Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:32:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: konu silinebilir  (Read 719 times)
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
May 08, 2018, 04:50:38 PM

Bugün "çok az kaldı, güncellemeleri neredeyse bitirdik" şeklinde twit atmışlardı. Adamlar şu olay nedeniyle böyle bir piyasada büyük risk alıyorlar. Gidenin dönmeyeceğini bilmeleri lazım, demek ki sorun sanılandan daha büyük. Yoksa normal bir güncelleme bu kadar sürmez. Sayelerinde epey bir zarar yazdık.   
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715013133
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715013133
Reply with quote  #2

1715013133
Report to moderator
1715013133
Hero Member
*

Ignore
1715013133
Reply with quote  #2

1715013133
Report to moderator
1715013133
Hero Member
*

Ignore
1715013133
Reply with quote  #2

1715013133
Report to moderator
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
May 08, 2018, 07:29:28 PM

Bu yaptıkları bakım hacim kaybına neden olacak . Kısa sürede bitirmeleri gerekirdi.Ne için bakım yaptıklarını da açıklamamışlar

cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
May 08, 2018, 10:16:14 PM

Baya bir donma ve bakım olayı yaşanmaya başladı galiba. Etherdelta dan oraya geçtik ama geri göç ettirecek bu gidişle güzel bir arayüzü var biraz daha iyleeştirsinler artık şu sunucularını.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
May 08, 2018, 11:58:45 PM

Bakım hala sürüyor mu ufak miktarda ethereum depozit ettim ama işlem yapamadım emir veremedim bakım yüzünden yapıcagım işi yapamadım bıraktım akışına keşke yapsaydım Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
May 09, 2018, 12:31:16 AM

Henüz açılmadı. Siteye girince "Trading under maintenance. Withdrawals and cancels are enabled." uyarısı çıkmaya devam ediyor.
Twitter'dan açıklama yapmışlar. Sanırım yakında açılacak. Emir iptal etmek istiyorsanız şimdi yapın diyorlar.

***PSA: We encourage #IDEX traders to review their existing orders (and cancel them if needed) as they will remain active once trading resumes. We are working diligently to get trading back ASAP. We will provide more updates as they come and apologize again for the inconvenience.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
jeanvaljean21
Jr. Member
*

Activity: 36
Merit: 3

View Profile
May 09, 2018, 04:10:48 AM

Onların yapacağı işe tüküreyim ben. Pundi X 48 Satoshi iken alım yapacaktım tam üç gün sitenin açılmasını bekledim. Şimdi fiyat 72 Satoshi oldu. Tamı tamına yüzde 50!
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
May 09, 2018, 05:41:52 AM

Idex  bu sefer güldürmedi . Kaç gün oldu hala bakımdalar demek ki ciddi bir sıkıntı var umarım hack mack olayı olmamıştır ama olsa ne olacak ki hem haberimiz olurdu hem de normal bir borsa olmadığından bakiyelere bir şey olmazdı.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
May 09, 2018, 05:55:55 AM

Onların yapacağı işe tüküreyim ben. Pundi X 48 Satoshi iken alım yapacaktım tam üç gün sitenin açılmasını bekledim. Şimdi fiyat 72 Satoshi oldu. Tamı tamına yüzde 50!

Bence kaçırdığınız karı düşünmek yerine bir daha hiç açılmama ihtimalini düşünün derim. Birkaç gündür oyalayıcı cevaplar geliyor ekipten umarım fazla kişinin içeride parası yoktur.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 09, 2018, 06:11:16 AM

idex toparlayamadı birden büyün coinleri eklemeye başlayınca trafigi arttı ve kendine gelemedi bir türlü, merkezsiz borsalarında böyle sıkıntıları oluyor. Etherdelta faciaydı idexte o yolda ilerliyor
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 09, 2018, 06:20:07 AM

Bende dün yükseliş te diye biraz pundix satayım diye idex e atacaktım ama olmadı. Ayrıca idex te ciddi fiyat far ki var gibi. Marketcapta baktım coinrail diye bir yer var baya bi hacimli. Hiç kullanmadıgim için orası nasıl bir borsa bilmiyorum. Varsa fikri olan yazarsa güzel olur. Pundix için iyi hacim var. İnşallah okex e bir an önce girer ve kaliteli borsa da alış satış yapariz
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 09, 2018, 06:20:32 AM

Fena gitmiyordu aslında bazen ağırlaşıyordu ama yinede iyiydi idex, ne olduysa patladı toplaryamadı bir türlüde. Sistemimi büyütüyorlar ne yapıyorlar belirsiz
jeanvaljean21
Jr. Member
*

Activity: 36
Merit: 3

View Profile
May 09, 2018, 06:31:03 AM

Bence kaçırdığınız karı düşünmek yerine bir daha hiç açılmama ihtimalini düşünün derim. Birkaç gündür oyalayıcı cevaplar geliyor ekipten umarım fazla kişinin içeride parası yoktur.

Ben üç gün açılmayınca içerideki parayı çektim hocam. Ama sanmam bir şey olacağını.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
May 09, 2018, 07:32:35 AM

Coinmarkete bakarsanız idexte hiç hacim olmadığını görürsünüz. Siteye girdiğiniz zaman yukarda uyarı var zaten. Trade işlemlerinin bakımda olduğuna dair

KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
May 09, 2018, 07:57:20 PM

Etherdelta nin cokusu sonrasinda muthis bir hacim yakalamislardi ancak goruldugu uzere altyapilari bu duruma hazir degilmis. Kisa bir sure icerisinde kullanilabilir hale gelemezler ise sonu etherdelta ile ayni olacak.
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
May 09, 2018, 08:33:11 PM

Şuan açılmış çalışıyor idex işlemlerde sıkıntı yok denedim problemsiz giriş yapabilirsin ama hacim düşük bir iki güne yükselir tekrardan hacim
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
May 09, 2018, 08:58:06 PM

ben de şu anda problem yaşamıyorum, deposit, witdraw, al - sat işlemlerin de bir sorun yok,  ama ileride olur mu bilemem çok fazla yoğunluk söz konusu
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 09, 2018, 09:20:29 PM

Sonunda işleme açıldı idex. hacim şu an düşük ama kısa sürede yükselir umarım. bu tarz sıkıntıları sık yaşamaya başlarsa ve alternatif de çıkarsa etherdelta gibi olur.

,........
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
May 09, 2018, 09:30:00 PM

idex ne zaman duzelecek acaba yada duzelecek mı coınmarket cap te şutlamış onu.
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
May 09, 2018, 09:39:47 PM

Su an tekrardan islemler basladi gibi gorunuyor, fakat hacimler dusuk. Bir kac gune hacimler tekrardan oturacaktir. Bu denli potansiyeli yakalayipta kotu degerlendirebilen bir borsada az gorulmustur.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 09, 2018, 09:52:32 PM

İdex'e çektik de satamadık hala bakım falan diyor.Bir düzelse işimize bakacağız ama ne zaman düzelir oda belli değil.Bir ara baya güzel gidiyordu sonra nazar değdi heralde.Beklemekten başak bir şey gözükmüyor şu anda.

tavsiyem coinbene de üyelik açın oradan da satabilirsiniz orada fena hacim yok. 2 fa yı etkinleştirip birde pin koyduğunuz vakit oluyor. az biraz sattım. eth ye döndü bende çekim yapacağım borsalar 0.5 eth nin altını kabul etmediği için btc satın alıp çekim yaptım ve yaklaşık 30 dk sonra ben bu postu yazarken btc paribu adresime geldi. ayrıca idex te çok fazla fiyat farkı var.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: