Bitcoin Forum
May 10, 2024, 12:02:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token Projesi İnceleme  (Read 16861 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
May 19, 2018, 01:55:24 PM

Diw token iyi parladı ilk başlarda sonra ödülleri azaltmasıyla o reklam kısmıda yavaş yavaş sönmeye başladı.Umarım proje başarılı olurda katılan arkadaşlarla birlikte güzel bir şekilde alırız emeklerimizi.Projeyi takip etmek lazım iyiye gidiyorsa tutulur yok kötüye sararsa fazla amceraya girmeden elden çıkarılmalı diye düşünüyorum.

Borsaya giriş yaptığı ilk süreç içerisinde pump-dump hareketlerinin olması muhtemeldir. Benim fikrime göre yatırımcıların ilk aşamada bu etkilerden mağdur olmaması için bounty tokenleri biraz geç dağıtılabilir. O sebeple sıkı takip etmekte fayda var, o kadar emeği hiç yoktan bir fiyata satmaktansa proje ilerlemesine bağlı olarak hodl yapmak iyi bir seçenek olabilir.
1715299353
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715299353
Reply with quote  #2

1715299353
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
May 19, 2018, 05:46:15 PM

Vlla lanet ettirten bir ico oldu daha doğrusu lanet ettirten bir bounty oldu ödüller giderek düştü çöp oldu ben de imzasındaydım ondan sonra 2 imzaya daha girdim hala düşerek devam ediyor.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
May 19, 2018, 08:39:31 PM

Bountysi çok uzadı. İlk başlarda ödülleri gayet bol kesedendi. Borsaya çıktıktan sonra dump yemeleri muhtemel duruyor.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 20, 2018, 12:07:14 PM

Bountysi çok uzadı. İlk başlarda ödülleri gayet bol kesedendi. Borsaya çıktıktan sonra dump yemeleri muhtemel duruyor.

Olası bir dump yaşanmasına karşılık olarak bounty tokenlerinin geç verileceğini düşünüyorum. Bunun yanı sıra öncelik bazı üyelere tanınabilir ve parça parça dağıtım devam eder. Bu da bir çeşit önlem olacaktır dump hareketi için. Bounty kampanya ödüllerinin sürekli olarak düşürtülmesi oldukça güzel ve mantıklı bir hareket. O sebeple o konuda çok fazla sitem edilmemesi gerektiğini düşünüyorum.
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
May 20, 2018, 12:30:09 PM

Bountysi ciddi manada uzadı az buz değil 6 ay olmuştur diye tahmin ediyorum. Onun dışında baktığımız da dump yeme ihtimalini konuşmuş arkadaşlar bana az bir mana da gelmiyor.
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
May 20, 2018, 12:32:42 PM

Vlla lanet ettirten bir ico oldu daha doğrusu lanet ettirten bir bounty oldu ödüller giderek düştü çöp oldu ben de imzasındaydım ondan sonra 2 imzaya daha girdim hala düşerek devam ediyor.
Biz de bunu Repuxta yaşadık bu aralar böyle şeyleerin yaşanma sayısı arttı yavaş yavaş bitiyor herhalde buralardan para kazanma işi ne yapalım..
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 20, 2018, 07:25:34 PM

Biz de bunu Repuxta yaşadık bu aralar böyle şeyleerin yaşanma sayısı arttı yavaş yavaş bitiyor herhalde buralardan para kazanma işi ne yapalım..

Biraz konu dışı olacak ama Repux ne durumda acaba?
velho
Member
**

Activity: 137

View Profile
May 21, 2018, 08:42:14 AM

DIW hedef olarak güzel fakat bu kadar uzun bır bounty surecı olması cok sacma bunların dagıtımı da baya bı uzun surecek gıbı duruyor daha nereye kadar uzatacaklarsa canım bu duruma cok sıkılıyor uzattıkca degerı dusuyor sacma sapan bır hal almaya basladı.Konu ıcın emegıne saglık dostum detaylı anlatım gayet guzel olmus.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
May 21, 2018, 09:20:32 AM

bunun icosu ne zaman bitiyor
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
May 21, 2018, 03:22:49 PM

1 hafta kadar kaldı bitmesinde mayıs ayının sonunda bitiyor. Uzun süredir uğraşıyoruz imza kampanyasında umarım bizi şoke edecek gelişmeler yaşanmaz. Emekler boşa gitmez...
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 21, 2018, 04:33:49 PM

1 hafta kadar kaldı bitmesinde mayıs ayının sonunda bitiyor. Uzun süredir uğraşıyoruz imza kampanyasında umarım bizi şoke edecek gelişmeler yaşanmaz. Emekler boşa gitmez...

Benim şahsi düşüncemi soracak olursanız bounty tokenleri geç dağıtılacak. Hem süre kazanmak için hemde dump hareketlerini engellemek için böyle bir yola başvurulacak gibi geliyor bana.

bunun icosu ne zaman bitiyor

31 Mayıs 2018 son gün olarak belirtilmiş, tabii yeniden bir süre uzatması yapılmazsa.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
May 21, 2018, 08:22:09 PM

İyi artık bitişe geldik sayılır. Valla yaşlandırdı bu bounty umarım sağlam kazandırır. 2 haftaya kadar bounty bitecek ama tokenlar bence temmuz gibi dağıtılmaya başlanır.
Arz miktarı da çok önemli bakalım ne kadar yakılacak (yakılma mevzusu hala devam ediyorsa tabi)
complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
May 22, 2018, 12:14:21 AM

uzun zamandır her yerde reklamını görüyorum hatta dedim kendi kendime borsaya falan girdide ben mi görmedim neden bu kadar uzun sürdü bu coinin girişi borsaya anlamadım anladığım kadarıyla çok fazla imza kampanyasına girende var

BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 22, 2018, 07:36:20 AM

İyi artık bitişe geldik sayılır. Valla yaşlandırdı bu bounty umarım sağlam kazandırır. 2 haftaya kadar bounty bitecek ama tokenlar bence temmuz gibi dağıtılmaya başlanır.
Arz miktarı da çok önemli bakalım ne kadar yakılacak (yakılma mevzusu hala devam ediyorsa tabi)

Temmuz ortası veya Temmuz sonu öncesinde dağıtım olacağını düşünüyorum. Daha önceki mesajlarımda da dediğim gibi ilk olarak yatırımcıların elindeki tokenler ile pump hareketi beklenecek daha sonra ise yatırımcılar kazanç sağladıktan sonra bounty tokenleri dağıtılacak ve bir süre boyunca dump hareketleri görünecektir.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 22, 2018, 08:26:01 AM

Bounty sini görmüştüm bir aralar. Bayağı da bir uzun sürdü. Hala devam ediyormu bilmiyorum. Bende telegram bountysine katılmıştım. Şimdiye kadar hiç bir şey gelmediğine göre. Galiba kampanya daha bitmedi. Bakalım ne gelecek. Kampanya uzadığı için kişi başı düşen ödül mutlaka azalacaktir
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
May 22, 2018, 01:44:47 PM

Dostum temmuza kadar bir de token dağıtımı için bekletirlerse çok yıpratıcı olur, zaten ICO süreci de haddinden fazla uzatıldı. Ben o kadar beklemiyeceklerini düşünüyorum. Borsaya giriş için Bancorla da bir protokole vardılar galiba telegram grubunda görmüştüm.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 22, 2018, 02:02:15 PM

Dostum temmuza kadar bir de token dağıtımı için bekletirlerse çok yıpratıcı olur, zaten ICO süreci de haddinden fazla uzatıldı. Ben o kadar beklemiyeceklerini düşünüyorum. Borsaya giriş için Bancorla da bir protokole vardılar galiba telegram grubunda görmüştüm.

Evet, Bancor'da listelenecek ilk olarak. Daha sonrasında ise nerelerde listeleneceği henüz açıklanmadı. Binance, Bittrex gibi borsalarda listelenir ise çok güzel olacak.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 22, 2018, 02:41:52 PM

Güzel bir paylaşım olmuş elinize sağlık bunların devamını bekliyoruz. Herkese bol kazançlar ve iyi günler.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 22, 2018, 02:53:44 PM

Bitse de işimize gücümüze baksak.Ico'yu bayağı uzattılar.Artık güzel bir rakam gelirde bounty katılan arkadaşlarla emeğimizin karşılığını alırız.Bu kadar süre beklemesi bile kötü oldu bizim için.Yapacak birşey yok bekleyeceğiz.Büyük borsalara çıkmadan satmak da pek akıllı olmayacak gibi.
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
May 22, 2018, 02:56:03 PM

İnşallah ICO zamanında sonuçlanıp tokenler için de fazla bekletmezler bizi, bu ICO da fazlasıyla zaman kaybettiğimi düşünüyorum. Tamam potansiyeli uygulanabilirliği var ama bu derece sürecin uzaması tepkilere yol açar.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: