Bitcoin Forum
May 11, 2024, 11:38:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  All
  Print  
Author Topic: MUHARREM İNCEDEN KRİPTO TEKNOLOJİSİNE YEŞİL IŞIK  (Read 1133 times)
tthero (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
June 05, 2018, 06:01:14 PM

Aydın Mitinginde konuşan Başkan Adayı İnce ; Türkiyenin yenı bır atılım yapmasına , özellikle gençlerin eğitiminde Güney Kore Örneğini uygulayacaklarını belirtti.Muharrem İnce  blockchain sisteminin ,
Endüstri 4.0 konusunun önemli olduğunu , dünyada yeni teknolojilerin ve mesleklerin çıkacağını hatta şu anda 1 milyar liralık Kripto Sektörünün oluştuğu vergilerin gençler önünde engel olmamasını üstüne gençlerin desteklenmesi gerektiğini belirtti.

Aynı konuları katıldığı programlarda da daha önce belirtmişti ..

https://youtu.be/snm0HVAQYnY Cnn Türk Açıklaması

❇️ E N İ G M A ❇️
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715427515
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715427515
Reply with quote  #2

1715427515
Report to moderator
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
June 05, 2018, 06:06:16 PM

MUHARREM İNCE ne anlar kriptodan sorsan yeniyor mu der.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
June 05, 2018, 06:06:43 PM

Dursundan kurtulduk azizden kurtulduk sıra seni başkan yapmaya geldi. Çok zor olsada başarabileceğine dair ümitlerimiz her geçen gün yeşeriyor. Artık kavga gürültü ortamından kurtulmanın,çağa ayak uydurmanın zamanı geldi.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
June 05, 2018, 06:07:03 PM

Adam oy toplayacağım diye her konudan bir şeyler sallıyor. Birinden bile anladığı yok. Adam geleceğin araçları elektrikli araçlara ilkel dediğinden beri bu adamı malesef teknoloji konusunda ciddiye alamıyorum. bicycle muharrem gitsin bisiklet sürsün .

yobit.net is banned from signatures
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
June 05, 2018, 06:08:51 PM

muharrem ince helal olsun be  alem adam görsün...eğer Türk milleti ölü toprağından silkelenip kendine bu adamı seçerse güney koreyi bile sollayabiliriz ..adam öğretmen yani diploması var  Wink gençler işsizlikten kırılıyor ülkeden kaçacak yer arıyor...işsizlikten dolayı...eğer devlet destekli projeler geliştirilirse Türkiye yi kimse tutamaz

harfiyat projeleri ile inşaat beton ile hiç bir bok olunamayacağı ortada inşallah millet anlamıştır bunu

adam güncel teknolojiyi takip ediyor ne güzel....birileri gibi çağı 20 sene öncesinden takip etmiyor..güzel ülkeme böyle bir adam yakışır..diploması var..ince zekaya sahip..köylü çocuğu..mal varlığını geçen günlerde açıkladı gizlisi saklısı yok...hazır cevap...öğretmen...Atatürk aşığı...imanlı..daha ne olsun herşey var işte
ysakay
Sr. Member

View Profile
June 05, 2018, 06:10:29 PM

Adam oy toplayacağım diye her konudan bir şeyler sallıyor. Birinden bile anladığı yok. Adam geleceğin araçları elektrikli araçlara ilkel dediğinden beri bu adamı malesef teknoloji konusunda ciddiye alamıyorum. bicycle muharrem gitsin bisiklet sürsün .
Acilen yandaş medya izlemeyi bırakmalısın öyle bir şey demedi. Biz araba üretmek için değil arabaları üretecek teknolojiler için çalışacağız dedi. Yıl olmuş 2018 hala devlet araba üreteceğiz diye milleti kandırıyor. Altı üstü bi araba fazlası değil.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
June 05, 2018, 06:18:14 PM

Zaten türkiyede blockchain ve kripto para ile ilgili atılım yapma potansiyeline sahip tek aday Muharrem İnce. Çoğu adayı dinliyorum tek potansiyel bu adamda.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
June 05, 2018, 06:18:28 PM

Acilen yandaş medya izlemeyi bırakmalısın öyle bir şey demedi. Biz araba üretmek için değil arabaları üretecek teknolojiler için çalışacağız dedi. Yıl olmuş 2018 hala devlet araba üreteceğiz diye milleti kandırıyor. Altı üstü bi araba fazlası değil.

Bizzat programı izledim .Aynen dediğim gibi söyledi.  Yıllık milyarlarca dolar ekonomiye katkısı olacak bir aracın üretilmesine karşı çıkmak cahillikten başka bir şey değildir.

Bu arada arabaları üretecek teknolojiler zaten ülkede mevcut . Dünya devlerinin bir çoğunun araçlarının ülkemizde üretildiğinden haberiniz yok herhalde. Tabi size elin şeyi tatlı geliyor şaşırmadım.Kendinizde hep bir eziklik biz yapamayız falan.
https://www.ikinciyeni.com/blog/oto-hayat-detay/turkiyede-uretilen-otomobil-modelleri

Gidin Selçuk Bayraktar'ın 2005 teki videosunu izleyin biraz vizyon görün
Altı üstü bir araba dediğin kısmı gördükten sonra seninde ayrı bir cahil olduğunu görmüş oldum. Klavuzu karga olanın

yobit.net is banned from signatures
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
June 05, 2018, 06:20:35 PM

işte cumhur başkanı yapmak için bir sebep daha vala bila adam her yeniliği takip ediyo adam farkında kripto paraların gerçek paranın yerini alıcağını bu yüzden destek oluyo söylemedi demeyin eger cumhur başanı olursa bunun için argede başlatır bu adam helala olsun
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
June 05, 2018, 06:23:48 PM

Şu olayı bile siyasete döküp birbirinize laf atıyorsunuz. Biz hiçbir şeye layık değiliz ya. Bu yöneticiler bize müstahak daha iyisi gelmesin inşallah ve böyle yiyelim birbirimizi.
Konuya gelince, seçim vaadi olarak hükümet bi evlere temizliğe gelmediği kaldı. Bunlarda her çiçekten bal alma ayağına ne sorsan ona da yöneleceğiz derler zaten.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
June 05, 2018, 06:26:43 PM

Hala daha cumhurbaşkanını (başkanı), başbakanları falan gerçekten halkın seçtiğine inanan insanlar var ülkemizde..
tthero (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
June 05, 2018, 06:30:29 PM

Bizzat programı izledim .Aynen dediğim gibi söyledi.  Yıllık milyarlarca dolar ekonomiye katkısı olacak bir aracın üretilmesine karşı çıkmak cahillikten başka bir şey değildir.

Bu arada arabaları üretecek teknolojiler zaten ülkede mevcut . Dünya devlerinin bir çoğunun araçlarının ülkemizde üretildiğinden haberiniz yok herhalde. Tabi size elin şeyi tatlı geliyor şaşırmadım.Kendinizde hep bir eziklik biz yapamayız falan.
https://www.ikinciyeni.com/blog/oto-hayat-detay/turkiyede-uretilen-otomobil-modelleri

Altı üstü bir araba dediğin kısmı gördükten sonra seninde ayrı bir cahil olduğunu görmüş oldum. Klavuzu karga olanın

Verdiğim LİNKTE 1:40:54 dakikaya gelirsen
Gazeteci diyor ki : TÜRKİYE EN BÜYÜK ÜRETİCİLERDEN  DÜNYANIN 6. Büyük üreticisi
Muharrem İnce : Neyi üretiyorsunuz ? Marka sizin değil , teknoloji sizin değil , tasarım sizin değil. Fason üretiyorsunuz bir arabadan 100-150 euro kazanıyoruz
Montaj üretmek değildir. Fason çalışmaktır.

❇️ E N İ G M A ❇️
TheDreadPirateDickstein
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
June 05, 2018, 06:32:35 PM

Umarım dediklerini yapar yada genç kısımdan bir miktar daha oy oranını arttırmak için verilen vaatlerden birisi değildir. Türkiye #blockhain teknolojisine hazır

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ysakay
Sr. Member

View Profile
June 05, 2018, 06:33:06 PM

Cehalet için aynaya bakman yeterli. Ülkemizde sadece araba üretilmiyor,çoğu firmanın elektrikli ev aleti,beyaz eşya vs zaten bizim ülkemizde üretiliyor ama sen bundan ne kazanıyorsun? İşçiliğin ucuz olduğu için ülke konumunun ticaret için uygun olmasından ötürü firmalar ülkemizde üretim yaptırıyor. Makinalar bu firmaların senin değil. Bir ababa yapıyorsun sana kalıyor 100€ adamlar satıyor 40-50.000€. Bu sistemin ası sömürgecilik,ülkemizdeki resmiyet kazanmış ismiyle taşeronluk. Sen yine git akpye oy ver,bir akpliye laf anlatıcak kadar değersiz zamanım yok. Akp araba üreticekmiş. Akp bisiklet bile yapamaz. Ayrıca devlet neden araba üreticekmiş onuda anlamadım. O zengin ettiği iş adamları 3-5 sene arge yatırımı yapsın üretsin ama yok. Git ithal et %120 vergi koy sat. Sonrada o iş adamlarının vergi borcunu sil,taksitlendir giren vatandaşa girsin.
yarseli
Jr. Member
*

Activity: 166
Merit: 5

View Profile
June 05, 2018, 06:33:20 PM

Herkes isine geldigi gibi anliyor ve oyle anlatiyor. Sunu kabul etmek gerekir ki bugun alanlarda endustri 4.0 konusuluyorsa bu adamin sayesinde konusuluyor. Bu aralar gundem olan bir baska konu ise Iyi partinin google reklamlari orantisiz zeka kullanilarak hazirlanan google reklamlari icin linki birakiyorum incelemenizi tavsiye ederim. https://listelist.com/iyi-parti-google-reklam/

Evet araba uretiyoruz dogru. Fakat bu arabalardan hangilerinin patenti bize ait. Adamin degindigi nokta orasi sen fason olarak uretiyorsun onu baskasida yapiyor.

DAOX 《  Create & Manage Fundraising DAOs  》  https://daox.org/
☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰◤      The product is LIVE      ◥☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰
emrah0406
Jr. Member
*

Activity: 239
Merit: 1

View Profile
June 05, 2018, 06:35:52 PM

Şu olayı bile siyasete döküp birbirinize laf atıyorsunuz. Biz hiçbir şeye layık değiliz ya. Bu yöneticiler bize müstahak daha iyisi gelmesin inşallah ve böyle yiyelim birbirimizi.
Konuya gelince, seçim vaadi olarak hükümet bi evlere temizliğe gelmediği kaldı. Bunlarda her çiçekten bal alma ayağına ne sorsan ona da yöneleceğiz derler zaten.
Konuşmak rahat geliyor hele birbirimize bu konuda saydırmak efsane üstümüze yok , iş icraata gelince herkes sus pus  lafa gelince milli uçaklar göklerdeydi araba ne ki ..
yarseli
Jr. Member
*

Activity: 166
Merit: 5

View Profile
June 05, 2018, 06:37:01 PM

https://twitter.com/kaacyiloldu/status/1001446769669169152  Bunu izle sevgili akpli kardesim Smiley

Cehalet için aynaya bakman yeterli. Ülkemizde sadece araba üretilmiyor,çoğu firmanın elektrikli ev aleti,beyaz eşya vs zaten bizim ülkemizde üretiliyor ama sen bundan ne kazanıyorsun? İşçiliğin ucuz olduğu için ülke konumunun ticaret için uygun olmasından ötürü firmalar ülkemizde üretim yaptırıyor. Makinalar bu firmaların senin değil. Bir ababa yapıyorsun sana kalıyor 100€ adamlar satıyor 40-50.000€. Bu sistemin ası sömürgecilik,ülkemizdeki resmiyet kazanmış ismiyle taşeronluk. Sen yine git akpye oy ver,bir akpliye laf anlatıcak kadar değersiz zamanım yok. Akp araba üreticekmiş. Akp bisiklet bile yapamaz. Ayrıca devlet neden araba üreticekmiş onuda anlamadım. O zengin ettiği iş adamları 3-5 sene arge yatırımı yapsın üretsin ama yok. Git ithal et %120 vergi koy sat. Sonrada o iş adamlarının vergi borcunu sil,taksitlendir giren vatandaşa girsin.

DAOX 《  Create & Manage Fundraising DAOs  》  https://daox.org/
☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰◤      The product is LIVE      ◥☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
June 05, 2018, 06:38:58 PM

Diplomalı olunca bir başka oluyor; sen bunu git akepeli birine anlat. Beyin Error  Cheesy o yüzden çok şey etmeye gerek yok.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
June 05, 2018, 06:42:23 PM

Helal olsun. Adam bir kere yeniliklere açık. Teknolojinin ve gelişmelerin karşısında diğerleri gibi durmak yerine, kullanmanın , faydalanmanin peşinde.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
June 05, 2018, 06:48:14 PM

Adam eğitimci en başta. Okumayı seven, bilgili, teknolojiyi takip eden, bilimi takip eden birisi. Böyle birisi de illaki bu tarz konuları çok da güzel değerlendirecektir. Bu konulara yatırım yapacak adam anca bilgisi olan adamdır.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  All
  Print  

Jump to: