Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:07:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Piyasa yavaş ciğerimizi söktün!  (Read 1301 times)
ideal35
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
March 19, 2018, 06:40:58 PM

Piyasanın ne kadar hızlı eriyebileceğini bu şekilde bir kez daha görmüş olduk. Merkezsiz vs.. saçmalıklarına artık kimse inanmasın. Kriptoyu zirveye taşımak için ve birilerinin çok para kazanması için zamanında insanlara çok yalanlar söylendi ve bizde o yalanlara inanarak piyasaya girenlerden bazılarıyız.

Birileri isterse biter, yok olur bu piyasa. Ona göre gardınızı alın. Her şey pamuk ipliğine bağlı. Birazda gerçekleri konuşmak lazım. Boş yapmayalım lütfen..
1714813677
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714813677
Reply with quote  #2

1714813677
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714813677
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714813677
Reply with quote  #2

1714813677
Report to moderator
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 19, 2018, 06:57:20 PM

An itibariyle ethereum bile babalara gelmiş durumda arkadaşlar, elimdeki altcoinlere değinmek bile istemiyorum ben diyeyim 10 siz deyin 20 kat zararda tüm elimdeki coinler ve artık yükseleceğine dair inancımıda nerdeyse kaybetmiş durumdayım.tabi bu halde olmamın en büyük sebebi bence açgözlülük.
Niye derseniz elimdeki tüm coinler nerdeyse ico fiyatına göre 5-10 hatta 20x yapmış durumdayken bile satmadım.daha doğrusu az bi kısmını sattım kalanı tuttum elimde.Piyasa düşerkende burdan döner, daha düşmez, hodlcular kazanır gibi düşüncelerle kendimi avuttum ve durum ortada.artık karı gördüğüm an çıkmazsan mksinler beni.sevgiler saygılar.eth'i ekleme sebebim yakın zamanda ethe dönüş yapmış olmamdı.oda serbest düşüşe geçti bugün gördüğünüz gibi

ETH
$483,79 USD (-17,45%)
0,06359350 BTC (-13,20%)

Çoğumuz aynı nedenlerle zarar yada genelde kardan zarar ediyoruz. Duygu katmadan satış yapıp karı realize etmek lazım.

gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
March 19, 2018, 07:16:40 PM

Bu daha başlangıç bence daha ocakta zirveydi iki ay oldu olmadı, ortada ciğer miğer kalmayacak. Felaket bir bubble vardı patladı bence o dash felan neydi erken alanlar için sorun yok ama.
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
March 19, 2018, 07:19:46 PM

Hooop diyoruz ciğer miğer kalmadı daha nereye kadar sökücekler bu ciğeri yükleşi istiyoruz artık siğarayada gömüldük komple bitti ciğerler

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
March 20, 2018, 09:58:24 AM

Çoğu insanda oldugu gibi bende ciddi zararlar ettik ama uzun vadede inşallah piyasalar düzelirde zararlarımız biter kar yaparız deex coin piyasaya çıkmadı ama hem borsası hemde coini çıkacak ve ciddi bir kazanç elde edebilirim diye düşünüyorum.şimdilik ico ama acılırsa bakalım ne olacak bekleyip göreceğiz beklentiler yüksek

batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
March 20, 2018, 10:44:40 AM

Fiyatlarin buraya kadar dusecegini gercekten kimse tahmin etmezdi edemezdi diye dusunuyorum. Cok kan akti  ama bunun pesinden gelen yukseliste cok buyuk olacak tekrardan.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
hakanb
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
March 20, 2018, 11:03:10 AM

g-20 den bitcoin için olumlu yada olumsuz bir karar yada söylem çıktı diyemeyiz sanırım.
son 3 aydaki klasik dalgalanma devam ediyor.
düşüş ilk başladığında herkesin ortak söylemi bir düzeltme olduğu yönündeydi.
ama bu kadarını kimse beklemiyordu.
umarım piyasalar toparlanır.zararlar çıkar.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 20, 2018, 02:42:12 PM

Bu bubblelar her zaman böyleydi. Bir anda patlar elindekileri çıkarmaya bile vaktin olmaz çakılırsın. 1 günde piyasayı köpek götüne sokarlar. 3 ayda ordan çıkartırlar. Geçmişteki krizlere bakın hepsinde böyle olmuştur. Çin yasaklaması, cash forku, o ceonun açıklamaları falan fıstık. Sabrederseniz dönerseniz geri .HOOODDLLLLL

Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
March 20, 2018, 02:57:09 PM

Bu piyasa tam bi kumar ve elindekilere güvenmek durumundasın. Ben sonuna kadar kalmayı tercih ediyorum çünkü şu an hem başka seçeneğim yok hem de önünü açık görüyorum bu piyasanın. O yüzden holdcular kazanır ya da sabreden derviş falan ne deniyosa ben onlardan olmayı yeğlerim.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
March 20, 2018, 05:03:34 PM

Ufaktan düzelme amareleri geliyor iki gündür, şöyle bir hafta en azından devam etse de bir nefes alsa altlar, iki üç gün yeşil görsek anında tekrar kötü bir haberle yıkıyorlar umarım tekrar bu olmaz buaralar.
Afterweeks
Member
**

Activity: 78

View Profile
March 20, 2018, 05:10:19 PM

Piyasanın böyle olacağını ön görmüştüm aslında fazla şaşırmaya gerek yok sene sonuna doğru herşey belli olacak uzun vadede tutmaya özen gösterin paniğe kapılmayın arkadaşlar.Sürü psikolojisinden uzak durun
binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
March 20, 2018, 05:16:05 PM

Şuan ethereum 550 doları  geçti gibi bitcoin ise 9 bin dolara doğru gidiyor açıckası 10bin doları görme ihtimali şuan için doğdu diyebiliriz arkadaşlar. Ama sabırdan başka bir şey geçmiyor insanın eline hold mode on !

Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
March 20, 2018, 06:02:32 PM

Ben de ethereumdan muzdaribim fakat elimdekileri şu an satmak cok mantıklı degil ya o yüzden beklemedeyim. Piyasa bu şekilde devam ederse babalara geleceğiz ama şu an durum sadece sallantıda
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
March 20, 2018, 06:46:41 PM

G20 falan filan derken son bir iki hafta da iyi salladılar, artık yavaştan biraz biraz artsak fena olmaz iki ayı geçti sürekli düşüş var, bir iki gündür azar azar yeşillenmeye başladık sonumuz hayrolsun bakalım.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
March 20, 2018, 07:04:59 PM

piyasa evet ciğerimizi söktü. ama rahat ol bugünlerde geçecek. hodl her zaman en büyük karı getirir. tek şart sabır. ayrıca çok güzel karlar yapmışsın. dediğin gibi senin bu hale gelmene açgözlülük sebep olmuş. keşke karını realize etseymişsin
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
March 20, 2018, 07:19:25 PM

bu tip yavaş X ciğerimizi söktür tarzı cümleleri çok cinsiyetçi buluyorum, yani bu cümleler toplumumuzu bitiyor, tacizi tecavüzü meşru hale getiriyor, doğru değil
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 20, 2018, 07:29:10 PM

bu tip yavaş X ciğerimizi söktür tarzı cümleleri çok cinsiyetçi buluyorum, yani bu cümleler toplumumuzu bitiyor, tacizi tecavüzü meşru hale getiriyor, doğru değil
Efenim zat-ı şahanenizin hassasiyeti benim şahsı müktesatımda derin yaralar oluşturdu. Bu başlığı bizlere zerk eyleyen pek  kıymetli muhterem beyfendi sürç-ü lisan etmiş ola ki sizin üzüntüye sevk etmiş. Ben kendilerinin kulaklarını çekip böyle kaka kelimeler kullandığı için uyaracağım. Kendisi adına zat-ı şahanelerinizden affını rica eylerim
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
March 20, 2018, 07:34:53 PM

sökülen ciğer yerine takılacak heralde hocam az daha sabredin madem bu kadar hold yaptınız biraz daha yapmanız üzmez heralde üstelik piyasada yön tersine dönmüş gibi görünüyor.psikolojik olarak cidden hepimizi çok etkiledi ama orda hemfikiriz özellikle yüklü yatırımı olanlar ve piyasaya girerken kredi falan çekenleri ter basmıştır her düşüşte
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
March 20, 2018, 07:45:28 PM

Yükseleceğine dair inançlarımızı yitirdik evet. Yalnız hiç parasına satacağıma ya komple batışımı izlerim keyifle, yada 2018 gelişine doğru olan pump treninin tekrar gelmesini beklerim. Kaybedecek bir şeyler pek kalmadı gerekirse hiç dokunmam 2 yıl da beklerim sorun yok

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
LosPollosHermanos
Member
**

Activity: 112

View Profile
March 20, 2018, 07:59:18 PM

Artık ciddi anlamda sene sonu umutları taşıyorum ve şu sıralar daha da düşmesini bekliyorum uzun vadeye tamamen  dönüş yaptım gunluk al sat ile zarara koşulacak bir dönem uzak durulması lazım sakinligimizi korumamız gerekli
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: