Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:07:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: deadley, Sylon, AmaZix ve TokenSuite`in tüm aktif kampanyaları  (Read 3476 times)
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 18, 2018, 06:40:35 AM

Artık hiç tadı tuzu yok bu kampanyaların ya ödemeleri aksatırlar veya eksik gönderirler. Süreleride uzatırlar köle gibi çalıştırırlar hiç ciddiyet kalmadı.
1715080038
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715080038
Reply with quote  #2

1715080038
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715080038
Hero Member
*

Ignore
1715080038
Reply with quote  #2

1715080038
Report to moderator
1715080038
Hero Member
*

Ignore
1715080038
Reply with quote  #2

1715080038
Report to moderator
bitfather (OP)
Member
**

Activity: 98
Merit: 28

View Profile
May 18, 2018, 09:02:11 AM

@bitfather teşekkürler güncellemeler için Sylon'un kampanyaları ile ilgili bir gelişme var mı bitme, uzatılma ve iptal olma gibi? Teşekkürler tekrar.

"Grain" bitti, "Quake Mining" iptal oldu, "XiWATT" durduruldu, "Ambit" 30 Mayısa, "Plaza Systems" Haziran sonuna, "CryptoFlix" 15 Hazirana, "Aitheon" 5 Hazirana kadar uzatıldı.

aniden
Member
**

Activity: 231
Merit: 10

View Profile
May 18, 2018, 09:29:17 AM

elinize sağlık hocam oldukça güzel bir konu olmuş diye düşünüyorum bana kalırsa excel dosyasını biraz daha renklendirebilirsiniz böylelikle daha çok okunur diye düşünüyorum
bitfather (OP)
Member
**

View Profile
May 18, 2018, 09:39:21 AM

Ellerinize sağlık faydalı bir konu bu herkes için. Haftlardır aynı imzadayım bitmediği gibi bir de belirsiz olarak ertelemiş adamlar, şurdan bir kurtulabilirsem bakacağım güzel kampanyalara. Uzadıkça sıktı gerçekten

Çok faydali bir konu olmuş bütün bounty managerlar kampanyaları ayrı ayrı liste olması büyük emek var umarım sürekli güncel olur bu konu emegine saglık gerçekten çok detaylı olmuş

çok teşekkürler.

hocam oldukça güzel bir konu ilgi ile takip ediyorum, geçenlerde pek güncel değildi liste, galiba yeni güncellemişsiniz, yeni bountyler söz konusu çünkü, ben de yeni fark ettim
evet, bi kaç gün burada olmadığım için güncelleyememiştim. şu anda tüm güncel kampanyalar listede yer alıyor.

elinize sağlık hocam oldukça güzel bir konu olmuş diye düşünüyorum bana kalırsa excel dosyasını biraz daha renklendirebilirsiniz böylelikle daha çok okunur diye düşünüyorum
çok teşekkürler, hocam. bi öneriniz varsa buyurun.

yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
May 18, 2018, 09:48:48 AM

"Grain" bitti, "Quake Mining" iptal oldu, "XiWATT" durduruldu, "Ambit" 30 Mayısa, "Plaza Systems" Haziran sonuna, "CryptoFlix" 15 Hazirana, "Aitheon" 5 Hazirana kadar uzatıldı.

Şuraya bak, resmen çocuk oyuncağına döndü iş artık. Her uzatış, boğaya denk gelme ihtimali sebebiyle yapılıyor ama o boğa bir türlü gelemiyor.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
May 18, 2018, 11:18:39 AM

@bitfather çok teşekkürler cevap için iptal olan ve uzatılan baya var herhalde içlerinden realista bitmişti bir de decibels bitti diye biliyorum ama

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

dustinfroe
Member
**

Activity: 135

View Profile
May 18, 2018, 11:47:31 AM

Bounty kampanyalarının en baba yöneticilerini bir araya toplamak cidden güzel bir durum ve konu herkes ıcın yararlı olmuş dostum merıtım olsa da keşke sana versem.Kampanyalarda keske ıstedıgımız gıbı kazanabılsek herşey şans meselesine döndü artık.
bitfather (OP)
Member
**

View Profile
May 18, 2018, 06:01:23 PM
Last edit: May 19, 2018, 03:17:03 AM by bitfather

@bitfather çok teşekkürler cevap için iptal olan ve uzatılan baya var herhalde içlerinden realista bitmişti bir de decibels bitti diye biliyorum ama

rica ederim, hocam. evet, onlar bittiği için kaldırmıştım listeden. zaten listede görmediğiniz kampanya ya bitmiş, ya iptal olmuştur.

Bounty kampanyalarının en baba yöneticilerini bir araya toplamak cidden güzel bir durum ve konu herkes ıcın yararlı olmuş dostum merıtım olsa da keşke sana versem.Kampanyalarda keske ıstedıgımız gıbı kazanabılsek herşey şans meselesine döndü artık.
çok teşekkürler, hocam, düşünmeniz yeter  Smiley

Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
May 18, 2018, 08:00:00 PM

elinize sağlık hocam, ilgi ile takip ediyorum konunuzu, bence güzel işler çıkacak ileride bu konudan, çünkü bir çok insan düzgün şekilde, tablo şeklinde bountyleri takip edebiliyor ki bu baya önemli bir konu çoğu insan için
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
May 18, 2018, 08:16:02 PM

Ben token suite kampanyalarında sürekli ingilizce dayatmasını doğru bulmuyorum,  zira bu sefer insanlar ingilizce yazacaz diye iyice saçmalıyorlar bu sefer de kimselere faydası olmuyor yazılanların, yani açıkçası benim düşüncem bu yönde

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
bitfather (OP)
Member
**

View Profile
May 18, 2018, 08:32:07 PM

Amazix`den
Dear EQUI Bounty Hunters,
The EQUI bounty is momentarily suspended due to the end of the contract between AmaZix and EQUI. More details about how we will proceed will follow soon.
TWEETS, SHARES AND CONTENT CREATED FROM NOW ON WILL NOT BE COUNTED
Thank you for your participation

Dear Skyllz Bounty Participants,
For legal reasons, the Token Sale needs to be delayed into some time in Q3 2018 (we can't give an exact date yet). For this reason, we are closing the bounty campaign with immediate effect. Rest assured that the tokens will be paid out once the ICO takes place. AmaZix will calculate the stakes and prepare the payment sheet for this effect.
Thank you all for your participation.
The Skyllz team.

"Arcona", "Essentia", "Bitnation" kampanyaları bittiği için,

TokenSuite`den
"OTPPAY" kampanyası bittiği için listeden kaldırıldı.

bitfather (OP)
Member
**

View Profile
May 18, 2018, 08:37:10 PM

Arkadaşlar, TokenSuite ekibi yönettiği kampanyalar bittiğinde yorumlarda belirtiyor. Konuya bittiğiyle ilgili bilgi eklemediğinden, yorumlardan bittiğine dair bir bilgiyi bulmak çok zor oluyor. Mesela "OTPPAY" kampanyasının bitip-bitmediğini öğrenmem yarım saatimi aldı. O yüzden bittiğinden emin olduğunuz kampanya hala listede yer alıyorsa bana bildirirsiniz, listeden kaldırırım. Çok teşekkürler.

Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
May 18, 2018, 08:48:34 PM

arkadaşım çok güzel paylaşımlar yapıyorsun bizi çok büyük bir dertten kurtardın gerçekten tek tek kontorl etmek yerine elektronik tablodan direk bakmak çok kolay gerçekten teşekkürler ellerine sağlık
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 18, 2018, 09:09:19 PM

elinize sağlık hocam oldukça güzel bir tablo olmuş diye düşünüyorum, arkadaşın dediği gibi tek tek bakmak yerine bu şekilde excel tablosundan bakmak daha kolay oluyor
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 18, 2018, 09:43:08 PM

Hocam bana kalırsa bu şekilde tek tablo olması güzle olmuş, bu şekilde bir çok insan faydalanacaktır diye düşünyorum,  excel olması kullanışlı olmuş
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
May 18, 2018, 09:52:04 PM

Faydalı başlık tebrik ederim güzel bir çalışma oldu zaten daha önce de tebrik etmiştim bu listeden şu an bulunduğum imza kampanyasını Seçtim bitmesine az kaldı ama iyi yatırım toplamışlar 34 milyon $ toplamışlar şuan yarın 24 saatte bitiyor bakalım ne kadar getirecek on günlüğüne

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
May 19, 2018, 06:24:16 AM

Amazix`den
Dear EQUI Bounty Hunters,
The EQUI bounty is momentarily suspended due to the end of the contract between AmaZix and EQUI. More details about how we will proceed will follow soon.
TWEETS, SHARES AND CONTENT CREATED FROM NOW ON WILL NOT BE COUNTED
Thank you for your participation

Dear Skyllz Bounty Participants,
For legal reasons, the Token Sale needs to be delayed into some time in Q3 2018 (we can't give an exact date yet). For this reason, we are closing the bounty campaign with immediate effect. Rest assured that the tokens will be paid out once the ICO takes place. AmaZix will calculate the stakes and prepare the payment sheet for this effect.
Thank you all for your participation.
The Skyllz team.

"Arcona", "Essentia", "Bitnation" kampanyaları bittiği için,

TokenSuite`den
"OTPPAY" kampanyası bittiği için listeden kaldırıldı.

Arcona kampanyasına katılmıştım. Takriben 8 ay falan sürdü 2 ay daha ICO sürecekmiş ödülü aldık diyene kadar neredeyse 1 sene geçecek. Tam bir rezillik. Lanet ettim imza kampanyası işine. Bakalım ne gelecek orası da muamma.
bitfather (OP)
Member
**

View Profile
May 19, 2018, 08:23:34 PM

elinize sağlık hocam, ilgi ile takip ediyorum konunuzu, bence güzel işler çıkacak ileride bu konudan, çünkü bir çok insan düzgün şekilde, tablo şeklinde bountyleri takip edebiliyor ki bu baya önemli bir konu çoğu insan için

arkadaşım çok güzel paylaşımlar yapıyorsun bizi çok büyük bir dertten kurtardın gerçekten tek tek kontorl etmek yerine elektronik tablodan direk bakmak çok kolay gerçekten teşekkürler ellerine sağlık

elinize sağlık hocam oldukça güzel bir tablo olmuş diye düşünüyorum, arkadaşın dediği gibi tek tek bakmak yerine bu şekilde excel tablosundan bakmak daha kolay oluyor

Hocam bana kalırsa bu şekilde tek tablo olması güzle olmuş, bu şekilde bir çok insan faydalanacaktır diye düşünyorum,  excel olması kullanışlı olmuş

Faydalı başlık tebrik ederim güzel bir çalışma oldu zaten daha önce de tebrik etmiştim bu listeden şu an bulunduğum imza kampanyasını Seçtim bitmesine az kaldı ama iyi yatırım toplamışlar 34 milyon $ toplamışlar şuan yarın 24 saatte bitiyor bakalım ne kadar getirecek on günlüğüne

güzel sözleriniz için teşekkürler  Smiley

bitfather (OP)
Member
**

View Profile
May 19, 2018, 08:27:50 PM

bu arada, Sylon 14 günlüğüne banlanmış forumdan. mesajlarınızı ve ya postlarınızı cevaplayamaz.
daha detaylı açıklaması: https://medium.com/@Sylon/bitcointalk-14-days-ban-announcement-ab6d1929bb9f

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 19, 2018, 08:31:59 PM

Anlamadığım şey şu. Bu tarz kişiler nasıl banlanabiliyor. Banlanan kişiye forum açıklama yapıyor mu? Su sebepten ötürü banlandiniz  diye . Adam koskoca yönetici degilmi? Ayrıca bazı kisilerin kırmızı renkte olmasını ve neden öyle oldukları hakkında hiç fikrim yok. Bu konu hakkında bilgisi olan yazarsa bizde öğrenmiş oluruz.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: