Bitcoin Forum
May 07, 2024, 10:10:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [All]
  Print  
Author Topic: EOS Hakkında neler düşünüyorsunuz ?  (Read 11024 times)
mrblt (OP)
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
April 10, 2018, 09:59:09 AM

Arkadşlar Eos son zamanlarda yüksek işlem hacmi ile gayet piyasada sağlam yer tutmakta bugün itibari ile fiyatı 5$ civarında ama günlük yaklaşık 200K $ lık bir volume sahip,  borsalarda oldukça tercih sebebi olmaya başladı, peki sizin düşünceleriniz nedir uzun soluklu bir coin olarak görmekteyim ben
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
April 10, 2018, 10:48:41 AM

İleride çok sağlam bir proje olabilir . Fakat hergün ICO yapa yapa ETH manyağı oldular . Buda bana hiç mantıklı gelmiyor . İlk zamanlarda takip ediyordum alıp satıyordum ama sonra bıraktım .
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
April 10, 2018, 11:09:15 AM

Eos dünya tarihinin en çok para toplayan icosu oldu hala toplamaya devam ediyorlar. iyi reklam yapıyorlar ama biraz abartıldığını düşünüyorum.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
April 10, 2018, 12:49:51 PM

eos güzel proje olduğunu düşünuyorum ve illerde dahada güzel yerlere geleceğini düşünüyorum ben kendime biraz alıp uzun vadeye kadar satmayacağım en az yirmi kat olmayana kadar
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
April 10, 2018, 01:11:59 PM

eos un iyi bir proje olduğunu düşünüyorum. uzun vadede yatırım yapanı üzmeyeceğe benziyor. bir miktar alıp beklemekte fayda var diye düşünüyorum.
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
April 10, 2018, 01:58:48 PM

yirmi kat biraz abartıda üç katına falan çıktığında satmayı düşünüyorum yanlış hatırlamıyorsam eosfinex adında bir projeleri vardı yıl sonunda patlama yaşayabilir Cheesy
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
April 10, 2018, 03:56:46 PM

almayı düşünüyorum ama elde avuçta bişey kalmadığı için nasıl alacağımı bilmiyorum.
Bu bence uçacak ağustosa kadar ama hadi bakalım.bi boğa gelsinde biraz alalım
BitPi
Full Member

Activity: 142
Merit: 100

View Profile
April 10, 2018, 06:04:33 PM

Önceki mesajlarıma bakın her öneri sorana EOS dedim hala diyorum sonra duymadım bilmiyorum demeyin. Arkadaşlar EOS uçacak şu anda en sağlam projedir. Takım iyi çalışıyor. Yol haritasına uyuyorlar.
EOS BUY. ytd.

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
April 10, 2018, 06:09:33 PM

ethereum'a kafa tutacak nadir projelerden bence. 200-300 dolar bandina cok rahat cikacagini dusunuyorum. uzun vadede saglam kazandiracaktir.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
April 10, 2018, 06:12:03 PM

Eos neo iota ripple waves gibi fazla reklam ile güncel kalan coinlerden bana göre. Asla bulaşmam. Hele ki böylesine düşük bir piyasada güvendiğim coinleri bozup yanına bile yaklaşmam.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
April 10, 2018, 06:14:18 PM

Bitmeyen bir ico yapmışlardı. Geçen ay falan bitti ellerinde bundan dolayı 100k dan fazla eth vardı. Eğer bunları değerini arttırmak için kullanırlarsa çok iyi fiyatlara gelebilir

mypat3op
Full Member

Activity: 420

View Profile
April 10, 2018, 06:16:33 PM

EOS hakkında iyi şeyler düşünüyordum fakat Bitcoin düşüşlerinde ellerindeki Ethereumları satarak fiyat düşüşüne büyük katkı sağladılar fırsatı kaçırmadılar sağolsunlar bu nedenle kırgınım sadece.
tfntvl
Member
**

View Profile
April 10, 2018, 06:25:38 PM

bu eosu bir arkadaşım anlata anlata bitiremedi bana. projede kafama yatmayan acayip şeyler var ama olumsuz anlamda değil.
 mesela bu arkadaşlar transfer ya da al satta ffee almıyolar bu nasıl olabiliyo aklım almadı. arkadaşım epey içinde ve güzel yerlere gelecek diyor.
ytd bakalım ne olcak
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
April 10, 2018, 06:31:32 PM

İleride çok sağlam bir proje olabilir . Fakat hergün ICO yapa yapa ETH manyağı oldular . Buda bana hiç mantıklı gelmiyor . İlk zamanlarda takip ediyordum alıp satıyordum ama sonra bıraktım .

Bende günlük olarak ICO dan alıp bitfinexde satıyordum. Uzun zamandır takibimde değil. Ellerindekilerin ethların çoğunu usd ye çevirmişlerdir.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
April 10, 2018, 09:31:13 PM

Uzun zamandır çok fazla dalgalanma kaydetti ama şu aralar yükselişe geçti bence alım fırsatı sayılabilir ben uzun zamandır takipteyim bu fiyattan daha yükseğe çıkmasını da olağan görüyorum ama yine de temkinli olmak da bu işin gerçeği.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
April 10, 2018, 09:33:53 PM

eos gayet potansiyelli ve uzun süre bu potansiyelini koruyacağa benziyor kanımca. pişman olmayacaktır yatırımcısına kaybettirmeyecektir. ilk 10 daki yeri garanti gibi
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
April 10, 2018, 09:34:14 PM

EOS hiç sevmiyorum adamlar hala ico yapıyolar bitiremediler icoyu ve burdan gelen etherleri direkbozdurup dolara geçiyolar eth'yi dumpluyolar böylelikle çok salakça bi iş anlam veremiyorum bunlara
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 10, 2018, 10:12:32 PM

Eos dikkatimi çeken coinlerden biri.Ama şu anda pek bana hitap etmiyor.Risk almak istemeyenlere uzun vadede güzel rakamlar bırakacaktır.Sermayeyi biraz arttırabilirsem Eos'u sepete ekleyebilirim.Pişman etmeyecek bir coin.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
April 10, 2018, 10:41:34 PM

Biraz araştırma yapmayı düşünüyorum EOS hakkında öncelerden bilip diplerden hatta icodan almayı istediğim coinlerden ancak tren kaçtı epey adı geçiyor değerlendireceğim.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
April 10, 2018, 10:45:53 PM

ethereum'a kafa tutacak nadir projelerden bence. 200-300 dolar bandina cok rahat cikacagini dusunuyorum. uzun vadede saglam kazandiracaktir.

150-160 milyar dolar market hacmine sahip olacak diyorsun ve henüz ortada bir şey yokken öylemi ? Eğer EOS bir gün 300$ olursa Waves bile 200$ olur ve sanırım çoğumuz röpteşambırımız giyip,şömine başında viski yudumlarken ( Ben yine çay içerim ) bu mesaja bakarak güleriz  Grin
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
April 10, 2018, 11:49:37 PM

Uzun zamandır takip ediyorum fiyatındaki dalgalanmalar sebebi ile almaktan cekinmistim fakat hata ettigimi anladım beni tek sasırtan adamların hala ico yapması nedir bu kadar bitiremedikleri merak ediyorum dogrusu
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
April 11, 2018, 12:24:05 AM

Sağlam coin güzel coin takipteyiz bizde herkes gibi ama birisi demiş ico devam ediyor hakkat o niye devam ediyor hala bitmiyomu bu ico coinde çıkmış piyasaya hacmide çok fazla napıcaklar daha fazla parayı bunlar
holdmycoins
Member
**

Activity: 294

View Profile
April 11, 2018, 12:33:09 AM

Dediklerini yaparlarsa çok daha değerleneceğini düşünüyorum.

unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
April 11, 2018, 12:27:30 PM

15 Nisan'daki eosDAC Airdrop'undan dolayi son bir haftada fiyati %30 civarinda artti. Hafta sonuna kadar 120 bin satoshi'yi gecer diye tahmin ediyorum.
tfntvl
Member
**

View Profile
April 11, 2018, 03:57:50 PM

eos u araştırmak isteyen arkadaşlar araştırmalarını yaptıktan sonra twitter da @kralkrezus a kafanıza takılanları sorabilirsiniz çünkü eos hakkında oldukça bilgili bir arkadaş. ben kafama takılanları sordum ve net cevaplar aldım.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294

View Profile
April 11, 2018, 05:11:50 PM

İyi şeyler düşünüyorum. Projesi elle tutulur ve destekçileri çok fazla. Bakın bugün ne olduysa uçtu gitti.

Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
April 11, 2018, 05:25:27 PM

Sağlam coin güzel coin takipteyiz bizde herkes gibi ama birisi demiş ico devam ediyor hakkat o niye devam ediyor hala bitmiyomu bu ico coinde çıkmış piyasaya hacmide çok fazla napıcaklar daha fazla parayı bunlar

360 yada 330 günlük ico planları vardı. Borsada işlem görürken aynı zamanda günlük token satışı var.
Ico nun sonuna yaklaşıyor olmamız lazım.

kulmagu
Member
**

View Profile
April 11, 2018, 07:34:55 PM

EOS even ethereum un rakibi olarak gösterilmektedir fakat biz hep yeni çıkan birşeyleri meşhurun yanına bunun rakibidir diyerek gösteriyoruz bu ne kadar doğru gerçekten eos eth yi geçebilir mi
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
April 11, 2018, 08:01:37 PM

şimdi düşününki bir ico 1 yıl sürsün. fiyatı habire bu iconun son dakikalarına göre şekil alsın. ben ne anladım bu işten. piyasaya sürülen eos ları fiyatı dengelemek için alıyorlar. zaman zaman tekrar piyasaya sürüyorlar. yani kral yine bu adamlar. isteseler fiyatı uçururular isteseler rezil ederler. küçük yatırımcıya büyük kazandırmaz bence. kazanan varsa da adamların keyfine denk gelmiştir. her zaman olmaz.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742

View Profile
April 11, 2018, 10:55:41 PM

Deli gibi artıyor fiyatı.Bir milyar coin sayısına sahip eos'un artışı şaşırtıyor.Coin sayısının fazla olması ve ıconun sürmesi nedeniyle kısa süreli girip çıktım kar'ımı alıp.Ne zaman terse döner bilinmez risk içeriyor fazla kalmak.Riski sevenler için güzel kazandırır kaybettirir de.
karayaman
Member
**

View Profile WWW
April 12, 2018, 01:20:03 AM

güzel yükseliyor sonunda dualarım kabul oldu satış hedefim 0.0028 BTC bundan sonra sıra icx ve neoda onlarda hedefe geldiğinde direk satıcam Smiley
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 12, 2018, 01:32:30 AM

Eosun şimdilik çok fazla hype yaşadığını düşünüyorum. Ethereumun birazda güç kaybetmesinden faydalandılar. Tam anlamıyla bir overrated durum. Kötü proje demiyorum tabi ki iyi proje ama şuanda abartıldığı kadar değil. Eski kurt ethereum yerini kaptırmayacaktır.

snykutlug
Member
**

Merit: 17

View Profile
April 12, 2018, 01:59:10 AM

Bu gün çok iyi pumpladılar coini ne bok buluyolarda pump yapıyolar bu coine onuda anlamıyorum hiç girmem böyle dengesiz yükselen coinlere
SheldonLeeCooper
Full Member

Merit: 109

View Profile
April 12, 2018, 05:12:24 AM

Arkasında bitfinex olması bu yükselişe sebep oluyordur. Muhtemelen Bitfinex'in merkezsiz borsası olan eosfinex yakında yayına girer.
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
April 12, 2018, 05:52:35 AM

eosu redditten takip edebilirsiniz arkadaşlar, çok sağlam bir destekçi kitlesi var. Ben bir miktar yatırım yapmıştım, şu anda btc fiyatı olarak aldığım fiyatın altında ama değerleneceğini düşünüyorum.

Hot Coin
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
April 12, 2018, 07:41:11 PM

Bu gün çok iyi pumpladılar coini ne bok buluyolarda pump yapıyolar bu coine onuda anlamıyorum hiç girmem böyle dengesiz yükselen coinlere

ICO ekibi pump yapacak paraya çok fazlasıyla sahip. Eskiden sempatik bulurdum. Şu an itici geliyor. Eos dışında da abuk subuk işleri var.
srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

View Profile
April 12, 2018, 07:44:02 PM

eth nin rakibi olabilr ama yerine geçme için piyasaya yeni bir daha önce hiç kimsenin yapmadığı projeyi uygulanbilir sekilde kullanıcılarına sunmadan hiçbirsey düşünmüyorum Smiley

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
April 12, 2018, 08:37:21 PM

eos favori projelerden biri yeri de sağlam. Uzun vadeli yatırım yapılabilecek bir token. Bu kadar yüksek adetli olup iyi bir yer edinen nadir tokenlerden biri.
turkmachiavelli
Full Member

View Profile
April 12, 2018, 10:21:22 PM

Bir kaç ay öncesine kadar kaçırdığım bir fırsat malesef. Çok fazla bilgim yok malesef onun yerine VeChaine yönelmiştim fakat şunu söyleyebilirim gelecek için çok şey vaat eden bir coin boğa sezonu ile iyice uçuşa geçebilir.

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 12, 2018, 10:28:24 PM

Arkasında bitfinex olması bu yükselişe sebep oluyordur. Muhtemelen Bitfinex'in merkezsiz borsası olan eosfinex yakında yayına girer.
Ben bunu takip edemedim ya. Bitfinexten böyle bir açıklama geldi mi eos altyapısını kullanacağıyla ilgili?

halleykum
Newbie
*

Activity: 159

View Profile
April 12, 2018, 11:17:42 PM

EOS iyi populerlik yakaladı yine ancak pump derler buna küt diye girersin güm diye çakarlar dikkat etmek lazım dump zamanı alttan alıp biraz zarara sabredenler için iyi fiyatlara doğru gidiyor.
redsilentstorm
Member
**

View Profile
April 13, 2018, 06:09:02 AM

Eos ekibi resmen , bir sürü insanı zarara sokma adına resmen eth yi dumpladı şimdi de alttan toplayıp iyice bakiyelerini yükselttiler. Şimdi sıra da ne var acaba ? Bize ne gibi süprizler hazırlıyorlar merak ediyorum.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
April 13, 2018, 12:51:55 PM

Tam olarak düşüş başlamadan önce 1000 dolar seviyelerinden ethereum, EOS 8 buçuk dolar civarındaydı şimdi ise 9 dolar değerinde ve ethereum 500 dolar civarında falan yani ethereumun 1000 dolar seviyelerine btcninde 10 bin 11 bin seviyelerine geldiğinde eosun değeride daha fazla olacak öncekinden benim görüşüm bu yatırımcılarına kazandıracak EOS.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
April 13, 2018, 01:49:10 PM

EOS, Via teknolojisi yüksek projeler. EOS için treni kaçırdığımızı düşünüyorum. Şuan için daha karlı projeler var. Ama alacağı daha uzun bir yoş ve kıymet var bu coinler için.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
elcezireex
Full Member

Merit: 151

View Profile
April 13, 2018, 01:58:11 PM

Bugün beni iyi silkeledi eos crowdsale zaten bize denk gelir hep böyle şeyler çok pis terste kaldım
erguse
Sr. Member

Merit: 277

View Profile
April 13, 2018, 02:03:35 PM

Android ve İOS'u geride bırakabilir mi bilinmez şimdilik ama ümit var mı, her zaman var bence. Gelecek elbette ki teknolojisi yüksek olanın olacaktır bence. Umut vaadediyor. Arkasındaki topluluktan da anlaşılacağı üzere... Yolu açık olsun ne diyeyim 1 tane bile yok elimde bu arada Wink
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
April 13, 2018, 02:08:30 PM

Şu lanet crowdsaleleri bitsin ve kendi blockchainlerine geçsinler şuan eosun normal bir erc-20 tokeninden farkı yok
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 14, 2018, 04:18:25 PM

Forumda hem olumlu hem de olumsuz yorumların fazla yapıldığı bir token EOS. Dolaşımdaki adedinin (792 milyon) fazla olmasına rağmen çok yüksek fiyatları görebiliyor.
En düşük fiyatı 2017 ekiminde 0.48 USD'ymiş. Tarihi zirvesini ocak ayında 18 USD ile yapmış. Şu sıralar 8 USD civarında. Biraz daha düşerse (ortalama 4-5 USD) alım fırsatı olabilir.
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 14, 2018, 09:47:38 PM

Çok fazla para toplamalarına rağmen hala düşük seyir de olduklarına inanıyorum açıkcası. İleri olmasa da doğru zamanda doğru mevzi de kalınarak para kazanılabilir eos'dan

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 22, 2018, 12:54:16 PM

daha öncede yazdım beklentim büyük eos için. yükselişe devam ediyor. tabi piyasanın canlanmasıda buna katkıda bulundu ama kısa zamanda 15 doların üzerinde fiyatı yakalar. sonrasında piyasanın durumuna göre 20 dolarda çıkış yaparım. benim üst noktam 20 dolar eos için.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
crazy1204
Full Member

View Profile
April 22, 2018, 01:01:49 PM

daha öncede yazdım beklentim büyük eos için. yükselişe devam ediyor. tabi piyasanın canlanmasıda buna katkıda bulundu ama kısa zamanda 15 doların üzerinde fiyatı yakalar. sonrasında piyasanın durumuna göre 20 dolarda çıkış yaparım. benim üst noktam 20 dolar eos için.

Eos benimde çok sevdiğim coinlerden.En az 20-25 dolara sabitlenir ve ondan yukarı çıkar.Benim büyük beklentilerim var yani eostan.Projesi falan güzel ekip genişlerse iyi olur.

tfntvl
Member
**

View Profile
April 22, 2018, 01:47:01 PM

arkadaşımın bana defalarca shillemesine rağmen hala almamış olmam epey bir ironik Smiley
alın abi uzun vadede üzmeyecek coinlerden biridir diye düşünüyorum. (ytd)
ayrıca 2. sayfada yaptığım yorumda behsettiğim arkadaş epey bir güveniyor bu coine umarım onunda gönlüne göre olur
SecurityShark
Member
**

Activity: 182

View Profile
April 22, 2018, 02:03:26 PM

EOS un seveni ve guveneni epey fazla. Yalnız ben bir noktaya dikkat çekmek isterim. EOS bir token, coin değil. İlk 10 da yer alan tek token üstelik 900M adetlik Max supply la.

Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 22, 2018, 06:42:54 PM

Başlarda  EOS ıco yaparken 1 yıl ICOmu yapılırmış yhaaa diyerekten gülüp geçtiğim coindir EOS, alıp sattığım oldu ama, yüksekten satabilmek için çekik gözlü kardeşlerimizin uyandığı saatleri çok bekledim sonra unuttum gitti. 
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
April 22, 2018, 06:44:06 PM

EOS un seveni ve guveneni epey fazla. Yalnız ben bir noktaya dikkat çekmek isterim. EOS bir token, coin değil. İlk 10 da yer alan tek token üstelik 900M adetlik Max supply la.

Bu yüzdende orda olmaması gerektiğini düşünüyorum şahsen, tamam sağlam pumplanmış olabilir ama yerini ne kadar koruyabilecek ben bu sürenin uzun olacağını düşünmüyorum açıkcası.
mtahanci48
Full Member

Merit: 154

View Profile
April 22, 2018, 06:47:40 PM

ethereum ağındaki ethereum killer. elinde icodan topladığı etherleri satarak ethereum öldrümeye çalışıyor diye geyikler yapılıyor hakkinda. twitter da güvendiğim bir iki fenomen çok iddialılar eos konusunda ama ortaya somut bir şey koymalarını bekliyorum. ada gerçi koymadan aşırı artış görmüştü geçen sene.
karayaman
Member
**

View Profile WWW
April 24, 2018, 10:46:43 AM

bugün yine güzel bir artış yakalamış 4 mayısta haberi vardı sanırım o yüzden dolayı yavaş yavaş boğaya giriyoruz gibi hissediyorum Cheesy
Hot Coin
Newbie
*

View Profile WWW
April 24, 2018, 01:59:24 PM

Eos dolar olarak tepe noktalarda, buralardan geri gelir. Bitcoin olarak fiyatı düşer fakat bitcoin fiyatı artarsa onunla orantılı olarak artar.
Çok karışık oldu ama durum bu.
karayaman
Member
**

View Profile WWW
April 24, 2018, 05:24:31 PM

Eos dolar olarak tepe noktalarda, buralardan geri gelir. Bitcoin olarak fiyatı düşer fakat bitcoin fiyatı artarsa onunla orantılı olarak artar.
Çok karışık oldu ama durum bu.

tam tersine devam ediyor hocam oturdum başında onu izliyorum elimde az bir miktar vardı beklediğim yere geldiğinde hiç durmadan satacağım
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 24, 2018, 06:44:00 PM

Dün 11 dolardan sattım bugun 14 doları gördü. Şans işte. Evet hacim gitgide artıyor ve bu da değerine yansıyor. Ayrıca ether platformundan ayrılacağı kesinleşti. Bunun yanı sıra elinde en az 1 Eos olanlara bazı tokenlar snapshot şeklinde verilecek diye okumuştum. Değerini artırmak için yeterli sebep sanırım bunlar.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
HyperLup
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
April 24, 2018, 09:37:55 PM

Piyasa toparlanmaya başladığı anda Eos’da beklenen fiyat artışını gerçekleştirdi. 15USD üzeri işlem gördü bu gün itibariyle. Yükselişini daha da sürdürecek gibi görünüyor.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
April 25, 2018, 07:07:05 AM

Eos şu ana kadar bana hiç zarar ettirmedi. Bitmeyen bir ico gibi bir şeyi vardı. O sona erdi galiba iyide yatırım aldılar. Ekip bu paraları geliştirme için harcarsa fiyat artacaktır

primeer
Sr. Member

View Profile
April 25, 2018, 07:41:25 AM

Eos şu ana kadar bana hiç zarar ettirmedi. Bitmeyen bir ico gibi bir şeyi vardı. O sona erdi galiba iyide yatırım aldılar. Ekip bu paraları geliştirme için harcarsa fiyat artacaktır

sona erdiği falan yok hala toplamaya devam ediyorlar. bu paraları başka projeleri kendilerine çekmek için kullanacaklar.  
konteskarlo
Newbie
*

View Profile
April 25, 2018, 08:58:37 AM

ben de potansiyel görüyorum ama araştırdığım farklı coinler de var. o yüzden uzun vade için henüz karar veremedim.ekstradan bir param olursa ufak tefekte olsa yatırmayı düşünüyorum.
trcoin
Member
**

Activity: 108

ROBOTINA

View Profile
April 26, 2018, 05:14:42 AM

eos hala günde 2milyon coin piyasaya sürüyor. 1 haziran sonrası bu ico süreci tamamen tamamlanacak. piyasaya coin girmediği zaman fiyatının daha da artacağını düşünüyorum

Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
April 29, 2018, 08:03:51 AM

Eos nereye gider arkadaşlar fikri olan var mı ? Şu noktadan girilir mi ?

2-3 gündür takip ediyorum duraksama nedir bilmiyor yavaş yavaş artıyor.Bu kadar yüksekten alınmaz diyip vazgeçiyorum ama bu gidişle 40 dolara yaklaşacak gibi.
lossnet
Legendary
*

View Profile
April 29, 2018, 11:02:21 AM

Vayyy bee resmen yürüyor bu token:)
Geçen hafta buraya yazmıştım; tarihi zirvesini ocak ayında 18 USD ile gördü diye...
Şu anda yeni bir rekor kırdı: CMC verilerine göre 21 USD'ye ulaşmış gün içerisinde. Hem de ayı piyasındayken yaptı bunu!
Bakın buraya dikkat etmek lazım; ocak ayında tarihi zirvesine ulaştığında boğa piyasasındaydık. Şu andaki yeni zirvesine ayı piyasasındayken ulaştı.
Yeni bir boğa sezonuna geçtiğimizde neler olabilceğini varın siz hesaplayın;)
snykutlug
Member
**

Merit: 17

View Profile
April 29, 2018, 12:12:30 PM

Uçuş mod on eos da eos icolarına girmek istiyorsan eos yatırım yapıyorsun airdrop geliyomuş o çıkıcak projeden token geliyomuş mantıklı buldum fiyat devamlı artar böyle
HCRT
Full Member

View Profile
April 29, 2018, 12:30:53 PM

Uçuş mod on eos da eos icolarına girmek istiyorsan eos yatırım yapıyorsun airdrop geliyomuş o çıkıcak projeden token geliyomuş mantıklı buldum fiyat devamlı artar böyle

hadi ya cidden güzelmiş bu iş o zaman bu eosun beli yere gelmez gibi wanchain ve eos toplamak şart oldu o zaman bol bol toplayalım kalsın kenarda elbet tutarlar

vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 29, 2018, 12:43:23 PM

Şu sıralar eos en yukarıları gördü gibi, eğer çıkmayan varsa bu yazdığımı düşünsün veya stop-loss koysun, çünkü her an to the ters moon olabilir. Bu yüzden stoploss koymakta fayda var. Haziran gibi kendi zincirlerine geçecekler o zamanlar fiyat ne olur kestirmek zor ama daha çok var ona. Büyük ihtimalle yine bir fiyat artışı olacaktır. Sevmediğim tarafları ise 1 ay önce sanırım yüklü miktarda eth çekerek satış yapıp eth yi düşürmüşlerdi diye hatırlıyorum. Ve geliştiricisi çok iddialı, yok ethereumu sollayacağız falan, sen kim bok? Tamama ethereum da sorunlu ama eos çıktığı yeri unutmasın, ethereum tokeni sonuçta.

titulng
Sr. Member

Activity: 484

HubrisOne

View Profile
April 29, 2018, 02:33:48 PM

Eski kafam olsa amman kaçıyor diyerek dalardım bol parayla ama Bitcoinin durumu halen naneli iken belki ancak 10 tane alır kenara atarım, uzun vadede bu hırsla iyi yerlere gelecektir amma kaçsada çokta şey değil.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
Millennium_blue
Member
**

View Profile
April 29, 2018, 03:39:35 PM

Bir yerden illa ki aşağıya kıracak ama bir 30 dolar görecek bence gidişat onu gösteriyor.Ancak alım kısmı büyük risk içeriyor alsan bir dert almasan bir dert.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542

View Profile
April 29, 2018, 04:12:41 PM

Aşağıya  kırabilir kısa süreliğine ama bu EOS fazla uçmaya başladı, Ethereum'u geçecek diyorlar inceleme yapanlar pekçe bir övüyor fakat bence nasıl ki Bitcoin alanında bir marka ise Ethereum da öyle bir markalaştı ki Ethereumu geçecek olsa bile geçemez..
Gwerimos
Member
**

Activity: 210

View Profile
April 29, 2018, 04:37:44 PM

Ben bunu alacagima ethereumda beklerim ne zaman ucacak denen coinden alsam zarar en azindan ethereumun degerinin altinda oldugunu biliyorum o da 2x yapacak daha ve guvenli.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 29, 2018, 05:30:59 PM

Icosu deam eden bir coin.Fiyatın kendi alımlarıyla pumplandığını düşünüyorum.Ico güncel borsa üzerinden satışına devam ediyor.Fiyat ne kadar yüksek olursa borsada ıco'da fiyat o kadar yüksekten satılıyor.O yüzden pek fazla güvenmiyorum.Pazarlama olarak güzel bir taktik.Hem fiyatı arttırıyor hem coinlerini satıyorlar.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Merit: 120

View Profile WWW
April 29, 2018, 06:52:48 PM

Icosu deam eden bir coin.Fiyatın kendi alımlarıyla pumplandığını düşünüyorum.Ico güncel borsa üzerinden satışına devam ediyor.Fiyat ne kadar yüksek olursa borsada ıco'da fiyat o kadar yüksekten satılıyor.O yüzden pek fazla güvenmiyorum.Pazarlama olarak güzel bir taktik.Hem fiyatı arttırıyor hem coinlerini satıyorlar.

ICO'su devam ediyor + kendilerinden almaya çalışınca borsadan daha pahalıya geliyor. Ico bitip mainnete geçince nolacak çok merak ediyorum. O zaman da böyle fiyatı yukarda tutacaklar mı göreceğiz.
gribalenfeksiyon
Full Member

View Profile
April 29, 2018, 06:59:51 PM

bence ethereuma gerçekten rakip olabilecek bir potansiyele sahip bir proje. 2 haziran da belirttikleri mainnet lansmanıyla dikkatleri daha da üzerine çekecektir.
rbauer85
Sr. Member

Activity: 462

CAT.EX Exchange

View Profile
April 29, 2018, 07:18:33 PM

EOS 2 Haziranda geçsin bir bakalım, mainnet gerçekleşsin ondan sonra gidişata bakar yatırım yapabilirim ama gelinen bu noktada benim için şu an yatırımlık bir durum yok açıkçası.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
mtahanci48
Full Member

Merit: 154

View Profile
April 29, 2018, 08:03:27 PM

windows üzerinde kurulu bir programın toplam hacminin windows'tan fazla olması gibi bir şey şu an ethereum'u geçmesi.

arkasında steemit ve bitshares ekibi var. ancak mainnetinde ne planladıkları ve ne yapacakları konusu ortaya çıkarsa işin rengi belli olabilir. takip edenler anlatırsa dinleriz seve seve
lossnet
Legendary
*

View Profile
May 26, 2018, 12:12:35 PM

Bunu yazmadan yapamıcam: Bitmeyen ICO yapmışlar :))) Geçenlerde aldım biraz. Haziran ayında iyi fiyatlara ulaşacağını düşünüyorum. Orta vadeli aldığım için -hazır önümüz de boğa sezonuyken- rahatça yükseliş izleme niyetindeyim.
Ecol
Full Member

View Profile
May 26, 2018, 02:56:32 PM

İcosunun bitmesine çok az kaldı diye biliyorum hergun ICO gerçekleştiriyorlar sağlam bir proje EOS

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
luppecuppe
Full Member

Activity: 518

View Profile
May 26, 2018, 03:11:03 PM

ICO'su devam ediyor + kendilerinden almaya çalışınca borsadan daha pahalıya geliyor. Ico bitip mainnete geçince nolacak çok merak ediyorum. O zaman da böyle fiyatı yukarda tutacaklar mı göreceğiz.

Mainnet olayı EOS la beraber birkaç coine daha pump yaptırır ama bu seviyeleri koruyabilirler mi ve kalıcı olur mu orasını kestirmek zor görünüyor. Ama bir miktar artış meydana gelir.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
May 26, 2018, 05:09:56 PM

Pump başlarsa girin, uygun yerden çıkın geçen seferki yükselişte sonrasında ne olduğunu gördük.

kevindeangelis
Full Member

Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
May 26, 2018, 11:09:49 PM

EOS ICOsu bir ömür sürdü, EOS fiyatı alım için güzel, piyasada işler yolunda olsa bir miktar alım yapacağım fakat Bitcoinin belirsizliği nedeniyle çekincem var.

btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
May 26, 2018, 11:15:32 PM

Eos yıl sonunda 50 dolarlara yürüyebilecek bir proje Neo-Eth gibi projelerin zaten ileride biraz utunsalar piyasada doğal bir fiyatlanma yaptıklarını düşünüyorum.
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
May 29, 2018, 09:03:26 AM

Mainnet arefesinde kötü bir haber: Cinli büyük bir yazilim güvenlik firmasi EOS platformunda birtakim ciddi güvenlik aciklarini tespit ettiklerini ve bunu EOS gelistiricilerine ilettiklerini bildirmis. EOS takimindan bir yetkili de bu aciklari cok acil bir sekilde düzelteceklerini aksi halde mainnet'i yayinlamayacaklarini ve erteleyeceklerini söylemis.

https://twitter.com/cnLedger/status/1001335269180653568?s=19

EOS'un kurucusu Dan Larimer daha sonra halihazirda yeni bir yama yayinladiklarini ve birkac güvenlik aciklarinin giderildigini bildirmis ama o aciklar Cinli firmanin bahsettigi aciklar mi ondan bahsetmemis.

Bu haberlerden dolayi fiyatta bugün bir dalgalanma var.
elcezireex
Full Member

Merit: 151

View Profile
May 29, 2018, 10:04:04 AM

Güzel bir pazarlama yöntemiyle çok iyi para topladılar sanırsam son haftadayız icoda o kadar parayla uzay mekiği yapılırdı bu kadar zamanda , mainnetti ellerine yüzlerine bulaştırırlarsa çok kişinin canı yanacak
primeer
Sr. Member

View Profile
May 29, 2018, 10:10:07 AM
Last edit: May 29, 2018, 10:24:12 AM by primeer

eosun para toplama şeklini etik bulmadım açıkçası. %20sini satıp geri kalanları her gün azar azar satmaları problem değil ama tokenler ico bitene kadar kilitli kalmalıydı.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
May 29, 2018, 01:30:40 PM

EOS güzel bir proje ve bu proje güzel yatırımlar aldı son zamanlarda da adından sıkça söz ettiriyor. btc bile düşerken şu aralar iyi dayandı güzel bir çıkış yakaladı, EOS ilerde çok daha iyi yerlere gelebilir diye düşünüyorum ki projelerini hayata geçirdikten sonra uçacaktır.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Merit: 120

View Profile WWW
May 29, 2018, 01:38:37 PM

Mainnet olayı EOS la beraber birkaç coine daha pump yaptırır ama bu seviyeleri koruyabilirler mi ve kalıcı olur mu orasını kestirmek zor görünüyor. Ama bir miktar artış meydana gelir.

Bu seviyeleri koruyabilir çünkü ellerinde hayvan gibi ether var. O etherleri fiyatı istedikleri aralıkta tutmak için rahatça kullanabilecekler. Fiyattan daha önemlisi vaadettiklerini yapabilmeleridir. Ethereum killer felan deniliyor mesela ama ethereumu yok edebilecek proje yok daha. Eos da bunu başaramaz. Ama kendine piyasada bir yer edinir orası ayrı.
karayaman
Member
**

View Profile WWW
May 29, 2018, 01:41:34 PM

forumda türk bölümü robotlarla dolu gibi sırf imza için saçma sapan mesajlar atılıyor bu konuda aynı maalesef
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
May 29, 2018, 01:59:36 PM

Kendi zincirine mi geçiyor bu aralar? Bitfinex twit atmış. Yeni mi listelenecek bilmiyorum. Yüksek teknolojili bir coin ama artıkmdoyum noktasında. Ben bir fırsat ılarak görmüyorum bu piyasa şartları altında.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
zaza4700
Newbie
*

View Profile
May 29, 2018, 02:08:57 PM

arkadaşlar eos güzel bir coin ve illerde çok güzel ve projesi çok güzel olan bir coin ben uzun vadede çok güzel çıkacagını düşünüyorum şahsen kendim biraz sepetime eklemişim size tavsiyem sizde ufak bişey sepetinize ekleyin
kukoc
Newbie
*

View Profile
May 29, 2018, 02:14:57 PM

sağlam bir proje bu seviyelerden toplanması gerektiğini düşünüyorum ben portföyümün %50'lik kısmını EOS a yatırdım ve umudum oldukça yüksek
Hot Coin
Newbie
*

View Profile WWW
May 29, 2018, 06:07:13 PM

Teknoloji vs. geçiyorum.
EOS ekibinin elinde çok fazla ethereum var. Ekibin başı eski kurt. Eos konusunda her türlü spekülasyonu yapabilecek birisi.
Osmanli42
Sr. Member

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
May 29, 2018, 06:23:03 PM

Bugün birçok borsadan mail geldi swap işlemine başladılar galiba eosta. Önceden ethereum tabanliydi diye biliyorum .

yobit.net is banned from signatures
henrybek3
Full Member

View Profile
May 29, 2018, 06:48:40 PM

Bu mainnet olayı coinlere bir miktar pump yaptırıyor ama ileriye dönük yükselişler için çok daha fazlasını yapmaları gerekiyor. Bir çok arkadaşımız öyl ya da böyle emek veriyor bu son düşüşler bizi biraz üzse de umutla beklemeye devam.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
May 29, 2018, 06:58:49 PM

Satılan coinleri borsaya koymuşlar hala ico ayağına satış yapıyorlar. Ne saçma. Açıkçası eos hakkında olumlu hiç bir şey düşünmüyorum. Benim için sıradan bir coin.

CoolnQuiet
Sr. Member

Activity: 388
Merit: 288

Living the dream

View Profile
May 29, 2018, 07:27:32 PM

Scam : https://twitter.com/el33th4xor/status/1001430344829227008

çok sürmez yakında patlar diyorum.
complexity7
Member
**

View Profile
May 30, 2018, 11:21:47 PM

eos geleceği olan bir coin ilerde çok iş yapacağını düşünüyor sıralaması değişecek gibi ama 10 haziran a kadar eth blok undan cıkacak kendi bloğuna gececek bu iyi yöndemi olcak bilemem yatırım için biraz beklenmeli diye düşünüyorum yinede karar sizin

trhomeagent
Member
**

View Profile
May 30, 2018, 11:40:09 PM

Kendi ağına geçişi başarılı bir şekilde tamamlamadan bir şey söylemek bence anlamsız. Yeni alım yapacaklar bence bir süre gözlemlemeli açıkçası şu son 1 hafta içinde çıkan haberler insanı düşündürmeye yetiyor zaten...
sagul
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 31, 2018, 12:30:04 AM

Beni çok üzen coinlerden birisi oldu. 4 dolar olduğunda satmıştım ümit yok diye. Sonra aşırı şekilde bir artış gösterdi. Beni çok üzdü Smiley

BankDex.io  / Decentralized Exchange
17men
Member
**

Activity: 314

View Profile
May 27, 2019, 05:06:31 AM

nerelerden nerelere düştü. çinin ethereumu diye şişirildi. belki tekrardan yükselişler görür. bilinmez

buy me a beer with ETH : 0x71b959c89ca613cce3d7b3270149d919143c1dff
Nadziratel
Sr. Member

Activity: 1568
Merit: 321

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
May 27, 2019, 06:26:36 AM

EOS hakkında hiç iyi şeyler düşünemiyorum artık. Özellikle bir kaç yerde daha gördüğüm üzere bir dönem NEO'nun yaptığı hatayı yapıyor.

torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
May 27, 2019, 09:27:59 AM

kimse begenmediğine göre 6.91 $ dan biraz alma zamanı gelmiş demektir Smiley
yok şaka yapıyorum hayatta burdan almam bu koini ama bence yukselişi devam edecektir.

huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
May 27, 2019, 11:26:05 AM

Eos piyasanın en köklü alt coinlerinden biridir. Boğa bitcoin ile başladığında ethereum ripple eos gibi alt coinlerin başını çeken coinlerle devam edecektir. Yani boğada ilp yükselecek olan coinlerin başında gelenşerden biridir eos.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
furylmz
Sr. Member

Merit: 260

View Profile
May 27, 2019, 01:59:49 PM

Bana göre eos abartıldığı kadar iyi bir coin olmadığını düşünüyorum zaten ben miktara takık bir adamım toplam coin miktarı çok yüksek bu yüzden bile çıkacağı top nokta bellidir
lossnet
Legendary
*

View Profile
May 27, 2019, 02:39:11 PM

Uzun zamandır durgun gidiyordu. Son zamanlarda BTC yükselişiyle birlikte, dominasyondan kaynaklı olarak yükselişe geçti. Boğa piyasasında izlemek lazım neler yapabileceğini. 2018 ocak boğasında iyi artmıştı. Yine benzerini yapabilir. Öncelikle platformunu ayağa kaldırması lazım.
btcboob
Member
**

Activity: 269
Merit: 20

View Profile WWW
May 27, 2019, 09:07:13 PM

Eos bu piyasanın güçlü tokenlerinden biridir ethereumdan sonra gelen en güçlü altcoinlerden biridir. Özellik olarakta oldukça dikkat çekici yanları var.

ahmetcan1
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 27, 2019, 09:11:36 PM

Eos adından çok söz ettirdi ama lrtada fiyata yansıyan birşey yok.Uzun vade.ne yapar bu platformun işlevini devam ettirmesine bağlı.Şu an bir şey demek için erken gözüküyor.

Oracolcoin XOR         
mavibir
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 27, 2019, 10:33:11 PM

Eos altyapı olarak sağlam görünüyor ama ben Neo'nun ilk çıkışına benzetiyorum.Toparlayamazsa sonu Neo gibi olabilir.Yatırımcı güven duygusunu kaybederse pek bir umudu da kalmaz piyasada.

████████████         AVXChange         ████████████
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
May 28, 2019, 11:31:11 AM

fırsatı çok kötü kaçırdık.
2 dolardan girecektik. 4x fırsatı gitti durup dururken.
bundan sonra da çok daha gider.

nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
May 29, 2019, 02:10:45 PM

uzun vadede eos'tan beklentilerim yüksek ama benim için fiyatının elli doları görmesi yeterli olacaktır.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
May 29, 2019, 04:41:43 PM

şahsen benim favori coinim.Elimde 350 EOS vardı piyasanın şu kötü durumundan bıktım usandım EOS 3.6'yken TL ye geçtim şimdi EOS 8 dolar :/ En büyük pişmanlıklarımdan biridir EOS satmak.

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
May 29, 2019, 04:53:52 PM

EOS her zaman ilgi görmüş fakat bir türlü hak ettiği değere ve fiyata ulaşamamış bir kripto paradır benim gözümde. Özellikle de son günlerde çok iddialı olmaları nedeni ile fiyatının zirve yaptığını da görebiliriz. Sır gibi saklanan bir haber nedeni ile son günlerde her ne kadar değerlenmiş olsa da olası bir düşüş dalgasında yeniden değer kaybedeceğini düşünüyorum. Bir diğer yandan beklenilen bu büyük haber eğer ki ''Verge'' projesinde gördüğümüz türden ise ciddi bir değer kaybı da söz konusu olacaktır.
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
November 05, 2019, 06:37:21 PM

İlerde adını her gün en az 10 kere duyacağımız coindir Eos. Ethereum Nestcape ise Eos'a Google derim. Zaten aldığı yatırım 4 Milyar dolar tutarında. Test süreci geliştirmeler vs derken eksikleri gördüler bekletmeden Eylül ayında Eos 2.0 ye geçtiler.

Eos şimdilik derin kış uykusunda ilkbaharı bekliyor.
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
November 06, 2019, 07:13:34 AM

eos bancor dash

bunlar her zaman gündemde olacak büyük coinler.diğerleri gibi çöp olmayacak 10 sene sonra

muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 06, 2019, 09:23:16 AM

EOS hakkında şunları düşünüyorum Türk halkının ilgi göstermediği bir coin bu bile almak için neden benim için. Holo wawes toplayın ben EOS alacağım.

Neden Türk olmadığınız için mi?
Yani tamam eleştirebilirsiniz, yanlış kararlar verildiğini söyleyebilirsiniz ama söylem şekli yanlış. Ne demek Türk halkının ilgi göstermediği için alacağım siz gidin x/y alın. İçinde yaşadığınız toplumu eleştirmek doğal hakkınız, aşağılamak ise haddiniz değil!

Aynı mantıkla yaklaşıyorum sen EOS al, sen EOS aldığın için bende HOT, Waves alacağım.
KenannT
Member
**

Activity: 596

View Profile
November 06, 2019, 10:48:42 AM

EOS hakkında şunları düşünüyorum Türk halkının ilgi göstermediği bir coin bu bile almak için neden benim için. Holo wawes toplayın ben EOS alacağım.

Yani tamam eleştirebilirsiniz, yanlış kararlar verildiğini söyleyebilirsiniz ama söylem şekli yanlış. Ne demek Türk halkının ilgi göstermediği için alacağım siz gidin x/y alın. İçinde yaşadığınız toplumu eleştirmek doğal hakkınız, aşağılamak ise haddiniz değil!

Aynı mantıkla yaklaşıyorum sen EOS al, sen EOS aldığın için bende HOT, Waves alacağım.

arkadaşın söylemek istediği şey sanrım fenomenlerin pumplarından kaçarım diyor herhalde. Genelde türk fenomenler pump için yada bilgisizlikle yada teknik analizle birçok kişiye kaybettirdi kücük yatırımcının olmadıgı en azından türklerin olmadıgı coini tercih ederim bende... aşşağılamak değil bu...

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
November 06, 2019, 11:39:59 AM

eos bancor dash

bunlar her zaman gündemde olacak büyük coinler.diğerleri gibi çöp olmayacak 10 sene sonra

Bancor ve Dash bu saatten sonra fazla populer olmaz, yukselemezler. EOS ise tartisilir, her ne kadar suan icin shitcoin olarak gorsemede ciddi bir promise var.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 06, 2019, 11:51:01 AM

Eos hem sevmediğim, hem merak ettiğim, hem geleceği olmadığını düşündüğüm, hem de patlamaya hazır bomba gibi gördüğüm bir proje. Acayip bir yapısı var. Cüzdan açmaya kalkınca para istiyor. "ücretli cüzdan mı olur nasıl bi saçmalık bu" diyorsun ama sonra bi bakıyorsun adamlar acayip işler peşindeler. Merkeziyetsizliğin düşük komisyonların konuşulduğu dönemde ücretli cüzdan çok saçma geliyor ama Çin'in ciddi manada yükselen yıldızlarından biri bu proje. Öylesine dahi olsa kenara bir miktar alıp atmakta elbet fayda var diye düşünüyorum.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 06, 2019, 12:08:33 PM

arkadaşın söylemek istediği şey sanrım fenomenlerin pumplarından kaçarım diyor herhalde. Genelde türk fenomenler pump için yada bilgisizlikle yada teknik analizle birçok kişiye kaybettirdi kücük yatırımcının olmadıgı en azından türklerin olmadıgı coini tercih ederim bende... aşşağılamak değil bu...

Sanırım aynı dili konuşuyoruz ama farklı anlıyoruz. Kendisi, isteseydi senin anlattığın gibi EOS Türk fenomenler aracılığıyla (ki bu bile yanlış Twitter'da 10 tane Türk varsa bu işlerle uğraşan yüzlerce diğer milletlerden var) diyebilirdi. Bunu tercih etmeyip direk Türk halkı diyor. Emin olun Türk halkı diyerek sizin dediğinizi kastetmedi. Öyle olsaydı halk diyeceğine fenomen vs yada fenomenlerin kışkırttığı derdi. Neyse maksadını aşan bir cümle kurmuş, konuşmaya da değmez zaten.

Eos hem sevmediğim, hem merak ettiğim, hem geleceği olmadığını düşündüğüm, hem de patlamaya hazır bomba gibi gördüğüm bir proje. Acayip bir yapısı var. Cüzdan açmaya kalkınca para istiyor. "ücretli cüzdan mı olur nasıl bi saçmalık bu" diyorsun ama sonra bi bakıyorsun adamlar acayip işler peşindeler. Merkeziyetsizliğin düşük komisyonların konuşulduğu dönemde ücretli cüzdan çok saçma geliyor ama Çin'in ciddi manada yükselen yıldızlarından biri bu proje. Öylesine dahi olsa kenara bir miktar alıp atmakta elbet fayda var diye düşünüyorum.

Cüzdan olayına uzun süre bende takıktım. Hatta bu konuyla ilgili gerek globalde gerekse Reddit'de epey uğraştım. Ancak söyliyim EOS'cular diye hitap edeceğim tayfa cüzdanın bu şekilde paralı olmasına takmıyor.
Ben ücret ödeyeceğim teknik olarak merkeziyetsiz dediğimde bir kaç şey anlatıp EOS'da cüzdan da açsanız anonim kalabileceğiniz yöntemler diye açıklamıştı. Baktım ama şimdi bulamadım. Reddit'deydi sanırım.
Yani şimdi ETH ücretsiz ve burada kişi başına açılan ETH cüzdan sayısı 10'un üzerindedir. Belki 10 çok masumdur. Ama eminim kişi başı ortalama 1-2 EOS wallet ancak vardır. (Borsaları saymıyoruz). Kaldı ki EOS'da CPU/RAM muhabbetleri biraz can sıkıcı olsa da uzun vadede transaction fee olarak daha uygun olduğu aşikar.

Ama seninde dediğin gibi nedense EOS'a bir tülü kanım kaynamadı gitti.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
November 06, 2019, 12:14:32 PM

Cüzdan olayına uzun süre bende takıktım. Hatta bu konuyla ilgili gerek globalde gerekse Reddit'de epey uğraştım. Ancak söyliyim EOS'cular diye hitap edeceğim tayfa cüzdanın bu şekilde paralı olmasına takmıyor.
Ben ücret ödeyeceğim teknik olarak merkeziyetsiz dediğimde bir kaç şey anlatıp EOS'da cüzdan da açsanız anonim kalabileceğiniz yöntemler diye açıklamıştı. Baktım ama şimdi bulamadım. Reddit'deydi sanırım.
Yani şimdi ETH ücretsiz ve burada kişi başına açılan ETH cüzdan sayısı 10'un üzerindedir. Belki 10 çok masumdur. Ama eminim kişi başı ortalama 1-2 EOS wallet ancak vardır. (Borsaları saymıyoruz). Kaldı ki EOS'da CPU/RAM muhabbetleri biraz can sıkıcı olsa da uzun vadede transaction fee olarak daha uygun olduğu aşikar.

Ama seninde dediğin gibi nedense EOS'a bir tülü kanım kaynamadı gitti.
Benim 2 adet EOS cüzdanım var, ikisini de ücretsiz ara ara dağıtılan yerlerden almıştım. Paytomat ico'ya girmiştim Eos tabanlıydı orda kullandım bir ara. CPU/RAM olayı bazen ciddi manada can sıkıyor. Bir kaç gönderim yapıyorsun bitiyor falan, tekrar gönderemiyorsun, yok dolmasını bekliyorsun acayip şeyler. Ha çok da araştırıp öğrenmedim böyle olunca ama uzun vadede daha iyi olduğu düşünülebilir belki.
Eos cüzdanın en güzel yönü cüzdan adını kendin seçiyor olman. 12 haneliydi sanırım, istediğin şeyi yazabiliyorsun Smiley

TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
November 06, 2019, 12:40:14 PM

ben eos hakkında çok pozitif düşüncelere sahibim açıkcası, kullanıcısı çok fazla, sadece dAppsları bile yeter sanırım bunun yanında yakında voice.com gibi çok büyük bir proje yayın hayatına başlayacak gerçi onun kendi coini olacak fakat muhtemelen eos tabanlı olacak.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
November 07, 2019, 06:51:45 AM

Şu konuyu da buraya eklemek lazım, EOS hakkında oldukça fazla ve verimli bilgiler içeriyor.

Eos Hakkında Biraz Bilgi (Soru-Cevap)

Oradan alırsak mesela şunlar önemli bilgiler;

RAM nedir?
Blok zincirinde veri depolamak için RAM gereklidir ve satın alınmalıdır. Mevcut RAM piyasa fiyatına bağlı olarak bir dizi bayt depolama alırsınız. Fiyat alım satım işlemiyle otomatik olarak yukarı ve aşağı ayarlanır. Depolamayı serbest bıraktığınızda, mevcut ram piyasası fiyatındaki EOS'u kurtarmak için RAM'i tekrar satabilirsiniz.

Şöyle özetliyeyim. Sizin cüzdanınızda  eos alt tokenlarından x.flower diye bir token var. Bunu arkadaşınıza yollayacaksınız. Eğer arkadaşınızda x.flower diye bir token yoksa ram karşılığında (düşük ücret) onun hesap zincirinde bir table oluşturuyorsunuz. Bu ağa eklediğiniz bir yükün bedeli diyebiliriz.

Ağ Bant Genişliği Nedir?
Ağ Bant Genişliği, son 3 gün içindeki bayt cinsinden ortalama tüketiminiz olarak ölçülür. Net bant genişliği, bir işlem veya işlem her gönderdiğinizde geçici olarak tüketilir, ancak zaman içinde 0'a dönerek azalır. Net bant genişliği için ne kadar fazla para kullanırsanız o kadar çok para kazanırsınız. EOS jetonlarınızı geri almak için istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Net 0,1 luk bir kiralama  günde 1000 işlem rahat yaparsınız ve hesabınız şişmez. Zaten 3 gün sonra ilk işlem zamanı geldiğinde sıfırlanmaya başlar. Bu işlem sizin ağ bant genişliğinizi kontrol altına alır. Dediğim gibi 0.1 eos stake yaparak sorunsuz iş yaparsınız.

CPU Bant Genişliği Nedir?
CPU Bant Genişliği, son 3 gün içindeki mikrosaniye cinsinden ortalama tüketiminiz olarak ölçülür. Bir işlem veya işlem gönderdiğinizde CPU bant genişliği geçici olarak tüketilir, ancak zamanla 0'a dönerek azalır. İşleminiz ne kadar uzun sürerse, işlem o kadar fazla CPU bant genişliği kullanır. EOS jetonlarınızı geri almak için istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Eos un en çok eleştrilen konusu CPU dur. x.flower tokenimiz vardı ram kısmında bahsettim. Karşı taraftada (alıcı) x.flower tokenı mevcut. Ona x.flower tokenı yolladığınızda karşı tarafta olduğu için ram yemez ama transfer ücreti olarak geçen Cpu yer. Buda net gibi 3 gün sonra sıfırlanır. Eos da transfer ücretsizdir arkadaşlar. Birine bir şey yollamak istediğinizde Cpu nuzun musait olması yeterlidir. Eğer Eos ağı o dakikalarda ciddi bir miktar işlem görüyorsa Cpu yukselmeye başlar.Yapılıcak sey ucretsiz kiralama yada eos varsa onları kullanarak geçiçi rehin bırakırsınız.

Eos ağı eth çok çok hızlıdır arkadaşlar. Bir hesaptan bir hesaba token transferi sn hatta ms olarak ölçülür. Bir transfer ms cinsinden süresi artarsa sizde cpu nuzu ona göre ayarlama çekerseniz.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [All]
  Print  

Jump to: