Bitcoin Forum
May 12, 2024, 03:39:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Pundix Swap başladı. Yeni isim NPXS!!!  (Read 1898 times)
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 27, 2018, 05:49:22 PM

Publish applications on Pundi X POS device
Based on Android 7.0, Pundi X POS has its own application store. The developers can publish applications targeting retailers, such as cryptocurrency transactions, wallets, financial or insurance services, membership or loyalty program, delivery management, and more to cater needs in different countries.

Publish an app on Pundi X POS app store requires NPXS tokens and NPXS is a default token to settle the payment within the application. Depending on the different type of developers, we charge up to 30% of handling fee in NPXS. The Pundi X contract will burn this kind of NPXS tokens.

bole bır yazı var sımdı dıkkatımı cektı . pos cıhazlarından alınan yuzdenın % 30 nu yakacaklar gıbı bısey cevırdı google cevırı de. bu dogru mu ? boleyse  gun gectıkce kullanım artırkca total token sayısı dusecektır. anlayanlar Huh

Benim anladığım kadarıyla işlem ücreti olarak yüzde 30 alınacakmış ve o npxsler yakılacakmış. Belki her ay verdikleri yüzde 7 ler ile dengelenecektir token sayısı benim aklıma gelen çözüm bu
1715528362
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715528362
Reply with quote  #2

1715528362
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
March 27, 2018, 08:16:56 PM

Fiyat gerçekten çok güzel yerde sabitlendi umarım ilerleyen dönemlerde böyle sağlam ilerler. 31 mart tarihinde airdrop için tokenlarınız mewde olsun arkadaşlar aman atlamayın boşa gitmesin %7. Bol kazançlar.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 27, 2018, 08:34:54 PM

Şimdi bunlar elinde npxs tutanlara her ay %7 token mi verecekler. Kaç ay devam edecek bu fiyatta artış olacaktır o zaman.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
March 27, 2018, 09:32:42 PM

36 ay devam edecek.bence güzel bir kampanya yapmışlar.Hem fiyata olumlu bir katkısı olur hemde tutanlar için güzel olur.Güzel bir borsaya girerse fiyatı daha güzel seviyelere gelir.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 27, 2018, 09:34:07 PM

Verilecek %7 lik kısmın fiyata iyi yansıyacağını düşünmüyorum. Ancak adını çok duyuyorum bu aralar fiyat biraz düşerse en azından 1000 e bölünmeden önceki haline düşünebilirim.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
March 27, 2018, 09:43:11 PM

PundiX gerçekten büyük bir fırsat bence 1,5 yıldır piyasada sayılırım tezosa yaptığım yatırım ve pundiX den çok umutluyum. Özellikle aylık airdrop elinde fazla sayıda bulunduran için büyük fırsat.
gulypz
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

View Profile
March 27, 2018, 10:59:03 PM

Swap işi baya hızlı gerçekleşti bir arkadaş için yaptık 2 gün önce neredeyse 5 dakkikada yaptılar swabı. Yeni tokenler ile fiyatı btc deki düşüşe rağmen iyi yerde tutunmuşa benziyor boğada yukarı hareket gelecek gibi.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
March 28, 2018, 05:08:07 AM

Geçtiğimiz günlerde bir pundi x başlığında elde tutulanın %7si kadar her ay pundi yollanacak deniyordu. Bu olay doğru mu yoksa ben mi karıştırıyorum? Eğer doğruysa swap coindede bu geçerli mi?

swap olan gönderilcek zaten hocam, airdrop diye bahsedilen olay da bu pundix için. Tokenları bir erc cüzdanında tutman yeterli olacaktır %7 nin sana gelebilmesi için.

Eyvallah hocam . Çok teşekkür ederim cevabın için. Bende biraz npxs alayım öyleyse. Unutup bırakırız sonlanana kadar güzel getiri olur. İnsanlar bu konu hakkında bilgilense aslında çok temiz gelir bırakır.

PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 28, 2018, 07:55:28 AM

PundiX gerçekten büyük bir fırsat bence 1,5 yıldır piyasada sayılırım tezosa yaptığım yatırım ve pundiX den çok umutluyum. Özellikle aylık airdrop elinde fazla sayıda bulunduran için büyük fırsat.
Tezos ne durumda hocam? Kaçırdım diye üzülüyordum sonradan sevinmeye başladım Cheesy Naptılar ne oldu paralar takip ediyor musunuz?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 28, 2018, 07:58:33 AM

Tezos ne durumda hocam? Kaçırdım diye üzülüyordum sonradan sevinmeye başladım Cheesy Naptılar ne oldu paralar takip ediyor musunuz?

Tezos içimizde bir yara bende takip etmeyi bıraktım çıkarsa artık eski pantolunun cebinde para bulmuş gibi olacağım. Ya scam falan da çıkmadı , bir sonuç çıksa da rahatlasak.

Pundix için %7 lik toekn vermeleri iyi gibi geliyor ama eğer elinde tutmayanlar olursa bu fiyata negatif etki eder.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
March 28, 2018, 08:34:41 AM

Tezos içimizde bir yara bende takip etmeyi bıraktım çıkarsa artık eski pantolunun cebinde para bulmuş gibi olacağım. Ya scam falan da çıkmadı , bir sonuç çıksa da rahatlasak.

Pundix için %7 lik toekn vermeleri iyi gibi geliyor ama eğer elinde tutmayanlar olursa bu fiyata negatif etki eder.
Monetha ve Tezos yatırımcısına Allah sabır versin Cheesy
Monetha  var ico sonrası aldım epey, beklemeye devam. Güya bu ay sonu ürün çıkıyor bekliyoruz.
Tezos da o da yok dediğiniz gibi. Scam çıksa küfredersin unutursun gidersin. Şimdi bi ümit var hep Cheesy

ulkres
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
April 14, 2018, 07:17:03 PM

ben pundixleri daha bugun gönderdim fakat 2 saat olmasına rağmen tokenler gelmedi.bu kadar uzun sürmesi normal mi?
utkutekceylan
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
April 14, 2018, 07:28:58 PM

Swap olduğu için değerinde bu kadar yüksek bir artış olmasını beklemiyordum bunu değerlendirmek lazım.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 14, 2018, 08:28:50 PM

bu coin ya da token her neyse. alabileceğim iyi bir borsa varmı? malum heryerde yok. coinmarketcaptan baktım ama adı geçen hiçbir borsa ile daha önvce bi tanışıklığım yok o bakımdan sordum hızlı olan ve güvenilir diye düşündüğünüz...
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
April 14, 2018, 08:43:59 PM

bu coin ya da token her neyse. alabileceğim iyi bir borsa varmı? malum heryerde yok. coinmarketcaptan baktım ama adı geçen hiçbir borsa ile daha önvce bi tanışıklığım yok o bakımdan sordum hızlı olan ve güvenilir diye düşündüğünüz...
Şimdilik en sorunsuzu idex gibi. Orda da minimum işlem limitleri var. En az 150 dolarlık işlem yapmanız lazımdı sanırım. Daha azına izin vermiyor.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 14, 2018, 08:47:24 PM

Şimdilik en sorunsuzu idex gibi. Orda da minimum işlem limitleri var. En az 150 dolarlık işlem yapmanız lazımdı sanırım. Daha azına izin vermiyor.

hocam  sağol bilhilendirme için. hemen hesap açayım idex ten. bu token için hirozaki faraday ın verge gibi olacak tahmini var. adam şimdiye kadar çok sağlam tutturuyor. bende alıp atayım kenara bir miktar. 1 yıla ne olur bakalım...
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
April 14, 2018, 08:48:24 PM

hocam  sağol bilhilendirme için. hemen hesap açayım idex ten. bu token için hirozaki faraday ın verge gibi olacak tahmini var. adam şimdiye kadar çok sağlam tutturuyor. bende alıp atayım kenara bir miktar. 1 yıla ne olur bakalım...
Idex'in kullanımı farklı. Hesap açamazsınız. Hesap yok çünkü Smiley
Priv key'i sizde olan bir eth cüzdanı lazım.

KUllanmadan önce nette bi kullanım rehberi falan arayın okuyun sonra kullanın derim.

cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
April 14, 2018, 09:06:07 PM

Bugün iyi yükseldi ama şu airdrop muhabbetinden ötürü elimdekileri satmaya kıyamıyorum hem gelecekte daha fazla yükseleceğini düşündüğüm için hemde bu airdrop için elimde bekleteceğim.Banka bile bu kadar faiz vermiyor ayda amk.Şuanda türk lisrası olarak hesaplarsanız güncel kurdan 20 bin liraya ayda 1500 lira gibi bir rakama denk geliyorki çok çok iyi.inşallah yükselişi devam eder
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
April 14, 2018, 09:10:00 PM

Valla kardeşim yazdıklarını okuduktan sonra benimde yatırım yapasım geldi bountyden gelen elimde var ama miktar olarak az olduğu için pek bir katkısı olmuyor.Bugünde fiyatı yüksek olduğu için almadım ama bidaha düşerse düşünmeden alacağım.dediğin gibi 10 eth atsak aylık getirisi çok çok iyi.bugün rig cihazı bile bu kadar bırakmıyor ayda.dağıtım kaç ay daha devam edecek
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
April 14, 2018, 09:16:46 PM

Valla kardeşim yazdıklarını okuduktan sonra benimde yatırım yapasım geldi bountyden gelen elimde var ama miktar olarak az olduğu için pek bir katkısı olmuyor.Bugünde fiyatı yüksek olduğu için almadım ama bidaha düşerse düşünmeden alacağım.dediğin gibi 10 eth atsak aylık getirisi çok çok iyi.bugün rig cihazı bile bu kadar bırakmıyor ayda.dağıtım kaç ay daha devam edecek

eğer yanlış bilmiyorsam 34 ay boyunca airdrop olacak.emin değilim
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: