Bitcoin Forum
June 27, 2024, 06:42:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty Kampanyaları Hakkında Genel Bilgiler  (Read 905 times)
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
May 30, 2018, 10:51:31 PM

Güzel anlatmışsın ama yeni bountylerim çoğu çöp çıkıyor insan 3-4 ay yaptığı zaman ayırdığı işin karşılığını alamayınca soğuyor bu yüzden tavsiyem az ama öz kampanyalara katılmanız
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
May 31, 2018, 01:26:27 AM

valla bana kalırsa güzel bir paylaşım olmuş hocam, ama ortalık tam bir kan revan içinde, yani ortalık savaş alanı gibi,  ne bountylerden bir şey geliyor ne de icolardan, çok kötü bir durumda bu piyasa
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
May 31, 2018, 06:48:56 AM

Birden fazla facebook veya twitter kampanyasına katılabiliyor muyuz?
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
May 31, 2018, 07:11:02 AM

Ödül kampanyaları ile ilgili birçok yeni başlık açılıyor ama daha önce bu kadar detaylı ve bilgilendirici yazanına rastlamamıştım.
Emeğinize sağlık platforma yeni başlayanlar için bir kılavuz niteliği taşıyabilir.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
OctoCoin
Member
**

Activity: 164
Merit: 10

View Profile
May 31, 2018, 07:18:16 AM

Konu gayet acıklayıcı ve sade olmus emegıne saglık yeni başlayan arkadasların mutlaka ıncelemesı gereken konudur.Bide projeleri nasıl ınceledıgınıde ayrı bır baslıkta toplarlarsan gayet güzel olacagını dusunuyorum hocam.
oerdogan (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 23

View Profile WWW
May 31, 2018, 11:58:55 AM

Böylesine faydalı bilgileri bizimle paylaştığın için teşekkür edeir. Eline sağlık

Desteğiniz için teşekkür ederim.

Merit olsa yapıştırırdım, amatörler için birebir kısa özet geçmişsiniz hocam. Twitter hesap ayarlayabilirsem bende giricem 3-5 hesapla birlikte yazı bekliyorum. Aklımda bir soru var aslında, tek bir twitter hesabıyla 5-10 kampanyaya katılabilir miyiz sorun çıkarırlar mı ya da 2-3 hesapla tek bir kampanyaya katılabilir miyiz Smiley

Hocam twitter hesabı edinmek çokta zor olmuyor malum twitterda dönen bir olay var takibe takip bu sayede belli bir miktar takipçiye ulaşabilirsiniz. Bir twitter ile birden fazla ICO bountysine katılabilirsiniz. Diğer konuya gelince işin aslı denemedım ama her twitter hesabınızda gereken takipçi sayısını gecerseniz ve her twitter için başka bir bitcointalk hesabı kullanmanız ve cüzdan kullanmanız gerekir bu da uğraştığınıza değer mi orası sizin tercihiniz onun yerine mevcut bir hesapta mümkün olan maksimum takipçiye ulasmak daha guzel bır cozum olabılır. 2 twitter yerine 1 twitter 1 facebook yapmanız daha kolay olabilir.

Güzel bir döküman olmuş hocam elinize sağlık, airdroplara katılıp airdropların verilmediği & gelmediğini düşünen arkadaşlar için iyi olacaktır. Çünkü airdrop devri kapandı gibi birşey artık bounty devri. Emek vermeyene yemek yok! Bounty'e de vakit ayırmayanlar için artık piyasada beleşe birşey yok. Az da olsa emek şart. Yeni arkadaşlar yararlanabilir bu dökümandan.

Hocam aslında airdroplarda güzel hala her tokenden elinizde bulundurmak için ideal bir çözüm bazen bazı projeler sadece airdrop yapıyor bazıları da sadece bounty yapabılıyor ben airdroplardan kopmama kanısındayım. Tabi güzel bountyler bulduktan sonra onlar daha cazip.

yeni başlayan arkadaşlar içi güzel bir bilgilendirme yazısı olmuş ama artık bounty işleri özellikle de sosyal medya çok kazandırmıyor. Yani kaymağını çoktan yiyen yedi. Ama yine de alternatifler bulunabilir bu piyasada hiçbir zaman kazanmak bitmez önemli olan doğru zaman doğru coin Smiley

Hocam sosyal medyalarda haklısınız galiba suanda en güzel kısmı imza çeviri ve yaratıcı içerik yazma tabi bunlarda gerçekten uğraştırıcı işlemler. Söylediğinize katılıyorum kazanmak için her gün bir yeni fırsat doğuyor. Önemli olan doğru ata oynamak.

Güzel bir yazı olmuş bilgilendirme için tesekkürler. Sosyal medya kanalları artik pek verimli olmuyor belki cok kisi girdigi icin pasta artik küçüldü belkide twitter ve facebookun kripto para reklamlarini yasaklamasi projeleri buradan uzaklastirdi ya da her ikiside bilemiyorum ama ugrasmaya bile değmiyor cogu zaman.

Sosyal medya bountylerinde son zamanlarda zaten bir doluluk oluyor söylediğiniz gibi. Ama buna da bounty managerlar sınır koyarak cozum getırıyor. Aslında havuzları geniş. 5000 kişi ile sınırlı olan kampanyalar cok fazla. Şahsi fikrim bunlar tercih edilebilir.

Güzel bir yazı olmuş zaten insanların buraya uğramasının ortak noktası bountyler, bazıları keşke daha yaratıcı olsaydın falan demişte ne zamandır buradayım benim bile bilmediğim şeyler var, bence güzel konu olmuş

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Benim de ilk başlangıçta sorun olarak gördüğüm şeyleri yazmaya özen gösterdim. Mümkün olduğunca aklıma takılan veya yeni öğrendiklerim olduğunda da ekleme yaparım. Sizlerde eksik olduğunu düşündüğünüz şeyler varsa söyleyebilirsiniz. Ekleme yapabilirim.

Güzel anlatmışsın ama yeni bountylerim çoğu çöp çıkıyor insan 3-4 ay yaptığı zaman ayırdığı işin karşılığını alamayınca soğuyor bu yüzden tavsiyem az ama öz kampanyalara katılmanız

Evet hocam bende aynı fikirdeyim 1. aydan sonra bir getiri görememek az da olsa bir emeğin karşılığını göremediğiniz gibi daha fazlasını yapmanızın istenmesi tamamiyle sistemden soğutuyor. Genel olarak kısa süren projeler galiba daha başarılı oluyor. ilk ayda başarıya ulaşamadıysa sonrasında mevcut projeye ne ekleyebilir ki başarısı artsın.

valla bana kalırsa güzel bir paylaşım olmuş hocam, ama ortalık tam bir kan revan içinde, yani ortalık savaş alanı gibi,  ne bountylerden bir şey geliyor ne de icolardan, çok kötü bir durumda bu piyasa

Bu konuda çok haklısınız market zaten son zamanlarda kırmızı durumda. Aslında benim şahsi fikrim olarak bu donemlerde cıkan icoların daha başarılı olması gerek sonuçta toplanacak olan fon ethereum ve bitcoin olarak toplanıyor ve proje daha fazla fon toplayabiliyor. Bu donemde var olan icoların başarılı olacağı kanısındayım egerki kripto para olarak güzel fonlar toplayıp beklemedelerse tabikide.

Birden fazla facebook veya twitter kampanyasına katılabiliyor muyuz?

Tabi ki katılabilirsiniz bu konuda benim bildiğim bir kısıtlama yok zaten sosyal medyaları bounty threadlerde raporluyorsunuz bulma gibi bir zorluk olmuyor. Benim şahsen takip ettiğim 15 proje var. ve daha onceden de bir sıkıntı yaşamadım

Ödül kampanyaları ile ilgili birçok yeni başlık açılıyor ama daha önce bu kadar detaylı ve bilgilendirici yazanına rastlamamıştım.
Emeğinize sağlık platforma yeni başlayanlar için bir kılavuz niteliği taşıyabilir.

Desteğiniz için teşekkür ederim.

Konu gayet acıklayıcı ve sade olmus emegıne saglık yeni başlayan arkadasların mutlaka ıncelemesı gereken konudur.Bide projeleri nasıl ınceledıgınıde ayrı bır baslıkta toplarlarsan gayet güzel olacagını dusunuyorum hocam.

Teşekkürler. Öyle bir başlık açmayı düşünüyorum takip ettiğim projeleri ve neden takip ettiklerimi yazmayı düşünüyorum yada genel olarak hemen hemen hergün cıkan en az 2-3 proje oluyor kısa bir özetle (proje ne vaad ediyor yada bounty havuzu ne kadar twitter ne kadar kazandırır gibi) her gün bu projeleri ekleyebileceğim bir başlık düşünüyorum. Her proje bounty threadinin türkçeye çevrilmesini istemeyebiliyor ve başlangıçta yakalamakta da fayda var havuzdan maksimum payı almak için. Fakat malumunuz insanlardan kötü yorumlar almaktan korkuyorum. Sonuçta ben bu işte otorite değilim kalkıp bir arkadaş daha diyebilir forumu çöplüğe döndürdünüz diye.

rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
May 31, 2018, 12:14:44 PM

eyvallah saolsın güzel yere değinmişsin ve güzel paylaşım olmuş reklam almak için çabalayan o kadar insan var kii nasıl yapıldığını bilmiyorlar paylaşmış olduğun bu bilgilerle şimdi daha kolay yapılabilir.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370

View Profile
May 31, 2018, 12:19:31 PM

Cok tesekkürler , gayet aciklayici ve bilgilendirici olmus.
oerdogan (OP)
Member
**

View Profile WWW
June 01, 2018, 02:51:55 PM

eyvallah saolsın güzel yere değinmişsin ve güzel paylaşım olmuş reklam almak için çabalayan o kadar insan var kii nasıl yapıldığını bilmiyorlar paylaşmış olduğun bu bilgilerle şimdi daha kolay yapılabilir.

Cok tesekkürler , gayet aciklayici ve bilgilendirici olmus.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
June 01, 2018, 03:08:08 PM

Elinize sağlık, güzel bir yazı olmuş. En azından yeni üyeler için oldukça faydalı olacağını düşünüyorum, eski üyeler zaten birçok konu hakkında bilgi sahibiydi. Fakat yinede konunuzun oldukça faydalı olduğunu belirtmek istiyorum tekrardan. Birçok farklı bilgilere farklı kaynaklar üzerinden ulaşmak yerine bu başlık altından ulaşmak çok daha kolay olacaktır.
oerdogan (OP)
Member
**

View Profile WWW
June 04, 2018, 02:39:54 PM

Elinize sağlık, güzel bir yazı olmuş. En azından yeni üyeler için oldukça faydalı olacağını düşünüyorum, eski üyeler zaten birçok konu hakkında bilgi sahibiydi. Fakat yinede konunuzun oldukça faydalı olduğunu belirtmek istiyorum tekrardan. Birçok farklı bilgilere farklı kaynaklar üzerinden ulaşmak yerine bu başlık altından ulaşmak çok daha kolay olacaktır.

Teşekkür ederim yorumlarınız için.
TheDreadPirateDickstein
Member
**

Activity: 140

View Profile
June 04, 2018, 02:55:03 PM

Hocam eline sağlık güzel konu açmışsın bounty'ye yeni girecek olan arkadaşlara yardımcı olacaktır. Faket waves yazmasan bile olurdu bana göre yinede eline sağlık Cheesy

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
oerdogan (OP)
Member
**

View Profile WWW
June 04, 2018, 02:57:32 PM

Hocam eline sağlık güzel konu açmışsın bounty'ye yeni girecek olan arkadaşlara yardımcı olacaktır. Faket waves yazmasan bile olurdu bana göre yinede eline sağlık Cheesy

Hocam waves cüzdan çok cıkmasada arada cıkıyor. Bazen çıkanlar da güzel olabiliyor stellar ve diğer cüzdanlara göre daha yaygın diye söylemeye gerek duydum. Yorumunuz için teşekkür ederim. Yeni sorunlar gordukce de ustune eklemeye ozen gosterıyorum.
ZalmanPW
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
July 03, 2018, 12:13:19 PM

Ya gerçekten çok detaylı ve güzel bir anlatım olmuş. Yani bir bounty'nin sosyal kanalları vede forum kanalı ile birden fazla getirisinden de faydalanabiliyoruz doğru mu anlıyorum? Smiley
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
July 04, 2018, 01:39:41 PM

Bounty önceden gerçekten çok güzel kazandırıyordu. Son dönemde kaliteli bounty bulmak zorlaştı ayrıca btc nin bu denli düşmesi bountylerin fiyatını epey düşürdü.

hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
July 04, 2018, 02:24:19 PM

teşekkürler yeni başlayanlar için güzel bilgiler vermişsiniz. btc'nin düştüğü dönemlerde oyalanmak için en iyi şey bounty kafayı dagıtmaya yardımcı oluyo
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
July 04, 2018, 02:27:45 PM

Çok teşekkürler, bounty kampanyalarına yeni başlayanlar için güzel bilgiler vermişsiniz. Bountylere, airdroplara girerken scam proje olup olmamasına da dikkat etmek lazım.
skaya7
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
July 04, 2018, 03:34:48 PM

yeni girecekler için faydalı bir içerik olmuş elinize sağlık bounty kampanyalarında önemli olan katılmaktır hangi kampanya hangi proje olursa olsun uğraşın elbet belli bir şeyler kazanacaksınız

CRYPTOV8 ◄◄◄◄ Bringing banking to blockchain►►►► (https://www.cryptov8.com/)
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
July 04, 2018, 04:13:03 PM

elinize sağlık hocam bu tip bilgiler, oldukça işimize yarayacak diye düşünüyorum çünkü bilmek önemlidir diye düşünüyorum
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
July 04, 2018, 04:34:03 PM

güzel olmuş sahiden kardeşim.  İmza kampanyalarında rütbe çok fark yaratıyor. Çok kritik bir zamanda giriş yapmıştım ben de yatırmadan kazanmak için uğraştım ama dediğiniz gibi rütbe çok fark ediyor tam rütbe atladım merit muhabbeti geldi buna da şükür artık.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: