Bitcoin Forum
May 12, 2024, 09:07:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Benim ümidim kalmadı, kripto para borsasını bırakıyorum  (Read 3250 times)
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
March 29, 2018, 08:39:40 PM

Yeniden çıkış başladığı zaman geri dönmek isteyenler için acı bir tecrübe olacağını düşünüyorum, bekleme yapacağım çünkü bu fiyatlardan ne satsam zararı kabul etmiş olurum. Çıkış yakında da olabilir uzakta olabilir ancak döngü yaşanacak elbette ve yükseliş olacaktır.
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715548055
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715548055
Reply with quote  #2

1715548055
Report to moderator
shelimy
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
March 29, 2018, 08:45:33 PM

pes edenler bırakabilir uzun vadeli düşünen hareket eden daima kazanç sağlayacak
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
March 29, 2018, 08:56:03 PM

Aldıklarını bir kenera koy unut seneye bir daha bak bir bakmışsın köşeyi dönmüşsün kim bilir Smiley
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 29, 2018, 08:56:28 PM

Al sat yapmayı beceremiyorum
Al sat becerebilirim ama vaktim daha değerli Pc başında geçiremem
Kısa vadede zengin olacağım diye hırs yapıp asosyal olamam
Acelem yok beklerim
Paramın 2/3’ü eridi
Yatırım yapacak param kalmadı
Şimdi satarsam zarardayım
Vs vs vs....
Yukarıda yazılanlardan 1 tanesi bile sana uyuyorsa bekle kardeşim. 2009’dAn bugüne dek hangi yılın ertesi yılının aynı günü zarar yazmış? Hele ki akıllı bir sepet oluşturmuşsan; atıyorum 9 coinden 3’ü 1 yıl içinde zarar etse bile diğer altısı sana her türlü kazandıracaktır. Ben bunu biliyorum ;çünkü okuyorum, geçmişe bakıyorum, geleceği geçmişten görebiliyorum. Kimse bana hiç bişey eskisi gibi değil demesin; eğer ki G20’de bile kripto para konuşuluyorsa, Venezuela devlet başkanı kendi kripto paramızı yaptık diyorsa, ülke bakanları vatandaşlarını bu konuda uyarsa yadsınmaz bir gerçek vardır: Welcome to world of coins.,, Hatta tüm dünya, coinlerin dünyasına hoşgeldi. 3 ayda sonra olsa 5 ayda sonra olsa zirve görülecek, altcoinlerin cc yapacak. Ben bunun olacağına inanıyorum ve biliyorum. Hemde bunları yazan ben parasının 2/3’ü eriyen ama 1 adet coin dahi bozmayan biriyim. Körü körüne hodl değil geleceğimi kriptoluyorum...
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 31, 2018, 05:09:58 PM

sonuçta tercih sizin keşke girerken çok riskli bir yatırım yaptığınızı bilseydiniz. tahmin ediyorum elinizdeki altcoin lerin değeri çok düştü. benim size son tavsiyem piyasadan çekilsenide satmayın altcoinlerinizi dursun zaten satsanızda bir para etmeyecek anladığım kadarıyla. unutun gitsin gelecekte o unuttuğunuz coinler tekrar kıymetlenebilir.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
March 31, 2018, 05:29:50 PM

Şuan onları unutup 1-2 ay sonra btc rekorlar kırdığında tekrar baksanız zaten 5-10 katında olucaktır nerdeyse bukadar düştü orta ölçekli projeler, sabrın sonu selamettir merak etmeyin bekleyin derim.

sealofsun
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
March 31, 2018, 07:50:07 PM

Ne olursa olsun balinaların kazandığı bir piyasada bizim hedeflerimiz çok yüksek olmamasına rağmen yine de kazandırmıyor su aralar 2018 in basından beri bi umut bekliyoruz ama artık insanların da umutlarının sınırına geldik yeter bi güzel haber duyalım artık
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
March 31, 2018, 09:17:37 PM

hocam öncelikle büyük geçmiş olsun, valilik, kaymakamlık gibi yerlere baş vurun, en kötü mama yardımı alırsınız evladınıza, suriyeliler, 9-10 tane doğuruyor hepsine devlet bakıyor, sizin çocuğunuza da bakar
mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
March 31, 2018, 10:04:49 PM
Last edit: March 31, 2018, 10:29:31 PM by mesacan

Asgari ücretle çalışan 1 bebek bakmaya ev geçindirmeye çalışan bana oldu olan 2.302 TL nerdeyse iki maaşım gitmiştir. Pahalı bir ders oldu, sizde yol yakınken çekilin derim, saygıları sevgiler.

Yatırım yapıyorsun, zararı göze almadın mı girerken? Nedir bu sitem, kendini acındırma? İddaa oynar gibi cahil cahil araştıradan etmeden kriptoya yatırım yapıyorsunuz. Sonuç? sonuç bu. Para kolay kazanılmaz. Sizin kazanmanız için başkasının kaybetmesi gerekiyor. Ama görünen o ki siz kaybettiniz. Ama çok pişman olacaksın. Hemde çoooookkkk.
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
March 31, 2018, 10:11:36 PM

hocam öncelikle geçmiş olsun elinizde olanları sıkışık değilseniz ölü fiyattan çıkarmayın ilerleyen günlerde piyasa kendini toparlayacaktır.şahsi düşüncem bu yönde

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
March 31, 2018, 10:16:18 PM

ben de umutsuzluğa kapılmaya başladım artık.kaç aydır düşüş devam ediyor.volume de sürekli düşüyor.ilk başlarda eninde sonunda yükselecek diye düşünüyordum ama daha ne kadar bekleyeceğiz bilemiyorum. düşüş bitecek gibi görünmüyor.ama zararına satacak da değilim,ne kadar gerekirse beklerim yapacak birşey yok.

hocam umudunuzu yitirmeyin, sabır sabır sabır, hodl hodl hodl, başka da çaresi yok bunun, mecbur yolu yok çekeceksiniz, kaderiniz bu.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
March 31, 2018, 10:27:24 PM

Tam da herkes birakma noktasina geldiginde ucuz fiyatlardan toplayip hayatnizi elit bicimde gecirebiirsiniz onemli olan sabretmek. Hepimiz eridik ama oyunlara gelmiyoruz guzel gunler gelecek
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
March 31, 2018, 10:41:22 PM
Last edit: March 31, 2018, 10:56:31 PM by hiziridiyunusidi

Ben bu  milleti anlamıyorum amma açgözlüsünüz ne olacaktı para yatırcan kendi kendine ikiye mi katlancak herkes kazanacak hiçbişey yapmadan ne güzel hayat. 18k da aldım ben şu an bile zararda değilim %20 kar durumu var halen, zarar geçsem de umrumda olmayan bi miktar zaten.
Böyle beleşçi açgözlü olmayın araştırın her gün %20 artar coinler var, rastgele seçseniz trade için bekleseniz bir ayda illa bi %15 fazlasına satarsınız minimum.  
İlk 50 deki coinler için söylüyorum bunu. Banka bunu size bi yılda verir anca. Sürekli sızlanan insanlar görüyorum etrafta nolacak yani iki tane siteye üye oldun diye zengin mi olacaktın, kolay değil bu işler. Köylü kurnazlığıyla para yapamazsın çiftlikbank değil bu.

Bunu başlığı açan arkadaş için söylemiyorum sana geçmiş olsun inşallah toparlarsın durumu.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
aradiginhersey
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
March 31, 2018, 10:51:18 PM

evdekilerin rızasını aldınmı peki? sen çalışıp para kazanabilirsin ama o parada tüm ev halkının payı var.  helalliğini iste.
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617

View Profile
March 31, 2018, 11:15:04 PM

Yanlış zamanda yatırım yapmış bir çok insan için gerçekten umut kırıcı bir tecrübe oldu bu düşüşler ancak geçekten zarar etmiş olup çıkış yapınca kalan parası bir ihtiyacı karşılamayacak olanlar çıkış yaparsalar bir kaç ay sonra çıkış yaptıkları için üzülebilirler. İhtiyacı olup çıkış yapanlara sonuna kadar hak veriyorum, gerçekten stresli bir süreç yaşanıyor.
cripton
Full Member

Activity: 147

View Profile
April 01, 2018, 01:32:42 AM

artik cebinden yatirma, ama geri cekilmek yerine, her önüne cikan airdropu doldur gönder.

söyle kendimden söz edeyim.. gecen sene 10 nunca ayda 1 ay evdeydim. her aksam bakardim twitterde airdrop yazip, en son cikan airdroplar ayarina getirip, tek tek doldururdum.

sonuc - ilk bir ay bisey gelmedi, sonra her ay en az 300 dolar geldi.. hatta btw den 1500 dolarlik airdrop gelmisti. yani kisaca kriptolara yatircak paran yoksa, airdrop airdrop airdrop
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
April 01, 2018, 01:46:33 AM

Airdroplarlarla yaz tatil paramı çıkarttım hala ne kadar boi beleş airdrop varsa katılmaya çalışıyorum nasıl olsa para vermiyoruz katılın bişey kaybetmetsiniz

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
April 01, 2018, 09:24:27 AM

Herkeste bir umutsuzluk var. Ne yapmaya çalışıyor bu doymak bilmez balinalar. Ya da balinalar karnını doyurdu da geriye çekilip izliyorlar mı marketin çöküşünü Smiley Yine de belli olmaz. Fındık dalları yeşillenir mi yeşillenir..

sentinus
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
April 01, 2018, 10:47:01 AM

bir anda hızlı yükselişler türkiyenin bu kötü şartlarında herkese umut ışığı oldu. Yinede başlamışken parayı şu aşamada çekmeseniz keşke. Yükseliş elbet gelecektir

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
Antix06
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
April 03, 2018, 08:45:20 PM

yani bu işi kumara dökmeye gerek yok araştıracaksınız bulacaksınız dipte olan bir altcoinlerden uzun vadede değerlendireceksiniz..
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: