Bitcoin Forum
May 29, 2024, 04:08:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Benim ümidim kalmadı, kripto para borsasını bırakıyorum  (Read 3250 times)
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
April 11, 2018, 05:36:31 PM

bu piyasa da sabırlı olunmadan asla kimse zırnık kazanamz ha şans eseri bir coin almışsın 3 e 5 e katlamış ayrı diğer türlü para kolay kazandırılmıo sabrediceksin güzel analiz ediceksin. beklicen hepsi bu
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
April 12, 2018, 06:36:42 PM

dostum zor zamanda umudu da elindeki üç kuruşu da kaybetmek nasıldır çok iyi bilirim, burası kurtlar sofrası, ama bunu zaten biliyordun ya da biliyor olmalıydın, üzgünüm ama bedava ekmek fare kapanında, keşke bunları saf satayla okulda beyinlerimizi yıkarken öğretseler ki tek amacı sorgulamayan ama çok çalışan köleler yetiştirmek olan devletler bunu asla yapmayacak, kast sistemi ve kölelik sadece kelime olarak değişti hem de tam zıttıyla, 'özgürlük'le... trajikomik ama en azından bilinçaltlarımız huzursuz, bir umut saldırıyoruz, neyse yazacak çok şey var ama yeri burası değil. sana ve diğer arkadaşlara söylemek istediğim burası bir borsa, bir kumar, bir oyun, hatta kimine göre gelmiş geçmiş en büyük ponzi. yani özetle her kumardaki gibi birinin kazanması için birinin kaybetmesi lazım, sen kaybetmezsen ben nasıl kazanabilirim ki, üstelik balina dediğimiz çakallar kumarhanenin hileci sahipleriyken. kumarhanede bir kural vardır: herzaman masa kazanır. birilerine 3 kuruş vereceksin ki diğerleri onları görüp gelsin, o yüzden 3 kuruş kazandıysan alır dönersin evine abartmanın alemi yok. ve masaya eğlenmek için oturuyorsan sorun yok, 3 kuruşu kazananlardan biri sen olabilirsin, paran gitse eğlence kazanmış olursun, ama pirinç alacam diye elindeki bulguru bastıysan bu akşam aç kalacaksın. nereden mi biliyorum, sence? aptallık derecesinde emin olana kadar denerim bazen.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
April 12, 2018, 06:43:40 PM

adam konuyu açıp gitmiş foruma bile girmiyor hala yazıyorlar  Grin Grin Grin

Yeni girenler ilk mesaja yazılanları görünce bilgi sahibi olabilirler. Başlığın ölmemesinde fayda var.
Herkesin kazanmadığı görülmeli.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 12, 2018, 11:47:34 PM

Arkadaşlar gerçekten bu başlık üzücü benzer durumda başlık açacak halde olmayanlar dahi vardır bu iş gecenizi gündüzünüzü sarar gerçekten psikolojiyi çok yıpratır kazanırken dahi yıpratır ki hele kaybederken çok kötü. Borçla yapmayın bu işi.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
April 13, 2018, 04:57:02 AM

Cıktın mı hoca dur cıkmadıysan az daha bekle Cheesy dun guzel sekılde attı kendını 7500 ustune, 8k ustunde tutunursa btc ufak ufak toparlanma surecıne gırerız, ayı pıyasası ılla gecıcek.
rafsa
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
April 13, 2018, 05:42:40 AM

sana kimse maaşını yatır demiyor ki. bu kripto para elınde kullanmadığın para ile yap diyoruz. sen kısa sürede zengin olacağım dersen elinde avucundakini yatırır batar gidersin.
kukoc
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
April 13, 2018, 06:21:14 AM

kaybetmeyi göze aldığım bir para yatırdığım için son ne zamansa o zamana kadar beklemeyi düşünüyorum. tamamen yatırdığınız parayla alakalı borç harç para yatırılıyorsa sabır çok olmuyor
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 13, 2018, 09:45:12 AM

Başlık 28 Martta açılmış, yaklaşık 2 hafta önce piyasa çok da güzel sinyaller vermiyordu ama şimdi bir toparlanma ve yükseliş gerçekleşiyor. Buraya kaybettiğimizde üzülmeyeceğiniz, bizi sıkıntıya sokmayacak miktarlar yatırdığımız sürece psikolojimizi sağlam tutabiliriz.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
April 13, 2018, 11:11:08 AM

Çoğu zaman aynı şeyleri görüyorum. Öncelikle geçmiş olsun. Bir çoğumuz bilgilenmeden doğrudan balıklama dalıyoruz bu işlere. Öncelikle iyi araştırıp gerekli tespitleri doğru yapmak gerekiyor. Sonra bu şekilde sonuçlarla karşılaşmamak adına.

dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
April 13, 2018, 11:51:08 AM

İşte tam bunları bekliyor balinalar kötü haberleri verip verip saldılar btc yi aşağıya aylardan beri piyasa kıpkırmızı sabrımızı test ediyorlar ben eminin şuan ico ları yasaklayan birçok ülke ilk olarak kripto para bir gerçektir ve bunların varlıkları yatsınamaz diyecekler ikinci aşamada ise kripto paralar tarım, enerji vb gibi alanlarda kullanılması önemlidir diyecekler. Tabi bu süreçte çoğu bildiğimiz birşey üretemeyen deneyimsiz ekipler,ve hayal satan coinler çöp olacak .Herkesin aynı anda kazanabileceği bir sistem dünyada yok birileri satacak sen alacaksın sen satacaksın birileri alacak .
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
April 13, 2018, 11:59:53 AM

Şimdi yükseliş başladı diye gösterip bir yerde yeniden salacak ve holderlar bu sefer aman tekrar ayı geliyor diye malı satacak sonra işte asıl yükseliş gelecek bence bu süre 6-7 ay surecek
fodoyr565
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
April 13, 2018, 12:48:20 PM

kesinlikle küçümsemem ama asgari ücretle geçindikten sonra yatırım yapılacak kadar para kalıyorsa helal olsun bu ülkede
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 13, 2018, 12:50:11 PM

Bence artık boğalar geldi ve gelmeye devam edecekler gibi görünüyor.Ayak sesleri geldi hiç yoktan boğaların.Ayılar bir sürü kış uykusuna yatacaklar.Depoladıklarını depoladılar çünkü.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
April 13, 2018, 01:08:48 PM

valla haftalık grafiğe bakıyorum. diğer altcoinlere bakıyorum baya güzel yeşillendi her taraf  Cheesy son durum ne sizde sattınız mı bilmiyorum fakat çöküşte ne alsanız elinizde kalır normalde. şu andaki yine yalancı yükseliş olabilir. belki 5 ay sonra tekrar başlatırlar. bunlardan her halt beklenir.
instr_35
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
April 13, 2018, 01:29:14 PM

Keşke böyle yapmasaydınız elinizdekini vermek kötü olmuş sonuçta ihtiyacınız olan para gitmiş. Fazladan varsa girseydiniz gözden çıkarabileceğiniz bir miktarla.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
April 13, 2018, 01:42:56 PM

Ümitlerin bittiği noktadan tekrar güç topladı btc. Piyasayı sirkelediler. Boğalar muhakkak uyanacak ve yine güzel günler göreceğiz. Her zaman dediğimiz gibi: İhtiyacınız olmayan parayla burada durun.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
April 13, 2018, 01:59:22 PM

Demekki neymiş sabreden derviş muradına ermiş, arkadaş sabretmediği için çok şey kaybetti
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
April 13, 2018, 07:22:10 PM

Karamsar  olmaman gerektiğini söylemiştim ,piyasa canlanıyor güzel günler bizi bekliyor ama bir kaç ay daha sürecek =)

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
April 13, 2018, 09:43:55 PM

Arkadaşa hem piyasayı hemde forumu bırakmış gibi duruyor.En son konuyu açtığı gün aktifmiş bir dahada girmemiş foruma belki giriş yapmadan yazılanları okuyordur.
Dostum ilerde tekrar fiyatları yükselirken gördüğünde neden zararına çıktım diye dövüneceksin bundan adım gibi eminim.Ama trade yapmasanda en azından bounty airdropla zararını çıkarırdın.Kolay olanı seçmişsin
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
April 13, 2018, 09:49:34 PM

ümitlerin bittiği yerde genelde trend değişir ve yükseliş başlar. bakkalın manavın yatırım yaptığı shit coinlerin ona katladığı yerde de gene trend değişir ve düşüş başlar. giriş ve çıkış noktalarını iyi ayarlamak lazım ki terste kalma olasılığın azalsın. geçmiş olsun tekrardan sana.

turn the page
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: