Bitcoin Forum
May 23, 2024, 05:18:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty Kampanyaları Hakkında Genel Bilgiler  (Read 901 times)
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 10, 2018, 02:40:56 PM

Ben zamanında kendi kendime araştırarak, deneyerek öğrenmiştim bu bounty mevzusunu. Hatta foruma üye olduktan sonra ilk 4-5 ay imza ile coin/token kazanılabileceğini bilmiyordum bile:))) Ya bu avatarlar, bannerlar da neyin nesi diye düşünürken keşfettim. Bi de baktım ki zaten member olmuşum bu kadar zamanda. Sonradan da meritsiz sistemde birkaç ayda yükseldim... Şimdi böyle adım adım açıklanması çok güzel olmuş. Elinize sağlık.
oerdogan (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 23

View Profile WWW
July 10, 2018, 06:27:25 PM

Elinize sağlık ben bunların bir çoğunu biliyordum zaten ama bilmeyen arkadaşlara faydalı olmuş, ayrıca etherscan yerine ethplorer kullanmak daha kolay ve basit geliyor bana bilmeyen varsa onuda ekleyeyim.

Ben onu eklemeyi unutmuşum editledim teşekkür ederim hatırlattığınız için.

Ben zamanında kendi kendime araştırarak, deneyerek öğrenmiştim bu bounty mevzusunu. Hatta foruma üye olduktan sonra ilk 4-5 ay imza ile coin/token kazanılabileceğini bilmiyordum bile:))) Ya bu avatarlar, bannerlar da neyin nesi diye düşünürken keşfettim. Bi de baktım ki zaten member olmuşum bu kadar zamanda. Sonradan da meritsiz sistemde birkaç ayda yükseldim... Şimdi böyle adım adım açıklanması çok güzel olmuş. Elinize sağlık.

Teşekkürler hocam ilk bountye katılırken bende aynı sorunları yaşadım benden sonra birileri en azından benim yaşadığım problemleri yaşamasın diye de böyle bir paylaşım yaptım umarım fayda sağlar.Smiley

clementoniiiiii
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
July 10, 2018, 07:19:03 PM

Kampanyalara katılırken raporlamayı son güne bırakmayın yeri hazır olsun her post attığınızda veya tweet attığınızda hemen linkini yapıştırın. Çeşitli nedenlerden son günü kaçırsanız bile en azından stake alırsınız o hafta.
oerdogan (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 10, 2018, 09:04:55 PM

Kampanyalara katılırken raporlamayı son güne bırakmayın yeri hazır olsun her post attığınızda veya tweet attığınızda hemen linkini yapıştırın. Çeşitli nedenlerden son günü kaçırsanız bile en azından stake alırsınız o hafta.

Teşekkürler açıklama için ilk posta ekledim bu bilgiyide
oerdogan (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 16, 2018, 10:23:00 PM

Güncelleme:
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
July 16, 2018, 11:52:52 PM

Waves kullananlar varmı hala ya şu forumda olum yetmedimi size geçirdiği anlamanız lazım bir bok olmayacağını bundan yok dex miş yok merkezsizmiş la idex var ondan kral çalışıyor walla
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 17, 2018, 05:53:21 AM

Bundan 15 gün önce bulduğum her bountynin ya Twitter yada Facebook una katılirdim..scam çıkan bir iki tanesi canımı sıktı şimdi tedirginim. Çünkü hangisinin scam hangisinin sağlam olduğunu bilemiyoruz. Sonuçta bounty ye katılan birisi katıldığı bountynin scam mi degilmi olduğunu araştırma gereği duymaz. Ama katıldığınız bountyler özellikle rapor yazanlar ara ara sayfaları kontrol etsinler.bir iki rütbeli kişi eğer scam demişler sakin raporlama ya devam etmesin. Red trust i yersiniz.
SerkanD82
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
July 17, 2018, 06:01:33 AM

İçinde bulunduğumuz piyasada yeterli yatırımı toplayamamakta icolar ve tarih olmaktalar borsaya girmeden en azkndan çoğu böyle.. Umarım yatırım artar ve projelerinde içi boş olmaz.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
July 17, 2018, 06:56:06 AM

yani başlayanlar için güzel bir döküman olmuş ama eski tadı yok bouny kampanyalarının ya çok uzuyor ya ödül dağıtmıyor yada scam çıkıyor.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
Resulbil
Jr. Member
*

Activity: 236
Merit: 1

View Profile
July 17, 2018, 11:28:02 AM

Güzel ve açıklayıcı  bir yazı olmuş emeğinize sağlık daha öok  kişinin okuması için paylaşacağım ilerde bu işler meslek haline donüşecek eminim çok insan ekmek yiyecek bu tur yazılarda yol gösterecek
oerdogan (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 18, 2018, 12:30:00 AM

Evet çoğu proje konusunda haklısınız. Ama sunu da soylemelıyım son zamanlarda katıldıgım 2 bounty her ne kadar miktarlar az olsa da hem hemen gonderdıler hem de hemen borsaya gırdıler. Yani arada boylelerde yok denemez. Mesleke donusme konusuna gelince aslında bi nevi reklamcılık bu daha da profesyonelleşirse bize iş kalmaz:)
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
July 18, 2018, 12:40:04 AM

Güzel yazı olmuş hocam eline sağlık.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
calmaral
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
July 18, 2018, 08:01:11 AM

yani başlayanlar için güzel bir döküman olmuş ama eski tadı yok bouny kampanyalarının ya çok uzuyor ya ödül dağıtmıyor yada scam çıkıyor.

Ödüller dağıtılsa bile ayı sezonunda para etmiyor ne yazık ki bozdurup eli yüzü düzgün bir gelir elde etmek için boğayı beklememiz de gerekiyor. Umarım son yaşanan yükselişler baltalanmaz
oerdogan (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 18, 2018, 08:36:25 PM

Ödüller dağıtılsa bile ayı sezonunda para etmiyor ne yazık ki bozdurup eli yüzü düzgün bir gelir elde etmek için boğayı beklememiz de gerekiyor. Umarım son yaşanan yükselişler baltalanmaz

Aslında olumsuz dusunmemek lazım son zamanlarda bountylerden hatta bountyleri geçin airdroplardan bile kazanan duyduklarımız oldu. Sadece doğru ata oynayabilmek önemli. Tabi bu durum boğa donemınde artabılır.
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
July 19, 2018, 10:14:03 PM

Güzel ve faydalı bir yazı olmuş hocam. Yeni başlayanlar için birebir ama baya arkalarda kalmış bu yazı. Arada mesaj yazarak güncel tutulması lazım.
oerdogan (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 19, 2018, 10:16:21 PM

Güzel ve faydalı bir yazı olmuş hocam. Yeni başlayanlar için birebir ama baya arkalarda kalmış bu yazı. Arada mesaj yazarak güncel tutulması lazım.

Teşekkürler hocam. Ben bazen öne çıkarmaya çalışıyorum fakat yazan olmadığında da bende sürekli bumplayıp spam yapıp insanları da rahatsız etmek istemiyorum.
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
July 21, 2018, 02:21:17 PM

bounty kampanyaları hakkında tam araştırma yapmadan kayıt olup çalışma yapmak sonucunda verilen emekler boşa gidebilir. saygın bounty yöneticilerinin düzenlediği ve iyi bir ekip ile ürüne sahip olan ico projelerine destek vermek lazım.
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
July 21, 2018, 02:22:55 PM

Katıldığın kampanyanın şartlarını son derece dikkatli bir şekilde okumak gerekiyor. bunun yanında ortalama 2 haftada bir spreadsheetler kontrol edilmeli ve olası hatalar düzeltilmeli. yoksa yalan olabilir çalışmalar.
membalik
Newbie
*

Activity: 179

View Profile WWW
July 21, 2018, 04:15:25 PM

Ben bountyhive uzerinden bounty takibi yapıyorum. Siz sadece bountye katiliyor ve belirli olan gorevleri yapiyorsunuz. Raporlama veya baska şekilde sizin yaptığınız gorevleri bountyhive bildirmenize gerek kalmiyor çünkü gorevleri yapip yapmadığınızı onlar takip ediyorlar. Bu anlamda bounty işi yapanlara kolaylık sağlıyor
oerdogan (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 21, 2018, 07:37:46 PM

bounty kampanyaları hakkında tam araştırma yapmadan kayıt olup çalışma yapmak sonucunda verilen emekler boşa gidebilir. saygın bounty yöneticilerinin düzenlediği ve iyi bir ekip ile ürüne sahip olan ico projelerine destek vermek lazım.

Kesinlike söylediklerinize katılıyorum. Bountyde öncelik sürekli olarak takiptir. Mesela geçen gün cüzdan değişikliğine giden realista haftalık olarak kontrol etmezseniz bunları kacırabılır ve token gelecek diye beklersiniz.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: