Bitcoin Forum
June 19, 2024, 07:59:24 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token Projesi İnceleme  (Read 16866 times)
jari76
Member
**

Activity: 165
Merit: 10

View Profile
June 04, 2018, 12:50:20 PM

DIW şükürler olsun her hafta kayıt yapmaktan bıktığım twitter bountysi sonunda sona erdi. Bende sizin gibi düşünüyorum kısa süre de olsa fiyatında düşüş olacaktır.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
June 06, 2018, 01:16:17 PM

DIW şükürler olsun her hafta kayıt yapmaktan bıktığım twitter bountysi sonunda sona erdi. Bende sizin gibi düşünüyorum kısa süre de olsa fiyatında düşüş olacaktır.

İnsanlar usanmıştı artık kampanyası için bildirimler göndermekten veya kayıt yapmaktan. Tabii ki yatırımcılar da beklemekten usanmıştı fakat büyük bekleyiş sona erdi. Henüz bounty tokenleri dağıtılmadı, tahmin ettiğim gibi de en erken Temmuz başına sarkacak gibi. Ayrıca düşüş dönemi olmasından dolayı mı bilmiyorum fakat henüz Bancor'da işlemlere de başlanamadı. Bakalım ne zaman emeklerimizin karşılığını alacağız ve uğraştığımıza değecek mi Smiley
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
June 09, 2018, 02:26:18 PM

Son durum ne acaba bilen var mı? Ana konudan takip ediyorum bounty bitince birkaç güne dağıtım yapılacak dendi ama 10gün civarı oldu. Zaten o kadar çabuk dağıtım yapılmasını beklemiyordum ama belli bir tarih verseler iyi olur bekleyenler için.
drimma
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
June 09, 2018, 09:28:12 PM

diw token projesi güzel fakat ekip kendini iyi anlatamadı sanırım. 6 ay kadar kampanya yürüttüler çok kişiyi küstürdüler
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
June 09, 2018, 10:54:56 PM

Tokenleri hızlı dağıtırlar inşallah zaten haftalardır imzasında kaldık ödüller eridikçe eridi, bancor haricinde bir major borsa gelmesi lazım fiyat için. Ekip çalışmaya devam etmeli.
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
June 09, 2018, 11:03:19 PM

Her hafta yeni kayıt ve her haftaya yeni tablo her babayiğidin harcı değil menejeri de tebrik etmek lazım bence Grin Hesaplamalar için iki hafta süre demişti yakında süre doluyor.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 09, 2018, 11:18:10 PM

DIW bountysine local forumdan çok fazla kişi katılmıştı. Umarım tüm herkesin bu emekleri boşa gitmez. İlk aşamada büyük borsalara girebileceğini sanmıyorum, bounty dağıtılınca baya bir düşecektir ama sonra yeni borsa haberleri yukarlara gidebilir. Hayırlısı olsun.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
June 09, 2018, 11:38:16 PM

Ben projeden umutluyum. Her hafta kayıt işi de birer dakikalık bir iş çok emek sarfedilmedi. Bounty dağıtılınca bir miktar düşecektir illa ki ama büyük borsalara da girebileceğini düşünüyorum hayırlısı.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 10, 2018, 01:11:01 AM

Şöyle bir baktığımda bounty ekibi iyi çalıştı.Eğer proje de böyle çalışırlarsa hiç tahmin edemeyeceğimiz seviyelere gelebilir.Proje güzel ekip güzel şu ödüller gelse daha güzel olacak.Borsalara çıktığında fiyat bir oturursa göreceğiz hangi seviyelere ulaşacağını.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420

View Profile
June 10, 2018, 01:23:13 AM

İmzasına kısa bir süre katıldım diye hatırlıyorum. İstediğin zaman imzadan çıkılabilmesi gerçekten güzel bir kuraldı. Uzun sürdüğü için herkes sonuna kadar kalmak istemeyebilirdi iyi de oldu.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 10, 2018, 11:09:58 AM

Son durum ne acaba bilen var mı? Ana konudan takip ediyorum bounty bitince birkaç güne dağıtım yapılacak dendi ama 10gün civarı oldu. Zaten o kadar çabuk dağıtım yapılmasını beklemiyordum ama belli bir tarih verseler iyi olur bekleyenler için.

Bekliyoruz hala, grup içerisinde sık sık aynı cevaplar veriliyor bu konu hakkında. Büyük bir ihtimal ile önümüzdeki günlerde Bancor'da işlem görmeye başlar ve Temmuz başı veya ortası gibi de bounty kazançları dağıtılır. Dikkat edilmesi gereken nokta ise bounty tokenleri dağıtıldığı zaman ciddi bir dump olacaktır. Herkes beklemekten usandığı için birde değerlenmesini beklemeyecek ve hemen tokenlerini nakite çevirmek isteyecektir. O sebeple emek vererek kazandığınız tokenlerinizi dikkatli bozdurmakta fayda var.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
June 10, 2018, 03:18:57 PM

Bekliyoruz hala, grup içerisinde sık sık aynı cevaplar veriliyor bu konu hakkında. Büyük bir ihtimal ile önümüzdeki günlerde Bancor'da işlem görmeye başlar ve Temmuz başı veya ortası gibi de bounty kazançları dağıtılır. Dikkat edilmesi gereken nokta ise bounty tokenleri dağıtıldığı zaman ciddi bir dump olacaktır. Herkes beklemekten usandığı için birde değerlenmesini beklemeyecek ve hemen tokenlerini nakite çevirmek isteyecektir. O sebeple emek vererek kazandığınız tokenlerinizi dikkatli bozdurmakta fayda var.

Teşekkür ederim cevap için öncelikle. Kesinlikle ben de öyle düşünüyorum. Dump ister istemez olacaktır çünkü millet zaten hareketsiz piyasadan bıktığı için alabildiğini almayı düşünecektir. Şahsen ben tokenları bozdursam bile en bana para eylül ekim ayı gibi lazım olacak o yüzden bekleteceğim bakalım. Öyle çok uçuk hayaller falan kurmuyorum hedeflenen fiyata 0.20 cent e ulaşsa bile bana hayli hayli yeter (evet öğrenciyim Cheesy)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 10, 2018, 04:21:50 PM

Teşekkür ederim cevap için öncelikle. Kesinlikle ben de öyle düşünüyorum. Dump ister istemez olacaktır çünkü millet zaten hareketsiz piyasadan bıktığı için alabildiğini almayı düşünecektir. Şahsen ben tokenları bozdursam bile en bana para eylül ekim ayı gibi lazım olacak o yüzden bekleteceğim bakalım. Öyle çok uçuk hayaller falan kurmuyorum hedeflenen fiyata 0.20 cent e ulaşsa bile bana hayli hayli yeter (evet öğrenciyim Cheesy)

Bende öğrenciyim, benimde ortalama hedef 0.20 USD civarı. Cheesy Token dağıtımı erken olursa bir risk alarak ilk gün hepsini bozdurmayı ve dump fiyatı ile tekrar almayı da düşünmedim değil fakat böyle bir risk alınır mı onu düşünüyorum. BTW döneminde pump zamanlarını hatırlıyorum çünkü, eğer ki benzer bir durumu yaşanırsa 1.10 USD seviyeleri hayal olmayacaktır DIW içinde. Bir diğer ihtimal olarak ise Docademic örneği verilebilir, eğer ki onun ile aynı şekilde pump oranı yakalanır ise 0.60 USD seviyeleri de hayal olmayacaktır. Bakalı ne olacak, hakkımızda hayırlısı. Bir bakarsın bir sonraki dönem zengin öğrenci olarak hayatımıza devam ederiz. Cheesy
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
June 10, 2018, 09:28:52 PM

Maddi güçleri ICO'dan dolayı biraz var, o yüzden bu token'a biraz süre verilirse, bir şeyler yapabilir. Bountyciler sürekli herşeyi borsada satarak biraz da kendi ayaklarına sıkıyorlar. Çünkü artık proje çok kaliteli ise bounty yapmak istemiyor. Ya da bu durum evrilerek, ETH karşılığı verilmeye başlanacak çünkü kimse bu bounty düşüşü ile uğraşmak istemeyecektir.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
June 11, 2018, 10:48:45 AM

bu proje ne çok uzadı arkadaş ya gerçekten yazık oldu projeye beklenti cok yüksekti bizim forundanda baya bi imzasına giren oldu bide ama beklenileni vermedi açıkcası.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 11, 2018, 06:32:46 PM

Arkadaşlar DIW hakkında yeni haberlerim ve güncellemelerim var. Eğer ki yapılan tahminler doğru ise DIW 10 gün içerisinde Bancor'da işlem görmeye başlıyor. Fakat bu sadece tahin yönünde, delinin birisi taş atmış olabilir. Alınan bir diğer haber ise en yüksek yatırım yapan belirli kullanıcıların bugün itibari ile %5 bonusları dağıtıldı ve sırada bounty kampanyalarının dağıtımı var. Bounty menajerlerinden alınan verilere göre ilk aşamada en fazla 0.3 ETH'ye bedel miktarlar dağıtılacak ki dump hareketleri az da olsa engellensin. Kalan kısmın ne zaman dağıtılacağı belirtilmedi fakat yıl sonuna kadar sarkabileceğini düşünüyorum.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
June 11, 2018, 06:36:28 PM

Arkadaşlar DIW hakkında yeni haberlerim ve güncellemelerim var. Eğer ki yapılan tahminler doğru ise DIW 10 gün içerisinde Bancor'da işlem görmeye başlıyor. Fakat bu sadece tahin yönünde, delinin birisi taş atmış olabilir. Alınan bir diğer haber ise en yüksek yatırım yapan belirli kullanıcıların bugün itibari ile %5 bonusları dağıtıldı ve sırada bounty kampanyalarının dağıtımı var. Bounty menajerlerinden alınan verilere göre ilk aşamada en fazla 0.3 ETH'ye bedel miktarlar dağıtılacak ki dump hareketleri az da olsa engellensin. Kalan kısmın ne zaman dağıtılacağı belirtilmedi fakat yıl sonuna kadar sarkabileceğini düşünüyorum.

Dump etkisini azaltmak için diğer bountyler de aynı şeyi yapmaya başlayabilir. Aslında düşününce mantıklı duruyor, bir kişiye tamamını vermektense, 5'e bölüp kademeli olarak verirse, tokenın arttığını gören bounty hunter, satmamaya karar verebilir. Tabi bizim açımızdan kötü  Smiley
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 11, 2018, 06:45:53 PM

Dump etkisini azaltmak için diğer bountyler de aynı şeyi yapmaya başlayabilir. Aslında düşününce mantıklı duruyor, bir kişiye tamamını vermektense, 5'e bölüp kademeli olarak verirse, tokenın arttığını gören bounty hunter, satmamaya karar verebilir. Tabi bizim açımızdan kötü  Smiley

Bu kadar uzun süre beklediğimizi düşünecek olursak son derece kötü bir karar oldu. Fakat yatırımcı dahil herkes geçen zamandan usandı ve biran önce düşük kar ile de olsa satış yapmak istiyor. O sebeple bu şekilde bir önlem aldıklarını düşünüyorum. Umuyorum ki diğer kampanyalar da bu şekilde örnek alarak uygulama yapmazlar. Bakalım önlemleri ne kadar başarılı olacak, yakında göreceğiz. Smiley
Sacred
Full Member

Activity: 910

View Profile
June 11, 2018, 08:03:20 PM

Bugüne kadar bountylerden gelen tokenleri bekletip kar ettiğim sadece 1-2 tane vardır. Gerisi külliyen zarar oldu. Bunun ilk haftasından beri twitter facebook kampanyasındaydım. Az da olsa birşey gelecek ve geldiği gibi satacağım. Proje sağlam proje yatırım yaparsam da düşmesini bekleyeceğim. Bıktım artık satmayıp dibi görmekten. Fundfantasy ödülü geldiği gibi sattım 250 dolar ediyordu bu kesin düşer deyip o gece sattım. Sabahına 10'da 1'ine düşmüştü Smiley Şuan o 250 dolar eden şey 7.5 dolar ediyor Smiley DIW'in böyle düşeceğini asla düşünmüyorum fakat her gelenin ico fiyatına bakarım yakın ediyorsa satarım artık. Size de tavsiyem öyle yapıp pusuya yatın. Düşünce yine yatırım yaparsınız.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 11, 2018, 08:37:51 PM

Bounty kademeli olarak dağıtımı dumpu bir ölçüde önleyecektir.Şu an 6 aydır devam eden düşüşten sonra bir yerden sonra toparlanma ve çıkış bekliyorum.İhtiyacım dışında pek dokunmamaya çalışıyorum coinlere.Şu an alma zamanı.Boğada hedeflediğiniz rakama gelince satmak en güzeli.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: