Bitcoin Forum
June 20, 2024, 05:14:50 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: waves çiler bi gelin hele gelin  (Read 689 times)
mstfprcn (OP)
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
March 14, 2018, 01:01:30 PM
Merited by mhanbostanci (1)

kampanyacı ayağınıza geldi, arama tarama derdine son, anlatmaya gerek yok görüyorsunuz, konuşmam, kesin.

aşağıda açılan başlıklara şöyle bi bakın sadece, sonra vaktiniz falan varsa bikaç yorumda okuyun tabi sayfaları gezerek, sonra her işi devletten beklemeyin, ethereum un 1 buçuk sene yattığı dönemde açılan başlıklarıda bi zahmet siz bulun.

Sizlere birşey hatırlatıyormu ? bi çağrışım bi benzeşim falan şaabıyormu acaba ?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1386361.0

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2157101.0

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1697269.0

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1978732.0

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1873765.0

otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
March 14, 2018, 01:05:16 PM

güzel derleme olmuş hocam elinize sağlık, eth de bu durum yaşandı, aynısı waveste de yaşanacak diye kesin bir şey söyleyemeyiz, fakat süreç paralel gidiyor gibi,
mstfprcn (OP)
Hero Member

View Profile
March 14, 2018, 01:14:01 PM

güzel derleme olmuş hocam elinize sağlık, eth de bu durum yaşandı, aynısı waveste de yaşanacak diye kesin bir şey söyleyemeyiz, fakat süreç paralel gidiyor gibi,

elbette değil kardeşim, benim demek istediğim de tam oalrak o değil zaten, forumda hergün wavese bok atılan başlıkları gördükçe aklıma etherıin o dönemleri geliyor çünkü Smiley

ister istemez alıyor beni bi gülme Smiley e elde hatrı sayılır waves te var haliyle, zamanında hoytaraa bee skreim seni mi beklicem lan diyerekten 11 dolardan sattığım ethereumların kuyruk acısı daha çıkmadı Smiley

bakalım bekleyip görücez , bu waves bizi vezir mi edecek rezil mi Smiley
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
March 14, 2018, 01:23:27 PM

kampanyacı ayağınıza geldi, arama tarama derdine son, anlatmaya gerek yok görüyorsunuz, konuşmam, kesin.

aşağıda açılan başlıklara şöyle bi bakın sadece, sonra vaktiniz falan varsa bikaç yorumda okuyun tabi sayfaları gezerek, sonra her işi devletten beklemeyin, ethereum un 1 buçuk sene yattığı dönemde açılan başlıklarıda bi zahmet siz bulun.

Sizlere birşey hatırlatıyormu ? bi çağrışım bi benzeşim falan şaabıyormu acaba ?

eth ile waves i bir tutmamak lazım. waves in maksimum oalcağı 50 dolardır. o da 2020 den sonra olursa. uzun süre 10 dolar barajını aşacağını sanmıyorum
akm3535
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
March 14, 2018, 01:25:44 PM

eth ile waves i bir tutmamak lazım. waves in maksimum oalcağı 50 dolardır. o da 2020 den sonra olursa. uzun süre 10 dolar barajını aşacağını sanmıyorum

Bencede eth ile waves arasında cok fark var 10-15 dolar seviyelerinde olur gibi geliyor banada uzun bir süre waveslik bi durum yok benim için ne olursa olsun

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 14, 2018, 01:27:21 PM

valla o kadar zaman bekledik sırf bugünleri ihtimal dahilinde olabileceğini düşündüğüm için satmıyorum. resmen unuttum. gerçekten unuttum. açıp bakmıyorum bile. dikkate değer bir artış olursa bakarız Smiley
mstfprcn (OP)
Hero Member

View Profile
March 14, 2018, 01:32:59 PM

eth ile wavesi tabiki bir tutmuyorum, sadece yaşanan süreç bana o zamanları hatırlatıyor diyorum,

wavesin tek sıkıntısı hacim, yoksa teknoloji ve ürün olarak eğer bu seneki roadmap ine sadık kalırsa etheri donunda sallar.

Ama hacim olmadan bişey ifade etmiyor tabiki, bu hacimle devam ederse istediği kadar ileri teknoloji olsun bişey ifade etmez, waves ekibininde buna nazaran hacim arttırıcı çalışmalar yapacağını düşünüyorum.
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
March 14, 2018, 01:34:19 PM

Yazdan beri tutuyorsunuz kaybettiğinize üzülmüyorum da kaçırdıklarınıza üzülüyorum. Binance, kendi merkezsiz borsasını oluşturmak için halka açık bir blok zinciri geliştirdiğini açıkladı. Waves'in Binance ile rekabet oluşturabileceğine inanıyor musunuz? Cheesy Kendinizi kandırmayın artık waves yerine beklenecek bir sürü proje var. Waves Binance öncesinden beri olan bir proje Binance çok sonradan kurulmasına rağmen geldiği yer ortada çalışan çalışmayan ekip vizyon sahibi vizyon sahibi olmayan ekip kıyaslamasını yapın bu saatten sonra 3x yapsa ne olur? Waves, trx, xvg bunlar benden uzak olsun. Bir ışık görsem bende alayım waveste ama yok. Bu kadar çok abartılmasını da anlamıyorum.
mstfprcn (OP)
Hero Member

View Profile
March 14, 2018, 01:42:56 PM

Yazdan beri tutuyorsunuz kaybettiğinize üzülmüyorum da kaçırdıklarınıza üzülüyorum. Binance, kendi merkezsiz borsasını oluşturmak için halka açık bir blok zinciri geliştirdiğini açıkladı. Waves'in Binance ile rekabet oluşturabileceğine inanıyor musunuz? Cheesy Kendinizi kandırmayın artık waves yerine beklenecek bir sürü proje var. Waves Binance öncesinden beri olan bir proje Binance çok sonradan kurulmasına rağmen geldiği yer ortada çalışan çalışmayan ekip vizyon sahibi vizyon sahibi olmayan ekip kıyaslamasını yapın bu saatten sonra 3x yapsa ne olur? Waves, trx, xvg bunlar benden uzak olsun. Bir ışık görsem bende alayım waveste ama yok. Bu kadar çok abartılmasını da anlamıyorum.

yazadan beri değil icodan beri tutuyorum.

tuttuğum ve beklediğim birçok koin de mevcut ayrıca waves dışında.

önce veya sonradan kurulması bişey ifade etmez, binance ile waves kıyaslamak elma ile armut kıyaslamaktır, wavesle ether kıyası da aynıdır. not oalrak wave sile etheri içerik oalrak değil haklarından açılan başlıkların benzerlikleri,insanların bıkmışlıkları,sıkıntılarına istinaden açtım.

Bu saatten sonra 3x yapmaz rahat olun Smiley

trx xvg benden de uzak oslun mümkünse.

Vizyon sahibi çalışan ekip olarka bakıyorum ve evet waves diyorum.Vizyondan kasıt nedir mesela ? kriptoyu normal hayata normal global ekonomiye entegre benim için vizyondur, bu bağlamda atılan somut her adım da vizyon örneğidir.Bunu waves dışında yapan koin de pek yok sanırım.

Geldiği yer olarak bakcak ollursak ta, icodan beri şu ölü haliyle 50x. senin için yeterli olmayabilir ama benim için önemli bi kıstas.

Waves beklerken başka şeyler kaçırmış olabilirz, bu kişilerin kendi seçimleri ve yatırım tercihleridir.Kaçan balıklara üzülecek olanın borsada işi ne ?

Borsanın ilk kuralı kaçana değil elindeki balığa bakmaktır.

Son söz olarak ta zaman herşeyi gösterecek, o zaman gerekli değerlendirmeyi yaparız, ico zamanında da roadmap ine bakanlar , ciddi manada yatırım gözüyle bakanların hedef yılı zaten 2019 dur, benim 2019. Şimdiye kadar roadmap e sadık, yavş,ve sağlam adımlarla ilerliyor.

bekleyelim görelim  zaman neyler.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
March 14, 2018, 01:54:54 PM
Merited by mhanbostanci (1), mstfprcn (1)

Waves'e bende eskisi gibi bakmıyorum çünkü sebebi kaliteli yeni projeler çıkıyor olması ve ekibin yavaşlığı söz konusu hızlanmaları gerekirken anlamsız işlerle uğraşmalarının mantığını anlamıyorum. Ancak waves'e senin deyişinle "bok atanlar" benim için cahil olanlardır. Daha önceki konularda yazmışımdır nasılki yatırım tavsiyesi vermiyoruz aynı şekilde kimseye ne alıp ne almaması gerektiğini de söylememeliyiz.

Çünkü yine sorumluluk almış olursunuz. "bok atmak" yerine beklentisini gerçekleşmediğini düzgünce yazan arkadaşlara tek sözüm yoktur sonuna kadar destekliyorum zaten eleştirmezsek projeler gelişmeyeceği gibi kendimizi de yakmış oluruz. Hem karalarcasına içi boş gereksiz uzatarak yazıyorlar hem reklam yapmış oluyorlar kaç hafta önce açılmış unutulmuş waves konusuna waves den cacık olmaz yazmış, yahu konuyu bu şekil güncel tutup karalamanın mantığı ne yani.

Forumu çöplüğe döndermenin anlamı nedir. Birde her waves konusuna girerek eleştiri yazmak zorunda değilsiniz, bununla ilgili başlık açmayı düşünüyorum waves ile ilgili değil açın arkadaş bir eleştiri konusu orada konuşulsun amaç nedir herkesin waves den çıkması mı planlanıyor da her konuda aynı yorumlar var. Waves hakkında sadece bilgiye dönük konuda bile birisi girmiş beyin yakan şeyler yazmış. Bu şuna benziyor bir mağazaya gidip mağazadaki müşterilere karalama yapıyorsun. Övdüğünüz neo'nun düşüşünü izliyoruz tabii ki NEO fazlaca değerlendi ama 1000 dolar olacak diyenler aynı ağızla konuşuyor bir kişi waves için 1000 dolar olacak dese ağzına kürekle vuruyorlar. Kendiniz için çalışın yazın başkaları başkalarının yaptığı yatırımlardan size ne.

Waves hakkında bir şey yazmayacağım tonlarca konu ve mesaj var zaten isteyen istediği gibi yatırımını yapsın. 1000 dolar olsa pişman olsalar veya 1 dolar olsa pişman olsalar boş verin böyle şeyleri kripto fanatikliği yapmanın ne denli saçma olduğunu anlayın yeterli. Waves değerlenmez diye bir şey yok değerlenir diye de bir kesinlik yoktur ama kötü proje olmadığı kesin. İnsanlarda da okuduğunu anlama güçlüğü olduğu için çok uzatmayacağım forumun kalitesi için böyle davranılmaması gerektiğini yazıyorum. Bir kişi waves için olumlu ve olumsuz noktaları yazarak insanların karşılaştırma yapmasını hedefledi mi? En faydalı bu şekilde yararınız olur fanatikliğin ve fanatiklik derecesinde nefretin kimseye yararı dokunmaz. Kaçan fırsatlardan bahsediliyor genelde ben bunu görüyorum tamam doğru söylüyorlar o zaman sizde bu yönde eleştiri yapacaksınız okuyan insanda bilgilenecek neden alması gerekiyor neden uzak durması gerekiyor kendi kararını verecek.

Yeni üyeler için yazdıklarımızı düzgünce yazarsak faydalı olacaktır adam foruma giriyor bakıyor bir grup karalamış bir grup uçacak kaçacak demiş ne yapacağını şaşırır. Sonra yatırımını yapar örnek vereyim waves almaz neo alır en doğrusunu yaptım der, fanatikliğin başlangıcıdır. Bu zamana kadar waves fırsatları kaçırmanızı sağladı şimdiden sonra da tam tersi waves kazandırsa sizin tavsiye ettiğiniz başka coin waves gibi bekletse ne diyeceksiniz. Kıyaslama yapmıyorum ama bunlar hep gördüğümüz şeyler x coin b coin hangisi olursa, hazır konuyu yakalamışken değinmek istedim. Alın almayın uzak durun, uçacak kaçacak hep böyle içi boş yorumlar artmaya başladı bari sebebini yazın fikrinizi belirtin.

Yine bir örnek; waves öldü, yeni dex gelmedi, sasha waves satışı yapmış yalan yanlış mantığa ters şeyler yazılıyor yahu desene şuna ben waves aldım beni zengin etmedi lanet böyle coin'e. Böyle yazın derdinizi anlarız. Zaten zengin olmak için bu piyasaya girdiyseniz en büyük hatayı yapmışsınızdır. En doğru seçimi yaparak yine zengin olamayabilirsiniz. Öncelikle şu zengin olma hayalinden beklentisinden vazgeçin o zaman doğru bir yatırım yapıp yapmadığınızı anlarsınız. Fiyatın artmaması bir coin'i kötü yapmaz sizin seçici olmanızı sağlar ama projenin kötü olduğunu göstermez. Projenin destekçisi varsa kullanımı varsa potansiyeli varsa bunlar önemli. En çok ICO waves altında yapılıyor ethereum'dan sonra. Şimdilik böyle ileride ne olacak göreceğiz.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
March 14, 2018, 02:10:01 PM

Waves aylardır elimde tutuyorum ama bir türlü güldürmedi. Genel durum iyi olmadığı için kızamıyorum da ama umudum azalmıyor değil

mstfprcn (OP)
Hero Member

View Profile
March 14, 2018, 02:12:11 PM

Waves'e bende eskisi gibi bakmıyorum çünkü sebebi kaliteli yeni projeler çıkıyor olması ve ekibin yavaşlığı söz konusu hızlanmaları gerekirken anlamsız işlerle uğraşmalarının mantığını anlamıyorum. Ancak waves'e senin deyişinle "bok atanlar" benim için cahil olanlardır. Daha önceki konularda yazmışımdır nasılki yatırım tavsiyesi vermiyoruz aynı şekilde kimseye ne alıp ne almaması gerektiğini de söylememeliyiz.

.....

hay ağzına sağlık kardeşim. her harfine imzamı atarım.
fitop
Full Member

Activity: 196
Merit: 102

“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”

View Profile
March 14, 2018, 02:13:25 PM

ETH'nin kendini kanıtlaması için daha ne yapması gerekiyor? Geçen seneki fiyatıyla karşılaştırsanız bile insanların bu coine olan inancını görürsünüz. Ekipten bahsetmiyorum bile...
Ama şu Wavescileri bir türlü anlamıyorum. Tamam coinle duygusal bir bağ kurdunuz bunu anladıkta hani neredesiniz? Uçacak kaçacak diye millet yırtıyordu kendisini. Bir tane güzel haber gördünüz mü? Ekip yeni olarak ne yaptı?
Kimisi de wavesle ETH'yi kıyaslıyor. Bunlara ayrı gülüyorum.
Kıyasladığınız şeylerin denk olması gerekir ki kıyaslayabilesiniz.

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
March 14, 2018, 02:18:24 PM

Waves e laf söylemek çok da doğru değil ico fiyatından kaç katına gelmiş bir bakmak lazım. Kazandıracağına zaten kazandırdı. Ama bir soluklanması gerek . Eth e ile hareketleri benzeşe bilir  ama o zaman ki durumlar ile şimdi ki arasında biraz farklılıklar var. Piyasa şartları yeni projeler yeni merkezsiz borsalar (Binance zaten başlı başına ele alınması gereken bir konu) ve başka başarılı projeler. Piysaya yeni para girişleri olduğunda ve bu dönemde gerekli haberleri ve sosyal medyayı iyi yönetebilirlerse gerçekten güzel şeyler olabilir. HOLD yapıyoruz zaten Smiley
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 14, 2018, 02:20:40 PM

Ne yani waves te seneye Etherium gibi mi olacak. İmkanı yok tabi bu benim düşüncem. Etherium nere waves nere. Waves çıksa çıksa 100 dolara çıkar bu sene sonunda oda piyasa duzelirse tabiki. Yoksa böyle devam şimdilik. Eth ye ulaşabilmesi için çok çalışması lazım her gün yeni birşeyler ortaya çıkması lazım wavesle ilgili ki millet yuklensin.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 14, 2018, 02:21:46 PM

etherum seneye waves kadar olabilir belki bunda inanılmayacak bir durum yok. o zaman geldiğinde etherum ne olur onu düşünmek lazım Smiley yerinde sayacak değil
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
March 14, 2018, 03:25:04 PM

beni okadar sevindirdikten sonra böyle düşmesi çok üzmüştü ama bu günlerin yakın olduğunu bildiğim için bende sabrediyorum.

LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
March 14, 2018, 08:36:28 PM

benim anlamadığım waves de hacim yok mevzusu . şimdi waves de dex var. etherum da o da yoktu ama ona rağmen bu zamanlara geldi. waves in dex i var ama hala bir bok olmadı tabiri caizse . beklemekten bıktım Smiley sadece bu kadar bekledim diye de satamıyorum. ben satarım o zaman artar zaten Cheesy
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 14, 2018, 08:46:32 PM

waves yüksekden alanların görün halini arkadaşlar daha kaç kişiye kitleriz diye bakıyorlar bi MTH birde WAVES
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
March 14, 2018, 10:13:27 PM

yabancı lisanı olanlar, ethereum un ANN thread i ne baksınlar global forumda, ilk sayfada millet SCAM diyor projeye Cheesy
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: