Bitcoin Forum
May 05, 2024, 12:52:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: EOS Hakkında neler düşünüyorsunuz ?  (Read 11024 times)
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
April 24, 2018, 09:37:55 PM

Piyasa toparlanmaya başladığı anda Eos’da beklenen fiyat artışını gerçekleştirdi. 15USD üzeri işlem gördü bu gün itibariyle. Yükselişini daha da sürdürecek gibi görünüyor.
1714870327
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714870327
Reply with quote  #2

1714870327
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
April 25, 2018, 07:07:05 AM

Eos şu ana kadar bana hiç zarar ettirmedi. Bitmeyen bir ico gibi bir şeyi vardı. O sona erdi galiba iyide yatırım aldılar. Ekip bu paraları geliştirme için harcarsa fiyat artacaktır

primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
April 25, 2018, 07:41:25 AM

Eos şu ana kadar bana hiç zarar ettirmedi. Bitmeyen bir ico gibi bir şeyi vardı. O sona erdi galiba iyide yatırım aldılar. Ekip bu paraları geliştirme için harcarsa fiyat artacaktır

sona erdiği falan yok hala toplamaya devam ediyorlar. bu paraları başka projeleri kendilerine çekmek için kullanacaklar.  
konteskarlo
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
April 25, 2018, 08:58:37 AM

ben de potansiyel görüyorum ama araştırdığım farklı coinler de var. o yüzden uzun vade için henüz karar veremedim.ekstradan bir param olursa ufak tefekte olsa yatırmayı düşünüyorum.
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
April 26, 2018, 05:14:42 AM

eos hala günde 2milyon coin piyasaya sürüyor. 1 haziran sonrası bu ico süreci tamamen tamamlanacak. piyasaya coin girmediği zaman fiyatının daha da artacağını düşünüyorum

Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
April 29, 2018, 08:03:51 AM

Eos nereye gider arkadaşlar fikri olan var mı ? Şu noktadan girilir mi ?

2-3 gündür takip ediyorum duraksama nedir bilmiyor yavaş yavaş artıyor.Bu kadar yüksekten alınmaz diyip vazgeçiyorum ama bu gidişle 40 dolara yaklaşacak gibi.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 29, 2018, 11:02:21 AM

Vayyy bee resmen yürüyor bu token:)
Geçen hafta buraya yazmıştım; tarihi zirvesini ocak ayında 18 USD ile gördü diye...
Şu anda yeni bir rekor kırdı: CMC verilerine göre 21 USD'ye ulaşmış gün içerisinde. Hem de ayı piyasındayken yaptı bunu!
Bakın buraya dikkat etmek lazım; ocak ayında tarihi zirvesine ulaştığında boğa piyasasındaydık. Şu andaki yeni zirvesine ayı piyasasındayken ulaştı.
Yeni bir boğa sezonuna geçtiğimizde neler olabilceğini varın siz hesaplayın;)
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
April 29, 2018, 12:12:30 PM

Uçuş mod on eos da eos icolarına girmek istiyorsan eos yatırım yapıyorsun airdrop geliyomuş o çıkıcak projeden token geliyomuş mantıklı buldum fiyat devamlı artar böyle
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 29, 2018, 12:30:53 PM

Uçuş mod on eos da eos icolarına girmek istiyorsan eos yatırım yapıyorsun airdrop geliyomuş o çıkıcak projeden token geliyomuş mantıklı buldum fiyat devamlı artar böyle

hadi ya cidden güzelmiş bu iş o zaman bu eosun beli yere gelmez gibi wanchain ve eos toplamak şart oldu o zaman bol bol toplayalım kalsın kenarda elbet tutarlar

vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 29, 2018, 12:43:23 PM

Şu sıralar eos en yukarıları gördü gibi, eğer çıkmayan varsa bu yazdığımı düşünsün veya stop-loss koysun, çünkü her an to the ters moon olabilir. Bu yüzden stoploss koymakta fayda var. Haziran gibi kendi zincirlerine geçecekler o zamanlar fiyat ne olur kestirmek zor ama daha çok var ona. Büyük ihtimalle yine bir fiyat artışı olacaktır. Sevmediğim tarafları ise 1 ay önce sanırım yüklü miktarda eth çekerek satış yapıp eth yi düşürmüşlerdi diye hatırlıyorum. Ve geliştiricisi çok iddialı, yok ethereumu sollayacağız falan, sen kim bok? Tamama ethereum da sorunlu ama eos çıktığı yeri unutmasın, ethereum tokeni sonuçta.

titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
April 29, 2018, 02:33:48 PM

Eski kafam olsa amman kaçıyor diyerek dalardım bol parayla ama Bitcoinin durumu halen naneli iken belki ancak 10 tane alır kenara atarım, uzun vadede bu hırsla iyi yerlere gelecektir amma kaçsada çokta şey değil.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
April 29, 2018, 03:39:35 PM

Bir yerden illa ki aşağıya kıracak ama bir 30 dolar görecek bence gidişat onu gösteriyor.Ancak alım kısmı büyük risk içeriyor alsan bir dert almasan bir dert.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542

View Profile
April 29, 2018, 04:12:41 PM

Aşağıya  kırabilir kısa süreliğine ama bu EOS fazla uçmaya başladı, Ethereum'u geçecek diyorlar inceleme yapanlar pekçe bir övüyor fakat bence nasıl ki Bitcoin alanında bir marka ise Ethereum da öyle bir markalaştı ki Ethereumu geçecek olsa bile geçemez..
Gwerimos
Member
**

Activity: 210

View Profile
April 29, 2018, 04:37:44 PM

Ben bunu alacagima ethereumda beklerim ne zaman ucacak denen coinden alsam zarar en azindan ethereumun degerinin altinda oldugunu biliyorum o da 2x yapacak daha ve guvenli.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 29, 2018, 05:30:59 PM

Icosu deam eden bir coin.Fiyatın kendi alımlarıyla pumplandığını düşünüyorum.Ico güncel borsa üzerinden satışına devam ediyor.Fiyat ne kadar yüksek olursa borsada ıco'da fiyat o kadar yüksekten satılıyor.O yüzden pek fazla güvenmiyorum.Pazarlama olarak güzel bir taktik.Hem fiyatı arttırıyor hem coinlerini satıyorlar.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
April 29, 2018, 06:52:48 PM

Icosu deam eden bir coin.Fiyatın kendi alımlarıyla pumplandığını düşünüyorum.Ico güncel borsa üzerinden satışına devam ediyor.Fiyat ne kadar yüksek olursa borsada ıco'da fiyat o kadar yüksekten satılıyor.O yüzden pek fazla güvenmiyorum.Pazarlama olarak güzel bir taktik.Hem fiyatı arttırıyor hem coinlerini satıyorlar.

ICO'su devam ediyor + kendilerinden almaya çalışınca borsadan daha pahalıya geliyor. Ico bitip mainnete geçince nolacak çok merak ediyorum. O zaman da böyle fiyatı yukarda tutacaklar mı göreceğiz.
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
April 29, 2018, 06:59:51 PM

bence ethereuma gerçekten rakip olabilecek bir potansiyele sahip bir proje. 2 haziran da belirttikleri mainnet lansmanıyla dikkatleri daha da üzerine çekecektir.
rbauer85
Sr. Member

Activity: 462

CAT.EX Exchange

View Profile
April 29, 2018, 07:18:33 PM

EOS 2 Haziranda geçsin bir bakalım, mainnet gerçekleşsin ondan sonra gidişata bakar yatırım yapabilirim ama gelinen bu noktada benim için şu an yatırımlık bir durum yok açıkçası.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
April 29, 2018, 08:03:27 PM

windows üzerinde kurulu bir programın toplam hacminin windows'tan fazla olması gibi bir şey şu an ethereum'u geçmesi.

arkasında steemit ve bitshares ekibi var. ancak mainnetinde ne planladıkları ve ne yapacakları konusu ortaya çıkarsa işin rengi belli olabilir. takip edenler anlatırsa dinleriz seve seve
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 26, 2018, 12:12:35 PM

Bunu yazmadan yapamıcam: Bitmeyen ICO yapmışlar :))) Geçenlerde aldım biraz. Haziran ayında iyi fiyatlara ulaşacağını düşünüyorum. Orta vadeli aldığım için -hazır önümüz de boğa sezonuyken- rahatça yükseliş izleme niyetindeyim.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: