Bitcoin Forum
May 27, 2024, 07:08:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Savedroid ICO scam cıkmış Geçmiş olsun Edit: Site acıldı Reklam yapmışlar  (Read 724 times)
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 18, 2018, 02:59:22 PM
Last edit: April 20, 2018, 04:11:44 PM by Rhego

https://ico.savedroid.com/ Web sitesi ya hacklen miş yada adamlar guzel bir vurkaç yapıp uzamışlar.

Edit: 20/04/2018 Arkadaşlar dün itibarı ile yine site acıldı calısır durumda projenin ceo su acıklama yapmış şaka yaptım korkacak birsey yok gibisinden suan herhangi bir sorun görülmüyor.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 18, 2018, 03:01:54 PM

Sahibi türkdü bunun sanırım.
SheldonLeeCooper
Full Member

Merit: 109

View Profile
April 18, 2018, 03:11:37 PM

Yassin Hankir diye bir eleman.Twitter'dan havaalanında ve bir plajda bira içerkenki fotoğraflarını paylaşmış.
Adam 50 Milyon dolar toplayarak toz olmuş. Aramızda katılanlar varsa geçmiş olsun.

Birileri o bira şişesini münasip bir tarafına sokana kadar çaldığı paraların tadını çıkartsın.

https://twitter.com/YassinHankir
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
April 18, 2018, 03:17:33 PM

Yassin Hankir diye bir eleman.Twitter'dan havaalanında ve bir plajda bira içerkenki fotoğraflarını paylaşmış.
Adam 50 Milyon dolar toplayarak toz olmuş. Aramızda katılanlar varsa geçmiş olsun.

Birileri o bira şişesini yakın zamanda münasip bir tarafına sokana kadar çaldığı paraların tadını çıkartsın.

50m büyük para böyle 10 kişi çıksa al sana marketcap 500milyon$ çöküşte milleti sogutuyorlar bunlar yüzünde markette düşüyor yeni yatırımcıda gelmiyor.
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
April 18, 2018, 03:19:12 PM

Scam projeler bu işin parçası. Olmaya da devam edecek. bence başkasının lafıyla kör bir şekilde değil de yeterli araştırma yapılıp girilirsw bir şekilde farkedilir bunlar. Şüphe uyandıracak birşey illaki çıkar ekipten duyurulardan sitelerden advisorlardan vs bir yerde bir açık verirler vermişlerdir.

turn the page
maximhkn
Newbie
*

Activity: 364
Merit: 0

View Profile
April 18, 2018, 03:25:48 PM

Ico bench in rüşvetçileri de  puanı şişirmişler iyice  https://archive.fo/ySMOz
SheldonLeeCooper
Full Member

Merit: 109

View Profile
April 18, 2018, 03:37:12 PM

Bu arada elemanın elindeki bira şişesine bakarak dünya turuna Mısır'dan başladığını söyleyebiliriz.

http://www.alahrambeverages.com/brands/stella/
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 18, 2018, 03:41:57 PM

Yahu dolandırıcılığın bile bir raconu vardır, bu herif böyle ".. sizi" mesajı verircesine hareketlerine, paylaşımlarına devam ederse ömrü kısa olur, fazla yaşatmazlar diye düşünüyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Drfalcon
Jr. Member
*

Activity: 266

Staker.network - POS Smart Contract ETH Token

View Profile WWW
April 18, 2018, 03:44:00 PM

1.5 ay önce beğenip yatırım yapmayı düşündüğüm bir icoydu. Sonra nedense hep ertelemek zorunda kaldım bu yatırımı. Daha sonra biraz daha araştırayım dedim. Her yere bakıyorum ama, whitepaper ekip vs. Sonra sosyal media da sadece bir kişinin scam bu dediğini hatırlıyorum. Onu gördükten sonra anında üstünü çizdim. Çok dikkatli olmak lazım çok. Can yakar bunlar

ELONCITY    ❱ ❱ ❱ ❱    Power The world for FREE!
Public Sale Coming Soon  │  https://eloncity.io/
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
April 18, 2018, 04:58:43 PM

arkadaşlar bu proje gerçekten scam mı çıkmış, ulan o kadar hastag falan yazmıştık saka gibi ya. siteye girilmiyor evet ama gerçekten scam mı kesin bilgisi olan var mı ? bilgilendirirse seviniriz
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
April 18, 2018, 05:02:07 PM

Hergün yeni ICO lara bakarım bunu ilk defa gördüm . Görsem de zaten sallamazdım bile . Nasıl 50 m. topladı anlam vermek çok güç .

brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
April 18, 2018, 05:10:26 PM

Bunlardan daha çok göreceğiz. Kaz gelecek yerden tavuk esirgemeyen bu arkadaşlar güzel reklam bütçeleri ile sözü geçen bazı kişilere yılın projesi twitleri attırıp, ico sitelerine en az 4.5/5 puan verdirerek bir güzel vurgunu yapıp, dalgasını geçip gidiyorlar.
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
April 18, 2018, 05:30:32 PM

adamlara bak ya namussuzlar buna bir çözüm bulmaları gerekli yoksa bu piyasanın anasını belleyecek bu dolandırıcılar. bu piyasa biterse dolandırıcıklardan biter demedi demeyin
yenilmez86
Member
**

Activity: 1257
Merit: 43

View Profile
April 18, 2018, 05:42:00 PM

Eniac, Savedroid falan iyice uzamaya başladı liste. Komple dolandırmak adına başlatılan Ico'ları bir kenara bırakırsak; piyasanın 4 aydır içinde bulunduğu bu kaos ortamı amacı dolandırmak olmayanları bile bu yöne sevk etmeye başlayabilir. Ben ICO başlatsam ve sonradan şu son 4 aydır yaşananlar yaşansa piyasa düzelene kadar sürekli ertelerim de ertelerim hiç de umurumda olmaz. Kısacası piyasa kendine gelmeden, yeni yatırımcılar para akıtmaya başlamadan ne icolar, ne bountyler ne de airdroplardan bir cacık olmaz.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
April 18, 2018, 05:50:29 PM

50 milyon dolar gibi çok ciddi miktar toplamış bi iconun scam çıkması gerçekten üzücü bir hadise. bu tarz olaylar kripto piyasasına olan güveni sarsıyor maalasef.scam projelerin önüne geçmek adına adımlar atılmalı artık.umarım parasını kaptıran yoktur buradan.

,........
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
April 18, 2018, 06:03:37 PM

Bizzat vitalik in buna el atması lazım. İcolara yapılan yatırımın güvence altına alınması lazım. Yoksa takip yok diye böyle böyle milleti piyasadan sogutacaklar

CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
April 18, 2018, 06:07:58 PM

Projeye imzasına girmek için bakmıştım . Proje olarakta güzeldi ama başındaki adam dolandırıcı çıktı. 50 milyonu bitirip başka bir isimle gelir artik.

depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294

View Profile
April 18, 2018, 06:10:09 PM

peki gönderilen bountyler var onlar ne olacak twitter da isminin altına savedroid.com yazısına token gördiler enteresan Huh
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 18, 2018, 06:14:20 PM

ya ağzımı bozmak istemiyorum ama bozarsam da bu tarz yerlere yatırım yapanlara. kardeşim malmı bu yerlere yatırım yapanlar. mis gibi coinler var çok sağlam. onları al sabret. ne işin olur ico ile. herkes coinlere yatırım yapsa bu piyasa çok daha iyi yerlere gelir. bu tarz şerefsizler milleti soyduğu için artık kimse güvenmiyor. hayatımda hiç bir ico ya tek kuruş yatırmadım. gerek te yok bence . nerede sahtekar varsa nerede düzenbaz varsa ico yapıyor. zaten ico ların %90 ı batık. az akıllı olun artık. yapmayın yatırım bu tarz coinlere. biraz önce ncash in haberi çıktı ve ciddi dump yiyor. dikkatli olmak lazım. yatırım yapıpta batanlara geçmiş olsun diyeyim
1907KFY
Jr. Member
*

Activity: 53

View Profile
April 18, 2018, 06:15:00 PM

Birileri o bira şişesini münasip bir tarafına sokana kadar çaldığı paraların tadını çıkartsın.

Şaka gibi...

Sessiz sedası ortadan kaybolsa belki bira şişesi ile kurtarırdı.

Ama;

Bu paylaşım gerçek ise, şişeyi değil kasasını yanlama sokarlar gibime geliyor.

Umarım forumdaki arkadaşlarımızın bir kaybı yoktur.

Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: