumadan yorumları görmek güzeldi.
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
March 04, 2018, 01:33:01 PM

öncelikle başarılar. 👏👏👏 sonralıkla bounty si. airdrop u ne zaman yapılacak. milli olan herşeyi. sonuna kadar destekliyoruz. gölgelerin gücü adına güç bende artık Smiley yqhu sabah sabah iyi güldüm Smiley))
btcking2009
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 15

View Profile
March 04, 2018, 01:43:49 PM

Güzel bir başlık olmuş. Bende gerçek sanmıştım. Videoyu izleyince arkadaşın bizi keklediğini anladım :-) Şira ama güzel isimdi
Asklepion
Member
**

Activity: 203
Merit: 15

View Profile
March 04, 2018, 02:14:15 PM

Bazen düşünüyorum piyasaya katılmak için geç mi kaldım diye? Böyle konuları okuyunca ferahlıyorum bu kadar malın arasında ben parayı rahat rahat bulurum diye düşünüyorum ama Türkçe bölümünde bu postları okurken de utanıyorum..

Konuyu açan arkadaşa da ayrıca teşekkür ederim.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: