Bitcoin Forum
April 27, 2024, 01:59:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token Projesi İnceleme  (Read 16858 times)
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
October 23, 2018, 11:39:58 AM

İCO süresince oldukça umutluydu herkes. Ama arkadaşın dediği gibi ses soluk kesilmiş.
Bounty den gelenleri bekleteceğiz mecburen. Bir gün sıra DIW'e de gelir umarım...
1714183171
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714183171
Reply with quote  #2

1714183171
Report to moderator
1714183171
Hero Member
*

Ignore
1714183171
Reply with quote  #2

1714183171
Report to moderator
1714183171
Hero Member
*

Ignore
1714183171
Reply with quote  #2

1714183171
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
October 23, 2018, 12:10:40 PM

Tarihin tozlu raflarına kaldırılacak coin örneklerinden bir tanesi olacak gibime geliyor ama çok arkadaşımız imza ve bountylerine girdiği için temennimiz bir sürpriz yapması aksi takdirde çok arkadaşımızın emekleri boşa gidecek gibi görünüyor

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
October 23, 2018, 12:54:53 PM

Bu projeye çok umut bağlamıştım. Güvenlik konusuna yoğunlaştığı için geleceği parlak diye düşünüyordum. ICO'suna girmedim, para da yatırmadım ama imzasına yarısından girip istikrarlı takip ettim. 10,000 adede yakın almıştım token. Halen iyi bir borsaya giremedi, yerinde sayıyor. Telegram kanalında bile doğru düzgün bir gelişme paylaşılıyor. Beni baya üzdü.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 23, 2018, 01:12:41 PM

Bir ico ico sürecini uzattığı zaman benim için tamamen güvenini kaybediyor. DIW zaten rezaletleriyle meşhur imza konusunda da insanları çok mağdur etmişti

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
October 23, 2018, 04:19:45 PM

Tam çöp bir token milletide iyi patlattılar icolarında böyle soygun görmedim hem icosuna girmişler patlatdı hem imzasını taşıyanlar patladı çok sağlam dediler ama ben hiç bir şey göremedim bunda gitti millet yazık oldu
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
October 23, 2018, 05:05:07 PM

Çok duydum ama katılmadım bir türlü, avantajları var muhakkak, ama ödül oranları çok düşmüş sanırım. Şimdi yeni bir proje için araştırmadayım. İyi bir kampanya bulursam giricem direk. Şuan tavsiyeler göz gezdiriyorum iyi bir analiz yaptıktan sonra süresi uzun olmayan bir kampanyaya girmeyi düşünüyorum.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
October 23, 2018, 05:19:08 PM

Çok duydum ama katılmadım bir türlü, avantajları var muhakkak, ama ödül oranları çok düşmüş sanırım. Şimdi yeni bir proje için araştırmadayım. İyi bir kampanya bulursam giricem direk. Şuan tavsiyeler göz gezdiriyorum iyi bir analiz yaptıktan sonra süresi uzun olmayan bir kampanyaya girmeyi düşünüyorum.

Hangi oranlar düşmüş? Ödül oranları derken? Bunun bountysi yapılalı çok oldu, bitti gitti. Token hiç bile oldu hala bir türlü katılmadım diyorsunuz.

Aslında satışlarından biraz anlamalıydık, aylarca aynı stage'de kaldı. Demek ki zaten pek para da toplamadılar.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
November 04, 2018, 12:21:38 PM

Token in birim fiyatı uzun zaman sonra 0.00005600 ETH seviyelerine geldi, bir hareketlenme var bakalım. Bir kaç güne ne olduğu anlaşılır herhalde.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
November 04, 2018, 07:07:46 PM

Çok umut bağladığım bir token idi kendisi. Uzunca bir süre (azımsanamayacak kadar) imza kampanyasında durmuştum. Ha para yatırmadım fakat aylarımı yatırdım diyelim. En kötü ihtimalle 1-2 bin dolar alırım onlarla da diğer zarar eden coinlerimi aşağıdan toplarım diye düşünüyordum. Öyle olmadı malesef.

Ha pek umudum var denmez ama bekletiyorum bakalım.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
November 04, 2018, 07:10:30 PM

İmzadan biraz geldi. Ama şimdilik fazla bir şey etmiyor sabit ödül dağıtan çoğu iconun fiyatları hep diplerde. Sonradan açılacaksa orasını bilemeyiz.

blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
November 05, 2018, 07:09:25 PM

Diw token kaynadi gittti arada.  Cok konusuldu cok ovuldu ama ekip bu ruzgari bir turlu arkasina alamadi.  Elini cebine atip birkac buyuk borsaya girmis olsalardi simdi farkli seyler konusuyor olabilirdik.  Sanirim buyuk sahtekarliga sahitlik ettik.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 05, 2018, 07:15:31 PM

Diw token kaynadi gittti arada.  Cok konusuldu cok ovuldu ama ekip bu ruzgari bir turlu arkasina alamadi.  Elini cebine atip birkac buyuk borsaya girmis olsalardi simdi farkli seyler konusuyor olabilirdik.  Sanirim buyuk sahtekarliga sahitlik ettik.

Aslında nedense ben hiç şaşırmadım. ICO aşamasında satışlarını baya takip ettim. Hiç öyle abartıldığı gibi bir satış yapamadılar. Stage 1'de baya durmuştu. Büyük olasılıkla para toplamadan, toplamış gibi gösterdiler. Sonra borsaya çıkınca da gerçekler ortaya döküldü.
Orhans
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile WWW
November 05, 2018, 10:57:37 PM

Hiçbir hareketlenme görmedim bu projede çok güzel başlamıştı halbuki farkındalık uyandırdı göze hoş geliyordu yatırım alır diye düşündük ama para toplayamadı demek ki.
yusufmirza
Member
**

Merit: 19

View Profile
November 06, 2018, 07:47:03 AM

Diw ne olacak belli değil şu an.Aylarca bir hareket yapamaması insanın kafasında soru işareti oluşturuyor.Mecbüren bekleteceğiz.Ya çöp olur gidecek yada adam olacak.Artık şansımıza hangisi olursa.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
November 06, 2018, 10:02:33 AM

Aslında nedense ben hiç şaşırmadım. ICO aşamasında satışlarını baya takip ettim. Hiç öyle abartıldığı gibi bir satış yapamadılar. Stage 1'de baya durmuştu. Büyük olasılıkla para toplamadan, toplamış gibi gösterdiler. Sonra borsaya çıkınca da gerçekler ortaya döküldü.

ICO aşamasında bende sürekli DIW'in satış çubuğunu ve cüzdanlarını takip ediyordum ve bu cüzdanların durumunu her gördüğümde içimde bir olumsuzluk, bir kuşku oluşuyordu. Gerçek anlamda bu kadar kaliteli bir projenin ICO'ların moda olduğu dönem içerisinde yatırım toplayamamış olması ve dolayısı ile de bu projenin gerçekleşememesi son derece büyük bir hayal kırıklığı olmuştu doğrusu. ICO sürecinin sonunda 9.200 civarı Ethereum toplanmıştı yanlış hatırlamıyorsam ve bu toplanan paranın nerede, nasıl harcandığı da meçhul. Uzun bir süre daha DIW'in sakin kalacağını düşünüyorum ve sonrasında da ne olacağını kestiremiyorum. Boğa dönemi içerisinde Ethereum'un 1.000 USD üzerinde bir değer yakalaması durumunda bu değer artışının DIW'e de yansıyacağını ve 0.02 USD seviyelerine geleceğini düşünüyorum. Fakat belirttiğim gibi bu artış Ethereum nedeni ile gerçekleşebilir, GWEI fiyatında pek fazla bir değişiklik olmaz.
vincetcm
Hero Member

View Profile
November 06, 2018, 10:18:37 AM

ICO aşamasında bende sürekli DIW'in satış çubuğunu ve cüzdanlarını takip ediyordum ve bu cüzdanların durumunu her gördüğümde içimde bir olumsuzluk, bir kuşku oluşuyordu. Gerçek anlamda bu kadar kaliteli bir projenin ICO'ların moda olduğu dönem içerisinde yatırım toplayamamış olması ve dolayısı ile de bu projenin gerçekleşememesi son derece büyük bir hayal kırıklığı olmuştu doğrusu. ICO sürecinin sonunda 9.200 civarı Ethereum toplanmıştı yanlış hatırlamıyorsam ve bu toplanan paranın nerede, nasıl harcandığı da meçhul. Uzun bir süre daha DIW'in sakin kalacağını düşünüyorum ve sonrasında da ne olacağını kestiremiyorum. Boğa dönemi içerisinde Ethereum'un 1.000 USD üzerinde bir değer yakalaması durumunda bu değer artışının DIW'e de yansıyacağını ve 0.02 USD seviyelerine geleceğini düşünüyorum. Fakat belirttiğim gibi bu artış Ethereum nedeni ile gerçekleşebilir, GWEI fiyatında pek fazla bir değişiklik olmaz.

Eth 1000 doalr üstü olduğunda token fiyatı 0,02 USD olacaksa 2000 2500  gibi değerlerden mevcut tokenleri eth karşılığı satmak daha mantıklı.

45k token var sizin hesabınıza göre ETH 1000 dolar üstü olduğunda bu tokenler 900 dolar edecek (1 ETH den az) şu anda hepsini 2 eth satsam sizin hesabınızla 2000 dolar edecekler doğru mu?
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
November 10, 2018, 11:39:13 AM

Eth 1000 doalr üstü olduğunda token fiyatı 0,02 USD olacaksa 2000 2500  gibi değerlerden mevcut tokenleri eth karşılığı satmak daha mantıklı.

45k token var sizin hesabınıza göre ETH 1000 dolar üstü olduğunda bu tokenler 900 dolar edecek (1 ETH den az) şu anda hepsini 2 eth satsam sizin hesabınızla 2000 dolar edecekler doğru mu?

Evet, verdiğim Ethereum fiyatını baz almak gerekirse belirttiğiniz hesap doğru olacaktır. Yine de hemen satış yapılmasını tavsiye etmiyorum çünkü her ne kadar ümitsiz vaka gibi yorum yapıyor olsam da içimde çok ufak bir ümit var DIW hakkında. Boğa dönemi içerisinde GWEI bazlı fiyatın yükselmesi durumunda daha da fazla değerlenmesi söz konusu olabilir. Ayıptır sorması sizin güncel zararınız ne kadar oldu?
vincetcm
Hero Member

View Profile
November 13, 2018, 07:23:13 PM

Evet, verdiğim Ethereum fiyatını baz almak gerekirse belirttiğiniz hesap doğru olacaktır. Yine de hemen satış yapılmasını tavsiye etmiyorum çünkü her ne kadar ümitsiz vaka gibi yorum yapıyor olsam da içimde çok ufak bir ümit var DIW hakkında. Boğa dönemi içerisinde GWEI bazlı fiyatın yükselmesi durumunda daha da fazla değerlenmesi söz konusu olabilir. Ayıptır sorması sizin güncel zararınız ne kadar oldu?

Eth bazında kardayım dostum ama eth düşüşünden dolayı dolar bazında zarardayım.
Token fiyatındaki dalgalanmayı kullanarak token adedini arttırdım.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
December 14, 2018, 06:47:40 AM

Umutlar hayaller yerlerde, konu takibini bile bıraktık galiba.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
yusufmirza
Member
**

Merit: 19

View Profile
December 14, 2018, 07:27:51 AM

Bu zamana kadar hiçbir varlık gösteremedi.Diyeceksiniz hangisi gösterdi.Btc,Eth bile magmaya inmiş iken Diw'den birşey beklemek iyimserlik olur.Unuttuk cüzdanda.Belki bir atak yaparda bir gün işe yarar umuduyla.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 »  All
  Print  

Jump to: