Bitcoin Forum
June 21, 2024, 10:07:58 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: MUHARREM İNCEDEN KRİPTO TEKNOLOJİSİNE YEŞİL IŞIK  (Read 1133 times)
gerald-80
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
June 05, 2018, 09:52:09 PM

Gercekten ulkemin insanina aciyorum kör gibiler enflasyon olmus 12 halen bu hukumeti savunanlar var internet ozgur degil insan ozgur degil yasam pahali 2.el araba fiyati 80.bin olmus ulke ekonomisi cokuste devlete ait bisi kalmadi. Yerli araba diyorlar goremedik gordugumuzde yerli dedikleri montaji yerli sadece saka gibi bir ulke olduk 1 araba aliyorsun 3 tane de devlete aliyorsun komedi artik 1 senedir askerim 1 senedir sozde mpt76 verilecek yerli silah halen verilecek. Bence at gozluklerini atin artik.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
June 05, 2018, 10:15:14 PM

muharrem ince helal olsun be  alem adam görsün...eğer Türk milleti ölü toprağından silkelenip kendine bu adamı seçerse güney koreyi bile sollayabiliriz ..adam öğretmen yani diploması var  Wink gençler işsizlikten kırılıyor ülkeden kaçacak yer arıyor...işsizlikten dolayı...eğer devlet destekli projeler geliştirilirse Türkiye yi kimse tutamaz

harfiyat projeleri ile inşaat beton ile hiç bir bok olunamayacağı ortada inşallah millet anlamıştır bunu

adam güncel teknolojiyi takip ediyor ne güzel....birileri gibi çağı 20 sene öncesinden takip etmiyor..güzel ülkeme böyle bir adam yakışır..diploması var..ince zekaya sahip..köylü çocuğu..mal varlığını geçen günlerde açıkladı gizlisi saklısı yok...hazır cevap...öğretmen...Atatürk aşığı...imanlı..daha ne olsun herşey var işte

Dostum avalonn,

Yazılarında umut sezdim. Önümüzdeki süreçte ülke için hayırlısı kim ise iktidarda yada ittifakta başa geçsin biz de nefes alalım. Ancak diyorum ancak Türkiye Cumhuriyetinde bazı şeyler başladığı gibi gider örneğin koltuk sevdası, örneğin iktidardaki partinin ihaleleri yandaş firmalara verip paraları sümenaltı etmesi , örneğin kendinden olmayan belediyelere kentsel dönüşüm için dahi izin vermemesi ki biz yaptık oldu diyebilmek için verilmiyor. Verdiğim örnekler A partisi yada B partisi için geçerli şuan iktidarda bulunan partileri karalamak için söylemiyorum . Maalesef gördüğüm bu Türkiye’nin çeşitli illerini gördüm bunda belediyesi HDP olanda var AK parti olan da doğduğum ve büyüdüğüm şehir ise CHP nin kalesi orası da var MHP nin Büyükşehir belediyecilik anlayışını da gördüm. Kişiler değişiyor izlenen yol maalesef aynı . O yüzden en azından alternatif kripto paralar kısmında siyaset tartışmayalım biz birbirimizi de yesek gelen cebini doldurup gidecek. Bu parti iktidardan düşerse gelen parti biz şu kadar borçla devraldık diyecek,5 sene sonra yine dolar yükselecek yine borçlanılacak maalesef rütin şekilde ilerliyor bu izlenimler.

Keşke Samsung, Apple gibi bir firmamız olsaydı da bari oradan biraz Türk milleti olarak sükse yapsaydık .

Uzun lafın kısası, bok boktur bokun kurusu yaşı yoktur  Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
June 05, 2018, 10:25:34 PM

Bu seçimde düşük perdeden de olsa, son 20 yıldır ilk defa bilimden ve teknolojiden bahseden ve bunların öneminden bahseden bir Cumhurbaşkanı adayımız var. Halbuki tüm adayların seçim propagandasında bilim, sanat ve teknoloji konuları öncelikli olmalı.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
June 05, 2018, 10:26:08 PM

Bu adamın başbakan olmaması için hiç bir sebeb yok full yenilikçi bir adam teknolojiyi biliyor neler yapmamız dünyanın nereye kaydığını görüyor. Blockchain.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
June 05, 2018, 10:52:12 PM

Bu adamın başbakan olmaması için hiç bir sebeb yok full yenilikçi bir adam teknolojiyi biliyor neler yapmamız dünyanın nereye kaydığını görüyor. Blockchain.

Hocam yeni sistemde Başbakan bakanlar kurulu tüzük kanun hükmünde kararname gibi kavramlar kaldırılacak ekstra olarak bakanlar milletvekili olamayacak Cumhurbaşkanı yardımcıları olacak ve cumhurbaşkanına vekalet işi TBMM başkanından alınıp Cumhurbaşkanı yardımcılarına verilecek . Bilmenizde fayda var Başbakan demişsiniz de Başbakan artık olmayacak

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
June 05, 2018, 11:04:01 PM

Helal olsun adam gibi adam muharrem ince. Her bulusa yasak ceken zihniyetten biktik. Dunya neyi kullaniyorsa ve populerse bizi yonetenler yasak vergi elinden ne gelirse engellemeye calisiyor
poolmanya
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
June 05, 2018, 11:23:35 PM

ince ince muharrem bu kampanyasında hayatında gitmediği yerlere bile gidip onlardan çok oracı olmuş bi adam. blockchain ile ilgili yakında ekonomik sistemi bu geçiricem derse şaşırmam Smiley)
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
June 05, 2018, 11:26:59 PM

Muharrem ince ya adamım şimdi siyasete girmek gibi olmasın cünkü bir devlet adamının da dedigi gibi kendi siyasetim bile basımı agrıtıyor. Ama incenin de bunları bile es gecmemesi hos bi hareket
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
June 06, 2018, 12:18:31 AM

Adam oy toplayacağım diye her konudan bir şeyler sallıyor. Birinden bile anladığı yok. Adam geleceğin araçları elektrikli araçlara ilkel dediğinden beri bu adamı malesef teknoloji konusunda ciddiye alamıyorum. bicycle muharrem gitsin bisiklet sürsün .
Acilen yandaş medya izlemeyi bırakmalısın öyle bir şey demedi. Biz araba üretmek için değil arabaları üretecek teknolojiler için çalışacağız dedi. Yıl olmuş 2018 hala devlet araba üreteceğiz diye milleti kandırıyor. Altı üstü bi araba fazlası değil.

Bizzat programı izledim .Aynen dediğim gibi söyledi.  Yıllık milyarlarca dolar ekonomiye katkısı olacak bir aracın üretilmesine karşı çıkmak cahillikten başka bir şey değildir.

Bu arada arabaları üretecek teknolojiler zaten ülkede mevcut . Dünya devlerinin bir çoğunun araçlarının ülkemizde üretildiğinden haberiniz yok herhalde. Tabi size elin şeyi tatlı geliyor şaşırmadım.Kendinizde hep bir eziklik biz yapamayız falan.
https://www.ikinciyeni.com/blog/oto-hayat-detay/turkiyede-uretilen-otomobil-modelleri

Gidin Selçuk Bayraktar'ın 2005 teki videosunu izleyin biraz vizyon görün
Altı üstü bir araba dediğin kısmı gördükten sonra seninde ayrı bir cahil olduğunu görmüş oldum. Klavuzu karga olanın

Cehalet için aynaya bakman yeterli. Ülkemizde sadece araba üretilmiyor,çoğu firmanın elektrikli ev aleti,beyaz eşya vs zaten bizim ülkemizde üretiliyor ama sen bundan ne kazanıyorsun? İşçiliğin ucuz olduğu için ülke konumunun ticaret için uygun olmasından ötürü firmalar ülkemizde üretim yaptırıyor. Makinalar bu firmaların senin değil. Bir ababa yapıyorsun sana kalıyor 100€ adamlar satıyor 40-50.000€. Bu sistemin ası sömürgecilik,ülkemizdeki resmiyet kazanmış ismiyle taşeronluk. Sen yine git akpye oy ver,bir akpliye laf anlatıcak kadar değersiz zamanım yok. Akp araba üreticekmiş. Akp bisiklet bile yapamaz. Ayrıca devlet neden araba üreticekmiş onuda anlamadım. O zengin ettiği iş adamları 3-5 sene arge yatırımı yapsın üretsin ama yok. Git ithal et %120 vergi koy sat. Sonrada o iş adamlarının vergi borcunu sil,taksitlendir giren vatandaşa girsin.
Devlet zaten üretici değil , destekçi oluyor. Türkiye'nin 5 büyük şirketi bu proje için ortak üretim yapacaklar. Daha haberin yok gelmiş burada laklak ediyorsun. Sonra cahil deyince ağlıyorsunuz.
Bu şirketler cahil zaten hiçbir şey bilmiyorlar. Hele Bosh şirketinin 2. Adamı Muharrem inceye göre ilkel teknoloji için o görevi bırakıp Türkiye ye bu proje için gelip CEO oluyor.
Şu şirketler de ilkel teknoloji için ortak hareket edecek. Ne cahil şirketlermiş bunlar .
Anadolu Grubu, BMC, Kıraça Holding, Turkcell ve Zorlu Holding

Şimdi gidin velesbitci muharremi destekleyin.

yobit.net is banned from signatures
alchera
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
June 06, 2018, 12:44:20 AM

heh bunu bekliyordum işte oylar incye..kriptto deyince akan sular durur:D
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 06, 2018, 12:48:36 AM

Valla ben siyaset hakkında konuşmayı seven biri değilim siyaseti konuşulacak birşey olarakda görmüyorum gider perdenin arkasında rey’ini verir evine gidersin. Ancak ne yalan söyliyim bu adamı sevdim
bacio2
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
June 06, 2018, 01:48:27 AM

Bu haberi görmemiş/duymamış olsaydım da kararım belliydi. Ama zaten; Cloud computing için "Fazla kafa yorarsan, kafayı sıyırırsın, hikmetine fazla şey yapmamak lazım..", fizik bölümleri için "Üniversiteler fizikçi değil pastacı yetiştirsin.." diyenlerin başbakanlık yaptığı, dindar nesil yetiştirmek istiyoruz deyip yüzlerce imam hatipler açanların, üniversitelerin kalitesini yerle bir edenlerin yönettiği ülkede Sayın İnce gibi eğitimli vizyonlu ve dünyanın nereye bizim nereye gittiğimizin iyi farkında olan bir fizikçinin yeni cumbabamız olmasını yeğlerim. Bıktık yobazlıklardan, cehaletten ve bunlara kananlardan..

Oylar İnce'ye Grin
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
June 06, 2018, 02:06:40 AM

Bu millete Muharrem İnce gibi çağdaş bir başkan fazla gelir. Yine götümüze baka baka gideriz haklı veya haksız bir seçim sonucunda olan anca dolara euroya olur. Çöküşünde çöküşüne geçtik hala milletin siki trampet çalıyor.

tthero (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
June 06, 2018, 06:55:05 AM

Adam oy toplayacağım diye her konudan bir şeyler sallıyor. Birinden bile anladığı yok. Adam geleceğin araçları elektrikli araçlara ilkel dediğinden beri bu adamı malesef teknoloji konusunda ciddiye alamıyorum. bicycle muharrem gitsin bisiklet sürsün .
Acilen yandaş medya izlemeyi bırakmalısın öyle bir şey demedi. Biz araba üretmek için değil arabaları üretecek teknolojiler için çalışacağız dedi. Yıl olmuş 2018 hala devlet araba üreteceğiz diye milleti kandırıyor. Altı üstü bi araba fazlası değil.

Bizzat programı izledim .Aynen dediğim gibi söyledi.  Yıllık milyarlarca dolar ekonomiye katkısı olacak bir aracın üretilmesine karşı çıkmak cahillikten başka bir şey değildir.

Bu arada arabaları üretecek teknolojiler zaten ülkede mevcut . Dünya devlerinin bir çoğunun araçlarının ülkemizde üretildiğinden haberiniz yok herhalde. Tabi size elin şeyi tatlı geliyor şaşırmadım.Kendinizde hep bir eziklik biz yapamayız falan.
https://www.ikinciyeni.com/blog/oto-hayat-detay/turkiyede-uretilen-otomobil-modelleri

Altı üstü bir araba dediğin kısmı gördükten sonra seninde ayrı bir cahil olduğunu görmüş oldum. Klavuzu karga olanın

Cehalet için aynaya bakman yeterli. Ülkemizde sadece araba üretilmiyor,çoğu firmanın elektrikli ev aleti,beyaz eşya vs zaten bizim ülkemizde üretiliyor ama sen bundan ne kazanıyorsun? İşçiliğin ucuz olduğu için ülke konumunun ticaret için uygun olmasından ötürü firmalar ülkemizde üretim yaptırıyor. Makinalar bu firmaların senin değil. Bir ababa yapıyorsun sana kalıyor 100€ adamlar satıyor 40-50.000€. Bu sistemin ası sömürgecilik,ülkemizdeki resmiyet kazanmış ismiyle taşeronluk. Sen yine git akpye oy ver,bir akpliye laf anlatıcak kadar değersiz zamanım yok. Akp araba üreticekmiş. Akp bisiklet bile yapamaz. Ayrıca devlet neden araba üreticekmiş onuda anlamadım. O zengin ettiği iş adamları 3-5 sene arge yatırımı yapsın üretsin ama yok. Git ithal et %120 vergi koy sat. Sonrada o iş adamlarının vergi borcunu sil,taksitlendir giren vatandaşa girsin.
Devlet zaten üretici değil , destekçi oluyor. Türkiye'nin 5 büyük şirketi bu proje için ortak üretim yapacaklar. Daha haberin yok gelmiş burada laklak ediyorsun. Sonra cahil deyince ağlıyorsunuz.
Bu şirketler cahil zaten hiçbir şey bilmiyorlar. Hele Bosh şirketinin 2. Adamı Muharrem inceye göre ilkel teknoloji için o görevi bırakıp Türkiye ye bu proje için gelip CEO oluyor.
Şu şirketler de ilkel teknoloji için ortak hareket edecek. Ne cahil şirketlermiş bunlar .

Ya Sen Ne Boş bi adamsın ,
Akp bu zamana kadar beton dan baska naptı

Uçak dediler yok
Tank dediler motorunu daha halledemedi
Yerli elektrikli araç
Diyosun
tesla bile üretmek için 11 yıl harcadı

11 yıl sonra millet havada uçmaya başlar
Biz daha yeni yeni elektrikli araç belki üretiriz

İlekllik bu işte

Muharrem ince
Ben arabanın beynini yaparak daha cok kazanıcam dıyor
Sizin gibi cahiller kaportadan 100€ kazanıp fsbrıkalsrımız var üretiyoruz saçmalıklarında

❇️ E N İ G M A ❇️
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
June 06, 2018, 06:56:46 AM

Varsa teknolojiden, endüstri 4.0'dan bahsedebilen başka aday buyursun konuşsun. Burada yaptığınız gereksiz siyasetin bize faydası yok, sen burada İnce'yi karaladın diye oy verecek olan vermekten vazgeçmeyecek. Halkı bölmeyecek, herkese aynı mesafede durabilecek lider istiyoruz.
İnce konunun uzmanı olmasa da bahsettikleri doğru, hem kripto paralar ile ilgilenenler hem de ülkenin geleceği için olumlu bir noktaya parmak basmış. Odaklanmamız gereken şey de bu zaten.

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
June 06, 2018, 07:14:04 AM

Ya Sen Ne Boş bi adamsın ,
Akp bu zamana kadar beton dan baska naptı

Uçak dediler yok
Tank dediler motorunu daha halledemedi
Yerli elektrikli araç
Diyosun
tesla bile üretmek için 11 yıl harcadı

11 yıl sonra millet havada uçmaya başlar
Biz daha yeni yeni elektrikli araç belki üretiriz

İlekllik bu işte

Muharrem ince
Ben arabanın beynini yaparak daha cok kazanıcam dıyor
Sizin gibi cahiller kaportadan 100€ kazanıp fsbrıkalsrımız var üretiyoruz saçmalıklarında
Şu cahillere cevap vermeyeyim diyorum ama olmuyor. Arkadaş hangi araba üreticisi beynini başka bir ülkeden almak ister.
  Bu yerli araçla hem beynini sen üreteceksin hem kendisini. Hala kaportadan bahsediyor adam.

Adam iki endüstri 4.0 dedi diye sevinecek kadar cahilmisiniz. Twitterda adam nötron proton dedi diye adamı göklere çıkardılar. Einstein falan sandılar adamı Cheesy

Chpnin yapacağı tek şey heykel belki onun beynini yaparlar o kadar,  fazlasını beklemeyin 😂😂

Vizyon mu buyrun

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/dev-gunes-santrali-ihalesini-kazanan-belli-oldu,nr0quwslBkeEOFGpBSdDSg

https://www.ntv.com.tr/turkiye/tskdaki-siha-sayisi-artacak,rnWpULmRtE-zfzvdFviEnQ

yobit.net is banned from signatures
warmking
Member
**

Activity: 128

VIDDO Token | Exclusive access to Private Sale

View Profile
June 06, 2018, 07:25:25 AM

Herkes bu teknolojının farkında fakat bır turlu yeşil ışık yanmadı biran önce bu sektörde önde gelen isimlerin arasında yer almamız gerektıgını dusunuyorum.İncenin açıklamasıda gayet olumlu olmuş bu yönden bakalım neler olacak.

V I D D O       ♥ ♥ ♥  PRE-ICO: July 16 until Aug 22  ►► Join Our Private Sale
VIDDO is a new fair revenue distribution video platform
MEDIUM         TELEGRAM       TWITTER       LINKEDIN       DEMO
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
June 06, 2018, 08:55:58 AM

Bazı arkadaşlar Muharrem İnce ne anlar blockchainden demiş. Anlasın veya anlamasın önemli olan blockchain diye bir teknolojinin farkında olması. Dünya değişiyor, geri kalmamak için yenilikleri yakından takip etmek gerekiyor.
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
June 06, 2018, 09:11:26 AM

kripto teknolojisine yeşil ışık bu faydamıza olabilir. ama o kulvara tamamen yüklenmek değil diğer kulvarları da boş bırakmadan. ülkede inanılmaz israf ve fakirlerin iyice fakirleştiği türk lirasının itibarının yerle bir olduğu durum var. türkiye nasıl bu kadar kötü ekonomik koşullar varken %5 üzerinde büyüyebiliyor. bana burası mantıksız geliyor.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
June 06, 2018, 09:13:56 AM

biz kendi aramızda bile adama inanmıyoruz.. ne anlar blockchainden falan diyoruz başkaları nasıl inansın adama ? (biz mühendisiz zaten bizden başka kimse  bilmiyor) bu nasıl bi sığlıktır  ya ? Çok özür diliyorum ama siz sadece kılıf arıyorsunuz. Birçok ülke yasaklama getirirken kimden duyduysa duydu oy kazanmak için yıllardır verilen vaatlerin ne olduğunu gördük (1300 tl asgari ücret benzin 3 liradan 5e çıktı) nasıl körsünüz arkadaşlar ya deneyin korkmayın. Tek hükümet değiştirenler biz değiliz. yahu erdoğan geldiğinde çok mu tanıyordunuz inanıyordunuz da %34 ile seçtiniz adamı. şimdi Allaha bile o kadar inanmayan adamlar var sosyal medyada görüyoruz. yazık yazık.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: