Bitcoin Forum
June 22, 2024, 11:57:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: [XRP] Ripples  (Read 42301 times)
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
August 21, 2017, 08:11:39 PM

3 2 1 gerı sayım baslıo dıye twıt attı sımdı rıppe ofıcıal hesab.  bırazdan pumplanır bu salak twıt ıle
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 21, 2017, 08:11:49 PM

alibaba ripple i kendi serverlarında test ediyor redditte denk geldim.bittrexteki duvarlara dikat ederseniz bayaa bi hareketlilik var.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 21, 2017, 08:17:36 PM

alibaba ripple i kendi serverlarında test ediyor redditte denk geldim.bittrexteki duvarlara dikat ederseniz bayaa bi hareketlilik var.
teşekkürler hocam.Yoksa satacaktık ucuza.Bu pump baya yükselir gibi şu anda elde bekletmekte yarar var sular durulana kadar.Biri 700 btc ripple sattı 1-2 saat önce fiyat düştü 3850k'lara ama yine fırladı.Ripple işlem hacmi olarak kolay çekiyor yatırımcıyı.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
August 21, 2017, 11:05:18 PM

Ripple  geri sayım başlattı ve şu anda fiyat uçuyor. Beklediğimiz günler geldi sanırım. Çin piyasası uğurlu geldi.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
slhszklf
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
August 21, 2017, 11:08:31 PM

Ripple  geri sayım başlattı ve şu anda fiyat uçuyor. Beklediğimiz günler geldi sanırım. Çin piyasası uğurlu geldi.

0.19$  iken yakaladık treni bakalım nereye kadar cıkacak.. tahmini olan varmı?
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
August 21, 2017, 11:10:35 PM
Last edit: August 22, 2017, 12:03:38 AM by AztecGoldHero

Ripple  geri sayım başlattı ve şu anda fiyat uçuyor. Beklediğimiz günler geldi sanırım. Çin piyasası uğurlu geldi.

0.19$  iken yakaladık treni bakalım nereye kadar cıkacak.. tahmini olan varmı?

http://prntscr.com/gbedsf

5554 onumuzdekı 1 saat buraya dokunup gerı gelmesını beklıyorum Smiley

revize

http://prntscr.com/gbetun

5875 görüp geri gelebilir. yazıyorum sadece kesınlıkle YTD. bu noktadan sonra asırı satıs gelmesını beklıyorum. ama xrp bu ne yapacagıda bellı olmaz.
nesimiyesordular
Member
**

Activity: 82
Merit: 10

Bounty Manager

View Profile
August 22, 2017, 04:18:27 AM

Bugün hareket durmuyor.. Günlerdir süren o sabit çizgisini bozdu nihayet.. Keşke alsaymışız 0.15cent iken.

Bounty Manager! Pm me for details!
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
August 22, 2017, 06:43:33 AM

Xrp haziran ayında bugünkü fiyatının iki katından fazlaydı. O nedenle henüz uçuyor, kaçıyor demek için çok erken. Hele ki beklentiler olan bir coin için bu seviyeler çok komik duruyor.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
August 22, 2017, 06:49:49 AM

dün yatmadan önce bu baslıktaki  twitter ve alibaba olayını okudum..bi bok olmaz bundan diyip yattım. %14 9 saat için hiçte fena degil ama en hala en bulasılmaması gereken koin olarak düşünüyorum.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 22, 2017, 08:38:16 AM

Ripple şu an fiyatı iyi dün 5850k'yı gördü.Şu an 4770k civarı.Hacim iyi alışlar hızlı tekrardan bu fiyata ulaşması gün içinde kolay gözüküyor.Yarın bu fiyatları bulamayabiliriz.YTD
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 22, 2017, 09:42:17 AM

gece bunu yazdıktan sonra küçük bir alım emri girip yatmıstım salak kafam 2 tık ustten verip eşleşmesini bekleyip yatsam şimdi guzel bir kar bırakmış olacaktı,güne daha iyi başlamamı saglıyacak.şu işi bi profesyonel iş olarak gormedik havaya alıp satıyoruz..
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
August 22, 2017, 05:12:30 PM

Ripple düşükten almıştım tutuyordum. 2 gündür yükselişte.   Satış için çok  kararsızım, olası karları da kaçırmak istemiyorum. Kafam bayağı karışık. Daha da nereye çıkacak fiyat bir fikri olan var mı?

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 22, 2017, 05:24:40 PM

%35'e yakın kar bıraktı, 5800'den yukarıda kaldığı her süreyi risk olarak gördüğüm için satıp çıktım. Aslında xrp'nin daha gidecek çok yolu var ama uzun soluklanarak çıkan bir coin olduğu için daha fazla beklemek istemedim.
erendmr
Member
**

Activity: 112

View Profile
August 22, 2017, 05:30:27 PM

Ripple düşükten almıştım tutuyordum. 2 gündür yükselişte.   Satış için çok  kararsızım, olası karları da kaçırmak istemiyorum. Kafam bayağı karışık. Daha da nereye çıkacak fiyat bir fikri olan var mı?
Hocam bence bir kısmını satın ama kösede de biraz bırakın.Hedef 8-9 k diyorlar.

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 22, 2017, 06:02:06 PM

al sat yapmaya gelmiyor ripple.Sattım biraz yüksekten tekrar aldım.Tırmanış durana kadar bekleteceğim.2-3 gün sonra fiyat oturur sakinleşir.birden 6500k'yı zorladı sonra indi alım fırsatı verdi.Her an ipleri koparabilir ripple.Kısa uzun vade farketmez kazandırır.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
August 22, 2017, 06:17:18 PM

Bir kere de savunduğum şeyin ekmeğini yemek nasip olsa  Cheesy 2-3 hafta ripple biriktirip geçen hafta komple çıktım dolara geçtim, yine de dikkatli olmakta fayda var. btc düşüşü hızlanırsa artması lazım fakat terste de bırakabilir. teknikçiler için yem olabilir. birçok coinde olduğu gibi "düşüş trendini kırdı yükselişe geçti" gösterip yeni bir düşüş kanalı için yol yapıyor olabilirler. bol kazançlar

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 22, 2017, 06:31:29 PM

Bir kere de savunduğum şeyin ekmeğini yemek nasip olsa  Cheesy 2-3 hafta ripple biriktirip geçen hafta komple çıktım dolara geçtim, yine de dikkatli olmakta fayda var. btc düşüşü hızlanırsa artması lazım fakat terste de bırakabilir. teknikçiler için yem olabilir. birçok coinde olduğu gibi "düşüş trendini kırdı yükselişe geçti" gösterip yeni bir düşüş kanalı için yol yapıyor olabilirler. bol kazançlar
bende çıkmana şaşırdım kardeşim rippleleri artırıyorum her gün diyordun tam uçuşa geçmeye çeyrek kala çıkmışın hayırlısı olsun ne diyelim.Piyasa hareketleniyor yavaş yavaş.ilk hareketlenecek coinler ripple,dgb,str,via gibi yatırımcı çekebilen coinler.Bunlar genelde kaypak coinler bir anda çıkıp bir anda düşebiliyor.O yüzden nereden girip ne zaman çıkabileceğini bilmek bilgisayar başından ayrılmamak gerekiyor yoksa bir anda terste bırakıyor.Herkese bol kazançlar
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
August 22, 2017, 06:40:30 PM

bende çıkmana şaşırdım kardeşim rippleleri artırıyorum her gün diyordun tam uçuşa geçmeye çeyrek kala çıkmışın hayırlısı olsun ne diyelim.Piyasa hareketleniyor yavaş yavaş.ilk hareketlenecek coinler ripple,dgb,str,via gibi yatırımcı çekebilen coinler.Bunlar genelde kaypak coinler bir anda çıkıp bir anda düşebiliyor.O yüzden nereden girip ne zaman çıkabileceğini bilmek bilgisayar başından ayrılmamak gerekiyor yoksa bir anda terste bırakıyor.Herkese bol kazançlar
aga haklısın da birkaç defa 20 bini 5 bine düşürdüm. ben ufak yatırımcıyım. 3 ayda 20 bin kâr iyi dedim çıktım. Bir de btc düşer endişem vardı ripple'a inanıyordum ama btc düşerse bir anlamı kalmaz dedim çıktım. Piyasanın tamamı kaypak! Baktım olmuyor Cem Yılmaz'In o ünlü özdeyişi geldi aklıma "Satacaksın"  Cheesy Grin   https://www.youtube.com/watch?v=tAerN-kLBU4

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 22, 2017, 06:48:11 PM

aga haklısın da birkaç defa 20 bini 5 bine düşürdüm. ben ufak yatırımcıyım. 3 ayda 20 bin kâr iyi dedim çıktım. Bir de btc düşer endişem vardı ripple'a inanıyordum ama btc düşerse bir anlamı kalmaz dedim çıktım. Piyasanın tamamı kaypak! Baktım olmuyor Cem Yılmaz'In o ünlü özdeyişi geldi aklıma "Satacaksın"  Cheesy Grin
iyi yapmışın bende senin gibi ufak yatırımcıyım.Bu piyasaya işi bilmeden zaten büyük paralarla girmek çok riskli.Ufak ufak öğreniyoruz.Piyasada genel hava nasılsa ona göre hareket etmeye çalışıyoruz.BTC düşerse altlar ne yapar göreceğiz.Ya herro ya merro  Smiley
nesimiyesordular
Member
**

Activity: 82

Bounty Manager

View Profile
August 22, 2017, 07:08:55 PM

Hareket durmuyor.. Yarınki duyurudan sonra terste kalma ihtimali de var almayıp pişman olma ihtimali de..

Bounty Manager! Pm me for details!
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 »  All
  Print  

Jump to: