Bitcoin Forum
April 27, 2024, 09:37:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ICO] NASH (Neo ekibinin borsa projesi) Hakkında Güncellemeler  (Read 11635 times)
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
April 19, 2019, 11:35:54 PM

Çok geç ico yaptılar bu hype ı azalttı ama yine de iyi yatırım almıştı ama nedense hala bir şeyler vermediler bu da insanı üzüyor bende yatırım yaptım fakat hala beklediğimi alamadım şu an buna girmek yerine tonla 10 kat düşmüş iyi altcoinler var diye düşünüyorum ama yine de elimde tutuyorum bir umutla
1714253851
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714253851
Reply with quote  #2

1714253851
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714253851
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714253851
Reply with quote  #2

1714253851
Report to moderator
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
April 20, 2019, 06:56:39 AM

Neo tabanlı icolar tercih sebebiydi ve boğa gelirse Neo ya çok büyük destek olur fiyatı iyi uçar diye bekleniyordu ama maalesef olmadi. Kendi borsası da şuan için yalnizlari oynuyor.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 20, 2019, 07:48:33 AM

Elimde bana göre çok olan nex token vardı birazını otcde bozdurdum fakat hala elimde duranlar var ancak gerçekten beklentimi karşılamadı hem de hiç

otto_diesel (OP)
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
June 18, 2019, 07:28:16 AM

Güncelleme;

Nash token Şu an ki fiyatı;
$2.22 USD (0.22%) fiyat olarak fena gitmiyor.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
June 18, 2019, 08:03:47 AM

Güncelleme;

Son zamanlarda BTC nin bu haline göre bile  yukarı yönlü gitmeye çalışanlar borsa tokenleri bnb ve kcs şuan için yeni ieo lar açıkladığı için gidiyor tamam anladık ama bu neden bu kadar yükselmiş merak ettim doğrusu?
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
June 19, 2019, 09:27:31 AM
Merited by Vispilio (1)

Güncelleme;

Son zamanlarda BTC nin bu haline göre bile  yukarı yönlü gitmeye çalışanlar borsa tokenleri bnb ve kcs şuan için yeni ieo lar açıkladığı için gidiyor tamam anladık ama bu neden bu kadar yükselmiş merak ettim doğrusu?

Valla hocam bunların ekibi sağlam. NEO ağını kuran takım bunlar,   ben de çok güvendim bu takıma, zaten ICO su çekilişle oldu ve çok büyük yığılma oldu. 

Fakat ICO dan sonra bu büyük düşüş geldi,

Altcoinler %90-99 arası çakıldı. Bunların ICO fiyatı 1 dolar idi.  yani o düşüşten sonra 0.1-0.05 dolar olması lazımken,  0.5-1 dolar arası gezdi, fiyatını korudu. Bu bile ne kadar sağlam olduğunu gösteriyor,

Büyük düşüşte,  3-5 tane sağlam koin fiyatını korudu, bunlardan biri BNB zaten.  Nash token da, henüz ortada fol yok yumurta yokken bile fiyatını korudu tutundu.  (bunda hacimsiz borsalarda listelenmesinin de etkisi büyük, yani satış yemedi hiç, hacimsizdi.)

2 ay önce bir BETA sürümü yayınladılar, baya insan beğendi arayüzünü. Ben de eh işte olmuş dedim.  Ara ara bu şekilde çıkışlar yapıyor,

zaten bu Token 3 Yıl saklamalık token. yani bu kadar uzun vade tutulması gereken bir token.  Tam bir Al- Unut.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
June 19, 2019, 09:35:26 AM

elimde 2000 adet var. kendi borsası açıldığında kısa sürde 3-4 dolar bandına ulaşacağını düşünüyorum ki bende eldekinin 1500 kadarını bu aralıktan satıp ,kalanınıda eğer tabi gelirse gelecek boğa sezonuna kadar tutmayı planlıyorum.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
June 19, 2019, 10:29:50 AM

değişik bir projeye benziyor, benim zaten çok anladığım bir iş değil. fakat araştırmayı düşünüyorum. çünkü NEO ya zamanında yatırım da yapmıştım uygulamalarını da kullanmıştım, oldukça başarılı işler yapıyorlardı. zamanında o kadar neo takip etmeme göre yinede, pek fazla duymadım bu nash'i
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
June 19, 2019, 03:56:50 PM

bu arkadaşların asıl mevzusu kendi borsalarını kuracak olmalarıydı. ama aradan geçen oncaz zamana rağken halen orta da bişey görünmüyor.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 19, 2019, 09:11:46 PM

Neo ekibi çok yavaş hareket ediyor tıpkı bunlar gibi. Bunlar borsa acana kadar sürüyle borsa açıldı hepsi parsayi kaptilar.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 20, 2019, 07:45:37 AM

Nash borsası ilk zamanlarda baya revaçtaydı proje olarak açıklandı.İyi hype yapmıştı.Ama bir türlü borsa tam manasıyla faaliyete geçemedi.Buda projeye yatırım yapanlarda soru işareti oluşturuyor.Ne zaman borsa faaliyete geçer başarılı olur mu hepsi soru işareti.
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
June 20, 2019, 06:11:25 PM

$2.49 USD (9.36%)

0.00026637 BTC (6.89%)

0.18645742 NEO (12.70%)

BTC ve USDT bazlı %5-10 arası yaptı bu günde, resmen sağlam bir boğa koşusu yapıyor. bakalım ne olacak bu işler merak ediyorum,

ben daha 1 sene dinlenir ondan sonra atak yapar diyordum. bu fiyatlara, takım da biraz satıp, gelen parayla çok daha iyi proje geliştirebilir. zaten takımda yamuk yok. neo gibi projeyi, hayata geçirip işlettiler. hala da işliyor.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 20, 2019, 09:39:14 PM
Last edit: June 20, 2019, 10:19:23 PM by Bthd

$2.49 USD (9.36%)

0.00026637 BTC (6.89%)

0.18645742 NEO (12.70%)

BTC ve USDT bazlı %5-10 arası yaptı bu günde, resmen sağlam bir boğa koşusu yapıyor. bakalım ne olacak bu işler merak ediyorum,

ben daha 1 sene dinlenir ondan sonra atak yapar diyordum. bu fiyatlara, takım da biraz satıp, gelen parayla çok daha iyi proje geliştirebilir. zaten takımda yamuk yok. neo gibi projeyi, hayata geçirip işlettiler. hala da işliyor.

Hocam ekibin tokenleri satmak gibi bir ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. %15'i neo council'e ayrılmıştı ancak o miktarın da satılacağına zerre ihtimal vermiyorum. Zaten 1 milyon civarı neo topladılar tam sayıyı hatırlamıyorum + zaten neo'dan kazanmış olduklarının haddi hesabı yok. Her ne kadar neo ekosistemi üzerinde görünselerde sadece tokenleri neo ağı üzerinde ama neoyla bir göbek bağları olduğu da bir gerçek. Onun dışında The Nash matching engine olarak belirttikleri bir altyapı hazırladılar borsa için. Video: https://www.youtube.com/watch?v=UCKhbR1N8_Q Gerçek bir dex yaratmak için cüzdandan cüzdana alışverişin sağlanmasını amaçlıyorlar. Algoritmalarını kendileri hazırladıkları için doğal olarak süreç yavaş işliyor. Ancak şu ana kadar düzenledikleri referans sisteminden bile ekibin gerçekçi adımlar attığını görebilirsiniz. Ben icodan yatırım yapmıştım ne kadar bekletecekleri umrumda değil hayal satmak yerine altyapıya değer vermeleri benim için çok daha önemli.

Edit: Coinmarketcapta total supply yanlış görünüyor.
Toplam adet 50 milyon 106 milyon değil.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
June 23, 2019, 11:42:11 AM

Dün gece  4.30-5.00 sularında nash 3 doları aşarak, 3.02 kendini attı.  Tabiki bu fiyat artışı, boğa piyasasında olmamızın etkisi var.  Fakat takımın kalitesinin ve geçmişte ortaya koydukları başarının da etkisi yadsınamaz

@bthd hocam edit yaptığın iyi oldu. toplam token sayısı 50 milyon.  50 nin üzerindeki her rakam yanlış.  

25 milyonu zaten, loto çekilerek ICO yapıldı,  loto çıkan yatırımcılar yatırım yaptı. yarısı zaten direk küçük yatırımcının elinde.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 23, 2019, 11:46:16 AM

İcosunda aldıklarım vardı. Bir kaç ay önce bozup neo yapmıştım. Bozduğumu düşünüyordum. Meğer cüzdanda kalmış.
Neo fiyatıda hazır yükselmişken bnb'ye çevirdim bunları da.

NEX'in ico'su efsaneydi. İlk defa bir ico'yu çekiliş ile yapıldığına şahit olmuştum. Şimdi ise moda oldu.

Proje bazında bakıcak olursak harika olsa da, ardık BnbDex varken hacim pek kaymaz oraya sanki. Neo tokenlarının hali de perişan oldu. Sadece neo tokenlarına mı dex hizmeti vericekler acaba yoksa Atomic Swap var mı? Yada gateway şeklinde çalışıyorlarsa diğerlerinden pek farkı kalmaz. Swicho ve aphelion da gayet iyi Neo Dex servisleri. Onlarda da hacim yok malum.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
ziya1453
Full Member

View Profile
June 23, 2019, 12:26:09 PM

market patlayıp çatlamazsa borsası açılır açılmaz 5-7x arası garanti. (borsası açılmadan 10x de yapsa çıkmam) işte o arada ben çıkarım sonra isterse 70x yapsın üzülmem tam tersi holdlayan adına mutlu olurum. girerken zaten hedefim 3-4x aralığı idi.

binancedex ile şüphesiz rakip dirde aynı ligde değiller binancedex her nekadar dex olsada listeleme şartları diğer dex lerden çok daha ağır olacakır. yani kalibreleri farklı aynı ligde değiller(şimdi bir dex te listeleme şartı diye kavramın olması onu zaten cex yaparda konumuz o değil).

benim uzun süre hodl layamayacak olmamın nedeni sadece ordan gelecek kazancı geleceğinin daha parlak olduğunu düşündüğüm kriptolara yatırmak.
neo gibi bnb gibi.
ayrıca bildiğimiz anlamda ico kavramının tekrar dönüş yapacağına inanmıyorum. oda dex lerin işini baya zorlaştırıyor.
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
June 23, 2019, 12:31:31 PM

market patlayıp çatlamazsa borsası açılır açılmaz 5-7x arası garanti. işte o arada ben çıkarım sonra isterse 70x yapsın üzülmem tam tersi holdlayan adına mutlu olurum. girerken zaten hedefim 3-4x aralığı idi.

binancedex ile şüphesiz rakip dirde aynı ligde değiller binancedex her nekadar dex olsada listeleme şartları diğer dex lerden çok daha ağır olacakır. yani kalibreleri farklı aynı ligde değiller.

benim uzun süre hodl layamayacak olmamın nedeni sadece ordan gelecek kazancı geleceğinin daha parlak olduğunu düşündüğüm kriptolara yatırmak.
neo gibi bnb gibi.
ayrıca bilgiğimiz anlamda ico kavramının tekrar dönüş yapacağına inanmıyorum. oda dex lerin işini baya zorlaştırıyor.

ziya hocam sen hep çıkıyorsun Cheesy  %50 ya da %75  çık kalanını gene hold et derim. yani köşe ufak çerezlik dursun. zaten alacağını almış oluyorsun   7x yapsa     7 x 0.75 = 5.25,   5x yapmış oluyorsun.  yanında da %25 lik uzun vade holdun oluyor.  gene bağın devam ediyor proje ile.
ziya1453
Full Member

View Profile
June 23, 2019, 12:33:28 PM
Last edit: June 23, 2019, 12:44:27 PM by ziya1453

market patlayıp çatlamazsa borsası açılır açılmaz 5-7x arası garanti. işte o arada ben çıkarım sonra isterse 70x yapsın üzülmem tam tersi holdlayan adına mutlu olurum. girerken zaten hedefim 3-4x aralığı idi.

binancedex ile şüphesiz rakip dirde aynı ligde değiller binancedex her nekadar dex olsada listeleme şartları diğer dex lerden çok daha ağır olacakır. yani kalibreleri farklı aynı ligde değiller.

neo gibi bnb gibi.
ayrıca bilgiğimiz anlamda ico kavramının tekrar dönüş yapacağına inanmıyorum. oda dex lerin işini baya zorlaştırıyor.

ziya hocam sen hep çıkıyorsun Cheesy  %50 ya da %75  çık kalanını gene hold et derim. yani köşe ufak çerezlik dursun. zaten alacağını almış oluyorsun   7x yapsa     7 x 0.75 = 5.25,   5x yapmış oluyorsun.  yanında da %25 lik uzun vade holdun oluyor.  gene bağın devam ediyor proje ile.

şimdi farkındayım benim x ler hep büyüyorda  Tongue aslen durum şu.  borsası açılmadan 10x görsede çıkmam zira açılınca 15x den çıkmak varken niye çıkayim.
yani borsası açılır açılmaz ilk pump ta çıkacağım.
çerezlik miktar bırakmayı düşünüyorum fakat açıkcası bildiğimiz anlamda ico kavramının öldüğüne inanıyorum, ieo ların ise borsaları belli dex e ihtiyaçları yok, o yüzden artık dex lerde pek gelecek görmüyorum. bundan dolayı belki çerezlikte bırakmam neo ya basarım onuda.
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
June 23, 2019, 12:42:11 PM

Ben de senin kafadayım.  2x-4x olsun, çıkayım kârımı alayım. yeni projelere bakayım. bu mantık çok iyi, ben de böyle yapıyorum. ama genel de %100 satmıyorum, iyi kar edince  ya %50 ya %75 satıyorum,  sonra kalanını koy köşede dursun kafasındayım.

matic ve harmonyde de böyle oldu.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 23, 2019, 09:19:11 PM

İcosunda aldıklarım vardı. Bir kaç ay önce bozup neo yapmıştım. Bozduğumu düşünüyordum. Meğer cüzdanda kalmış.
Neo fiyatıda hazır yükselmişken bnb'ye çevirdim bunları da.

NEX'in ico'su efsaneydi. İlk defa bir ico'yu çekiliş ile yapıldığına şahit olmuştum. Şimdi ise moda oldu.

Proje bazında bakıcak olursak harika olsa da, ardık BnbDex varken hacim pek kaymaz oraya sanki. Neo tokenlarının hali de perişan oldu. Sadece neo tokenlarına mı dex hizmeti vericekler acaba yoksa Atomic Swap var mı? Yada gateway şeklinde çalışıyorlarsa diğerlerinden pek farkı kalmaz. Swicho ve aphelion da gayet iyi Neo Dex servisleri. Onlarda da hacim yok malum.

Sattığınız dönem konuşmuştuk hocam ben 0.22 neo civarından eldekilerin 3 te birini satıp adet arttırdım 0.12 civarından bir kısmıyla alıp. Arada 2-3 kere daha al sat yaptım gömdüğüm neoyu geri çıkardım ama tabi neo fiyatı düşük aldığım seviyeden Smiley

Sadece neo bazlı olmayacak, Nash  eşleme mühendisliği adını verdikleri bir algoritma geliştiriyorlar diğerlerinden farklı olacak. Yukarıda ön izleme videosunu atmıştım. Ben fark yaratacaklarını düşünüyorum en azından kesin olarak piyasaya girecekleri ana kadar tutacağım belki yine bir kısmıyla atraksiyon deneyebilirim ciddi yükseliş gelirse.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████