Bitcoin Forum
July 02, 2024, 11:56:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Gelecekten Kaçış Yok!  (Read 2460 times)
pomknos
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
April 29, 2018, 06:32:10 PM

Yakında herkes kabullenecek bitcoini bundan kaçış yok
Kredi kartını bile 20 sene de kabullenmiş bir dünyada yaşıyoruz önceden bankalar kredi kartı başvurusu yapıldığında belli bir gelirin olması gerekiyordu şimdi kapı kapı her önüne gelene kredi kartı veriyorlar
Facebookun ilk çıktığı yılları hatırlayın fotoğraf koysak mı koymasak mı diye 50 takla atardık
Bide şimdiye bakın neler oluyor. Gelecekle erken tanışanlar olarak sizlerinde bu konudaki fikirlerini merak ediyorum  Smiley

Kesinlikle katılıyorum, bu konu hakkında okuduğum en mantıklı düşüncelerden bitiydi yazdığınız dediğiniz üzre kredi kartı kullanımı şuanda zirvede ama ilk başlarda kredi kartı taşıyan insan sayısı yok denecek kadar azdı olanda da bir taneydi şimdi sadece kredi kartlarını bırakmak için ayrıca bir cüzdan alıyor insanlar.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
April 29, 2018, 09:53:06 PM

Son 30 yılda teknoloji zincirleme bir şekilde ya da basamak basamak gelişme kaydetmiyor, merdivenler üçer beşer atlanıyor ve her yerden yeni bir gelişme karşısında kültür şokuna uğruyoruz. Bunlar olacak biz uyum sağlayacağız.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
KralSakir
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
April 29, 2018, 10:29:39 PM

Hocam her kelimenin baş harfini büyük yazınca daha fazla dikkat çekmiyorsunuz dikkat dağıtıyorsunuz ya konuya motive olup cevap veremiyorum.
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 29, 2018, 10:32:50 PM

Son 30 yılda teknoloji zincirleme bir şekilde ya da basamak basamak gelişme kaydetmiyor, merdivenler üçer beşer atlanıyor ve her yerden yeni bir gelişme karşısında kültür şokuna uğruyoruz. Bunlar olacak biz uyum sağlayacağız.
Moore yasası deniyor buna teknolojinin büyümesi doğadaki herhangi bir şey gibi aritmetik değil de geometrik şekilde 2'nin katları halinde büyüyor .
Karides
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
April 29, 2018, 11:13:04 PM

Bence şu anlamda gelecekten kaçış yok elinde sonunda Bitcoin ve kripto paralar
Bu zirveyi alacaklar
pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
April 30, 2018, 12:08:29 PM

blockchain teknolojosi için yüzyılın icadı diyende var , o kadar önemli değil diyende . yavaş yavaş blockchainin sadece kripto para değil farklı sektörlerde kullanılacağıyla ilgili haberler geliyor ama bakalım nasıl yansıyacak insanların hayatına . bir zamanlar internette önemsenmiyor sadece chat yapma yeri olarak görülüyordu ama şimdi vazgeçilmez oldu .

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
April 30, 2018, 10:17:10 PM

Gelecekten kaçış olmadığının farkında olan bireyler olarak biz de geleceğe dahil olma çabamızı küçük yatırımcı olarak göstermeye çalışıyoruz. Umarım hepimiz adına güzel bir gelecek olur.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
April 30, 2018, 11:58:24 PM

Tabikide yaşlı kesimin kabullenmesi zor olsada yeni nesilin kabul etmesi daha kolay sürecek. Teknoloji devrimi geçiriyoruz bitcoin ethereum ve altcoinler hayatımızın her anı yanımızda buluncak kim ne derse desin
heroise
Member
**

Activity: 224

View Profile
May 01, 2018, 09:38:17 AM

Yeni teknolojileri kabul etmekte direndiğimiz kesinlikle gerçek ancak teknoloji o kadar hızlı gelişiyor ki yakalamak neredeyse imkansız.
Blockchain teknolojisini de erkenden yakalayıp kabul edenlerin ileride kazananlar olacağına inanıyorum.

proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
May 01, 2018, 09:48:22 AM

Dunya ulkelerinin bir cogu bu teknolojiye entegre olmakta zorlaniyorlar ama uzun surmez bir kac yila kadar dunya capinda yayilacaktir.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
May 01, 2018, 05:28:41 PM

Bitcoin bir gün dünya parası olursa ki sinyaller bu yönde umarım elimde biraz olur. Kapital ekonominin sahipleri bu piyasada henuz sahne almadı bakalım onlar gelince neler olacak.
markzuca
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
May 04, 2018, 12:10:35 AM

Bitcoini keşke çok daha önceden tanımış olsaydım ama kısmet işte, yinede erken bulanlardan sayıyorum kendimi.
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
May 04, 2018, 10:46:29 AM

İnsanların kabullenmesi önemli değil büyükler tarafından desteğini bulduktan sonra neredeyse hiç sorun yok diyebiliriz. Gerisi her türlü hallolur. Öncelikle büyüklerin bu konuyu kabul etmesi lazım.
mnyers1
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
May 05, 2018, 04:50:09 PM

bence de öyle ama bu süre. sancılı olabilir.. yeni olan bir şeye önce tepki gösterilmesi normal ama bu kripto para öyle güçlü bir şey ki eninde sonunda kendini kabullendirecektir..
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266

View Profile
May 05, 2018, 07:12:46 PM

evet hocam çok doğru bir laf gelecekten kaçış yok, gelecekte, çok farklı teknolojiler bizleri bekliyor olacak, bu teknolojilere erkenden yatırım yapmak elimizde
Koioss
Member
**

Activity: 364

View Profile
May 05, 2018, 07:23:27 PM

Yeni teknolojiyi kabul etmekte oldukça zorlandığımız konusuna kesinlikle katılıyorum. Özellikle ülkemizde ciddi bir direnç var yararlı ve pratik gelişmelere karşı Cheesy ama elbette zamanla bu teknoloji de kabul görecek biz erken kabul edenler, tanışanlar olarak avantajlı olacağız Smiley

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
May 05, 2018, 08:49:13 PM

Ben de sizinle aynı görüşteyim hocam, gelecek çok hızlı gelecek, ve biz bu teknolojileri sık kullanan toplumlardan olmalıyız diye düşünüyorum
fidalarinmordack
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
May 05, 2018, 10:48:25 PM

Evet gelecekte dediğiniz gibi olacak ama örnek verdiğiniz gelişmeler yaşanırken bir sürü sorun ortaya çıktı bu sorunları da hep önde gidenler sırtlandı. Şimdi de bitcoinin fiyat hareketleri karlar zararlar bizi çok fazla etkiliyor biz de bu yükü omuzlarımızda hissediyoruz. Belki ilerde bunun mükafatını alırız ya da silinir gideriz zaman gösterecek
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 06, 2018, 08:57:18 PM

Çok güzel bir başlık olmuş ama abarttığınız kadar geliştiğine inanmıyorum bitcoin'in biraz daha gelişip şekil alması gerekiyor gereken yerlere gelebilmes için

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
May 06, 2018, 09:07:26 PM

Verdiğiniz örneklerle tam olarak bağdaştıramasamda dediğinize katılıyorum dünyanın kripto paralar için biraz zamana ihtiyacı var.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: