Bitcoin Forum
June 21, 2024, 10:13:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token Projesi İnceleme  (Read 16866 times)
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
July 08, 2018, 08:55:04 PM

son ico sürecinde 1 diw icin 0,000125 eth verdi yatirimcilar... 1 eth ile 8000 diw aldilar...
ben pre-sale'den 3 eth verip 48000 diw almistim, bir de bonus göndermisler sonradan 50000 diw var (3 eth verdim)
simdi bakiyorum, 50000 diwi 2 eth'ya alabiliyorum borsadan:)

yuh ya... burada da mecburen uzuncu olduk... umarim en azindan verdigimiz parayi cikartabiliriz bu yil icinde.

daha bounty ödülleri bile dagitilmamis... ne rezillik...
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 08, 2018, 09:09:00 PM

Fiyatı iyice karışık olmuş.Icodan girenler bile şu anda zararda.Patlama yaparmı ne zaman yapar bilinmez.Ama mecburen uzun vade tutacağız.Artık alıştık 6 aydır tuta tuta zarar etmeye.Çıktığında değerlendirmek lazım.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 08, 2018, 09:35:28 PM

Hocam yanlışınız olmasın. Telegram'da okudum dağıtımla ilgili 0,3 ETH mevzusunu. Anladığım kadarıyla diyorlar ki; bounty kampanyasına katılanlardan token almaya hak kazananların %95'lik kısmı 0,3 ETH altında bir bakiyeye sahip. Bilgilendirme yapmışlar. Yani, ilk etapta 0,3 ETH'lik dağıtım yapıcaz şeklinde değil bence orası.

Çok sabırlı biri olmama rağmen cidden can sıkmaya başladı bu bounty dağıtım işi. Hala bekliyoruz ve işin komik kısmı ilk basta sadece 0.3 ethlik kısım dağıtılcak. Ha düşününce mantıklı gözüküyor ama dağıtılması gereken miktar eth cinsinden değil yüzdelik oran olarak olmalıydı. Benim gibi 20bin küsur DIW alacaklar bunu daha iyi anlar.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 08, 2018, 10:56:19 PM

son ico sürecinde 1 diw icin 0,000125 eth verdi yatirimcilar... 1 eth ile 8000 diw aldilar...
ben pre-sale'den 3 eth verip 48000 diw almistim, bir de bonus göndermisler sonradan 50000 diw var (3 eth verdim)
simdi bakiyorum, 50000 diwi 2 eth'ya alabiliyorum borsadan:)

yuh ya... burada da mecburen uzuncu olduk... umarim en azindan verdigimiz parayi cikartabiliriz bu yil icinde.

daha bounty ödülleri bile dagitilmamis... ne rezillik...

Hocam pek hacim yok ama 90k DIW i 2 eth edecek çekilde fiyat girmiş insanlar, işin tuhaf tarafı bu orderlar karşılanıyor.
Siz bu kadar bonus almışken sizden ucuza kim neden satar, kafamda deli sorular?

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 09, 2018, 06:11:26 AM

Bu DIW, bounty tokenları göndermek için neyi bekliyor? ETH'daki yoğunluk bitti INS gibi tokenlar, herkese gönderim yaptı.

Şöyle verdiği sözleri yerine getiremeyenleri görünce, o tokendan bir cacık olmaz diye düşünüyorum. Çünkü bir plan programı yok gibi geliyor. Malum zaten DIW'de fena olmayan para topladı ama şimdiye kadar ne yaptığı, ne yapacağı belli değil.
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
July 09, 2018, 11:23:19 AM

Bu gun Gwei 6'ya kadar indi herhangi bir dağıtım yapmadılar bence bunlar farklı bir şeyin peşinde. Hala telegramda gwei çok yüksek bahaneleri sunuyorlar. Anlaşılır iş değil yavaş yavaş ses çıkarmanın vakti geldi bence. Kora da aynısını yaptı ama insanlar birlik olup scam paylaşımları yapmaya başlayınca çark etti geri döndü SEC dahil her yere mail attılar. DIW içinde bu tarz birşeyler yapmanın zamanı geldi. Telegramdaki adminin tek mazereti Gwei. Spreadsheet nerde diyoruz o da yok. Kafalarına göre ya ödül miktarı düşecek yada uzun bir süre daha bekleyeceğiz.
secondhandlark5
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

"JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!"

View Profile
July 09, 2018, 12:12:27 PM

Bounty kampanyasi belkide en uzun kampanyalardan bir tanesi oldu DIW projesinin, fakat odeme yapmaya gelince sanirim biraz aksaklik var. Umarim en kisa surede odemeleri yaparlar.

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔸🔸🔸🔸🔸🔸 [ DESICO ] A PLATFORM TO ISSUE AND TRADE SECURITY TOKENS 🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔺🔻🔺🔻🔺🔻
🔸🔺 https://www.desico.io 🔸🔺
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
July 09, 2018, 02:44:21 PM

Bu gun Gwei 6'ya kadar indi herhangi bir dağıtım yapmadılar bence bunlar farklı bir şeyin peşinde. Hala telegramda gwei çok yüksek bahaneleri sunuyorlar. Anlaşılır iş değil yavaş yavaş ses çıkarmanın vakti geldi bence. Kora da aynısını yaptı ama insanlar birlik olup scam paylaşımları yapmaya başlayınca çark etti geri döndü SEC dahil her yere mail attılar. DIW içinde bu tarz birşeyler yapmanın zamanı geldi. Telegramdaki adminin tek mazereti Gwei. Spreadsheet nerde diyoruz o da yok. Kafalarına göre ya ödül miktarı düşecek yada uzun bir süre daha bekleyeceğiz.

Katılıyorum, kullanıcılara aktarılmayan tuhaf olaylar yaşanıyor ekip tarafında. Tüm kampanya ödemelerinin tamamlandığı söylenilmişti fakat bunların nasıl bir kayıt altına alındığını söylemediler ayrıca spreadsheet de yayınlamadılar. Kaldı ki hazırlanmış bir spreadsheet yok ise dağıtımlar nasıl yapılacak acaba? Umarım ki scam bir proje ile karşılaşmış olmayız da emeğimiz ne ise onu kazanmış oluruz.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
July 09, 2018, 03:29:50 PM

Bounyciler isyanda resmen katılan arakdaşlar umarım emekleriniz boşa gitmez, ICO süreci de baya uzamıştı DIW in ama ekiple alakalı bir problem olması olasılığına ben de katılıyorum, doğru düzgün bir açıklama yapan yok.
calmaral
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile
July 09, 2018, 04:12:44 PM

Envion da ödemeleri yapmadı, nedense bazen bu iki projeyi birbirine benzetiyorum.
Umarım sonu EVN gibi olmaz.

Hocam dur gözünü seveyim envion zaten o ara scam yorumlar ile ortalığın anasını ağlattı. Dıw benzetme ona ağzından yel alsın haftalarca kaldık imzasında.

Umarım bekleyişiniz güzel neticelenir, şu an scam ICO lar yüzünden girdiği bountylerden hüsranla ayrılan bir çok arkadaşımız var ve bir önlem alınıp piyasa regüle edilmediği sürece de bu sayı giderek artacak gibi
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 09, 2018, 04:14:47 PM

Bir duyuru yaptılar sanırım şuan translate yapanlara bountyleri dağıtıldı, imzalar ondan sonra dağıtılacak diyorlardı. İnşallah bir sıkıntı olmadan gönderirler.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 09, 2018, 05:03:45 PM

Bir duyuru yaptılar sanırım şuan translate yapanlara bountyleri dağıtıldı, imzalar ondan sonra dağıtılacak diyorlardı. İnşallah bir sıkıntı olmadan gönderirler.

Büyük bir heyecan ile bekliyoruz, bu duyuruyu doğrulayan kullanıcılar var mı? İşlem gördüğü borsaları kontrol ettim 0.33 ETH'lik yeni bir işlem hacmi oluşmuş. En azından satış trendi başlamalıydı eğer ki ilk aşama dağıtımları gerçekten yapılmış ise.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
July 09, 2018, 05:59:05 PM

Evet dağıtım başladı. Sadece translatorlara dağıttılar. İmza ne zaman gelir bilmiyorum açıkçası. Ama göndereceklerdir mutlaka.

Edit: İmzadan kazandığım tokenlar da geldi.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 09, 2018, 06:17:11 PM

Evet dağıtım başladı. Sadece translatorlara dağıttılar. İmza ne zaman gelir bilmiyorum açıkçası. Ama göndereceklerdir mutlaka.

Edit: İmzadan kazandığım tokenlar da geldi.

Arkadaşlar MÜJDE!!

İmza kampanyasında kazanılan tokenler dağıtıldı.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
July 09, 2018, 06:36:21 PM

hadi diw göreyim seni. iyi bi borsa sonra da 0,5$ Grin

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
July 09, 2018, 06:58:31 PM

Merhaba hocam MEW adresinize mi geldi? Bende gelen giden bir şey gözükmüyor da bir sorayım dedim
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 09, 2018, 07:02:00 PM

Merhaba hocam MEW adresinize mi geldi? Bende gelen giden bir şey gözükmüyor da bir sorayım dedim

Ether adresinizi bu sitede sorgulayın, gelen bir şey varsa listede görürsünüz. tamamını dağıttılar sanırım, katıldıysanız muhtemelen gelmiştir.

https://ethplorer.io/
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 09, 2018, 07:03:23 PM

İmzadan bana da gelmiş tam göndermişler.Facebook+twitter+telegram daha gelmemiş.Onları da bilahere gönderirler heralde.Parça parça gönderecek demişti baz arkadaşlar ama tam göndermişler.Bu acıdan güzel olmuş.Elinden çıkarmak isteyen çıkarabilir.İlerleyen dönemlerde bence güzel artış gösterecektir.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
July 09, 2018, 07:04:06 PM

Ether adresinizi bu sitede sorgulayın, gelen bir şey varsa listede görürsünüz. tamamını dağıttılar sanırım, katıldıysanız muhtemelen gelmiştir.

Yok benim adrese daha gelmemiş

biraz daha bekleyeyim bakalım olmadı bounty ile ilgilenen arkadaşa mesaj atarım tekrardan.

EDIT = Spreadsheets'e baktım sanırım önce imzadan erken çıkanları göndererek başlamışlar.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 09, 2018, 07:10:07 PM

Hepsini dağıtmadılar sanırım . Benim adresim https://ethplorer.io/address/0xcbf80b373445c244365cb9d30f1482b71b57c185

biraz daha bekleyeyim bakalım olmadı bounty ile ilgilenen arkadaşa mesaj atarım tekrardan.

Evet görünüşe göre tamamı göndermemiş yada sizin durumunuzda bir oluştu.

Biraz daha bekleyebilirsiniz bu arada listelerden durumunuzu kontrol edeniz.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: