Bitcoin Forum
June 21, 2024, 08:10:38 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Coin Yakacak  (Read 989 times)
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
March 27, 2018, 10:45:50 PM

Bence iyi dayanıyor kendi coinlerine sağlam destek çıkıyorlar kendilerini belli ediyor hemen. Böyle giderse daha iyi yerlere gelebilir.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 27, 2018, 10:48:22 PM

Coin yakmaları benim beklediğim sükseyi yaratmayı ya piyasalarda. Acaba insanların haberi mi yok anlamadım. Token burnden sonra mı olacak acaba kestiremiyorum. Siz neler düşünüyorsunuz ani bir pump olacağı kesin de ne zaman olacak?

gulypz
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

View Profile
March 27, 2018, 10:48:54 PM

Bende benzer düşünüyorum BNB borsanın marka yüzü bir yanda o sebeple her türlü fiyatını öldürmezler diye düşünüyorum doğru noktadan girildikçe iyi karlar bırakabilir.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
March 27, 2018, 10:57:49 PM

Zamanında yatırım yapmadığım için en pişman olduğum coindir kendisi. Sonrasında da yeterince yükseldi diyerek almadım fakat daha da yükselme potansiyeli var anlaşılan.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
March 27, 2018, 11:13:02 PM

Bence en prestijli borsa. Geçen yıl adı sanı bile çok yoktu. Çoğumuz orada coin tutmaya bile korkuyordu. En azından ben tutmuyordum. Şuan da ise gözüm kapalı işlem yapıyorum. Adamlar güven veriyor. Doğal olarak bu kendi BNB Tokenlarına da yansıyor. Henüz daha kendi zincirine geçmedi, onun için de çalışma var. Adamlar bayağı büyük oynuyorlar. Eğer dediklerini yapabilirlerse, tartışmasız uzun süre 1 numara olurlar.

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
March 28, 2018, 12:38:37 AM

Borsa gibi Borsa hiç bi sıkıntısı yok bi ara güncellemesi çok uzun sürmüştü millet kaçtılar zannetiler iki gün falan sürdüydü galiba ama kalitelerini belli ettiler sistemleri çok iyi çalışıyor
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 28, 2018, 10:20:26 PM

Binancedan başkası yalan şu sistemlerini merkezsiz bir platforma taşısalar efsaneler efsanesi olur. Ki kendi chainini yakın zamanda kesinlikl kuracağını düşünüyorum. Bunun hakkında yoğun bir çalışma içendelerdir. O zamanlar bu tokenlerin değeri çok çok artacak ve binance 1 numaraya oturacaktır.

kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
March 29, 2018, 07:52:15 AM

Binance coin yakacak binanceden sonra şimdi de trx te coin yakacakmış. coinlerin değer kazanması için mantıklı bir yöntem.bakalım ne olacak bu son durumda artacaklar mı nasaıl ne kadar değer kazanacaklar göreceğiz artık

rainmanstern
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile
March 29, 2018, 11:00:19 AM

sürekli yeni koinleri eklemesi binance ye negatif yansıyacaktır diye düşünüyorum. kısa bir süre sonra bittrex in durumuna düşmez umarım
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
March 29, 2018, 11:29:26 AM

Binancenin forumdaki sürekli övülmesinin ardında başka sebepler arıyorum ancak o topa girmeden binancenin iyi yöneltidiğini ve daha hakettiği değeri bulamadığını düşünenlerdenim
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
March 29, 2018, 11:38:00 AM

Bu dönemde yükseliş trendine girdi. 1-2 gündür düşüş olsa da BNB orta ve uzun vadede güzel para kazandıracak bir coin.

cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 29, 2018, 12:14:02 PM

Bence de uzun vadeli yatırımda BNB güvenilir bir liman olabilir. Coin yakma işine gelince tokeni değerszileştirmeme adına her türlü adımı atacaklardır piyasada tutunmak için

henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 29, 2018, 01:21:20 PM

Bence en prestijli borsa. Geçen yıl adı sanı bile çok yoktu. Çoğumuz orada coin tutmaya bile korkuyordu. En azından ben tutmuyordum. Şuan da ise gözüm kapalı işlem yapıyorum. Adamlar güven veriyor. Doğal olarak bu kendi BNB Tokenlarına da yansıyor. Henüz daha kendi zincirine geçmedi, onun için de çalışma var. Adamlar bayağı büyük oynuyorlar. Eğer dediklerini yapabilirlerse, tartışmasız uzun süre 1 numara olurlar.

İlerleyen zamanlarda attığı adımlarla piyasadaki güvenini ve değerini giderek daha fazla artıracaktır. Olumsuz haberlerden ve spekülasyonlardan diğer coinlere nazaran daha az etkilenmesinin sebebi de attığı adımlar
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
March 29, 2018, 02:09:26 PM

100 milyon token kendi iş ortaklarına, satılmış olan diğer 100 milyon bnb daha sonra 3 aylık periyotlarla alınıp yakılmak üzere tutuluyor. Siz ne sandınız bu en başından beri böyle zaten. 3 ay öncede coin yakmışlardı şimdi yine yakıyorlar. Bu coinleri yakma konusu her zaman bir hype yaratır ama pratik olarak coinlerin hepsini yakmaları imkansız. Üstelik yıllardır bu piyasayı bilen biri olarak, exchange siteleri ne kadar harika gelse dahi her zaman yerini başka borsalara kaybetmiştir. Bitfinex hariç bu böyle, bknz: poloniex, bittrex Smiley Bitfinex'te tether ile piyasayı yönlendirdiği için onlara sıkıntı yok Smiley
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
March 29, 2018, 02:23:12 PM

Aynen bunlar daha önceden düşünülüp planlı yapılan adımlar, bu piyasdan ciddi paralar kazanıyorlar birkaç spekülatif hareketin ya da olumsuz haberin kazançlarına bu denli balta vurmasına izin vermezler
donotlean
Full Member

Activity: 182

View Profile
March 29, 2018, 02:43:29 PM

bnb coin iyi bir yatırım aracı ama ben pek degerlendiremeyenlerdenim,5 dolardan falan trade yapmak için 50 tane falan almıştım kenarda hala duruyor bi kısmı

karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
March 30, 2018, 07:54:36 PM

bnb coin iyi bir yatırım aracı ama ben pek degerlendiremeyenlerdenim,5 dolardan falan trade yapmak için 50 tane falan almıştım kenarda hala duruyor bi kısmı
3 aylık periyotlarda hype için alınabilir ama uzun vadeli diğer coinlerden daha riskli buluyorum. Sonuçta herşey binancenin kullanım kazancına bağlı. Yarın bir gün hacklenir veya piyasa başka borsalara yönelirse, musluk durur. Borsaların bir defa kaybettiği müşteri bir daha geri gelmez.
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 30, 2018, 08:46:42 PM

bu yakmalardan sonra güzel artışlar geliyor. gerçi bu piyasada artış çok rahat göremiyoruz da piyasa toparlandığında asıl etkisi gözlenir

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 30, 2018, 08:55:39 PM

Yorumları okudum ve gördüğüm kadarıyla token yakımının olası sonuçları hakkında 2 farklı görüş var.
1. Tokenler yakıldıktan sonra yükselecek diyenler.
2. Tokenler yakıldıktan sonra düşecek diyenler.
Hangisi daha doğru ya da gerçekçi?

Şu anda olası token yakma tarihi nisan ortası ya da sonu olarak görünüyor. Bu durumda nisan ortasına kadar yükselip sonra düşüşe mi geçecek yoksa yükseldikçe yükselmeye devam mı edecek?

Yaksın da ısınalım biraz:) Arkadaşlar yukarıda alıntıladığım sorularıma yanıt verebilecek biri var mı?
Elimde BNB tutuyorum birkaç aydır ve bu coin yakımlarından önce ve sonra tam olarak neler olduğunu bilmiyorum Binance'de.
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
March 31, 2018, 08:44:10 PM

Binance coine helal olsun piyasa tam berbat gidiyor ya tutunuyor ya da yükseliyor çok acayip, tamam zaten binance destekli olması onu bir tık öne geçiriyordu ama yine su an da bile yasamıs oldugu %7 lik bi artık ben yalnış yerde bekliyomuşum onu anladım
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: