Bitcoin Forum
June 16, 2024, 09:43:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token Projesi İnceleme  (Read 16866 times)
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
July 13, 2018, 06:44:24 AM

Hem yatırımcı hem de bounty tarafında ciddi bir güvensizlik oluştu, bunun nedenleri ICO sürecinin istenen parayı toplamak için uzatılması, tokenlerin belirtilen tarihten sonra dağıtılması (Bunun için yüksek gas ücretleri gösterildi- hadi bunu kabul edelim), bancorla protokol imzalandığı söyledi ama idex ve latokende listelendiği duyruldu. Hepsini bir araya getirdiğimizde büyük bir hayal kırıklığına neden oldu bir de hacklenme olayının üzerine dağıtım başlayınca film iyice koptu
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 13, 2018, 10:11:48 AM

Kendine güvenmeyen ekipten zaten iyi bir performans bekleyemezsiniz. ICOyu o kadar çok uzattılar ki böyle bişey olacağı belliydi. Şuanda idexte volume 0.25 eth şaka gibi.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
July 13, 2018, 04:16:08 PM

Kendine güvenmeyen ekipten zaten iyi bir performans bekleyemezsiniz. ICOyu o kadar çok uzattılar ki böyle bişey olacağı belliydi. Şuanda idexte volume 0.25 eth şaka gibi.

ICO sürecinin sürekli olarak uzatılması bu düşüşün en büyük sebebi oldu zaten. Proje her ne kadar gelecek vaat ediyor olsa da ekip başarılı bir çalışma sergileyemedi ve yatırımcısına bu durum oldukça kötü yansıdı. %90 oranında zarar ne yazık ki inanılması güç bir oran fakat bu proje ile gerçek olmuş bir oran. Umarım en kısa zaman içerisinde hem fiyat toparlanır hemde şaka gibi görünen bu işlem hacmi arttırılır. 125 USD gibi komik bir işlem hacmi yatırımcının güvenini sarsan bir diğer önemli detay.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 13, 2018, 04:25:48 PM

DIW'in tek çıkış yolu, çok fazla kampanya yaparak büyük borsalara giriş yapmak. Yoksa silinip gidecek gibi gözüküyor. Binance, Okex hepsinde büyük kampanyalar yaparsa, belki çalışmalarına devam edebilir.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 13, 2018, 04:30:43 PM

DIW'in tek çıkış yolu, çok fazla kampanya yaparak büyük borsalara giriş yapmak. Yoksa silinip gidecek gibi gözüküyor. Binance, Okex hepsinde büyük kampanyalar yaparsa, belki çalışmalarına devam edebilir.

Katılıyorum, yeni bir oylama yarışmasına katılması şart ve bu katılım sonrasında bonkör bir şekilde airdrop dağıtımı yapması gerekecek. Kullanıcılar iyi bir gelir elde edeceğini bilerek oylama yaparak güzel bir borsada işlem görmesini sağlamalıdır ki herkes hak ettiği geliri elde edebilsin. Umarım kısa zaman içerisinde oylama yarışmalarına katılım gösterir ekip.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 13, 2018, 06:01:52 PM

İmzasından ufak bir miktar kazanmıştım. Sağolsunlar yollamışlar. En az 0,50 usd görmeden satmayı düşünmüyorum. İyi bir borsaya girecektir mutlaka. Yıl sonuna kadar tutmakta fayda var bence.
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
July 13, 2018, 07:24:34 PM

büyük borsalara girmedikçe pek bi cacık olmaz gibime geliyor. kendini toparlamadıkça yeni yatırımcıda gelmez olanlar da gider.
gulypz
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

View Profile
July 13, 2018, 10:34:16 PM

Piyasanın çok kötü zamanına denk geldi resmen dip fiyatta coin icodan girenler dahi sıkıntıdadır. Buyuk borsa şartokez binance gelmesi lazım
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 13, 2018, 10:47:29 PM

Piyasanın çok kötü zamanına denk geldi resmen dip fiyatta coin icodan girenler dahi sıkıntıdadır. Buyuk borsa şartokez binance gelmesi lazım

Her şey iyi güzel hoş ta, bunun ico su ne zamandı, BTC fiyatı neydi eth fiyatı neydi, o tarihten sonra sektör tepetakla mı oldu ki ico fiyatının bu kadar altından işlem oluyor?

Sadece ekibin kazanmasını amaçlayan, çöplük bir proje...

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 14, 2018, 07:04:25 AM

Bu senenin umut vaat eden birkaç projesi olarak çıkış yaptı.Güzel bir topluluk oluşturup iyi reklam yaptılar.Bundam sonra iş ekip de.Ya güzel çalışıp coinin değerini yükseltirler yada unutulup gider.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 14, 2018, 08:07:45 AM

Bu senenin umut vaat eden birkaç projesi olarak çıkış yaptı.Güzel bir topluluk oluşturup iyi reklam yaptılar.Bundam sonra iş ekip de.Ya güzel çalışıp coinin değerini yükseltirler yada unutulup gider.

Ekip ne yazık ki adam akıllı çalışmıyor ve kaç zamandır yatırımcısı ümitsiz bir şekilde bekliyor. En azından kendileri için ayırdıkları para ile borsalar üzerinde hacim oluşturmaları gerekiyor ki insanlar böyle bir kripto paranın olduğundan haberdar olabilsin. Fakat bu gibi gerekçeler yapılıyor mu? Tabii ki hayır. Umarım ekip kendisini en kısa süre içerisinde toparlar ve çok daha ciddi çalışmalar ortaya koyar.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
July 14, 2018, 09:38:29 AM

5 hafta imzasinda kalmistim.  Beklenenden daha dusuk fiyatla borsaya girmesi herkesi uzdu eminim.  En az 10 kat daha dusuk fiyattan islem goruyor.  Her projede soylemisimdir cok fazla kisi katilirsa proje patliyor.  Ayni durum maalesef jinbide de yasanacaktir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
July 14, 2018, 10:23:03 AM

Cidden çok moral bozucu bir olay. En kötü ihtimal şu fiyata satarım dediğim fiyatın bile 10'da biri fiyatına satılıyor şuan. Düzgün bir borsa ve hacim olmadığı için kolay kolay artmayacaktır. En azından orta halli bir borsaya girmeden satmayı düşünmüyorum . Çöp olup gidecekse de olsun artık yapcak bir şey yok.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 14, 2018, 10:54:59 AM

Kucoin şu sıra bir yarışma yapıyor. Bare oraya aday olsaydınız, ne yaptıkları belli değil. Sanki onlarda bizim gibi boğa gelsede bir şeyler yapsak der gibi bekliyorlar.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
July 14, 2018, 11:15:46 AM

Dıw zaten ıco sürecini uzattı ımza sürecini uzattı ödülleri düşürdü derken kötüye yakın bir performans sergiledi umarım bu saatten sonra doğru işler yapamayı başarırlar bancor dan başka borsa şart.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 14, 2018, 03:05:20 PM

Bir zamanlar bir sürü kişide diw token in imzasını görüyordum. Hatta o vakitler başka imzada olduğum için katılamamıştım. Sonra sürekli kampanya uzadı diyebiliyorum. Token dağıtımida çok gecikti. Sonuçta gelen tokenler beleş geldi. Boğa sezonu gelir diye beklemek lazım. Şuan için satmak pek mantıklı değil gibi. Umarım bizim jinbitoken de aynı sorunlar olmaz
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 14, 2018, 04:19:00 PM

Bir zamanlar bir sürü kişide diw token in imzasını görüyordum. Hatta o vakitler başka imzada olduğum için katılamamıştım. Sonra sürekli kampanya uzadı diyebiliyorum. Token dağıtımida çok gecikti. Sonuçta gelen tokenler beleş geldi. Boğa sezonu gelir diye beklemek lazım. Şuan için satmak pek mantıklı değil gibi. Umarım bizim jinbitoken de aynı sorunlar olmaz

14k bekliyordum ama 15k göndermişler, normal şartlarda 1.8 eth etmeliydi 0.18 anca ediyor, bekleyeceğiz mecbur.

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840

View Profile
July 14, 2018, 04:59:34 PM

Çok fena çakıldı token, toparlanır diye düşünüyorum sadece bancorla olmayabilir binance yada bittrex en kötü kucoin gelmesi gerekiyor
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 14, 2018, 07:23:26 PM

14k bekliyordum ama 15k göndermişler, normal şartlarda 1.8 eth etmeliydi 0.18 anca ediyor, bekleyeceğiz mecbur.

Benim ödememde de ufak bir miktar düşüş yaşanmış, yine de problem edilecek bir miktar değil. Özellikle fiyat olarak %90 düşüşü düşünmek gerekirse eksik gönderilen miktar mesaj atıp talep edeceğime değmiyor. Umarım boğa dönemi öncesinde bir pump süreci yaşanır ve o aralıklar ile ekstra kazanç elde edebiliriz.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
July 14, 2018, 11:19:09 PM

Dıw tokeni epey bir imza katılımcısına sahipti berbat bir fiyattan girdi bu fiyatlardan sattıysa insanlar zaten baya alttan satmış oluyorlarç İco dan alanlar asıl zararda olanlar.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: