Bitcoin Forum
June 22, 2024, 02:54:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token Projesi İnceleme  (Read 16866 times)
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
August 04, 2018, 12:33:32 PM

840 dolar etmesi gereken tokenler 50 dolar etmiyor şu anda, tamam hacim olmaz düşüş olur da bu kadar mı olur, daha bakir coin az insaf.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
August 04, 2018, 12:56:24 PM

nerden gelmiş bilmiyorum 300 adet diw göndermişler nedir ne değildir bekleticem ama yorumlara bakılacak olursa sanırım çöp oldu Smiley

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
August 04, 2018, 03:45:51 PM

Cüzdanlarına gelen arkadaşları uyarıyorum Tamamen çöp olmuş bir coin kendisi haberiniz olsun. Kendisinden artık bir şey beklemek biraz mantıksız.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
August 04, 2018, 03:47:09 PM

Yazık oldu açıkcası o kadar emeğe. Tamam kötü bir sezondayız ama en azından isim tanınsın diye reklam yapılabilirdi. Gidip de direk binance'a girelim demiyorum ama neden CoinEx'e vs oylamaya katılmıyor ekip? Gerçekten üzücü. Tam 3 ayımı harcamıştım ve en az 1000-2000 dolar almayı düşünüyordum (5-10 cent). Şimdi bu rakamlar çok uçuk kaldı.
Uçuk kaldıdan kastınız sanırım az kaldı manasında olduğunu düşünüyorum. Onun dışında o kadar emeğe diye şikayetinizide haklı buluyorum ekip kendisinden beklenenin çok altında kaldı gerçekten.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
August 04, 2018, 04:11:10 PM

Yazık oldu açıkcası o kadar emeğe. Tamam kötü bir sezondayız ama en azından isim tanınsın diye reklam yapılabilirdi. Gidip de direk binance'a girelim demiyorum ama neden CoinEx'e vs oylamaya katılmıyor ekip? Gerçekten üzücü. Tam 3 ayımı harcamıştım ve en az 1000-2000 dolar almayı düşünüyordum (5-10 cent). Şimdi bu rakamlar çok uçuk kaldı.
Uçuk kaldıdan kastınız sanırım az kaldı manasında olduğunu düşünüyorum. Onun dışında o kadar emeğe diye şikayetinizide haklı buluyorum ekip kendisinden beklenenin çok altında kaldı gerçekten.

Aynen öyle dostum çok az kaldı. Bakın en kötü ihtimalle 5 cente okuturum diyordum (ki ekibin tahmini satış fiyatı 1 token için 20cent) fakat şuan 1 cent bile değil Smiley yedik nanayı bekliyoruz yapcak bir şey yok
nascasto
Full Member

Activity: 504

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
August 04, 2018, 06:52:04 PM

İmzasından o kadar rakam vermişlerdi sanırım 300 dolar civarı bişey gelecekti. 45-50 dolara çıkarttım elimden beklemeye bile değmeyecek bir proje.

complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
August 04, 2018, 11:18:38 PM

reklamı çok fazla yapıldı imza kampanyasına katılmayan kalmadı galiba bu iyi mi kötü mü bilemiyorum başarılı olmasını isterim

Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
August 05, 2018, 07:21:45 AM

diw'in icosuna katılanlar bence hayatının sonuna kadar başka icoya katılmayacak Cheesy bu nedir arkadaş ya bu kaç oldu helbiz mi dersin bumu miğdem bulandı artık
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
August 05, 2018, 10:52:50 AM

İmzasından o kadar rakam vermişlerdi sanırım 300 dolar civarı bişey gelecekti. 45-50 dolara çıkarttım elimden beklemeye bile değmeyecek bir proje.

Yaklaşık 1.000 USD civarında bir ödeme almam gerekiyordu fakat güncel olarak 80-100 USD civarında bir ödeme almış oldum. Evet, DIW olarak verilen miktar doğru olarak gönderildi fakat proje çöp oldu. Hadi bizim emeklerimiz ve vaktimiz gitti, heba oldu. Yatırım yapan arkadaşlar ne durumda acaba? Büyük ihtimal ile DIW sonrasında uzun bir süre ICO yatırımı yapmayacaktır bu arkadaşlar. Bu ekip ile DIW'in toparlanacağını da düşünmüyorum arkadaşlar, o sebeple pek ümitli olarak beklemede kalmamanızı tavsiye ederim. Unutun gitsin, belki bir gün değerlenir.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
August 05, 2018, 01:06:33 PM

özellikle bu imzalardan gelen ve gelecek tokenlar biraz degerli olsa hemen bitcoina cevirecegim.
artik erc20 tokenlara cok fazla bulasmak istemiyorum... yükselirse evvela bitcoin yükselir, yani en kadar cok bitcoin olursa o kadar iyi kazanc olur diye düsünüyorum.
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
August 05, 2018, 07:55:14 PM

Imzasina girmistim,  girmez olaydim.  Fiyat yerlerde sürünüyor.  Iyiki sonuna kadar kalmamisim.  Sonuna kadar kalanlara sabir versin.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 06, 2018, 10:36:58 AM

özellikle bu imzalardan gelen ve gelecek tokenlar biraz degerli olsa hemen bitcoina cevirecegim.
artik erc20 tokenlara cok fazla bulasmak istemiyorum... yükselirse evvela bitcoin yükselir, yani en kadar cok bitcoin olursa o kadar iyi kazanc olur diye düsünüyorum.

Ether tokenleri bence de iyice çöplüğe döndü, aslında ico ve ödül için ether tokeni olamayan varlıklara yönelmenin vakti geldi.
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
August 06, 2018, 12:26:39 PM

evet hocam, ama ether tokenların çöplüğe dönmesinin sebebi bene ethereum un çok yaygın olması bana göre
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
August 07, 2018, 11:55:04 PM

evet hocam, ama ether tokenların çöplüğe dönmesinin sebebi bene ethereum un çok yaygın olması bana göre
Ethereum un bence artık token oluştururken eskisi kadar kolay token oluşturmaya izin vermemesi gerekir bence, politikası değişmeli belkide.

Son kullanıcı için escrow hizmeti gibi bir şey getirmeli bence, kontrotta belitilen harcap/softcap ne ise oraya kadar sadece eth ile yatırım alımına izin vermeli ihtiyaç karşılanırsa token oluşturmaya izin vermeli.

ihtiyaçlar karşılanmazsa yatırımcıya geri ödeme yapmalı, hatta belli bir süre yatırımları teminat olarak tutmalı. Bilemedim.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
EinaiOraCoinDev
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
August 11, 2018, 01:20:56 PM

ICO sektöründe düzenleme olması gerektiği çok açık. Scam ico projelerinden sıtkımız sıyrıldı. Pazarda dolandırıcı dolu. Ethereum bu kadar ico  projesinin erc20 tabanlı olmasına rağmen 316 dolara kadar fiyat düşmesi yaşadıysa düşünmek lazım.
The Management
Full Member

Activity: 630

View Profile
August 15, 2018, 07:26:08 PM

Tamam piyasa ölü falan da son durum nedir bilen var mı? Telegram grubuna baktım ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Belki bilen duyan vardır. 20bin küsur DIW var elimde boş boş bekliyor
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 15, 2018, 07:28:19 PM

Tamam piyasa ölü falan da son durum nedir bilen var mı? Telegram grubuna baktım ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Belki bilen duyan vardır. 20bin küsur DIW var elimde boş boş bekliyor

Ekibe göre proje ilerliyor sorun yok, bounty ödendi vs. En kısa zamanda düzgün platformlara girmeleri fiyatı dengelemek için ihtiyaç duyulan bir şey ama o yönde bir adım göremiyoruz.

bende de 50k kadar var galiba, bekliyoruz.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
August 15, 2018, 09:28:30 PM

En buyuk pismanligimdan birisi DIW imzanina girmektir.  5 hafta kaldim,  sonra insanlar hucum ediyor hemen kactim.  Fakat yinede 5 haftaya acıyorum.  Siz siz olun imza veya diger kampanyalara cok katilim varsa o projeden uzaklasin.  Fiyatlari alt-ust ediyor bedavacilar.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
August 15, 2018, 09:31:37 PM

Platformlarını geliştirmeye çalışıyorlarmış. Tamamlanınca herşey düzelecekmiş. falan filan.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
August 15, 2018, 09:33:18 PM

En buyuk pismanligimdan birisi DIW imzanina girmektir.  5 hafta kaldim,  sonra insanlar hucum ediyor hemen kactim.  Fakat yinede 5 haftaya acıyorum.  Siz siz olun imza veya diger kampanyalara cok katilim varsa o projeden uzaklasin.  Fiyatlari alt-ust ediyor bedavacilar.

Sadece imza değil ki dostum, projeler de direkt çöp oldular. Sen imzada geçirdiğin  haftadan bahsediyorsun, icosuna gireler de perişan, icoyu geçtim ico sonrası alan ben bile perişan haldeyim.

Hem piysa koşulları hem de basiretsiz ekipten kaynaklanan bir sorun bence bu.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: