Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:56:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Tüm birikimi kriptoya yatırmak aptallık mı olur ?  (Read 3553 times)
kukoc
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
April 17, 2018, 02:08:00 PM

herhangi bir yatırım aracına tüm birikimin yatırılması saçma hastalığı var sıkıntılı durumu var gidince üzülmeyecek paranın yatırımını yapın
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
April 17, 2018, 02:49:53 PM

yatırımın ana kurallarından biri paranın tümüyle tek yerde bulunmayacaksın. Ayrıca yazdığın coinler zaten uçmuş kaçmış geri gelmiş falan fialan bazıları gelmemiş abi mesela tavsiye olarak alma ama ARN coini bi araştır . Bol ŞSANS
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 17, 2018, 02:56:45 PM

Kripto para dünyasında bir anda kazanç bir anda kayıp olabilir. Yaptığın coinin durumu çok önemli bunu dikkate alarak yatırım yapmak gerekiyor. Biraz sabır ile birlikte kripto paralardan güzel kar edilebilir.

emath7
Newbie
*

Activity: 158
Merit: 0

View Profile
April 17, 2018, 03:13:02 PM

Dünya hala kripto paraların geleceğini konuşuyor. Ülkeler desteklediklerini söylüyorlar fakat somut bir adım atmıyorlar. Böyle bir ortamda tüm varlığın ile bu işe girmek çok riskli. Şu an için Türkiye'de sıkıntı yok gibi gözüküyor. Herkes rahatça bankalarda işlemlerini yapabiliyor. Elde ettikleri kripto paraları fiat para birimlerine dönüştürebiliyor. Fakat yarın ne olacağını kimse bilemez. Eğer Türkiye'de 3 banka bitcoin işlemlerini durdursa panik havası hakim olur. Hiçbir zaman komple bu işe girilmemeli. Tüm varlığının belli bir miktarını kripto ile muhafaza edebilirsin, diğer kısımlarınıda diğer fiat para birimlerinde. Herzaman hepsini birbirine dönüştürebilecek şekilde ayarlanabilir.
   Kripto dünyasına girerken sırf elindeki varlığı arttırmak için çöp projelere yüklenmemek gerekiyor. Sağlam projelerle işlem görmek önemli. Önemli ortaklıklar kurmuş projeler, yatırımlarınızın güvenliği açısından göz ardı edemeyeceğiniz bir nokta. Bu sektörde bir sıkıntı olsa bile böyle projelere yapmış olduğunuz yatırımları kurtarabilirsiniz. Çıkarmış olduğu kripto paraları aktif olarak kullanılmasına dikkat etmelisiniz...
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
April 17, 2018, 04:52:04 PM

Boğa sezonu başlangıcında yatırmamak aptallık olabiir, tersine Ayı sezonu başlangıcında yatırmak da aptallık olabilir.
Zamana göre değişir yani.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
April 17, 2018, 04:57:30 PM

Öncelikle şunu söyleyeyim ; kriptoya yatırım yapmak aptallık değildir ama tüm birikimi yatırmak aptallıktır. Her ne kadar çok emin olduğumuz projeler de olsa sağı solu belli olmaz piyasanın. Her zaman uygun gördüğümüz bir miktar ile yatırım yapmalıyız.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
April 17, 2018, 05:02:39 PM

sen sen ol yine de tüm birikimini kripto paralara aktarma her zaman insanın sinirleri aynı olamayabiliyor allah korusun azaldığı zaman aklını yitirme sonra eğer yüksek miktarda bir birikmişin var ise birde araştırmadan yatırım yapma
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
April 17, 2018, 08:54:40 PM

Yatirimin aptalligi olmaz bana sorarsaniz ama yanlis tercihler olur bana sorarsaniz suan mantiksiz bir tercih olurp iyasada bir kararsizlik var

cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
April 17, 2018, 09:43:18 PM

Dostum bu piyasada hangi seviyelerin görüleceği çakılma yoksa uçma mı olacağı net belli olmadığı için insanların düşüncelerini bir kenarda tutarsın ama senin bir öngörün vardır risk alır yatırım yaparsın uçarsın ya da çakılırsın. Yapılan yorumları o günün koşullarına göre değerlendirmen daha isabetli olur.

TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
April 17, 2018, 09:46:40 PM

Tüm birikimimi kriptodan kazandığım için hala kriptoda tutuyorum. Eskiden sıfırdı şimdi kaybetsem üzülmem yine sıfır olurum taşı oyar yine kazanırım. O yüzden benim güvenim sonsuzdur kripto piyasalarına. Yakın zamanda tüm birikimi çekip faize yatırmayı düşünüyorum burası insanı yaşlandırıyor Smiley

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 17, 2018, 10:52:22 PM

Tüm birikimden kasıt hayatı idame ettirme miktarınıda dahil ederek ifade ediliyorsa evet baya bir saçmalık olur. Balıklama dalarsan buyuk balıklar yutar daha sakin adım adım gitmek lazım.
thewarriors
Full Member

Activity: 350

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
April 17, 2018, 10:54:22 PM

Tabiki aptallık olur sonuçtta az bir yatırım yapmıyorsunuz 100K üzerinde belkide hepsini bölerek yapmak daha karlı en azından birinden zarar ederken diğerinden kar edebilirsiniz.

btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
April 17, 2018, 11:12:25 PM

bence olur. cunku kimse onunu goremezken o şekilde bir yatırımlar tüm hayatınızı mahfetmiş olursanız ömür boyu zorluk çekersiniz
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 18, 2018, 12:08:35 AM

Tüm birikimi kriptoya yatırmak aptallık olmaz, aptallığın daniskası olur. Demekki o tüm birikimi kolay bir şekilde kazandınız ki aktarabiliyorsunuz, yani kıymeti yok ter dökmemişsiniz. Dökseydiniz bilirdiniz bunu sormazdınız.  Smiley Neyse gelelim sepete. Digibyte nedir aga ya? Yorum bile yapmıyorum buna geçiyorum. Bitcoin Private'ı da sil oradan. Tüm birikim diyorsun daha ne idüğü belirsiz coinleri sokuyorsun içine, bütün birikimi yatırmak için öncelikle coine güvenmek gerekir kural 1! Cardano ve stellar ı da sallıyorum daha dünkü çocuk onlar ve fiyatları da uçuk kaçık! ripple ın fiyatı gibi düşün, değeri sıfır ama fiyatı tavan. Bu arada bu coinlerin hepsi 10x 50x 100x yapar ona sözüm yok. Ben yatırım-güven ilişkisini katarak konuşuyorum. Gözün arkada kalmasın babında. Eos için fazlasıyla olumsuz yorumlar vardı bir yerlerde onları araştırıp bul iyice incele! Ayrıntılı bilgim yok ne olduğuna dair ama eos öyle pek de bahsettiği gibi ethereumu tahtından edebilecek kapasitede değil, göz boyama deniliyordu. Tekrar söylüyorum fazla bilgim yok duyum o şekildeydi. Ethereum zaten olmazsa olmaz. Vechain! Heh işte bana güvenilecek liman lazım böyle, en sağlamından... Yanına da neo oh tadından yenmez... Zilliqa'yı bilmem. Aion, Nebl, 0x, Matrix AI, ncash. Bunları gözden geçir sepete kat bence. ytd demicem çünkü evet gayet de yatırım tavsiyesi bu yazdığım coin-tokenler. İtirazı olan varsa forumu terkedip btc alıp öylece hodl! kalsın 5-6 sene burada takılmasın. Hadi eyv.

freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
April 18, 2018, 02:44:13 PM

Kaybettiğinizde üzüleceğiniz miktar ile yatırım yapılmaz. Bu bir kumar değil, olmamalı. Hayatınız en değerli şey ve bununla kumar oynanmaz. Kazandıkça yatırımınızı artırabilir ya da kazandığınız üzerinden oynayabilirsiniz. Bu daha sağlıklı karar vermenizi de sağlar.

The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
April 18, 2018, 04:52:33 PM

27 gün sonra gelen edit : sizi dinlemeyip yatırsaymışım şuan neredeyse anaparayı 2ye katlamıştım elde var 0  Roll Eyes

Bu piyasada yükseliş de olur düşüş de. Önemli olan doğru yerden alıp satabilmek. Bunun şans faktörü de var. Bilgili değilseniz bilgi şanslıysanız birkaç kez doğru karar verebilirsiniz. Ancak uzun vadede doğru/yanlış kararlar yine dengelenir.
Bilginiz varsa yatırım yaparken kimseyi dinlemeyin. Bilginiz yoksa bilgi sahibi olun ki başkalarına muhtaç kalmayın. Kimseye kızmaya hakkınız yok, kendinizden başka.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

oxonhu
Full Member

Merit: 111

View Profile
April 18, 2018, 05:07:03 PM

dünya hali ne olacağı belli olmaz. tüm birikimle bi yere yatırım yapılmaz . onun yerine portföy yap %x dolar %y euro %z kriptoparalar diye yatırım yap. biri batsa bile diğer seni kurtarabilir belki. Hiç bi zaman %100 bi yere bağlanma. Ha ben yaptım iyi ki de yapmışım Smiley ama benimkisi batara batardı. batsaydı çok üzülürdüm ama bi şekilde o parayı başka bi yerden bulurdum. çokta kar ettirdi ama sen yine de yapma Smiley

neinnein125
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 251

VTOS

View Profile
April 18, 2018, 05:34:07 PM

Aptallık olur kim ne derse desin. Eğer tam zamanlı bir işte çalışıp kendi yağında kavrulan bir adamsanız hayatınız boyunca biriktireceğiniz parayı burada riske etmek baya riskli. Asla ama asla yapmazdım. Ama %25i rahatlıkla riske edilebilir.

▄█████████████████████▄
  ▄
█████████████████████████▄
▄███
██████████████████████████▄
▀█████████████████████████████▀
 ▀████
███████████████████████▀
  ▀██
███████████████████████▀
    ███████████████████████
     ████
█████████████████
      ████
██████████████
       █████████████████
        ███████████████
         ▀███████████▀
          ▀█████████▀
V T O S      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
FACEBOOK     TELEGRAM
MEDIUM    TWITTER     GITHUB

⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
April 18, 2018, 06:02:52 PM

kesinlikle aptallık olur bu piyasanın nereye gideceğini kestirmek çok zor üstelik hergün bir scam haberi çıkıyor. bu tarz haberler arttıkca bir önlem gelmezse eğer piyasanın anasını gondiklicek.
clex_us
Full Member

View Profile
April 18, 2018, 08:38:35 PM

kaybın telafisi olacak kadar yatırım yapılırsa iniş ve çıkış zamanlarında daha rahat hareket etmek için fazlasıyla alan kalır. tüm parasını kripto paralara yatıranlara destek olmak ta lazım yinede, bol şans.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: