Bitcoin Forum
June 21, 2024, 10:45:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token Projesi İnceleme  (Read 16866 times)
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
May 11, 2018, 04:08:06 AM

Güzel bir proje incelemesi olmuş hocam öncelikle ellerinize sağlık. Ben en baştan beri DIW projesinden umutlu idim,  zira çok ama çok parlak bir fikir olarak görüyorum, takımda da bazı başarılı bulduğum kişiler var, fakat sosyal medya yönetimini ve reklamları o kadar da iyi yönetemiyorlar
start
Member
**

Activity: 141
Merit: 10

View Profile
May 11, 2018, 07:56:06 AM

Gayet güzel bir konu olmuş teşekkür ederim dostum.DIW projesi ekip olarak ve yapı olarak güzel fakat süreçleri çok uzun.Bounty kampanyası halen devam edıyorlar ıco bı yerde parca parca oldu.Bu tur uzatılmaya veya parcalanmaya gerek olmadıgını dusunuyorum.Insanın guvenını sarsıyor.Umarım ıyı yerlere gelır...
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 11, 2018, 09:48:22 AM

Ben imzasına katılmıştım her hafta odul dusuyordu. İlk başlarda imzaya girip ordan 4-5 hafta kalsak yeterdi. Proje felan güzel aslında ama işte fazla katılan olduğu için odulde mecburen dusuyor. Bu ayın sonunda bitecek galiba bounty.

jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 11, 2018, 01:52:10 PM

Ico sürecinin uzatılması katılımcı sayısının artması ve ICO zamanındaki yayılmayla alakalı diye düşünüyorum, bunun iyi yanı sonradan yan çizmek yerine baştan değişiklikleri yapıp kampanyadakilere peşin peşin ödeyecekleri tokenleri söylüyorlar.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
May 11, 2018, 03:49:00 PM

Güzel yorumlarınız için herkese teşekkür ederim arkadaşlar. Konunun faydalı olduğunu görmek ve emeğime karşılık yorumlarınızı görmek beni mutlu ediyor. Proje ikinci aşamaya gelmiş durumda, 20 gün sonra ise ICO aşaması bitmiş olacak. Eğer ki verilen sözlerde durulur ise ICO sonrasında borsalara giriş işlemleri de gerçekleşecek.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
May 11, 2018, 10:55:24 PM

Az kalmış artık bir çok kişi imzasına girip çıkış anladığım kadarıyla DIW bu kadar şaşaya bir hareket yapacak gibi gözüküyor. Çok da uzun bir ıco süreci yaşanıyor.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 12, 2018, 12:00:56 PM

Geçen gün resmi forum sayfasında "soft cap" yaptığını okudum. Fakat siteden baktığımda, ulaşılan soft cap miktarının kaç olduğu yazmıyordu. Bilen var mı bu rakamı?
Ayrıca ICO sürecinde toplanan paraları görebileceğimiz bir yer var mı? Etherscan'den adrese baktığımda sağlıklı bilgi alamıyorum.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
May 12, 2018, 12:36:21 PM

Proje güzel de arkadaş bir proje eğer uzatildiysa insan ister istemez biraz geriden yaklaşıyor. Normalde geçen ay bitecektir ama sonra bizim kararla Mayıs sonuna çekildi. Buda ister istemez güveni sarsıyor. Bakalım neler olacak.  İçi bittikten Sonra

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 13, 2018, 05:03:12 PM

Geçen gün resmi forum sayfasında "soft cap" yaptığını okudum. Fakat siteden baktığımda, ulaşılan soft cap miktarının kaç olduğu yazmıyordu. Bilen var mı bu rakamı?
Ayrıca ICO sürecinde toplanan paraları görebileceğimiz bir yer var mı? Etherscan'den adrese baktığımda sağlıklı bilgi alamıyorum.

Site üzerinde sadece Hard-Cap verileri mevcut. Ayrıca bende bulunan Ether adreslerine de son birkaç gün içerisinde çok az para girişi var. Birkaç farklı adrese para topluyor olabilirler.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 13, 2018, 05:21:11 PM

ne bitmez bir icoymus kardesim bu... ben alali haftalar (belki aylar) gecti... hala ico ikinci fazinda... daha bu ayin sonuna kadar sürecekte, sonra belki (insallah) bir borsaya girecekte, degerini görecegiz de... ohoo, ölme esegim ölme:)

benim DIW'ler cüzdanimda sürünüyor...
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 13, 2018, 07:56:29 PM

ne bitmez bir icoymus kardesim bu... ben alali haftalar (belki aylar) gecti... hala ico ikinci fazinda... daha bu ayin sonuna kadar sürecekte, sonra belki (insallah) bir borsaya girecekte, degerini görecegiz de... ohoo, ölme esegim ölme:)

Bounty'den biriktirdiklerimiz daha ödenmedi, hiç yoktansa cüzdanda duruyor dostum senin Smiley
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 13, 2018, 08:32:16 PM

Bounty'den biriktirdiklerimiz daha ödenmedi, hiç yoktansa cüzdanda duruyor dostum senin Smiley

inşallah kolayca alırsınız hocam bu ara nedense bountyler ödülleri dağıtmakta zorlanıyorlar işi yokuşa sunmaya başladılar çok zorlaştı artık bounty işleri ya neden böyle oldu anlamıyorum

BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 14, 2018, 03:50:37 PM

inşallah kolayca alırsınız hocam bu ara nedense bountyler ödülleri dağıtmakta zorlanıyorlar işi yokuşa sunmaya başladılar çok zorlaştı artık bounty işleri ya neden böyle oldu anlamıyorum

Al benden de o kadar dostum. Büyük ihtimalle ICO fiyatından düşük fiyatlar ile yapılan satışların önüne geçilmek için yapılmış bir hareket bu yoksa ICO sonuna kadar bekletmek pek akıl işi değil. Emeklerin karşılığı neden ödenmemiş, yatırımcının aklında şüphe soruları uyandırabilir.
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
May 15, 2018, 11:03:15 AM

ICO bitiyor bir de sayım token dağıtımı borsa işlerini bekliyoruz birkaç hafta da orda geçiyor. Beklemek çok yoruyor insanı, ICO yöneticileri ile alakalı da bir düzenleme de yapılabilse keşke
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
May 15, 2018, 02:10:42 PM

DIW ICO sürecinde biraz aksatmalar yaşatsa da sağlam bir borsaya girip bizi üzmeyeceğini düşünüyorum, umarım bizi de yatırımcıları da yanıltmaz. İstikrarlı bir seyir yakaladı ama malum mart ayındaki ayı sezonu yatırımları azalttığı için sürecin uzamasına neden oldu.

BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 15, 2018, 02:18:03 PM

ICO bitiyor bir de sayım token dağıtımı borsa işlerini bekliyoruz birkaç hafta da orda geçiyor. Beklemek çok yoruyor insanı, ICO yöneticileri ile alakalı da bir düzenleme de yapılabilse keşke

ICO aşaması bittiği zaman anında borsalarda listeleneceği söyleniyordu fakat ne kadar doğru veya ne kadar hızlı şekilde bu işlem gerçekleşir kestirmesi güç. Umarım ki güzel borsalarda listelenir, BTW'de olduğu gibi hacimsiz borsalarda yer almaz.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 15, 2018, 07:18:44 PM

Tek merak ettiğim her hafta bounty anında hesaplayış işliyorlardı.Yine aynı hızla adreslerimize gönderirler mi acaba.Pek sanmıyorum ama bir umut.Gönderirlerse iyi olur.Bazen 3-4 ay beklediğimiz oldu bounty ödülleri gelecek diye.Umarım yanıltır bizi gelir hemen.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 15, 2018, 07:21:19 PM

Bounty'sine katilmadim ama ön satisina 3 eth yatirdim, 48bin diw geldi cüzdanima... ico fiyatindan borsaya ciksa kar etmis olacagim ama beklenti daha yüksek gibi, forumda okuduklarima bakarsam... yatirdigim 3 ethereum'a 10 ethereum alsam ne güzel olur diyecegim ama bu piyasada evvela 3 ethereumumu amorti edeyim, sonra 5 ethereuma razi bile olabilirim:) ama hedef 10 eth...
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
May 15, 2018, 08:36:24 PM

ICO aşaması bittiği zaman anında borsalarda listeleneceği söyleniyordu fakat ne kadar doğru veya ne kadar hızlı şekilde bu işlem gerçekleşir kestirmesi güç. Umarım ki güzel borsalarda listelenir, BTW'de olduğu gibi hacimsiz borsalarda yer almaz.

BTW gibi yanlış bir strateji ile borsaya giriş yaparsa zaten başta kaybeder hocam o kadar emek heba olur. Ha BTW'de bence toparlayacaktır ama 3 ayda gelebileceği yere 13 ayda gelecektir o ayrı konu.

DIW kampanyasında ben 3. ayımı doldurdum sanırım ve son 1-2 hafta kaldı yanlış hatırlamıyorsam geçenlerde hesapladım bounty sonunda toplam 20.100 civarı mı ne token alacağım. Umarım emeklerimize değer valla diğer sene kira paramı çıkartsam yeter (evet öğrenciyim Cheesy)
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 15, 2018, 09:01:45 PM
Last edit: May 16, 2018, 09:58:21 AM by lossnet

Tahminen 0,08 USD'den borsalara girecek. Son hafta token satışı bu rakama denk geliyor çünkü. Yıl sonuna kadar 1 USD olma potansiyeli var, imkansız değil. Benim de tahminen 10.000 tokenim olacak imzada. 2 aydır emek verdim, ancak bu kadar toplayabildim. Heyecanla bekliyorum:)
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: