Bitcoin Forum
May 12, 2024, 01:54:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Piyasa yavaş ciğerimizi söktün!  (Read 1301 times)
sopromat
Full Member

Activity: 353
Merit: 100

View Profile
April 22, 2018, 10:17:57 PM

Nakit para her zaman işe yarar demiştim evet düşüşte fırsatları değerlendirerek satın aldıklarım şu an cebimi şenlendiriyor. Dalgalanmalar her zaman iyi birer fırsattır, piyasaya çöküp bitecek gözüyle bakmayı bırakalım artık derim.

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715478877
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715478877
Reply with quote  #2

1715478877
Report to moderator
1715478877
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715478877
Reply with quote  #2

1715478877
Report to moderator
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
April 22, 2018, 10:49:40 PM

piyasa bu konu açılında oldukça düşüktü, neredeyse her şey 5 te 1 i ne düşmüştü, ama şu sıralar yavaş yavaş toparlandı, yani bir bayram havası mevcut
Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
April 22, 2018, 11:12:05 PM

düzelmeye başlıyor gibi görünüyor. yavaş yavaş bir artıl gösteip hatasını telafı edecek gibi bir hali var umarım yanılmıyoruzdur ama tekrar umutlandım ben.
sentinus
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
April 23, 2018, 07:32:58 AM

Gerçekten sabah kalktığımda borsayı yeşiller içinde görmek büyük mutluluk. Düş düş nereye kadar. Akıllılık etmek gerek artık düşüşün birkaç belirtisi olduğu anda karı edip çekilmek gerekiyor. Düştüğünde tekrar topla altlardan. Umarım bu sisteme alışıp daha güzel karlar etmeye başlarız.

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
talkingblack
Newbie
*

Activity: 163
Merit: 0

View Profile
April 23, 2018, 07:46:31 AM

güzel bailık olmuş ama umarım o günler geride kaldı yeşil günleri ayları görmek istiyoruz bu yönde olumlu gelişmeler var umarım yaz çok güzel olacak
derincold
Member
**

Activity: 182

View Profile
April 23, 2018, 08:02:53 AM

her inişin bir çıkışı muhakkak olacak fakat uzun süren inişin kısa süreli çıkışı oldum mu sorun olabilir bu yüzden ben şu anda altkoinlere girmeyeceğim ya ayı devam edecek düşecek ya da bitcoin bull run yapacak düşecek iki türlüde gireceğim sabırla çakılmalarını bekliyorum.
ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
April 23, 2018, 11:12:07 AM

Tutmaya devam ederek paramın bir kısmının ne kadar kısa sürede geri döndüğünü izledim. Bence bitcoin ve ethereum all time high a geri dönerse dimdirekt altcoinlerin alayında eskiye dönüş olacak çatır çutur karlar elde edeceğiz..

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 23, 2018, 03:33:48 PM

An itibariyle ethereum bile babalara gelmiş durumda arkadaşlar, elimdeki altcoinlere değinmek bile istemiyorum ben diyeyim 10 siz deyin 20 kat zararda tüm elimdeki coinler ve artık yükseleceğine dair inancımıda nerdeyse kaybetmiş durumdayım.tabi bu halde olmamın en büyük sebebi bence açgözlülük.
Niye derseniz elimdeki tüm coinler nerdeyse ico fiyatına göre 5-10 hatta 20x yapmış durumdayken bile satmadım.daha doğrusu az bi kısmını sattım kalanı tuttum elimde.Piyasa düşerkende burdan döner, daha düşmez, hodlcular kazanır gibi düşüncelerle kendimi avuttum ve durum ortada.artık karı gördüğüm an çıkmazsan mksinler beni.sevgiler saygılar.eth'i ekleme sebebim yakın zamanda ethe dönüş yapmış olmamdı.oda serbest düşüşe geçti bugün gördüğünüz gibi

ETH
$483,79 USD (-17,45%)
0,06359350 BTC (-13,20%)

Piyasanın ciğerimizi sökecek kadar hızlı davrandığını düşünmüyorum. Yazında da belirttiğin üzere çok daha fazlasını beklemeden ana parayı kurtarıp biraz da kar ettikten sonra çıkmak mantıklı yoksa ters köşe olabiliyoruz. Fakat yazıyı yazdığın zamandan bu yana 1 aydan fazla zaman geçti ve piyasa canlandı şayet elindekileri hala tutuyorsan bozdurmak için çok da acele etmeyip biraz daha sabretmen sana daha fazla kazandırabilir.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
April 23, 2018, 03:41:37 PM

Btc 6k seviyelerine düştüğünde de demiştim bu bir düzeltme elinizdekileri satmayın aksine maliyeti düşürmek için daha çok alın
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
April 23, 2018, 07:58:02 PM

Hadi yine iyisin yükseliş geldi artık biraz nakite dönersin heralde.bahsettiğiniz karlar çok çok iyi x5 x10 az değil fazla açgözlülük bu piyasada çokta iyi değildir.arada mutlaka nakite dönmek gerekiyor yoksa ekrandaki para düşüp çıktıkça stres yapar durursun.ne olursa olsun mutlaka karı realize etmek gerekiyor.güzel bir söz vardı ekranda gödüğün değil cebindeki para senindir
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 24, 2018, 07:06:54 AM

Basligin acildigi tarih ve birkac gun sonrasindaki yorumlari okudum,  millet olmus bitmis resmen,  dagilmis panikten enterasan seyler konusmus.  Yil sonu tekrar okuyacagim bu basligi,  o kisilerin son mesajlarina bakcam,  arada siyahla beyaz kadar kisilik farki var mi diye.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
camlica
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
April 24, 2018, 11:16:39 AM

Yıl başında gerçekten sıkıntılı dönemler yaşanmisti ama şimdi hem bitcoin hem de altcoinlerde güzel bir çıkış trendi oluşmaya başladı. Elimde bulunan altcoinlerden bir haftada %20lik kâr sağladım diyebilirim. Elbette daha büyükleri daha çok kazandirani var ama elimde bulunanlardan bunu sağladım. O bile iyi
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
April 24, 2018, 12:10:26 PM

cenkistan umarım satmadıkların zararlarını yavaş yavaş telafi etmeye başlamıştır. Yükselişte altcoinşer belki eski zirvelere ulaşmayacak ama piyasaya moral geldi.

Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
April 24, 2018, 01:04:11 PM

yazıyı yazalı 1 aydan fazla olmuş ki bu süreçte piyasa kendine geldi altcoinler de kendiine gelmeye başladı. eğer elden çıkarmadıysan biraz daha sabredip beklemeni tavsiye ederim.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
April 24, 2018, 01:09:26 PM

Bir ay süreceğini düşünüyorum bu artışların en azından, btcyi biraz sabit tutup altlarda boğa yaşatıcaklar gibime geliyor, sonrasında btcyi uçurup altları ezerler aynı senaryolar devam.
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
April 24, 2018, 01:13:03 PM

periskoptaki videoya atıf yapmışsın  Wink tamam ciğeri söktü şimdi geri takıyor. %100 ether primlendi. diğer coinlerde durum şenlik havasında. tedbir olarak bazı analistlerin yıl sonuna doğru bitcoinin %35 civarında değer kaybedeceğini düşündüklerini ekleyelim.
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
April 24, 2018, 01:13:26 PM

Piyasa yavaş yavaş düzeliyor sabretmek lazım ki ben edeceğim daha görecek çok rakamlar var bakalım  1000 doları yakında görür fazla bir şey kalmadı sabredin Smiley

Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
April 24, 2018, 01:28:20 PM

400 dolarladan iyi toparladı 700 dolara kadar dahada devam edecek bu artış orta vadede ethereum HODL'layanlar kazandı.
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
April 24, 2018, 05:26:34 PM

Bir hafta on gündür ortalık yeşillendi güzel gelişmeler oluyor, bunun en azından 2 3 hafta daha artarak devam etmesini bekliyorum, biraz altların çıkışına izin versinler de kendimize gelelim.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
April 24, 2018, 05:32:34 PM

güzelbence piyasa artık kendimize geliyoruz bira rahatlık geldi ama yinede korkuyorum ne olacak kestiremez olduk malesef
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: