Bitcoin Forum
June 19, 2024, 10:47:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: MUHARREM İNCEDEN KRİPTO TEKNOLOJİSİNE YEŞİL IŞIK  (Read 1133 times)
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
June 05, 2018, 07:03:16 PM

Saraya oda başına gelen 1.100 liralık elektrik faturasını 1000 lira ile çarpınca belkide kripto para üretimine hiç uzak olmayanlar vardır.
(komplo teorisi içerir.)

Resimler görünmezse link.

http://i.radikal.com.tr/542x290/2015/02/18/fft81_mf3533772.Jpeg
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
June 05, 2018, 07:04:56 PM

Adam oy toplayacağım diye her konudan bir şeyler sallıyor. Birinden bile anladığı yok. Adam geleceğin araçları elektrikli araçlara ilkel dediğinden beri bu adamı malesef teknoloji konusunda ciddiye alamıyorum. bicycle muharrem gitsin bisiklet sürsün .
Dostum bende seni isminden dolayı ve konyalı oluşundan dolayı ciddiye almıyorum, Muharrem İnce ben blockchain profesörüyüm uzmanıyım dememiş. Geleceğin teknolojisinde önemli olduğunu söylemiş önce dediğini anlamalısın adamın
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
June 05, 2018, 07:28:04 PM

çok özür dileyerek başlıyorum cümleye ama kriptonun k'sinden anlayan yok diyorlar pardon ama makarna ve kömür mü dağıtsın ? Bu nasıl bir kafadır gerçekten şaşırıyorum.

siyasete pek girmek istemem ama cloud teknolojisini anlatırken " çok kurcalamamak lazım" diyenlerin ürünüsüzün galiba.

üzgünüm ama gerçekler.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 05, 2018, 07:30:59 PM

Acaba gerçekten dediklerini yapar mı yoksa bol kepçeden sallıyor mu emin olamıyorum. Azıcık sözlerine inanabilsem direk oy vericem, tam karar vermedim ama en azından teknolojiden haberdar.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
June 05, 2018, 08:10:51 PM

lan allahın yobazları nereden vursak diye bakmışlar bir bok bulamayıp saçmalamışlar ulan türkiyenin başbakanı denen adam daha doğru düzgün tahtada yazı yazmayı bilmiyor amk siz neyin kafasındasınız yobaz itler osmanlıymış konyaymış şu mesajı yazma gereği bile duymamam gerekti aslında ama dayanamadım yobaz görünce kafasını ezesim geliyor ülkeyi mahvettiniz
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile WWW
June 05, 2018, 08:11:50 PM

Kripto para piyasasında yönetici desteği önemlidir arkadaşlar. Bakın Slovenya, Malta Başbakanlarına devlet desteği olmadan bu işlere yatırım gelmez.
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
June 05, 2018, 09:05:00 PM

Bu adamda gerçekten ümit var.Ülke olarak ileriyi düşünen bir liderin olması artık çok önemli bir hale geldi.Umarım kendisi kazanırda ülke olarak bir nefes alırız,bıktık geri kafalı zihniyetten.
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
June 05, 2018, 09:08:03 PM

Bravo adama . En azından bu zihniyet ile taksicilerin oylarını almak için Uberlerin önünü kesmeye çalışmaz ince .
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
June 05, 2018, 09:12:31 PM

Şu an Merak Akşener Haber Türk'te konuşma yapıyor, aklı başında bir insan bu kadın dışında başka bir siyasetçiye oy vermez.. İnce'ye gelecek olursak hitap şekli olarak RTE'den bir farkini göremiyorum.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 05, 2018, 09:12:34 PM

Bosverin su siyasileri ya... Yapacagiz, yikacagiz, verecegiz, alacagiz... Hep ayni laylaylom...
Kripto teknolojiye yesil isik yakmis... Ne yapacakti ki? Yasaklayacagiz, ilegal sayacagiz mi diyecekti? Smiley)

Muharrem Ince, iyidir kötüdür bilemem... Secilecegine de hic ama hic inanmiyorum...
Hadi diyelim secildi... Koskoca devlet yönetmek o kadar kolay degil, CHP'nin bu ülkeyi yönetebilmesi de cok daha zor: adamlar kendi iclerinde mutabik degil ki, devlet yönetiminde bir cizgide ilerleyebilsinler... Iclerinde kafatascilar, kemalistler, gericiler, darbeciler, teröristler, ulusalcilar: ohoooo... Bunlari eledikten sonra mutlaka cevherler var iclerinde tabii, ama onlara sira gelmez... Muharrem Ince önce CHP'nin basina gecip orada göstersin eylemlerini; o partiyi gercekten yönetebilirse, sonra devlet yönetimine talip olsun. Bir taraftan Bay Kemal, diger taraftan Muharrem Ince - bunlar yarin kendi aralarinda catisacak zaten ki su an bile catismadalar...

Tüm dünya muhafazakar sag eyilimi gösterirken Türkiye'nin sola kaymasi cok tehlikeli (bence).
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
June 05, 2018, 09:15:34 PM

Bosverin su siyasileri ya... Yapacagiz, yikacagiz, verecegiz, alacagiz... Hep ayni laylaylom...
Kripto teknolojiye yesil isik yakmis... Ne yapacakti ki? Yasaklayacagiz, ilegal sayacagiz mi diyecekti? Smiley)

Muharrem Ince, iyidir kötüdür bilemem... Secilecegine de hic ama hic inanmiyorum...
Hadi diyelim secildi... Koskoca devlet yönetmek o kadar kolay degil, CHP'nin bu ülkeyi yönetebilmesi de cok daha zor: adamlar kendi iclerinde mutabik degil ki, devlet yönetiminde bir cizgide ilerleyebilsinler... Iclerinde kafatascilar, kemalistler, gericiler, darbeciler, teröristler, ulusalcilar: ohoooo... Bunlari eledikten sonra mutlaka cevherler var iclerinde tabii, ama onlara sira gelmez... Muharrem Ince önce CHP'nin basina gecip orada göstersin eylemlerini; o partiyi gercekten yönetebilirse, sonra devlet yönetimine talip olsun. Bir taraftan Bay Kemal, diger taraftan Muharrem Ince - bunlar yarin kendi aralarinda catisacak zaten ki su an bile catismadalar...

Tüm dünya muhafazakar sag eyilimi gösterirken Türkiye'nin sola kaymasi cok tehlikeli (bence).

Türkiye'deki sağ ve sol kavramları ile dünyadaki sağ ve sol kavramları birbirinin tam tersi kaldı ki tüm dünya ulus devlet anlayışına geri dönmeye çalışırken, kozmopolitan ülkelerin bir (böl-parçala-yönet) projesi olduğunu bilen insanlar milyonlarca Suriyeliyi ülkeye sokan bir insana oy vermesi imkansiz. Akli basinda olan herkes Ulus Devlet anlayisina oy veriyor o da Akşener.

Akp'nin sağ ile alakasi yok tam tersine norveç kafasi yaşayan Türk harici her millete humanist bir kesim.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
June 05, 2018, 09:23:04 PM

İşte vizyon denilen şey budur. Zaten şu anki başkan adayları içinden en vizyonlu olan aday Sayın İnce. Tabii ki kripto dünyasında olup bile bu haberi ''yav o ne anlar'' diyen yandaş beyinsizleri dikkate almayın. Adamlara sorsan kripto para içindeler yani yaygınlaşması kendilerine yarar ama götünden sallıyor anca vizyonsuzlar. Kiminin gözü var görmez kulağı var duymaz. Şu adam başkan olsun da Türkiye'nin seviyesi biraz artsın. Seçilir seçilmez bilemem bu halk zaten vizyonsuz blokzincir desen yüzüne bön bön bakarlar işte az çok burada bir azınlık var. Bunların içinde de öküz yok mu olmaz olur mu çok var. Onlara endüstri 4.0 falan değil asgari ücreti vereceksin vuracaksın kırbacı. Sonra yol yapacaksın. Dolar artmış, euro ebesininkine çıkmış umurunda olmaz. Ver bulguru ver ekmeği beğenmediğini tık cezaevine yeter.

Karınca Hz. İbrahim için ağzında su taşırken sormuşlar sen mi kurtacaksın onu bu su ile oda en azından tarafımız belli olsun demiş. Bizim de tarafımız belli olsun bilimi, sanayiyi destekleyen Atatürkçü bir adaya oyumuz.

tthero (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
June 05, 2018, 09:26:12 PM

Türkiyede YENİ NESİL Sağcılık yada solculuk nedir bilmiyor.
Açın bakın youtube seçim anketi diye videolar var
Cocuk chp liyim diyor niye diye sorulunca Atatürk diyor
Cocuk iyi partiliyim diyor niye diye sorunca kadın eli değsin yada erdoğanı sevmıyorum dıyor
Mhp li devlet bahceli ne derse o dıyor
Erdoğancılar ise eskiden su yoktu , kokuyodu fılan dıyolar

Yani kavramı açıklayarak bize neden oy verdiğini söyleyemiyor.

Bugün Amerika , Almanya Çin gibi ülkeler artık dünya yetmedi uzaya çıkıp farklı işlere daldılar.
2040 yılları gelince içtiğimiz kolanın şişesinin üzerinde sıcaklık derecesi ,  %kaç asit oranı var , hangi organa zararlı yada faydalı gibi canlı duran ekran olacak nerden biliyoruz

Bunları aşmamız lazım
Erdoğan hastane yol köprü işine girdi
Kötü mü hayır ama pahalıya yaptı

Açın bakın o köprüden kaç kişi geçiyor
Ama borcu bitince 2100 yılında yoğun kullanılır herhalde

Evden makinayla para kazdığımız dönemde hala araba için yiğit arıyorsak geri kalmışız demektir.
Ortam böyle artık.
Ayak uydurmalıyız
Sağ sol Eskidendi...

❇️ E N İ G M A ❇️
patrona7
Jr. Member
*

Activity: 123
Merit: 1

View Profile
June 05, 2018, 09:29:18 PM

Desteklediğiniz başbakanın tahtaya yazdığı yazıyı bırakıyorum buraya.

Adam gerçekten durmadan imamhatip basan bir hükümeti destekleyip, muhalefetin ağzından çıkan kripto, endüstri 4.0 laflarını eleştiriyor.

vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
June 05, 2018, 09:32:20 PM

Siyaset olayını abartmamak lazım. Bu tarz forumlarda bu şekilde konulara girmiyorum. Ülkemiz yararına adım atacak herkese destek verilmeli. Kripto para konusunda yasakdan çok destek ve gelişimi üzerine çalışırsak,
 sanayi devriminde geç kalmamızın bugüne kadar getirdiği sorunları unutabiliriz ya da herkes ilerlerken ülke olarak biz hala üretemiyoruz diye ağlarız. Bunu görmek lazım yoksa sıkıntı yaşayacağız yine...
yusuftkngr
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
June 05, 2018, 09:32:38 PM

Bu tutumu için Sayın İnce'ye teşekkür ediyorum. Ülkemizde bizlerin arkasında yetkili birileri olduğu sürece motivasyonumuzu yüksek tutup bu sektörde gelişeceğimize inanıyorum.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
June 05, 2018, 09:34:36 PM

blockchaini gerçekten bildiğini düşünmüyorum yüksek ihtimalle danışmanlarından biri söylemiştir oda aklında kalıvermiştir.bana çok fevri geliyor hareketleri dahası sayın Muharrem ince'nin aday gösterilmesi sanki kılıçdaroğlunun oyunu gibi.adamı CHP genel başkanı olmaya bile laik görmediler ama şimdi cumhurbaşkanı adayı yaptılar.eğer başarısız olursa suçu ince'ye yıkıp kılıçdaroğlu genel başkanlıkta kalacak diye düşünüyorum.bir taneside koltuğunu isteyerek bırakmıyor vesselam
ismailtkngr
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 05, 2018, 09:35:54 PM

Ya tamam bu adam konuşmuşta bu konuda bu piyasa hakkında ne kadar bilgisi var.Ülkeye getirisi,gençlere faydası ne onları açıklasın.Bu ülkede 80 yıldır bazı şeyler konuşuluyor.İcraat yok icraat.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
June 05, 2018, 09:41:29 PM

Ya tamam bu adam konuşmuşta bu konuda bu piyasa hakkında ne kadar bilgisi var.Ülkeye getirisi,gençlere faydası ne onları açıklasın.Bu ülkede 80 yıldır bazı şeyler konuşuluyor.İcraat yok icraat.

lan başbakan Ğ harfini yazmayı bilmiyor amk sen neyin kafasını yaşıyorsun adam iktirada geçti mi de icraat bekliyorsun makarna dese kömür dese muharrem incenin de göt kılı olursunuz bildiğiniz tek şey bu
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
June 05, 2018, 09:49:15 PM
Last edit: June 05, 2018, 10:36:36 PM by wolwoo

adaylardan önce kendimize baksak daha iyi bir netice alırız. bir kere şu kraldan çok kralcı olma modundan çıkmalıyız. avrupa'ya bakıyorsun seçim kimsenin umurunda değil, başbakan fırına gidip ekmek alıyor kimse pas vermiyor, yüzüne bile bakmıyor Cheesy Kanada başbakanı devletin kasasından para çıkar diye kışı battaniye ile geçirmiş evin tavanını yaptırmamak için! biraz egoist olun, bencil olun, önce kendinize sonra memlekete en faydalı gördüğünüze verin oyunuzu, sonra da icraatlarına bakın, beğenmediyseniz de bir dahaki seçimde yallah deyin gitsin. bu ne arkadaş memleket şucu bucu kaynıyor, ben benciyim, bana ne başkasından! takım tutar gibi parti hatta coin tutan var ki takım tutmak da saçma bana kalırsa! biz kendimizi düzeltirsek siyaset de mecburen çeki düzen verir kendisine, herşey yoluna girer yoksa debelen dur! taraf tutmayın, illa tutacaksanız da kendinizi-vatanınınzı tutun. Kendini düşünmeyen adamı elin adamı hiç düşünmez.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: