Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:01:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Marinecoin marinecoin.org brand new radical idea, first digital nation  (Read 6025 times)
Marinecoin (OP)
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
January 18, 2014, 08:04:48 PM
Last edit: December 01, 2014, 08:17:38 PM by Marinecoin

the best coin, brand new.

http://www.marinecoin.org

Marinecoin Team
1715079674
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715079674
Reply with quote  #2

1715079674
Report to moderator
1715079674
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715079674
Reply with quote  #2

1715079674
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
halil
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
January 18, 2014, 09:39:03 PM

Hayırlı olsun
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
January 18, 2014, 09:46:40 PM

İlk kasan bir kaç kişiden biriyim, en son gördüğüm 15 tane blok bulmuştum. Bu bloklar kayıp ve workerım silinmiş..
hrnclk57
Member
**

Activity: 84
Merit: 11

View Profile
January 18, 2014, 10:06:00 PM

500 e yakın blok kırdım uncomfirmed kısmında yazan 0.006 mtc.
cüzdana aktarım ücreti bile 0.1 mtc ya. resmen blokları biz kırıyoruz kaymağını bunlar yiyo.

bu düzenleriyle bu iş olmaz bu coinden...
acedia
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
January 18, 2014, 10:07:40 PM

sıkıntılar baş göstermeye başladı. Bakalım sonu nereye vatacak.  Shocked
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
January 18, 2014, 10:33:40 PM

Arkadaşlar marinecoin pool tekrar çalışmaya başladı coinleri veritabanından silinen arkadaşların coinlerini bulduk ve zaten kendilerine göndermeye başladık. Isınma problemi yaşadık makine su kaynattı diyelim,server bu boyutta test etme olanağı olmadığı için hazırlıksız yakalandık. şimdilik tekrar çalışıyor.

Marinecoin

Bende bir değişiklik yok..
labtek38
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 18, 2014, 11:01:56 PM

% kaç premined olduğunu da yazsaymışsınız keşke. Başka bir konuda % 97 premine olduğuna dair bişeyler okumuştum sanki. Eğer öyleyse yuh yani demek istiyorum açgözlülüğün bu kadarı da olmaz.

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
January 18, 2014, 11:18:14 PM

coin hakkinda biraz daha detayli bilgi verirseniz (ingilizce forumdaki coin duyurulari gibi) daha yararli olacaktir...

ne kadar premine edilmis? bir blokta 1 coin oluyor galiba? siz iphone uygulamasi icin 1000 coin vereceksiniz? nereden geliyor bu coinlar?
%1'den (hadi bilemedin %2'den) fazla premine edilmisse bu coinu kimse takmaz (benim fikrim).

ayrica bitcoin degil, sanirim litecoin alternatifi olmus?
labtek38
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 18, 2014, 11:21:01 PM

coin hakkinda biraz daha detayli bilgi verirseniz (ingilizce forumdaki coin duyurulari gibi) daha yararli olacaktir...

ne kadar premine edilmis? bir blokta 1 coin oluyor galiba? siz iphone uygulamasi icin 1000 coin vereceksiniz? nereden geliyor bu coinlar?
%1'den (hadi bilemedin %2'den) fazla premine edilmisse bu coinu kimse takmaz (benim fikrim).

% 97 premine

Lydian
Hero Member

View Profile
January 18, 2014, 11:29:01 PM

% 97 premine

hay masallah... ee, siz kendinize oyuncak para yapmissiniz o zaman:) monopoly'de kullanirsiniz bunlari:)
acedia
Sr. Member

View Profile
January 18, 2014, 11:40:49 PM

Birkaç ay sonra miner diye bişey kalmayacak zaten, bizim şu anda ingiltereye siprarişlerini verdiğimiz makinalar elimize geçtiğinde video kartları ile mine edilemeyecek şu bir kaç ay mine eden etti ondan sonra bu devir kapanıyor biz bir sonraki saffayı düşünerek hareket ediyoruz.
Marinecoin
Birkaç ay sonra sizi buralarda görürsem bu söylediğinizi hatırkatacağım.
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
January 18, 2014, 11:44:06 PM

Kazan arkadaşlar kazmadan önce şu konuyu baştan aşağı okumanızı tavsiye ediyorum :

Konuyu ilk açan adamın nickine dikkat !
https://bitcointalk.org/index.php?topic=419181.msg4559818;boardseen#new
srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
January 18, 2014, 11:48:38 PM

Açıkçası sizin bu altcoine girişiniz zaten fiyaskoydu. Sanki bir altcoin keşfetmiş gibi bir giriş yapmıştınız. Sonra bunu geliştirenlerden biri olduğunuz ortaya çıktı. %97'si premine edilmiş bir coinden bahsediyoruz. Türkiye'de gerçekten düzgün bir altcoin çalışmasına varım ancak sizin projenizde yokum. Başarılar...

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
Lydian
Hero Member

View Profile
January 18, 2014, 11:58:00 PM

türkiyeden cikacak uluslararasi bir coin calismasi icin yazilim konusunda tecrübeli ve bu isi ilk etapta gercekten prestij icin yapacak arkadaslar ariyorum...
prestij = hem sahsi prestij, hem ülke prestiji acisindan...
acedia
Sr. Member

View Profile
January 19, 2014, 12:31:02 AM

İngiltereden sipariş ettiğiniz makinelerle mine edin siz.
Lydian
Hero Member

View Profile
January 19, 2014, 12:53:54 AM

Lydian sizin en az 6-7 ay işiniz var oda bugün başlarsanız. siz o coin'i çıkartana kadar biz 25 tane ayrı Türk coini çıkartmış olucaz, planlarımızda var, sırf bu forum için biz arkadaşların taleplerini dikkate alıyoruz, yeni coin isteyenlere 0 blocktan burada başlarız kurdeleyi birlikte keseriz siz bana coinin adını max kaç coin olsun block sayısını bana verin yarın ben size coin vereyim.

tesekkür ederim... ama benim kafamda sadece kopyalanmis bir coin cikarmak yok... degisik birseyler var *yapabilir miyim, yapamaz miyim - orasi su an mechul daha*
Lydian
Hero Member

View Profile
January 19, 2014, 12:56:37 AM

Birtek burası yok acedia biz çinden alaskaya afrikaya kadar marinecoinleri insanlar mine ediyor şu anda, cryptsy, coins-e ile konuşuyoruz şuanda premine'ınımızın ufak bir kısmını 1000/1 onlara vererek exchange'e girecegiz bu işler nasıl oluyor zannediyorsunuz,

burada olacakları bildiğimiz için türk markası altında çıkarmadık burdan gelecek tepkinin böyle olacığı belliydi kimse konsepti anlmak istemiyor, dışarıda insanlar değişik buluyor, burda premine olayına takıldınız biz sizi yinede bilgilendirelim dedik

global forumda yapilan coin duyurularini incelediniz mi?
%2 premine edilmis ve yeni cikacak coinlari bile yerden yere vuruyorlar:) ha, yine de mining yapiyor ve birseyler umuyorlardir...
ama dikkat edin, %3-%4 premine edilmis coinlari dikkate bile almiyorlar - ki biz burada %97den bahsediyoruz:)

ayrica quark premine edilmedi, talep yoktu ilk zamanlar...
ayrica quark basarili diyemeyiz - su an bircok coin'un gölgesinde kaldi ve akibeti belli degil.
raistlinthewiz
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile WWW
January 19, 2014, 05:50:38 AM

Lydian sizin en az 6-7 ay işiniz var oda bugün başlarsanız. siz o coin'i çıkartana kadar biz 25 tane ayrı Türk coini çıkartmış olucaz, planlarımızda var, sırf bu forum için biz arkadaşların taleplerini dikkate alıyoruz, yeni coin isteyenlere 0 blocktan burada başlarız kurdeleyi birlikte keseriz siz bana coinin adını max kaç coin olsun block sayısını bana verin yarın ben size coin vereyim.

ya konuya bastan beri karısmayayım diyorum da dayanamadım. mingw toolchain kurabilen herhangı bırı (bakın programcı demiyorum) http://devtome.com/doku.php?id=scrypt_altcoin_cloning_guide adresinde ki guide'ı kullanarak bi kac saat icinde altcoin olusturabilir. bircok coin gibi windows-wallet'ı derleme ısını baskasına bırakma durumunda, bi kac saat bile almıyor. bu kadar da ahım sahım bir ismis gibi anlatınca, komik duruyor.

ustune bide coin olusturma servisi de cıktı http://coingen.io/ adresinde. bu servis genesis blocku fln bile olusturuyor, tek satır degısıklık yapmanıza gerek kalmıyor, servis sizin icin herseyi yapıyor.

hayır cok ahım sahım bir ismis gibi anlatmayın bari, emin olun bu forumda sizden cok daha teknik detaya hakim kullanıcılar var. ha marinecoin'midir her ne ise, derseniz ki biz bitcoin/litecoin forku degılıyız veyada kodda soyle devrim acacak degısıklıkler yaptık, verin git repo adresinide bir goz atalım neymis marinecoini bu kadar ayırt edici olan.

cok merak ediyorum %97 premine olan, kendi market-capinizi, fiyatınız kendinizi belirlediginiz, exchange'ı olmayan,  10 marine'e 9.7$ fiyat bictiginiz bu coin satın alan bir gerizekalı cıkacak mı acaba.

yok bitcoin / litecoin'in durumu belliy mis de herkes birbirini kazıklıomus da. cumleyi yanlıs kurdunuz galiba, cumlenın basında bitcoin/litecoin kelimeleri yerine marinecoin kelimesi yer alsaydı daha dogru bir cumle olurdu.

*

Activity: 31

View Profile
January 19, 2014, 08:37:52 AM

bu böyle bir coin yapsam, site yapsam, forumda böyle konuşsam vs insan işine çıkmaya utanırım yemin ederim.

allahım sen aklıma mukayet ol,
cudjex
Sr. Member

Activity: 507
Merit: 252

View Profile
January 19, 2014, 08:40:38 AM

Ahahaha uyanık herife bak 97% mine etmiş
Tam 1 dolandırıcılıktır bu yapılan bana göre
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: