Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:11:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Emlak Tabanlı Türk Malı Coin  (Read 990 times)
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
May 17, 2018, 07:54:25 PM

Coin nedir? Resmi makamlar nedir? Hepsinden önemlisi onaylı nedir? Son olarak ponzi sistemlerin olmazsa olmazı aylık olarak ödeme olayı.
Kişisel algılamayın. Bu şekilde forumun en güvenilir isimlerini bile burada madara ederler dikkatli olun.

Yaptığımız şey ise şu: toplam değerimizin karşılığı olan ilgili resmi makamlardan onaylı 200 milyon coin çıkarıyoruz ve elimizdeki var olan mortgagelar kadarını yani 50 milyonunu piyasaya sürüyoruz. Coin sahipleri de hisseleri oranında şirketimizin aldığı %6.5 faizi aylık bazda Ethereum olarak alıyorlar.

Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
May 17, 2018, 07:58:03 PM

Bu coinin gereksiz olduğunu vs. uzun uzun yazabiliriz burda da onu anlatmaya gerek yok şimdilik. Yatırımcılarımızın riskini sıfıra indirdik derken neyi kastediyorsunuz? Ne gibi güvenceler sunuyorsunuz? Sözleşme yapılıyor mu? Türkiye'de faaliyet gösteren şirketiniz var mı? Amerika'da faaliyet gösteren şirketinizin bilgilerini verebilir misiniz? Bu evleri nerede inşa ediyorsunuz? Konumunu ve güncel görüntülerini bir paylaşıverin. Bunlara göre biraz daha soru soruabilirim.
cagatay-breezeCoin
Copper Member
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
May 17, 2018, 08:03:11 PM

Coin nedir? Resmi makamlar nedir? Hepsinden önemlisi onaylı nedir? Son olarak ponzi sistemlerin olmazsa olmazı aylık olarak ödeme olayı.
Kişisel algılamayın. Bu şekilde forumun en güvenilir isimlerini bile burada madara ederler dikkatli olun.

Yaptığımız şey ise şu: toplam değerimizin karşılığı olan ilgili resmi makamlardan onaylı 200 milyon coin çıkarıyoruz ve elimizdeki var olan mortgagelar kadarını yani 50 milyonunu piyasaya sürüyoruz. Coin sahipleri de hisseleri oranında şirketimizin aldığı %6.5 faizi aylık bazda Ethereum olarak alıyorlar.

Orada bir ifade eksikligi olmus sanirim, soyle ki: Coinleri cikarabilmek ve Faiz gelirini dagitilabilmek icin Ingiltere'de sirket kuruldu (Breeze de Mar Limited UK), cikarilan coinlerin karsiliginin emlak projesinde satilan evlerin mortgage paperlari oldugu Birlesik Krallik'taki noter tarafindan onaylanacak.

BreezeCoin Team
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
May 17, 2018, 08:08:09 PM

Orada bir ifade eksikligi olmus sanirim, soyle ki: Coinleri cikarabilmek ve Faiz gelirini dagitilabilmek icin Ingiltere'de sirket kuruldu (Breeze de Mar Limited UK), cikarilan coinlerin karsiliginin emlak projesinde satilan evlerin mortgage paperlari oldugu Birlesik Krallik'taki noter tarafindan onaylanacak.

O zaman size Birleşik Krallık'ta başarılar dilerim. Yolunuz açık olsun.

Edit: Konuyu açan arkadaş da çok bilgili değil sanırım. İyi niyetle açmış olabilir. Ayrıca ANN konusu da varmış. 2 gün olmuş konu açılalı ve hiç ilgilenen yazan olmamış.
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
May 17, 2018, 08:20:18 PM

Bir proje sana direk garanti kar diyorsa hemen arkanı dön, eğer proje bir de Türk projesiyse koşmaya başla arkana bakma.
Şaka bir yana ama çok sağlam emlak projeleri giriyor piyasa onların bile ne olacağı belli değilken böyle bir projeye maalesef güvenemem ben.
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
May 17, 2018, 08:21:04 PM

Ülkemizim kendi icolarına karşı ciddi bir güven sorunu var. Buna da en büyük darbeyi çiftlik bank vurdu. İnsanlara Bitcoin dersen çiftlik bank mı diye soruyor.
cagatay-breezeCoin
Copper Member
Newbie
*

View Profile
May 17, 2018, 08:25:26 PM

Bu coinin gereksiz olduğunu vs. uzun uzun yazabiliriz burda da onu anlatmaya gerek yok şimdilik. Yatırımcılarımızın riskini sıfıra indirdik derken neyi kastediyorsunuz? Ne gibi güvenceler sunuyorsunuz? Sözleşme yapılıyor mu? Türkiye'de faaliyet gösteren şirketiniz var mı? Amerika'da faaliyet gösteren şirketinizin bilgilerini verebilir misiniz? Bu evleri nerede inşa ediyorsunuz? Konumunu ve güncel görüntülerini bir paylaşıverin. Bunlara göre biraz daha soru soruabilirim.

Yatırımcının riskini 0’a indirdik derken şu kastedilmektedir:

Evler %20 peşinat ve %80 mortgage ile satılıyor, mortgage faizi 6.5. Bu evler %7 kira garantisiyle sahibinden tekrar kiralanarak resort hotel konsepti için oteller ile anlaşılıyor. Yani mortgage geliri kira ile dengelenerek %20 fiyatına ev sahibi oluyorsunuz.

Tabii ki para al gülüm ver gülüm şeklinde olmuyor ve 50 milyon dolarlık mortgage satışının belgeleri elimizde mevcut. Hatta bu soruların geleceğinden emin olduğumuz için şirket bunları ilgili kurumlardan belgeleme çalışmalarına başlamıştır.

Sirketin Florida'daki kaydina buradan bakabilirsiniz
Alttaki linkten sirket sahibi adiyla goruntuleyebilirsiniz (Gurkan Akpinar):
Florida Division of Corporations: http://search.sunbiz.org/Inquiry/CorporationSearch/ByOfficerOrRegisteredAgent

Buradan da sirketin sahibi oldugu parsellerin (Orlando projesi arsalari) kayitlarina ulasabilrisiniz (Disclaimer kabul etmek gerektigi icin direct link koyamiyorum, kabul ettikten sonra GAOK LLC'yi arayip ilgili anlasmalari gorebilirsiniz)
Osceola County Official Records Public Search: http://198.140.240.30/or_web1/default.asp

Ofis adresleri:

TURKEY OFFICE
42 Maslak, Ahi Evran Caddesi, No: 6, A Blok, Kat: 12 D:8 Sarıyer / İstanbul
+90 212 806 87 47

USA OFFICE
6965 Piazza Grande Ave Ste 201 Orlando, FL 32835
+1 407 545 77 74

GERMANY OFFICE
NEXTOWER Thurn- und –Taxis- Platz 6 D-60313 Frankfurt
+49 69-25 73 75 170

UK OFFICE (Breeze de Mar LTD UK)
Kemp House 152-160 City Road, London EC1V 2NX
+44 207 5663939

Bir proje sana direk garanti kar diyorsa hemen arkanı dön, eğer proje bir de Türk projesiyse koşmaya başla arkana bakma.
Şaka bir yana ama çok sağlam emlak projeleri giriyor piyasa onların bile ne olacağı belli değilken böyle bir projeye maalesef güvenemem ben.

Peki bu proje 1 senedir devam eden ve yakın zamanda bitecek bir projeyse? Elde olmayan bir kar da garanti edilmiyor kimseye...

BreezeCoin Team
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
May 17, 2018, 08:33:33 PM

Bizimkiler yine mi coin çıkarmış iyi adı akçe falan değil. Ne de olsa bunlarda dolandırıcı olacak. Ben bizim yerli coinlerimize güvenemiyorum. Eğer sağlam bir firma çıkarda biz kripto para piyasasına giriyorum derse ancak inanırım. Gerisi yalan dolan.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
May 17, 2018, 08:37:35 PM

Şirket kurmak dünyadaki en kolay iş biz bile vergi için göstermelik belki 10 şirket kurmusuzdur. Önemli olan ekibin daha önce ne iş yaptıgı hangi alanlarda projeler üretti bunları paylaşın önce.
cagatay-breezeCoin
Copper Member
Newbie
*

View Profile
May 17, 2018, 08:39:56 PM

Bizimkiler yine mi coin çıkarmış iyi adı akçe falan değil. Ne de olsa bunlarda dolandırıcı olacak. Ben bizim yerli coinlerimize güvenemiyorum. Eğer sağlam bir firma çıkarda biz kripto para piyasasına giriyorum derse ancak inanırım. Gerisi yalan dolan.

Bu noktada şunu tekrar belirtmek isteriz:

Hedef kitle olarak Türkiye’yi değil dünyayı görüyoruz. Uluslararası bir şirket olarak ‘yerli ve milli’ olmak gibi bir kaygımız yok.

BreezeCoin Team
cagatay-breezeCoin
Copper Member
Newbie
*

View Profile
May 17, 2018, 08:46:44 PM

Şirket kurmak dünyadaki en kolay iş biz bile vergi için göstermelik belki 10 şirket kurmusuzdur. Önemli olan ekibin daha önce ne iş yaptıgı hangi alanlarda projeler üretti bunları paylaşın önce.

Gecmis projelerin hepsini daha once de belirttigim gibi (ve ayni zamanda whitepaper'da da var olgugu gibi) suradan gorebilirsiniz:
http://www.akpinarinvest.com
http://gaokinvest.com.tr

BreezeCoin Team
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
May 17, 2018, 08:52:55 PM

Beyler açık konuşuyorum size, hiç bulaşmayın derim, saçma sapan işler diye düşünüyorum, bence en güzeli daha sağlam global projelere yatırım yapmak artık yerli diye bir şey kalmadı, cahile yutturulacak laflar yerli ve milli işi.
cagatay-breezeCoin
Copper Member
Newbie
*

View Profile
May 17, 2018, 08:56:26 PM

Beyler açık konuşuyorum size, hiç bulaşmayın derim, saçma sapan işler diye düşünüyorum, bence en güzeli daha sağlam global projelere yatırım yapmak artık yerli diye bir şey kalmadı, cahile yutturulacak laflar yerli ve milli işi.

Bu noktada şunu tekrar belirtmek isteriz:

Hedef kitle olarak Türkiye’yi değil dünyayı görüyoruz. Uluslararası bir şirket olarak ‘yerli ve milli’ olmak gibi bir kaygımız yok.

BreezeCoin Team
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
May 17, 2018, 09:00:50 PM

Açıkcası icolara çok sıcak bakan birisi değilim fakat şu zamana kadar elden kaçan bir çok ıco fırsatı oldu. Bunun yanı sıra her iki ıcodan birinin scam olduğunu düşünürsek bu tarz bir yatırım girişiminin büyük bir risk taşıdığını söylemek gerek.

cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
May 17, 2018, 09:06:20 PM

İnşaat sektörünün hali ülkemiz için ortada satışlar canlansın diye kredi faizleri bile düşürüldü ama yine de ev alan görmüyorum ben, daha fazla potansiyeli ve geleceği olan bir alana yönelmek daha faydalı olur düşüncesindeyim.

tinywestler
Full Member

Activity: 308

View Profile
May 17, 2018, 09:08:25 PM

ya adam hem demiş ki, yerli ve milli olma kaygımız yok, hem de  Türk malı koin diye başlık atmış, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu durumu var,

bahse girerim, içlerinden 1 ya da 2 tanesi emlakçıdır, bu emlakçılar  fareyi beyaza boyayıp insanlara pikaçu diye satarlar. Emlak danışmanıyız ayağı çekerler, emlakla ilgili teknik bilgi hesap kitap hak getire varsa yoksa, pazarlama yaparlar
cagatay-breezeCoin
Copper Member
Newbie
*

View Profile
May 17, 2018, 09:09:24 PM

İnşaat sektörünün hali ülkemiz için ortada satışlar canlansın diye kredi faizleri bile düşürüldü ama yine de ev alan görmüyorum ben, daha fazla potansiyeli ve geleceği olan bir alana yönelmek daha faydalı olur düşüncesindeyim.

Su anki proje Orlando, Florida'da.

ya adam hem demiş ki, yerli ve milli olma kaygımız yok, hem de  Türk malı koin diye başlık atmış, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu durumu var,

bahse girerim, içlerinden 1 ya da 2 tanesi emlakçıdır, bu emlakçılar  fareyi beyaza boyayıp insanlara pikaçu diye satarlar. Emlak danışmanıyız ayağı çekerler, emlakla ilgili teknik bilgi hesap kitap hak getire varsa yoksa, pazarlama yaparlar

Konuyu acan sahisla herhangi bir baglantimiz yok, biz Turkiye subforumuna herhangi bir baslik acmadik, Altcoin subforumunda ANN'imiz var yalnizca.

BreezeCoin Team
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
May 17, 2018, 09:50:00 PM

Emlak projeleri suan da kripto paralar icinde paya kazandiriyor.  Mesela polymath ve realista.  Gerci realista daha cikmadi ama kesin kazandiri gozuyle bakiyorum.  Turk projesi neden olmasin. 

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 18, 2018, 07:55:42 AM

Adam iki gün önce hesap açmış . Gelmiş burada başlık açmış projeden bahsediyorsun. Yeni üye olan kişiler pek bilmez bu tarz işleri büyük ihtimal senin Multi hesaptır bu. Ayrıca projen hikaye masal
Fuyuki_Wataru
Member
**

Activity: 167
Merit: 10

View Profile
May 18, 2018, 08:27:38 AM

Hocam emlak projelerine Atlant'dan sonra daha temkinli yaklaşmaya başladım. Zaten genel olarakta tutunamıyor emlak projeleri.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: