Bitcoin Forum
June 15, 2024, 04:05:26 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token Projesi İnceleme  (Read 16866 times)
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
May 07, 2018, 11:51:15 PM

İşi sakıza çevirdiler uzattıkça uzatıyorlar. ICOsunu bu kadar uzatıp aç gözlülük yapan bir projenin ben artık tutunabileceğini sanmıyorum. Tabi bu işler belli olmuyor fikir güzel gibi

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
May 08, 2018, 02:21:24 PM

Ocak ayının başından beri takip ettiğim bir proje. Herhalde yaklaşık 3 aydır'da imzasındayım. Normalde ödülleri çok aşırı düşürünce çıkacaktım da yeni bir kampanya bulmak zor geldi. Zaten son 3-4 haftası bunun da sonrasında bakalım neler olacak. Benim umudum var umarım beklentileri karşılar.

İlk aşamada biz bountycilere kazandırsın, yatırımcıların yüzü gülsün yeterli. Daha sonrasında ise zaten proje tutunur ise çok daha farklı konumlarda göreceğiz DIW'i.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 08, 2018, 06:47:21 PM

ICO başladı artık arkadaşlar, erteleme ya da iptal falan yok daha. Birinci faz bu hafta bitiyor, ay sonunda da ICO tamamlanıyor.
Sonrasında da hızlıca borsalara girecek. Binance'ye girmesi herkesin ilk tercihi olur sanırım. İlk haftanın ICO fiyatı 1 ETH = 10500 DIW. Son hafta bu miktar 8000'e düşecek.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 08, 2018, 07:08:02 PM

ICO başladı artık arkadaşlar, erteleme ya da iptal falan yok daha. Birinci faz bu hafta bitiyor, ay sonunda da ICO tamamlanıyor.
Sonrasında da hızlıca borsalara girecek. Binance'ye girmesi herkesin ilk tercihi olur sanırım. İlk haftanın ICO fiyatı 1 ETH = 10500 DIW. Son hafta bu miktar 8000'e düşecek.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Konuyu incelediyseniz zaten her aşamanın fiyat bilgisine yer verdim.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 08, 2018, 07:41:35 PM

Yorumunuz için teşekkür ederim. Konuyu incelediyseniz zaten her aşamanın fiyat bilgisine yer verdim.

Elbette incelemiştim, tekrar teşekkürler emeğiniz için. Hatta ilk sayfaya yorum da yazmıştım geçen gün. Son durum hakkında da bir yorum atim dedim. Malum herkes ilk sayfaya bakmıyor, sonlara bakarak da yazanlar oluyor. Herkese hayırlı olsun:)
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
May 08, 2018, 09:03:17 PM

Benim de imza kampanyasıyla uzun süreden beri emek verdiğim bir coin umarım beklediğimiz çıkışı yakalıyarak bize güzel getirileri olur.  Şu zaten işler kesat bir de DIW vurusa kötü olur.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
May 08, 2018, 09:22:18 PM

DIW ömrümüzü yedin DIW hayırlısıyla şu ICO da biteydi de sağlam bir borsaya gireydi iyi olur. Gözümüz cizdanlara akacak coinleri beklemekte, emeğimizin karşılığını alacağımızı umuyorum

Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
May 08, 2018, 09:44:22 PM

DIW in birkaç aydır imza kampanyasındayım. ödüller düşünce çıkmayı düşünmedim değil ama az kaldı çıkmanın yarardan çok zararı olacak.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
May 08, 2018, 09:56:54 PM

İmza kampanyasına sonradan girenler başından beri bulunmayanlar çok fazla kazanamayacaktır. Şahsi fikrim zaman kaybı. Başlardan girenler için de şöyle bir güzellikleri var hakları saklı kalıyor. Ödüller azalmaya başladığında imzadan çıkmaları akıllıca olacaktır.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
May 08, 2018, 10:00:26 PM

Haftalardır hatta aylardır imzasındayı umarım iyi bir borsaya hızlı bir giriş yapar. Ödülleri çabuk göndermelerini bekliyorum ıco sürecin bu kadar uzattıktan sonra bari bunu halletsinler.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 08, 2018, 10:21:32 PM

Bana da zaman kaybı gibi geliyor, dıw de baya kişi mağdur oldu imzada, ben de aynı şekilde bu kendi imzama girdim, heralde 2-3 sene daha devam edecek gibi bu gidişle  Cheesy,  aslında çok beklememek lazım diye düşünüyorum
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
May 08, 2018, 11:22:15 PM

Baya yıprattı bu proje beni aylardır kampanyadayız inşallah ödülleri hızlı öderlerde oradan bari biraz mutlu oluruz. Çok uzun süren bu tip projeler bir yerden sonra katlanılmaz oluyor.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 10, 2018, 01:45:45 PM

Baya yıprattı bu proje beni aylardır kampanyadayız inşallah ödülleri hızlı öderlerde oradan bari biraz mutlu oluruz. Çok uzun süren bu tip projeler bir yerden sonra katlanılmaz oluyor.

Katılıyorum, ICO sonrasında dağıtımların yapılacağı ve borsalara giriş aşamalarının gerçekleşeceği bilgileri verilmişti. Umuyorum ki hatalı bir bilgi yoktur ve bizleri daha fazla oyalamadan güzel bir borsaya giriş yapacaktır.
jedimindtriks
Member
**

Activity: 136
Merit: 10

View Profile
May 10, 2018, 01:47:08 PM

DIW projesi gerçekten çok umut veren proje. bounty süresi uzun geldi bana sadece bu kadar üsrede 2 kampanya sığar gibi geliyor. Yalnış hatırlamıyorsam isteyen istediği zaman imzadan ayrılabiliyor ve çalıştığı kadar hesaplanıyor. Bu güzel bence

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
May 10, 2018, 04:20:13 PM

DIW ömrümüzü yedin DIW hayırlısıyla şu ICO da biteydi de sağlam bir borsaya gireydi iyi olur. Gözümüz cizdanlara akacak coinleri beklemekte, emeğimizin karşılığını alacağımızı umuyorum

He benden de o kadar be hocam Cheesy valla artık ailem gibi oldu bu DIW. Her geçen gün beklentim de katlayarak artıyor. Ha proje bana göre çok mantıklı ve güzel fakat bu piyasa da ne olcağı belli olmuyor. Umarım emeklerimiz boşa gitmez. Hele benim gibi öğrenci arkadaşlar varsa bilir bu beklentiyi Smiley
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1257

View Profile
May 10, 2018, 04:23:44 PM

Güzel bir yazı olmuş proje hakkında bu yazı sayesinde biraz bilgi edindim ve hoşuma gitti Dijital Güvenli Kasa nasıl bişiy yapıcaklar cok merak ettim cidden Artık şu bountylerde ödül düşürme muhabbeti cok olmaya başladı bide onu nasıl yapabiliyorlar ?

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
May 10, 2018, 05:10:18 PM

DIW in birkaç aydır imza kampanyasındayım. ödüller düşünce çıkmayı düşünmedim değil ama az kaldı çıkmanın yarardan çok zararı olacak.

Emek verdiğimiz için bir anda çıkıp gidemiyoruz,  hem de ödül miktarını biraz daha artıralım diye düşünüyoruz. Zaten 20 gün sonra sonlanacak bu süre zarfında da yeni bir ICO araştır kaydol süreci bekle farklı sıkıntılar en iyisi sonuna kadar götürmek gibi

carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
May 10, 2018, 05:30:03 PM

İşi sakıza çevirdiler uzattıkça uzatıyorlar. ICOsunu bu kadar uzatıp aç gözlülük yapan bir projenin ben artık tutunabileceğini sanmıyorum. Tabi bu işler belli olmuyor fikir güzel gibi

ICO sürecinin uzatılması ve dağıtılan ödül miktarının düşürülmesi bounty katılanlarca tepkiyle karşılandı ama adamlar kampanya koşullarında bunu belirtmişler. Büyük ihtimalle de katılımcı sayısı ve uzayan ICO süresini nazara alıp böyle bir değişikliğe gittiler
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 10, 2018, 06:50:31 PM

Adamlar ICO sürecini de parçalara ayırdılar, umarım başta söyledikleri gibi arıza yapmadan hak ettiğimiz tokenleri dağıtırlar ve proje de etkili bir çıkışla güzel bir değer yakalar.  Uzun zamandır emek veriyoruz karşılığını da almalıyız.
halleykum
Newbie
*

Activity: 159
Merit: 0

View Profile
May 10, 2018, 11:25:49 PM

Bakalım borsaya nasıl bir giriş yapacak baya bir reklamı oldu forumda imzasınada bir ara baya yoğun katılım vardı. ICO süreci ne durumda kaç para toparlayabildiler.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: