Bitcoin Forum
June 26, 2024, 02:37:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: [XRP] Ripples  (Read 42302 times)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 18, 2017, 04:36:33 PM

Ripple iyi gidiyor 4000'lik satış duvarını aşarsa tırmanışı hızlanır.
Atsizsuvari
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
August 18, 2017, 04:42:06 PM

bu gecenin sabahı kazanç olacak İnşaAllah

Satış için % maçlık bir oran aramak gerek acaba?
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 18, 2017, 04:48:27 PM

yüzde 20-25 iyidir.Ama gidişatı da iyi okumak lazım deli gibi bir alım varsa alımların yavaşlamasını bekleyip yavaşladığında hemen satıp çıkmak en doğru ve kazancı yüksek olanıdır.Ripple farklı biraz diğerlerinden.Büyük alımlar geliyor bir anda fiyat sıçrayabiliyor.Ben şahsen satmayacağım sepete ekledim.x2-x3 olunca yada gidişata göre uygun bir kar gördüğümde çıkmayı düşünüyorum.Çıkarken diğer alacağım coininde bana fırsat vermesi gerekir.Oda uygun fiyattaysa hemen geçiş yaparım.
Atsizsuvari
Newbie
*

View Profile
August 18, 2017, 06:13:33 PM

yüzde 20-25 iyidir.Ama gidişatı da iyi okumak lazım deli gibi bir alım varsa alımların yavaşlamasını bekleyip yavaşladığında hemen satıp çıkmak en doğru ve kazancı yüksek olanıdır.Ripple farklı biraz diğerlerinden.Büyük alımlar geliyor bir anda fiyat sıçrayabiliyor.Ben şahsen satmayacağım sepete ekledim.x2-x3 olunca yada gidişata göre uygun bir kar gördüğümde çıkmayı düşünüyorum.Çıkarken diğer alacağım coininde bana fırsat vermesi gerekir.Oda uygun fiyattaysa hemen geçiş yaparım.

İşlem hacmi 128 de kaldı ikinci bir dalga olursa 4000 üzerinde tutunur herhalde. Sonrası da kopkop
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 18, 2017, 06:20:09 PM

borsa sabır işi öyle 1 günde güzel karlar olsaydı herkes zengin olurdu.Sabır şart.Alırken kazanmak var birde satarken.Bu ikisini dikkate almak lazım.Bol kazançlar
Atsizsuvari
Newbie
*

View Profile
August 18, 2017, 06:37:47 PM

borsa sabır işi öyle 1 günde güzel karlar olsaydı herkes zengin olurdu.Sabır şart.Alırken kazanmak var birde satarken.Bu ikisini dikkate almak lazım.Bol kazançlar

Sabır için tecrübe lazım. İnşaAllah silkelenmeden tecrübe sahibi olacağız. Size de bol kazançlar
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
August 18, 2017, 07:13:01 PM

bence bir süre daha buralarda takılır 2k'ları da gösterebilir, indir-çıkart indir-çıkart hareketlerinde maliyet düşürmek lâzım, marketcap'ı 900m dolar indirdiler 1 haftada, nerdeyse iki waves eder! 5'e de gelebilir. Özellikle BTC'nin sert hareket etmesi durumunda (aşağı ve ya yukarı) panikletebilirler. Düşüyormuş numarası yapıp hızla yukarı kaldırıp hoop ele verebilirler. Bir de bir sürü coin çıktı pump için adamların çeşidi çoğaldı.
30 binlerden 20 bine düşünce büyük bir düşüş gibi algılanıyor ama 3 binlerden 2 binlere düşünce pek önemsenmiyor halbuki oran aynı! Dikkat etmekte fayda var. Orta-uzun vadede tekrar kaldıracaklarına pump yapacaklarına inanıyorum ama ne kadar ve ne zaman kaldırırlar bilemiyorum.
18 cent sabit fiyattan da vazgeçmiş görünüyorlar, btc düşünce ters hareket etmesi beklenirken btc ile paralel de hareket edebilir. Şu an btc'nin düşeceğine inanıyorum o nedenle nubits'e de şans verilebilir çünkü btc düşerse nubits kesin artar(btc bazlı 1 dolara sabit olduğundan). nakite geçip çıkmasaydım nubitsi denerdim. bol kazançlar...ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Atsizsuvari
Newbie
*

View Profile
August 18, 2017, 08:04:42 PM

Ah bu ihtimallerin gözü kör olsun Grin
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
August 18, 2017, 08:39:55 PM

Cryptopia'da 1'den alınıp 2'den satılan coinler var genelde 3-5 bazen 15-20'ye çıkabiliyor. BTC düşerse bollaşır, herkes alır, parasını kolay yoldan katlamak isteyenler bu tür çöplere ilgi duyar. 5 btc'm olsa mutlaka 1'ini bunlara atardım. Bende sembolik sayılabilecek birşey kaldı onu da sürpriz ata oynadım bakalım gelirse  Cheesy

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
markion
Jr. Member
*

Activity: 46
Merit: 5

View Profile
August 19, 2017, 09:45:15 AM

şu sıralar bana göre ölü coin. poloniex'de işlem görüyor en başında.  Sadece bittrex olsa hadi tmm diyeceğim. 1 yıllık eğrisine bakılırsa mart-nisan-mayıs yükselişinin düşüşünü yaşıyor halen. 2018 de belki harekete geçer tekrar. Benzer coinlerin hepsi aynı zaten. O yükselişi görüp eski olup poloniex de işlem görenler herkesin sabrını zorluyor. Bu işte kar yapmak bana göre son 2 ayda çıkan ve sadece bittrex'de işlem gören coinler.. 
hardmuz
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
August 19, 2017, 10:43:10 AM

arkadaşlar merhaba. lütfen yardım edin.ben bu ripple ı 25000 iken aldım şuan çoook düştü ben satıcaktım artar diye bekledim hiç satmadım hala bende ama hergün düşüyor dolar bakıöıncan paramın yüzde 70 i gitti yani 1000 yatırdıysam 300 tl kaldı gibi. çoook zarardayım yardım edin yükselirmi
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 19, 2017, 10:50:04 AM

arkadaşlar merhaba. lütfen yardım edin.ben bu ripple ı 25000 iken aldım şuan çoook düştü ben satıcaktım artar diye bekledim hiç satmadım hala bende ama hergün düşüyor dolar bakıöıncan paramın yüzde 70 i gitti yani 1000 yatırdıysam 300 tl kaldı gibi. çoook zarardayım yardım edin yükselirmi
bu salı günü segwit tamamlanıyor bitcoin'de.Altcoinlerin birçoğunda yükseliş bekleniyor.Ripple de  ben şahsen bekliyorum alım da yaptım dün.Bu zamana kadar beklemişsiniz 3-5 gün daha bekleyin bence.Umarım zararınızı çıkarırsınız.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
August 19, 2017, 01:27:40 PM

keşke almadan önce forum da bu konuyu biraz okusaydınız tepe noktalarından girmişsiniz üzüldüm açıkcası. satmak yerine 1000 2000 liralık daha bu tutarladan alırsanız maliyetinizi 10k lara çekebilirsiniz bitcoin fiyatları bu 3000 4000 dolaylarında tutunursa 25 k nın üzerini görmesi çok zor olur ama 12 15 k o zaman daha mümkün hale geliyor yani karınızı öyle hesaplarsanı kazancınız güzel olur geçmiş olsun

signature not found.
Atsizsuvari
Newbie
*

View Profile
August 19, 2017, 02:51:22 PM

Xrp için genel bir beklenti var. İnşaAllah boşa çıkmaz. 15k  enim için muazzam kâr demek. Umarım yuksek giren tüm yatırımcılar da kârda kapatır
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
August 20, 2017, 11:36:54 PM

Ripple coinin  varoluş amacı hantal bir sistem olan ve çok yüksek masraflı olan  Swift sisteminin  yerini alıp, hem  çok hızlı hem de  çok düşük masraflı olarak uluslararası para transferleri gerçekleştirmek. Hedef bana göre çok büyük ve önemli. Bir çok banka ile şimdiden anlaşmaları var ve Çin piyasasına açılacağı yönünde son zamanlarda  söylentiler de var. Düşüncem o ki Ripple alıp saklamayanlar çok üzülecek ileride çook.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Atsizsuvari
Newbie
*

View Profile
August 21, 2017, 04:11:56 AM

Ripple coinin  varoluş amacı hantal bir sistem olan ve çok yüksek masraflı olan  Swift sisteminin  yerini alıp, hem  çok hızlı hem de  çok düşük masraflı olarak uluslararası para transferleri gerçekleştirmek. Hedef bana göre çok büyük ve önemli. Bir çok banka ile şimdiden anlaşmaları var ve Çin piyasasına açılacağı yönünde son zamanlarda  söylentiler de var. Düşüncem o ki Ripple alıp saklamayanlar çok üzülecek ileride çook.

İş söylentiyi çoktan geçti. Kendi kanallarından Çinli firmalar ile görüşmelere başladıklarını söylediler bile. Bu piyasa durulduğu zaman (2-3 sene içerisinde) kalburun üzerinde kalacak birkaç coinden birisidir bence xrp. Ancak arzın yüksek olması kısa vadede getiriyi epey düşürüyor.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 21, 2017, 05:57:02 AM

XRP ile ilgili daha önce yayınlanan haberler ile bir ara bayağı yüksek bir seviyelere geldi ancak geldiği seviyelerde fazla tutunamadı. Bunun 2 sebebi olabilir; Coinin adet oalrak fazlalığı ve daha projelerinin hayata geçmesi için önünde uzun zaman olması. Bu sebeple para kazanmak isteyen yatırımcılar arasında  yatırım için şimdilik zaman olduğu düşüncesinin hakim olduğunu söylemek yanlış olmaz.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
August 21, 2017, 06:59:09 AM

1 ağustos sonrasında BHC için başlatılan pump dalgası güçlendikçe altcoinlere olan ilgi artacak ve dipte olan bütün coinler yükselişe geçecek bence. ama 5x yapması kısa sürede zor biraz, belki 2x-3x olabilir.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌