Bitcoin Forum
June 22, 2024, 03:11:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Gelecekten Kaçış Yok!  (Read 2454 times)
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
April 23, 2018, 11:32:05 PM

Bitcoin bir kesim tarafından geleceğin ortak para birimi olarak görülürken, büyük bir kesim tarafından şüphe ile bakılan, öngörülemez, tanımlamayan, alınan satılan dijital bir yatırım aracı olarak görülüyor. Çıktığı günden beri epey yol katett, artık tüm devletler Bitcoini yasalarla tanımlamanın yollarını arıyor. Gelecekten kaçış yok gerçekten de.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
April 24, 2018, 07:43:30 AM

Ozune bakildiginda muthis bir alt yapi ve guven olgusu var.  Daginik kayit sistemi son 10 yilda bulunmus en buyuk teknolojik gelismelerden bir tanesi.  Bu sistemin tarihcesini bilmiyorum ama gelecek zamani gorebiliyorum.  Beseri varlik olan insani bir araci islevinden cikarip sadece ana karakter haline getiren bu sistemin ilerleyen gunlerde hayatimizda daha fazla yer edinecegini dusunuyorum.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
mynet
Member
**

Activity: 336

View Profile
April 24, 2018, 11:46:44 AM

Birçok ülke baktığımızda kripto paraya karşı dursada ,kripto paraya kabul edenlerin ise regülasyon yapma çabasına girsede , tek ortak kabul gören reddemedikleri olay Block chain teknolojisi , bu teknoloji sayesinde bütün ülkeler kripto paraya geçiş yapmak zorunda kalacak.

sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
April 24, 2018, 12:14:01 PM

Blockchain teknolojisinin kripto para ile birlikte insanlığın hizmetine sunulması artık geri dönülmez bir başlangıç oluşturdu , ülkeler arasında  her ne kadar karşı çıkanlar olsada bu teknoloji sayesinde mecbur kabullenecekler .

redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
April 24, 2018, 12:47:15 PM

herkes öyle umuyor, belki de hissediyor, içine doğuyor. gelecek kağıt paraların yok oluşu, kriptoların ülkelerce kabul edilmesi ise yani bu parayı yönetenler tarafından belirlenen strateji ise kabul ettireceklerinden kuşkum yok. yok öyle değil, geçici ve arka planda farklı oyunlar getirilecekse, kriptolar proje ve asıl olan ne ise onu kabul ettirmek için ise baya kişiyi kandıracaklar demek oluyor. en azından 2140'a kadar son bitcoin üretim aşamasına kadar devam etse torunlarımız bile ihya olur.
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
April 24, 2018, 12:49:32 PM

Umulanlar gerceklesecek mi zaman gosterecek. Su an icin oldukca genc zaten piyasa ama cok daha buyuyecektir Bence.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
April 24, 2018, 01:55:05 PM

Benzetmeler gerçekten çok doğru ve çok yerinde. Yeni dünyada bir adım önde olmak için önümüzde büyük bir şans var ve bunu iyi değerlendirmeliyiz.

adile
Member
**

Activity: 252

View Profile
April 24, 2018, 02:20:31 PM

aslında haklısın krei kartına bile zamanında karşı gelinmisti . ama simdi blokzincir gelistirildi bazı bankalar arasında kullanılıyor diye biliyorum bunuda zamanla anlayacaklar ve alışacaklar.
hannapulu
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

PLATIO - Smart Banking Ecosystem

View Profile
April 24, 2018, 03:28:48 PM

Teknolojiyi benimsemede Z kuşağı daha aceleci ve daha uyumlu iken X kuşağındaki insanların bunu benimsemesi ve hayata uygulamsı çok zaman alır, kabaca toplumun hemen hemen yarısı gelecek 10 içerisinde kripto paraları kullanabilecek potansiyele ve beceriye sahip olacaktır.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
thewarriors
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
April 24, 2018, 04:18:07 PM

Çok haklısın bro ya seve seve alışırsın yada sını çoğu kişi bilir. 2014 den beri facebook kullanmıyorum sosyal alemlerde sahte hesaplarlar takılırım en fazla onun dışında işim olmaz .

mahmure
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
April 24, 2018, 09:43:34 PM

Dijital paraların hayatımıza girmesi kesinleşti bundan kaçış yok artık. Kağıt paralar yakın zamanda tarih olacaklar. Kripto paraların kullanım alanları giderek artıyor ve bir çok firma kendi kripto parasını çıkartmayı düşünüyor artık.
hjbn
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
April 24, 2018, 10:03:35 PM

Gelecek kripto paralarda, bunu gören yatırımcılar, firmalar ve devletler bu işe yatırım yapmaya başladılar. Bizde bireysel olarak insanlar bir şeyler yapıyor ama devlet olarak ta bu alana yatırım yapmalıyız.
perspin32
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
April 25, 2018, 07:09:22 PM

Kripto paralar doğası gereği mevcut finansal sisteme karşı bir tepki olarak yaratıldı zaten. Gerek kolaylığı gerekse güvenliği açısından mevcut finansal sistemin yerini alması çok da uzun sürmeyecektir.
investor1
Full Member

Activity: 239

View Profile
April 25, 2018, 08:13:22 PM

Şu anda yeni başlayan bir adaptasyon süreci olduğunu düşünüyorum insanların bilmediği şeyden korkması gayet normal yavaş yavaş büyük şirketlerin yatırımları sayesinde  duyulmaya alışılmaya başlanıyor umarım bu süreç daha hızlı olur  fakat gelecekte kesinlikle önem arz eden bir yere sahip olacağı bariz şekilde görünüyor

Read Our WHITEPAPER              (((   BIDIUM   )))         Pre-ICO Active  |  JOIN NOW!
Revolutionizing Auction & Freelance Hiring with a Crypto Exchange Powered by Blockchain
███████████ |     FACEBOOK     |      TWITTER      |     TELEGRAM     | ███████████
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
April 25, 2018, 09:17:42 PM

Blockchain tabanlı bir ödeme yönetmi ile dünya parası dünya vatandaşlığı durumu er ayda geç gerçeklşeceğe benziyor ancak bu ütopyalardaki gibi güllük gülistanlık bir dünya anlamına gelmiyor..
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
April 26, 2018, 11:15:51 PM

tabi hocam, benim bir de mottom var, gelecek çok hızlı gelecek bence, hani gelecek çok hızlı gelecek, arada ince bir nüans var
Vdecso
Member
**

Activity: 275
Merit: 11

View Profile
April 26, 2018, 11:36:26 PM

gelecekten kaçış yok zaten. ama gelecekten kaçış yoksa geleceği değiştirmeye çalışmayalım mı. zaten gelecekte ne olduğunu bilmiyorum  bari istediğimiz yöne çevirmeye çalışalım.

loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
April 27, 2018, 01:02:16 PM

Gelecekten elbet kaçış yok,digital ekonominin dünya ekonomik sistemini yeniden düzenlemesi ve hizmet alanında hızla yayılmasını önümüzdeki yıllarda göreceğiz.Kısa zaman sonra digital ekonomi tüm alanlarda ilerlemeye devam edecektir.
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
April 27, 2018, 01:41:44 PM

Elbet eninde sonunda digital ekonomiye geçişten başka hiç bir şansı kalmayacak hem ülkelerin hem devletlerin , bu süreç 2017 yılında digital ekonominin ve finansın yerleştirilmesi için resmen hız kazandırılmaya başlandı.

Otisabi
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

otisbey

View Profile
April 27, 2018, 02:22:37 PM

Yakında herkes kabullenecek bitcoini bundan kaçış yok
Kredi kartını bile 20 sene de kabullenmiş bir dünyada yaşıyoruz önceden bankalar kredi kartı başvurusu yapıldığında belli bir gelirin olması gerekiyordu şimdi kapı kapı her önüne gelene kredi kartı veriyorlar
Facebookun ilk çıktığı yılları hatırlayın fotoğraf koysak mı koymasak mı diye 50 takla atardık
Bide şimdiye bakın neler oluyor. Gelecekle erken tanışanlar olarak sizlerinde bu konudaki fikirlerini merak ediyorum  Smiley

Ona kalırsa televizyona şeytan icadı deniyordu Smiley Buna gelecek değilde ileri görüşlülük ve geri görüşlülük diye hitap etsek daha doğru olur gelecekle kimse erken tanışamaz malesef ama geleceğin teknolojisiyle şimdiden kaynaşmakta fayda var

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: