Bitcoin Forum
May 03, 2024, 06:54:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24]  All
  Print  
Author Topic: DIW Token Projesi İnceleme  (Read 16861 times)
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 14, 2018, 12:14:34 PM

Güvendiğim projelerden biriydi. Elimde imzadan gelen 9,000 kadar var 2 dolar bile etmiyor. En garipsediğim durumsa CMC listesine bile girmemiş ya da girememiş olması. Fiyat takibimi hep CMC'den yaparım, ama DIW'e hep başka yerlerden bakmak zorunda kalıyorum.
1714762451
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714762451
Reply with quote  #2

1714762451
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
December 14, 2018, 02:31:44 PM

Güvendiğim projelerden biriydi. Elimde imzadan gelen 9,000 kadar var 2 dolar bile etmiyor. En garipsediğim durumsa CMC listesine bile girmemiş ya da girememiş olması. Fiyat takibimi hep CMC'den yaparım, ama DIW'e hep başka yerlerden bakmak zorunda kalıyorum.

Asıl problem de burada başılıyor zaten CMC girişi bile beceremeyen bir ekip, düzgün bir gelişme yok, sadece geyik.

Sürpriz var diyorlardı yılbaşı için ama yine bir şey yok ortada.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
December 14, 2018, 06:52:46 PM

Adamlar çalışıyor mu çalışmıyor mu belli değil ama haksızlık etmemek lazım çünkü softcap bile yapamadılar. Çok az para toplamışlardı hatırladığım kadarıyla. Bende güveniyordum şu an borsa fiyatları da güzel ama artık riskli gelmiyor değil.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
December 14, 2018, 07:48:17 PM

Projeleri güzel ekipte çalışkandı.Nasıl böyle tökezlediler anlamadım.Az çok elimde var bekletiyorum.Umarım piyasa düzelirde değerlenir.Yoksa herşey gibi buda yalan olacak.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 14, 2018, 08:23:19 PM

Forumda en çok imzası olan reklamı dönen token bu idi. Hatta benim ailem Avusturya'da çalıştığı için diw adında firma vardı hep aklıma o geliyordu. İdexte de millete token dağılmadan iyi pump yiyordu dağıtıldı mı bilmiyorum.

tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
December 14, 2018, 09:42:51 PM

Büyük popülerliği vardı ancak ayı sezonunun kurbanlarından biri oldu gitti proje yeniden ıcolar revaçta olursa belki bir isim değişikliği ile yeniden bir havaya gidebilir.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 15, 2018, 09:57:56 AM

Sagolsunlar herşeyi ellerine yüzlerine bulaştırdılar zamanında çok güzel takip ediyordum DIW projesini insanda bir beklenti oluşturmayı başardılar fakat gel gör ki sonuç değişmedi. Bounty kampanyasına belirli dönem çalışmıştım gene emegimizin karşılığını alamadık.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
December 15, 2018, 05:51:56 PM

Bu projeye ve ekibe çok minnettarım. Neden mi? Çünkü tam 3.5 ayımı harcadım ve sonuç olarak Boğa sezonunda Eth pump yapsa 12 katına çıksa bile elimdeki token 150 dolarlık oluyor. Evet 3.5 aylık emek ve 150 dolar Smiley
Bakın projenin gelişmesini değer kazanması hesaba katmıyorum bile çünkü umudum kalmadı. Ha hadi ekip ortaya çıksa dese ki projeye devam ediyoruz, yine de bu saatten sonra güven vermeleri çok zor olacaktır. Tek artısı 150 dolar elde edecekken belki 300-400 dolar elde ederim. Yine değmeyecek.

Bu projeden sonra hiçbir bounty'e 1.5 aydan fazla katılmama (hatta 1 ay) kararı aldım ve uyguladım. DIW'den sonra 3 projeye katıldım ve bakalım neler olacak. Yatırımcı olucaz diye girdik bounty'ci olduk çıktık anasını satayım. Neyse öğrenci adamız belki tuttururuz bir şeyler de biraz cebimiz rahatlar
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
December 15, 2018, 06:08:13 PM

Elimde güzel bir miktar var... 50 bin üzeri bir miktar... zamaninda 3 ETH vermistim galiba, satin almistim.
Su an bes para etmiyor. Yine biraz önce sayfasina girdim, alpha falan yaziyor, tikliyorum hatali bir sayfa. Daha alphasi calismiyor:)
Neyse, cüzdanda duracak mecbur... Torunlara kalsin, o zamana kadar belki üc bes kurus eder...
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
December 15, 2018, 11:06:10 PM

Bende de bir miktar vardı dayanamadım saçma sapan bir fiyattan sattım epey süre telegram gruplarınıda takip ettim çok yakından olmasada sürekli takip ettim bir cacık olacak gibi durmuyor.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
July 03, 2019, 04:37:09 PM

Bu konuyu neden güncelliyorum, kaç kişinin unuttuğu kötü anılarını canlandıracağım veya kaç kişinin ''aaa bende DIW Token vardı ya..'' diye düşünmesine sebep olacağım bilmiyorum fakat şu mesajı yazmadan da rahat edemeyeceğim. DIW projesi ne yazık ki pek ses getiremedi ve işlem gördüğü tüm borsalarda dip fiyatlara ulaştı. Dip fiyatlara ulaşmış olmasının yanı sıra artık ekipten hiçbir haber alınamıyor ve son birkaç haftadır borsalardaki işlem hacmi de kocaman ''0''. DIW yatırımını, DIW ümitlerini ve DIW hayallerini canlandırdığım herkesten özür dilerim. Smiley
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
July 03, 2019, 05:13:11 PM

Konu hortlayinca bende önemli bir durum var zannettim. İyi isim yapmış bir token di diw ama ne vaktinde fagitim yaptı ne de yüz güldürfu. Şuan bile hacmi kocaman bir sıfır. Yazık olmuş ümit  bağlayanlara...
alisayin
Jr. Member
*

Activity: 47
Merit: 1

View Profile WWW
July 03, 2019, 06:01:55 PM

Diw token niye böyle gçtü gitti anlamadım.Ekip iyi reklam yapmıştı Sağlam bir borsaya giremediler galiba.İyi para topladılar mı toplamadılar mı bilmiyorum.Kötü bir dönemde piyasaya girdiler.Ekipte pes etti galiba.Bir senedir bir hareket yok ekipte.Bir çöp projemiz daha oldu.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
July 03, 2019, 08:42:18 PM

Elimde DIW var, imzadan gelmislerdi diye biliyorum... Ama bir projeye 1 eth mi ne yatirim yapmistim, acaba DIW'miydi diye düsünüyorum simdi, hmm.. Neyse ya, bu tip projelere bundan sonra zirnik vermem. NEO bazli COUP vardi, oraya da birkac NEO gömmüstüm, o da fos. 2018 tamamen foslar yili oldu - 2019 sonuna dogru toparlarsak güzel olacak; artik umutlarimiz BTC ve BNB gibi sanki.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 04, 2019, 08:18:08 AM

Bendede biraz var öyle unutmuştum bir köşede duruyor.Hacim de sıfıra yaklaşmış.Çöp olmuş gibi şu an.Ekipten de bir ses yok.Yazık oldu bu forumda o kadar konuşmuştuk.Yatırım yapan oldu ödül alan oldu.Sonuç elde var sıfır.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24]  All
  Print  

Jump to: