Bitcoin Forum
May 06, 2024, 06:01:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Waves Neden hak ettiği yere gelemiyor ?  (Read 1245 times)
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
March 05, 2018, 02:44:14 PM

Eth değerli olmasının sebebi, üzerinde bir çok tokenin çıkmış olması yoksa başka bir cacık yok, token almak için eth ihtiyacından dolayı eth daha fazla değerlenecektir.

Eth ek kötü yanı doğru düzgün bir cüzdanı olmaması, çok mu zor programlamak, hele mew iğrenç ötesi bir durum.

Wavesin değerlenebilmesi için waves altyapısını kullanan tokenlerin değerlenmesi gerekir ki hacim oluşsun.

Platform var, cüzdan var ama hacim yok. Kısa zamanda olmaz bu iş.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
1715018462
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715018462
Reply with quote  #2

1715018462
Report to moderator
1715018462
Hero Member
*

Ignore
1715018462
Reply with quote  #2

1715018462
Report to moderator
1715018462
Hero Member
*

Ignore
1715018462
Reply with quote  #2

1715018462
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
maxsimus
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
March 05, 2018, 03:28:24 PM

yine waves i savunanlar 0-1$ bandından alanlar.
Sasha ne zaman  dex e yeni coin ekler , hacim artmaya başlar o zaman girilir.
1000$ olacakmış ya ether gibi az  kar edelim ne olacak:)))
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
March 05, 2018, 04:03:41 PM

Şimdi çok basit şekilde bikaç soru işaretine cevap verelim,
-snip

yazmak istediklerimin hepsi burada yazilmis zaten. smart contract sonrasi waves cok farkli olacak. myetherwallet disinda adam gibi arayuzlu cuzdani olmayan ether sadece smart contract ile bu seviyelere geldi. smart contract sonrasi wavesi siz dusunun.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 05, 2018, 04:38:38 PM

inan smart contract sonrası değişen bişey olmayacak . dex de hacim yok. sasha ve ekibi sıkı çalışıyor gibi görünüyorlar ama çok gevşekler. sanki hiçbirşey umurlarında değilmiş gibi. smart contract sonrası da pek fazla bişeyin değişeceğine inanmıyorum.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
March 05, 2018, 05:48:36 PM

inan smart contract sonrası değişen bişey olmayacak . dex de hacim yok. sasha ve ekibi sıkı çalışıyor gibi görünüyorlar ama çok gevşekler. sanki hiçbirşey umurlarında değilmiş gibi. smart contract sonrası da pek fazla bişeyin değişeceğine inanmıyorum.
smart contract sonrasi aniden bi degisim olmasa da uzun vadede fiyata yansiyacaktir. merkeziyetsiz borsalarin hicbirinde nerdeyse hacim yok diyebiliriz.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 05, 2018, 05:53:50 PM

Eth değerli olmasının sebebi, üzerinde bir çok tokenin çıkmış olması yoksa başka bir cacık yok, token almak için eth ihtiyacından dolayı eth daha fazla değerlenecektir.

Eth ek kötü yanı doğru düzgün bir cüzdanı olmaması, çok mu zor programlamak, hele mew iğrenç ötesi bir durum.

Wavesin değerlenebilmesi için waves altyapısını kullanan tokenlerin değerlenmesi gerekir ki hacim oluşsun.

Platform var, cüzdan var ama hacim yok. Kısa zamanda olmaz bu iş.

ios için imtoken çok güzel bir cüzdandır.
Yanlış olabilir ama ben bir coinin önce web walletı varmı diye bakıyorum. Her coin için gigabytelarca veri indirmek bana zor geliyor.
Myetherwallet ta erişim açısın dan harika bir çözümdür.

Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
March 05, 2018, 06:36:42 PM

vitalik tipsizi 1000 dolarsa sasha 100K dolar Smiley

Anladığım kadarıyla Sasha türk erkeklerini karizmasıyla etkilemiş durumda. Vitalik'in ise bir an önce pazardan giyinmeyi bırakması gerekiyor. Ancak o zaman ethereum, waves ile aşık atabilir.  Grin
Şaka bir yana eğer ingilizceniz veya rusçanız yeterliyse youtube da vitalikin ve sashanın videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Blokzinciri teknolojileri üzerine olan bilgi, altyapı ve zeka olarak vitalik, sasha ile kıyaslanamayacak kadar iyi. Sasha gibi çakma iş adamlarını da suya götürüp susuz getirir.
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
March 05, 2018, 06:48:34 PM

vitalik tipsizi 1000 dolarsa sasha 100K dolar Smiley

Anladığım kadarıyla Sasha türk erkeklerini karizmasıyla etkilemiş durumda. Vitalik'in ise bir an önce pazardan giyinmeyi bırakması gerekiyor. Ancak o zaman ethereum, waves ile aşık atabilir.  Grin
Şaka bir yana eğer ingilizceniz veya rusçanız yeterliyse youtube da vitalikin ve sashanın videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Blokzinciri teknolojileri üzerine olan bilgi, altyapı ve zeka olarak vitalik, sasha ile kıyaslanamayacak kadar iyi. Sasha gibi çakma iş adamlarını da suya götürüp susuz getirir.
Anca adamın tipiyle dalga geçer bizimkiler zaten, yaşamış yüzlerce bilim adamı, dünyayı bu günlere getiren önder insanlar dönemlerinde hep itilmiş kakılmış dışlanmış tipler zaten, ne dediğiniz vitalikin cok da zikindeydi bu kafayla devam edin.

1 yıldır waves bir b*k kazandırmadı değil mi öyle boş boş cüzdanda yatmaktan başka, böyle olucanı bilseydiniz waves tutar mıydınız, kesinlikle tutmazdınız. Şimdiye kadar çoktan 20 30 dolarları görüceni düşünüyordunuz ama olmadı, çokkk çokk uzun zaman önce, çaktığım wavesi 5 martta dahi 5 dolarda gezicek deseler, hangi mal waves tutardı 1 yıl boyunca var mı öyle biri aramızda? Sasha bile tutmazdı.

Ethereum ile karşılaştırma yapılmış, bırakın etherin grafiğini cartını curtunu, aynı şey olucak diye boş hayaller kurmayın papaz her zaman pilav yemez. Ethereum zamanında kocaman bir boşluğu doldurdu, şuanda birden eth yok dense yarın ne olur, kaos olur kripto aleminde, yeni projeler herşey eth üzerinde çat çat diye kuruluyor satılıyor projeye başlanıyor. Peki yarın waves kapandı diye bir haber çıksa ne olur piyasada? BİR HALT OLMAZ.

Kıytırık dex'ine, olmayan ve olcağı söylenen smart contractına başlarım wavesin, 1 yıl para kazanamamışsınız ki şu piyasada shit coin olmayan herşey para kazandırıyorken, hala burda kalkıp bin dolarları görmüş eth bok, waves kral diyebiliyorsunuz. Bir şeyin fanatiği olabilirsiniz, ama biyerde hatanızı kabul etmeniz gerekirse kabul edersiniz.

Bundan sonra waves almayacağım anlamına gelmiyor bu söylediklerim, günün birinde o götü boklu sashacık olur da yanlışlıkla biraz bişeyler tutturursa girer max 2 kat kar'ımı alırım çıkarım, eğer bu kar'ı bana verebileceğini düşünürsem. Ne fanatiğim ne bişeyim, parama bakarım. Bu şekilde 1 yıl daha bekleyin siz, bakalım wavesi tutan bir kişi bile kalmayınca napcaksınız.
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
March 05, 2018, 06:57:53 PM

wavesin ne ozelligi varda hakkettigi yere gelmesi gerekiyormus. yatirimcisina son 6 ayda ne kazandirdi bu coin. nisanda da btc olarak bu seviyelerdeydi simdide bu seviyelerde. e o zaman ben bu coini niye aliyim.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
March 05, 2018, 09:12:48 PM
Merited by onurgozupek (3), mhanbostanci (1)

Gerçekten uzun denebilecek bir süredir kripto paralar ile ilgileniyorum. Büyük çapta madencilikten tutun Ethereum dahil büyük karlar bırakan ICO yatırımlarım mevcut. Bir kısmınızın da bildiği üzere digilira adında bir şirketim var. Waves Blok zincirine Türk Lirasını entegre ettik.

Şimdi sizleri anlamadığım noktaları sayısal örnekler üzerinden açıklamak istiyorum. Waves Platform ile ICO zamanında tanıştım ve hatrı sayılır miktarda Waves tuttuğumu da belirtmek isterim.

Geçen sene bu zamanlar Waves yaklaşık 0.2 dolardı. Bugün ise 6.8 dolar. Yaklaşık 35 kat kar var bir sene öncesine göre.

* Waves’lerimi cüzdanımda tuttuğum için şu anda yaklaşık 30K TL değerinde WCT gönderdiler.
* Waves’lerimi cüzdanımda tuttuğum için 12500 adet Mercury gönderdiler, ayıptır söylemesi birden fazla cüzdanıma bu miktarda geldi ve yaklaşık 40K TL’ye Bittrex borsasına girdiğinde sattım.
* Waves ve WCT’lerimi cüzdanımda tuttuğum için yaklaşık 300 adet Liquid token gönderdiler şu anda yaklaşık 5500 TL değerinde.
* WCT’lerimi cüzdanda tuttuğum için 0.4 BCH gönderdiler yaklaşık 2000 TL değerinde.

Geçen seneye göre 35 kat karı geçtim, sadece Waves tutarak ek olarak 80 bin lira civarında bir gelir elde ettim.

Evet haklısınız kripto para piyasası çok dinamik ve herşey hızlı değişiyor. Ancak şundan eminim ki bugün Waves’lerini satıp başka bir kripto para alan kişi ile satmayan kişiyi bir sene sonra buluşturduğunuzda satan kişi zararda olacaktır. Sebebi Waves satması değil, sabırsız olmasıdır.

Reklam olmaması adına Türk Lirası geçidi avantajlarını burada yazmayacağım ancak biraz araştırsanız platformun avantajlarını ve potansiyelini fark edeceksiniz.

Milletin aklı ile iş yapmayın! Kendi araştırmanızı kendiniz yapın, eğer milletin aklı ile iş yapsaydım zamanında Ethereum ICO’suna katılmazdım. O zamanlar burada olmayanlar açsınlar baksınlar herkes Scam, beş para etmez diyordu. ICO’dan yaklaşık 9 ay sonra Ethereum’lar dağıtıldığında burayı bir görmeliydiniz. Bir işi beceremedilerden tutun, Vitalik’den olmazlara neler neler.

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
March 05, 2018, 09:40:31 PM

Gerçekten uzun denebilecek bir süredir kripto paralar ile ilgileniyorum. Büyük çapta madencilikten tutun Ethereum dahil büyük karlar bırakan ICO yatırımlarım mevcut. Bir kısmınızın da bildiği üzere digilira adında bir şirketim var. Waves Blok zincirine Türk Lirasını entegre ettik.

Şimdi sizleri anlamadığım noktaları sayısal örnekler üzerinden açıklamak istiyorum. Waves Platform ile ICO zamanında tanıştım ve hatrı sayılır miktarda Waves tuttuğumu da belirtmek isterim.

Geçen sene bu zamanlar Waves yaklaşık 0.2 dolardı. Bugün ise 6.8 dolar. Yaklaşık 35 kat kar var bir sene öncesine göre.

* Waves’lerimi cüzdanımda tuttuğum için şu anda yaklaşık 30K TL değerinde WCT gönderdiler.
* Waves’lerimi cüzdanımda tuttuğum için 12500 adet Mercury gönderdiler, ayıptır söylemesi birden fazla cüzdanıma bu miktarda geldi ve yaklaşık 40K TL’ye Bittrex borsasına girdiğinde sattım.
* Waves ve WCT’lerimi cüzdanımda tuttuğum için yaklaşık 300 adet Liquid token gönderdiler şu anda yaklaşık 5500 TL değerinde.
* WCT’lerimi cüzdanda tuttuğum için 0.4 BCH gönderdiler yaklaşık 2000 TL değerinde.

Geçen seneye göre 35 kat karı geçtim, sadece Waves tutarak ek olarak 80 bin lira civarında bir gelir elde ettim.

Evet haklısınız kripto para piyasası çok dinamik ve herşey hızlı değişiyor. Ancak şundan eminim ki bugün Waves’lerini satıp başka bir kripto para alan kişi ile satmayan kişiyi bir sene sonra buluşturduğunuzda satan kişi zararda olacaktır. Sebebi Waves satması değil, sabırsız olmasıdır.

Reklam olmaması adına Türk Lirası geçidi avantajlarını burada yazmayacağım ancak biraz araştırsanız platformun avantajlarını ve potansiyelini fark edeceksiniz.

Milletin aklı ile iş yapmayın! Kendi araştırmanızı kendiniz yapın, eğer milletin aklı ile iş yapsaydım zamanında Ethereum ICO’suna katılmazdım. O zamanlar burada olmayanlar açsınlar baksınlar herkes Scam, beş para etmez diyordu. ICO’dan yaklaşık 9 ay sonra Ethereum’lar dağıtıldığında burayı bir görmeliydiniz. Bir işi beceremedilerden tutun, Vitalik’den olmazlara neler neler.

Hocam şuan nutlum tutulmuş durumda. Tamamen aydınlandım. Bir dünya sabit fikrimi gözde geçiriyorum. Gerçekten çok faydalı bir yazı olmuş Kendi adıma teşekkür ederim.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
March 05, 2018, 09:45:34 PM

Dex hala istediği hacime ulaşmadı yoksa hacim artarsa token değerleri artacağı için waves değeri de artacaktır.

Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 05, 2018, 09:51:33 PM

Hakettiği bir şey yok çünkü 1.5 yıldır düzgün bir decentralized borsa oluşturamamış dandik bir proje. Onca merkezsiz borsa projesinden sonra hiçbir işe yaramayacak zaten sene sonu Eos decentralized borsayla beraber geliyor, Waves bu saatten sonra bitmiştir, ekip yıllardır yan gelip yattı.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
March 05, 2018, 10:46:13 PM

Zamanı gelince gelecek diyorlar ama ben umutlu değilim, numunelik 20-25 tane tutuyorum öylesine
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 05, 2018, 11:26:34 PM

Zamanı er yada geç gelir zaten dünya kadar çalışma reklam site cüzdan borsa var. Yeterli sabrınız varsa biraz bile sağlam olsa proje güzel kazançlar sağlayabilir.

heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
March 05, 2018, 11:43:44 PM

Çok proje var borsada sadece iyi proje olmak yetmiyor sağlam reklam çalışması lazım. Manipülasyon bu piyasanın gerçekeği zaten bu kadar büyük dalgalanma başka turlu nasıl olacak.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
March 06, 2018, 08:18:26 AM

yukarda benim yazdığım yazıya istianden hala eth ve waves i vitalik ve sashanın tiplerine göre değerlendirdiğimi düşünen ironi bilmezleri gördüğüm için bu yazıyı yazma gereği duydum, bordrolu olarak evini borsacılıktan geçindiren biri olarak diyorum ki, çok doğru anlamışsınız, projeler mrojeler çöptür, grafikler sahtekardır, açın hepsinin ceosuna bakın yakışıklı güzel kim varsa o projeye girin ,yan gelin yatın sonra para altında kalın,100x-500x yapın.
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
March 06, 2018, 09:07:43 AM

Zamanı er yada geç gelir zaten dünya kadar çalışma reklam site cüzdan borsa var. Yeterli sabrınız varsa biraz bile sağlam olsa proje güzel kazançlar sağlayabilir.

Zamanı zaten gelmşti. Geçen sene mart ayında 0.19$ dan 17$ ları gördü. 17$ dan da pompaladılar piyasaya bizim malum millet de birşey sandı 13-14$ dan pompalanan coinlere kucak açtı. zamanı geldi de geçti dostlar. Malesef kandırıldınız. Buralardan zararda olanlar da satamazlar artık. Dua edelim de bari zararınızı çıkaracak fiyata tekrardan gelsin.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
March 06, 2018, 10:07:56 AM

Waves eğer ki yol almaya başlarsa getirisi de leasing ten olmasa da airdrop şeklinde dağıttıkları assets lerden bir kar elde edilebilir. Ancak bunun için hatırı sayılır bir adet tutmak gerek. Tabi bu dağıtımlar hepsi daha önce yapılmış dağıtımlar. Geçenler de benzer bir BCH dağıtımı yapıldı normal airdroplardan pek bir farkı yoktu açıkçası. Yani ilk giren kazanır Smiley Sonraki ler de işte akmasa da damlar cinsinden kazanır.
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
March 06, 2018, 11:03:35 AM

Serkan, reklam olmaması için platformun adını yazmamış ama imzasında zaten Digilira'yı görüyoruz. Digilira'yı daha fazla kişi kullanmaya başladıkça borsalara olan ihtiyaç da giderek azalacak. Waves, yol haritasına uygun şekilde ilerlemeye devam ettiği sürece fiyatının ne kadar yükseldiği ya da düştüğü pek önemli değil. Sadece kar etmek için kripto para alıp satanlar (ki genel davranış bu yönde) Waves'i kötülemek yerine alınabilecek 1300+ altcoinden herhangi birini ya da bir kaçını alıp Waves'i kötülemekten vazgeçebilirler...
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: