Bitcoin Forum
June 21, 2024, 10:40:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token Projesi İnceleme  (Read 16866 times)
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 20, 2018, 12:01:41 AM

Bakalım neler yaspacak hele boğada bir görelim diw'i.Diw diw tırmalayacakmı tepeleri.Yoksa bayır aşağı düşmeye devam mı edecek.Bence güzel bir seviyeye gelir hiç olmazsa bugün ki fiyatlardan daha iyi olur.
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
July 20, 2018, 07:23:22 AM

ico fiyatına gelse yeterli benim için, bountyden gelenlerin hepsini ico fiyatına geldiğinde elimden çıkaracağım.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
July 20, 2018, 12:57:10 PM

ico fiyatına gelse yeterli benim için, bountyden gelenlerin hepsini ico fiyatına geldiğinde elimden çıkaracağım.

Ne yazık ki şu an için ICO fiyatı hayalden ötede bir şey değil. Umarım boğa dönemi içerisinde tekrar değerlenmeye başlayarak bu seviyelere yaklaşır. Özellikle yatırımcılarını çok perişan etti o proje, hepimiz büyük bir sabır testinden geçiyoruz DIW sayesinde.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
July 20, 2018, 02:27:13 PM

Yatırım yapmamıştım fakat 3 ay imza kampanyasında kalmıştım yani emeğim yadsınamayacak seviyede benimde Smiley hodl bekletiyorum 0.20-0.30 centleri görecektir iyi bir borsaya girerse.
luckydag
Sr. Member

Merit: 260

View Profile
July 20, 2018, 04:09:04 PM

Yatırım yapmamıştım fakat 3 ay imza kampanyasında kalmıştım yani emeğim yadsınamayacak seviyede benimde Smiley hodl bekletiyorum 0.20-0.30 centleri görecektir iyi bir borsaya girerse.

Bounty de bir emek kesinlikle katılıyorum ama direk olarak yatırım yapanlar bir tık daha fazla üzülüyordur. Sonuçta çıkma potansiyeli olan ETH yerine, bir belirsizliğe yatırım yapılmış oldu.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
July 20, 2018, 04:13:41 PM

Bounty de bir emek kesinlikle katılıyorum ama direk olarak yatırım yapanlar bir tık daha fazla üzülüyordur. Sonuçta çıkma potansiyeli olan ETH yerine, bir belirsizliğe yatırım yapılmış oldu.

Orası tabi ki de öyle hocam. Benim elimde boşta sermaye olsa ben de ETH gibi coinlere yatırım yapardım. DIW'e para yatırıp şimdiki halini görsem herhalde direk piyasaya ara verme kararı alırdım.
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
July 20, 2018, 05:27:41 PM

bountyden gelenler geçikmeli de olsa yattı hesaba fakat para etmiyor açıkcası. beklentimin yüksek olduğu bir proje. boğa sezonuyla beraber nasıl bir yol çizecek merak ediyorum. bekleyip görecez.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
July 20, 2018, 06:28:44 PM

Diw yakında ciddi bir borsaya giireceğine dair en azından bir söylenti çıkarmak durumunda ayrıca binance oylamasına falan girerse kazanır diye düşünüyorum telegram grubu baya kalabalık
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
July 20, 2018, 06:48:48 PM

Ya diw bence beklenilenin çok altında kaldı. Hele şuan Varya  ico fiyatının çok çok altında. Birde helal olsun bountyde ödül dağıtımında çok iyi yaptılar. Mesela ben imzanın yarısında çıktım gerçekten de dedikleri gibi ödülü verdiler. Şuan için pek bı kazanc sağlayamadık ama. Bakalım.ilerde beklenilen atılımı gosterir inşaallah

CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
July 21, 2018, 11:13:31 AM

Bi buyback yapsalar çok iyi olur hacim de oluşur aslında ama, çok fazla gelir elde edemedikleri için yapamazlar sanırım. Ama en azından 100 ETH falan buyback yapsalar biraz hareket gelir. Hareketi oluşunca da hacim oluşur.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 21, 2018, 01:28:18 PM

Bi buyback yapsalar çok iyi olur hacim de oluşur aslında ama, çok fazla gelir elde edemedikleri için yapamazlar sanırım. Ama en azından 100 ETH falan buyback yapsalar biraz hareket gelir. Hareketi oluşunca da hacim oluşur.

Katılıyorum, ekibin hacim oluşturması ve işlem görülen kıytırık borsaları canlandırması gerekiyor fakat bu durumu karşılayacak yeterli bütçe olmadığını düşünüyorum. Pre-ICO, Whitepaper ve ICO derken 6.000 ETH gibi bir ücret toplandı yanlış bilmiyorsam. Bu ücret maalesef projenin tüm beklentilerini ve isteklerini karşılayamıyor. Buyback için de yeterli bütçe imkanı sağlayamıyor bu bütçe fakat dediğiniz gibi 100 ETH gibi bir miktar ile az bir hacim oluşturmayı denemekten zarar gelmeyecektir.
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266
Merit: 0

View Profile
July 21, 2018, 10:05:32 PM

buy back yapmaları fiyatı kolayca tırmandırır diye düşünüyorum bende, yatırımcı ya da güven gelir
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 21, 2018, 11:49:09 PM

buy back yapmaları fiyatı kolayca tırmandırır diye düşünüyorum bende, yatırımcı ya da güven gelir

Son zamanlarda yapılan ico ların nekadar topladığı o kadar havada kalıyor ki, ne bir adres paylaşıyorlar ne de bir uygulama ile düzgün gösteriyorlar.

BuyBACK sözü vermediler diye hatırlıyorum o yüzden yapacaklarını sanmam, gerçekte para topladılar mı orası da meçhul.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
yusufmirza
Member
**

Merit: 19

View Profile
July 22, 2018, 05:41:44 AM

Diw diw yap bir hareket birşeyler yap.Yok adamlar da hala tık.Nassıl başlarlarsa öyle gider bu iş.Şöyle güzel bir borsa haberi olsa biraz canlanır.Projelerinide biraz hareketlendirseler yeni anlaşmalar falan güzel olurdu.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
July 22, 2018, 07:50:19 AM

Kafa yok abi en azından söylenti falan yapsalar yine hacim oluşur.
Deseler ki mesela falanca borsaya (Binance vs.) girmeye çalışıyoruz, millet bi çaba görse DIW token almaya çalışır, hacim oluşur.

Biraz tweet falan atsalar reklam yapsalar bi hareket gelecek ama tık yok.
Ben en azından atılan tweetleri falan RT ediyorum ki katkımız olsun yayılsın diye ama nafile.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
July 22, 2018, 09:28:33 AM

erc20'lerin %99u benim gözümde cöp; önüne gelen iki satir smart contract yazdim diyor, parayla imaj satin aliyor, bi ico yapiyo tamam.
ethereum'a da hic bi zaman kanim isinamamisti, bebelerine de isinamiyor... diw miw hepsi hikaye, ne yapiyorlar sanki: dünyayi mi kurtariyorlar... bildigin 1000 tokendan biri iste.

satacagim seviyeye geldiginde acimadan ve seve seve elimden cikarip arkama bakmadan kacacagim kendisinden:)
bundan sonra bir daha da erc20 almayacagim ico'dan mico'dan...
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 22, 2018, 11:41:26 AM

erc20'lerin %99u benim gözümde cöp; önüne gelen iki satir smart contract yazdim diyor, parayla imaj satin aliyor, bi ico yapiyo tamam.
ethereum'a da hic bi zaman kanim isinamamisti, bebelerine de isinamiyor... diw miw hepsi hikaye, ne yapiyorlar sanki: dünyayi mi kurtariyorlar... bildigin 1000 tokendan biri iste.

satacagim seviyeye geldiginde acimadan ve seve seve elimden cikarip arkama bakmadan kacacagim kendisinden:)
bundan sonra bir daha da erc20 almayacagim ico'dan mico'dan...

ICO yatırımlarına düşkün birisi isen sana NEO ICO'larını tavsiye edebilirim dostum. Ethereum'a kıyasla çok daha düşük risk taşıyor ve şu an için birçok proje oldukça kazançlı. Beklediğim seviyelere geldiği zaman bende acımadan satmayı düşünüyorum DIW Tokenlerimi.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 24, 2018, 04:03:47 PM

Arkadaşlar dün IDEX üzerinde proje ekibi tarafından gerçekleştirildiğini düşündüğüm güzel bir alış işlemi oldu. Mevcut fiyatın neredeyse 3 katına yakın bir fiyat ile bir miktar DIW alışı gerçekleşti ve ardından fiyat tekrar eski seviyesine doğru geriledi. Henüz hacim oluşmadığı için fiyat konusunda net bir değişim olmazken DIW Token yatırımcılarının ümitlerin de gittikçe azalmasına sebep oluyor. Bu aşama içerisinde yapabileceğim tek tavsiye iyi bütçesi olan arkadaşların düşük fiyat üzerinden alımlar yapmasıdır. En azından iyi bir borsada işlem görmesi durumunda ciddi bir kar marjı elde etme fırsatını bize verecektir diye düşünüyorum.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 24, 2018, 04:12:59 PM

Arkadaşlar dün IDEX üzerinde proje ekibi tarafından gerçekleştirildiğini düşündüğüm güzel bir alış işlemi oldu. Mevcut fiyatın neredeyse 3 katına yakın bir fiyat ile bir miktar DIW alışı gerçekleşti ve ardından fiyat tekrar eski seviyesine doğru geriledi. Henüz hacim oluşmadığı için fiyat konusunda net bir değişim olmazken DIW Token yatırımcılarının ümitlerin de gittikçe azalmasına sebep oluyor. Bu aşama içerisinde yapabileceğim tek tavsiye iyi bütçesi olan arkadaşların düşük fiyat üzerinden alımlar yapmasıdır. En azından iyi bir borsada işlem görmesi durumunda ciddi bir kar marjı elde etme fırsatını bize verecektir diye düşünüyorum.

İmza kampanyasından gelenler de pul, borsadan satın aldıklarım da zararda, düzgün bir borsaya girese dedğiniz gibi karsız yada az karla çıkabiliriz belki.

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
July 24, 2018, 06:30:06 PM

çok fena düşmüş ya düzgün borsaya girse dahi ne akdar toparlayacak ki son zamanlarda icolar toptan zarar ya hiç girmemek en mantıklısı
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: