Bitcoin Forum
June 18, 2024, 09:15:12 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: [UYARI] Borsalarda Coin Bırakmayın  (Read 852 times)
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
April 10, 2018, 11:29:26 PM

Ben şahsen binanceye güveniyorum.Geçen ki hack girişiminde adamlar zararı olanların zararını fazlasıyla karşıladılar.Sanki çeksek Mew felanda güvenli değilki..Binance battıktan sonra zaten elimizdeki tokenler para etmiyeceği için sıkıntı olmaz.Binance batsa btc bile 500 dolara düşer.Cüzdandaki kıytırık erc20 tokenleri napacaz ztn..
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 11, 2018, 06:17:06 AM

Aslında çare basit gibi gözüküyor. Maalesef bir türlü yeterli hacime ulaşmayan Merkezsiz Borsalar bu konudaki tek çözüm gibi gözüküyor. Bugün olmasa bile önümüzdeki 2-3 yıl içinde mutlaka Merkezsiz Borsalar trend olacaktır.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
April 11, 2018, 06:25:03 AM

Bende borsa da para bırakmanın doğru bir hareket olmadığını düşünüyorum. Ama maalesef henüz dinamikleri ve teknolojisi oturmayan bu sistemde farklı alternatiflerinde kendine göre dezavantajları var.
Mesela merkezi olmayan borsalar. Asında onlar bile tam olarak merkezi olmayan borsalar değil. qryptos var ilginç şekilde coinleri coldwallet a tuttuğunu söylüyor ama bu sefer de transfer işlemleri uzuyor.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
April 18, 2018, 03:47:20 PM

Borsalarda coin birakmayin evet ama mecburi olarak birakiyorsaniz,  acik emir girerek birakin,  kullanilabilir bakiye sifir gorunsun.  Bu guvenlik acisindsn cok daha iyi olacaktir. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
April 18, 2018, 03:52:42 PM

Bu herkesin devamlı olarak verdiği bir tavsiye. Doğru da. Borsada coin bırakmak riskli. Çekmek lazım. Ama hangimiz uygulayabiliyoruzki bunu. Devamlı borsada dursun fırsat kaçmasın diyoruz. Stop loss koyuyoruz vs. Cuzdanda olunca biraz yavaş kalacağımızı düşünüyoruz.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
April 18, 2018, 07:58:52 PM

hiçbir borsa yüzde yüz güvenlidir denilemez. merkezsiz olanlar dahi. uzun süreli bekleme modundaysanız tabiki borsalarda coin tutmak saçma olur. ama ne yapalım yani şimdi hergün trade yapıyoruz sonuçta bir şeylerinde borsalarda kalması lazım demi. o halde ne yapmalı, riski dağıtmalı, bir kaç farklı borsa kullanmalı.
xiaoyum
Full Member

Activity: 266
Merit: 100

Blockchain with solar energy

View Profile
April 18, 2018, 08:02:38 PM

Borsalarda düzenli olarak coin bırakan ya da bile isteye tüm coinlerini borsada bırakan arkadaşlarımız var bizzat. Evet hızlı işlem yapabilmek güzel şey ama götingen olmamak için küçük miktarlarda tutsanız daha iyi olurdu.

▀▀▀▀▀▀▀  [     CRYPTOS⚫LARTECH      ]  ▀▀▀▀▀▀▀
  White Paper     ||   BLOCKCHAIN & ENERGY FOR A BETTER WORLD   ||     One Pager 
Telegram      Facebook      Twitter      [[     TOKEN SALE is LIVE     ]]      Medium      Youtube      Reddit
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
April 18, 2018, 08:04:25 PM

Piyasanın riski ile kazancı aynı oranda. O sebeple bu piyasaya para yatıran herkes bunun ir şekilde bilincinde olmalı. Özellikle meblağ büyüdükçe cüzdanda tutmalı yada birkaç borsaya paylaştırmalı.
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
April 18, 2018, 10:52:01 PM

evet tutmamak gerekiyor aslında, o alıyor bu satıyor kar ediliyor sanılıyor, ama borsa bir kapatıp kaçarsa o zaman işte çok büyük problemler gerçekleşir
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
April 19, 2018, 04:28:50 AM

Ya eğer çok sık trade yapan biri değilseniz borsada durmasının bir manası yok tabi. Ama iste al-sat yapıyorsanız surekli borsada durabilir . Olmayacak birşey olur yani sonuçta borsa herşey olabilir.en iyisi soğuk cüzdan a çekmek. Mew e gönderin direkt gitsin. Satacaginiz zaman kolayca geriye gönderebilirsiniz.

rafsa
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
April 19, 2018, 05:47:47 AM

son zamanlarda borsalar pek güven vermiyorlar onun için dende borsalarda coin tutulması taraftarı değilim sonucta bağlı olduğu bir kurum yada devlet yok .
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
April 19, 2018, 06:29:43 AM

kesinlikle aynı fikirdeyim yatırımlar uzun vadeli hodl yapacak şekilde olmalı küçük miktarlarla da trade yapılabilir hodl coinler soğuk cüzdana çekilmeli küçük miktarlarla da trade yapıp karı yine hodl coinlerden alarak cüzdana yollanmalı

Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 19, 2018, 07:24:35 AM

Borsalarda pump beklediğim coinler hariç coinim yok, onlarda çöp zaten.  uzun vadeli hodl düşünülüyorsa kesinlikle borsada tutmayın. bir sabah bakmışsınız borsa buhar olup uçmuş üzülürsünüz.
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
April 19, 2018, 08:23:22 AM

Borsalarda para bırakmak özellikle hitbtcde akıl işi değil abi ya hep korkuyorum o borsadan ama adamlar kapatıp gitse milyonlarla nasıl yakalnılır bilmem.

Ben de çok güvenmiyorum fakat transfer ettiğimde eriyecek kadar olan coinlere ellemiyorum. Yoksa ben de borsa haricindeki cüzdanlarda saklanmasını daha doğru buluyorum.
Hot Coin
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
April 19, 2018, 07:19:28 PM

Sürekli al sat yapıyoruz, borsada tutmaktan başka çare yok. Bitcoinin zaten transfer ücretleride çok yüksek.
Al unut yapmıyorsanız cüzdanda tutmak zor.
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
April 19, 2018, 10:01:15 PM

Sürekli işlem yapanlar için transfer ücretlerinden ötürü cüzdana çekmek biraz problem olabilir. Burada en önemli kısım miktar, yüksek meblağlar kesinlikle borsada bırakılmamalı. Biraz transfer ücretine kıyıp cüzdanda saklamak daha iyi olur.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
April 19, 2018, 10:39:55 PM

Haftya ledger alacağım bende haricende mew de tutuyorum zaten tokenleri güvenlik işini hafife almıyorumkimse almamalı zaten  bittrex de bıraktık küçük bir miktar eth hesap tanıtmak çok zahmetli geldi.
tadzio
Full Member

Activity: 344

View Profile
April 19, 2018, 11:29:50 PM

Borsalarda coin bıraktığım yok pek, ümitsiz vakalar ve düşük tutarlılar dışında, ama bu da sıkıntı verdi artık orda mı burda mı dursun derken coinleri taşımaktan beynim dönüyor, o kadar çok borsa var ki hangisi nerde satılıyor falan kolay işte değil bizimkisi, kazancımız anamızın ak sütü gibi helal doğrusu.
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
May 04, 2018, 06:30:43 AM

Coinler, tokenler her zaman risk altında borsa için değil sadece

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
May 04, 2018, 07:12:57 AM

Evet risk hiç bir zaman için sıfır değil, ben borsadaki miktar az ise transferle komisyonla elimdeki miktar erimesin diye borsada bırakıyorum, ama miktar artarsa kendi cüzdanıma çekiyorum.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: