Bitcoin Forum
April 25, 2024, 05:01:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni İcoların Çeviri kampanyalarına nasıl katılabilirim?  (Read 240 times)
akiko6823 (OP)
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
March 09, 2018, 07:10:11 PM

Merhaba arkadaşlar. Bu yeni çıkan ico'ların çeviri kampanyalarına nasıl katılabilirim? Daha önce refim yok ama bir yerden başlamam lazım. bitcointalk siteinde hangi bölümü takip edip ve nasıl kampanyayı alabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum

Not: Çeviriyi 3 ingilizce bilen arkadaşla yapacağız. Whitepaperin ne kadar zor olduğunun da farkındayım ama kararlıyız.
1714021282
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714021282
Reply with quote  #2

1714021282
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
March 09, 2018, 07:19:28 PM

Bounties kısmına bakmalısın dostum ama sana çeviri vereceklerini sanmıyorum hem rankın düşük hemde ilk işin olacak galiba, Öncelikle airdrop falan kovalamaya çalışın onlar size çeviri verebilir.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
March 09, 2018, 07:23:41 PM

Airdrop çevirisi derken? Gayet junior member olarak bile alanlar var yanlış yönlendiriyorsunuz. Çeviri kampanyaları için ann konularının ve bounty konularının açıldığı yerleri kontrol etmeniz lazım globalde, konu açılır açılmaz güzel olabilecek bir projeyse kapıyorlar çevirileri.

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
March 09, 2018, 07:46:06 PM

Artık icolar tanıdık menejerlere veriliyor.Onlarinda çeviri için bizim bölümden anlaştıkları var. Öncelikle dandik icoları çevirerek referans sağlayıp diğer konulara yazabilirsiniz bunları.

yobit.net is banned from signatures
procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
March 09, 2018, 07:52:58 PM

Başta zor olur tabi size vermezler ama sürekli kovalarsanız 1-2 tane kaparsınız. Bence size çeviri vermediklerini görünce bu işten vazgeçeceksiniz çünkü herkes birileriyle anlaşmış

Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
March 09, 2018, 08:17:17 PM

bak mesela bountylord.com sitesi var biroçok bopuntry ilk gündne burada yayınlanıyor bu siteyi takip et ilk günden mesajla iletişime geç çeviri yapmak istediğini söyle bir iki tutturursan de3vamı gelir.
akiko6823 (OP)
Member
**

View Profile WWW
March 09, 2018, 08:45:19 PM

Başta zor olur tabi size vermezler ama sürekli kovalarsanız 1-2 tane kaparsınız. Bence size çeviri vermediklerini görünce bu işten vazgeçeceksiniz çünkü herkes birileriyle anlaşmış
En çok. Korktuğum konu bu zaten. Kimse vermeyecek en sonunda pes edeceğim. Ama şimdi şöyle birşey var herkesin bir ilki oldu bu süreçte benim de neden olmasın?
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 09, 2018, 08:57:36 PM

Herhangi bir engel yok, önce mesaj atanın geçmişte yaptıkları da iyiyse veriyorlar. Diğer arkadaşların dediği gibi küçük tokenların çevirisini yaparak başlayabilirsiniz.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
March 10, 2018, 07:19:38 AM

Konuyla ilgili benimde araştırmalarım mevcut. Bende çeviri işlerine başlıyorum. Bu ay içinde bir kaç çeviri alabilirsem hakkını vereceğime eminim. Bunun için ekip bile hazırladım. Hızlı olması benim için önemli.

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 10, 2018, 12:37:14 PM

Çeviri kısmı tam bir kurtlar sofrası  Grin Ama eski kurtlar belli ki bıkmışlar bu çeviri işlerinden uzun süredir çeviri yaparken görmüyorum onları. Yolun açık olsun kardeşim seni zor zamanlar bekliyor  Grin

akiko6823 (OP)
Member
**

View Profile WWW
March 10, 2018, 12:42:08 PM

Çeviri kısmı tam bir kurtlar sofrası  Grin Ama eski kurtlar belli ki bıkmışlar bu çeviri işlerinden uzun süredir çeviri yaparken görmüyorum onları. Yolun açık olsun kardeşim seni zor zamanlar bekliyor  Grin
teşekkür ederim kardeşim. .Belkide yanlış düşünüyorum bilmiyorum amabu işin kaymağını çeviri yapanlar alıyor dediler oyüzden biraz ilgimi cekiyor. Tabi belkide yanlış bir düşünce içerisindeyim ancak halen iyi kötüye bakmadan bir çeviri bulamadım!
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 10, 2018, 01:26:26 PM

teşekkür ederim kardeşim. .Belkide yanlış düşünüyorum bilmiyorum amabu işin kaymağını çeviri yapanlar alıyor dediler oyüzden biraz ilgimi cekiyor. Tabi belkide yanlış bir düşünce içerisindeyim ancak halen iyi kötüye bakmadan bir çeviri bulamadım!
Dediğim gibi translate sektörü tam bir kurtlar sofrası. Şimdiye kadar kaymağını yiyenler yedi. Eskilerden olcaytu hiburak kübradam bunlar güzel paralar kazandılar çevirilerden. Ama community managerlarla araları iyi ve forumun eskilerinden. Member olup kolay kolay çeviri bağlıyabileceğini sanmıyorum. Bütün gün globalde bounties kısmında takılıp ilk açılan konuya atlaman gerekiyor. Güzel çirkin demeden. Referans yapmadan kendine iş alamazsın

ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
March 10, 2018, 01:50:11 PM

Çeviri yapacak kampanya bulmak çok zoor.Genelde proje sahipleri tanıdık çevirmenlere teklif götürüyorlar.Onun dışındakilerde hızlı olursanız işi siz alabilirsiniz.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
March 10, 2018, 01:59:05 PM

Bir yerden başla sonra referanslarla yavaş yavaş yükselirsin kendi işini başlatırsın oh ya oh. Onu demek istedim bir an önce başlat işini al bütün kampanyaları.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
LoveFooL
Member
**

Activity: 476

View Profile
March 10, 2018, 01:59:36 PM

hocam işin gerçekten çok zor. öncelikle hiç referansın yok. referansı olmayana kolay kolay iş vermezler. öncelikle tavsiyem hiç bir bekleni içinde olmadan dandik diye tabir ettiğimiz icolara saldır. onlardan bir kaç tane alıp çeviri yapabilirsen önün açılır diye düşünüyorum.
fitop
Full Member

Activity: 196
Merit: 102

“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”

View Profile
March 10, 2018, 02:31:50 PM

Çeviri işinde pastadan pay almak çok ama çok zor. Herkes belirli kişilerle çalışıyor. Size güvenmeleri için şuan güvendikleri insanların işlerini ya aksatması ya da yanlış yapması gerekiyor. Toplamda 6 farklı dili ana dili gibi bilen iş arkadaşlarım var pastadan pay alabileceğimi bilsem bir ekip kurup bende girerim. En güzel bounty kazancı çeviriden geliyor. Ama kurtlar sofrasında pay kapmak zor.

KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
March 10, 2018, 02:34:34 PM

geçenlerde bir arkadaşım bir iconun çeviri işini almış ico iptal edilmişti. uğraştığıyla kaldı. kazançları güzel ama ön koşul projenin yatırım alması..
ne icolar gördük bountyleri dağıtmadı.

pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
March 13, 2018, 06:12:38 AM

forumdaki bounty kampanyalarının konularına bakabilirsiniz , ayrıca bountyhive diye bir site var , onlarda çeviri için işlem yapıyor ama neye göre çeviriyi veriyorlar tam bilmiyorum , güzel , kaliteli bir site , https://bitcointalk.org/index.php?topic=2974384  buradaki başlıktan soru sorup bilgi alabilirsiniz .

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
March 13, 2018, 07:31:21 AM

Bir yerden başla sonra referanslarla yavaş yavaş yükselirsin kendi işini başlatırsın oh ya oh. Onu demek istedim bir an önce başlat işini al bütün kampanyaları.

hahha hocam yarılarak güldüm, bu amerikalı usta değil mi Cheesy
akiko6823 (OP)
Member
**

View Profile WWW
March 21, 2018, 09:18:02 PM

Merhabalar ilk çevirimi yaptım çok şükür. Sizden bir ricam olacak. Acaba daha fazla çeviriyi nasıl alabilirim. İlk çevirimde 58 sayfalık whitepaper çevirdik. Şimdi sizden ricam Bitcointalk sitesinde hangi kategorileri takip etmem lazım.Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: