Bitcoin Forum
June 16, 2024, 09:06:45 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: MUHARREM İNCEDEN KRİPTO TEKNOLOJİSİNE YEŞİL IŞIK  (Read 1133 times)
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
June 06, 2018, 02:07:26 PM

MUHARREM İNCE ne anlar kriptodan sorsan yeniyor mu der.

bence sanada öyle Cheesy
çünkü sen olayı hiç anlamamışsın sanırım burdaki haberi paylaşan adam bu tip bir çalışma olma ihtimalini haber veriyor. sen olayın başka tarafından bakmaya çalışıyorsun.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
June 06, 2018, 02:10:32 PM

Adam oy toplayacağım diye her konudan bir şeyler sallıyor. Birinden bile anladığı yok. Adam geleceğin araçları elektrikli araçlara ilkel dediğinden beri bu adamı malesef teknoloji konusunda ciddiye alamıyorum. bicycle muharrem gitsin bisiklet sürsün .
Acilen yandaş medya izlemeyi bırakmalısın öyle bir şey demedi. Biz araba üretmek için değil arabaları üretecek teknolojiler için çalışacağız dedi. Yıl olmuş 2018 hala devlet araba üreteceğiz diye milleti kandırıyor. Altı üstü bi araba fazlası değil.

Bizzat programı izledim .Aynen dediğim gibi söyledi.  Yıllık milyarlarca dolar ekonomiye katkısı olacak bir aracın üretilmesine karşı çıkmak cahillikten başka bir şey değildir.

Bu arada arabaları üretecek teknolojiler zaten ülkede mevcut . Dünya devlerinin bir çoğunun araçlarının ülkemizde üretildiğinden haberiniz yok herhalde. Tabi size elin şeyi tatlı geliyor şaşırmadım.Kendinizde hep bir eziklik biz yapamayız falan.
https://www.ikinciyeni.com/blog/oto-hayat-detay/turkiyede-uretilen-otomobil-modelleri

Gidin Selçuk Bayraktar'ın 2005 teki videosunu izleyin biraz vizyon görün
Altı üstü bir araba dediğin kısmı gördükten sonra seninde ayrı bir cahil olduğunu görmüş oldum. Klavuzu karga olanın

dostum sen ciddi misin yoksa bunu sırf siyasi görüşünü savunmak için atıysan bi nebze ama sen teknoloji biz üretiyoruz aslında ama parasını ürettiren firmalar alıyor diyorsan ozman sana açıklama yaparım . ama benim açıklamamdan önce biraz kendin araştır zor değil.
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
June 06, 2018, 02:19:49 PM

Adam oy toplayacağım diye her konudan bir şeyler sallıyor. Birinden bile anladığı yok. Adam geleceğin araçları elektrikli araçlara ilkel dediğinden beri bu adamı malesef teknoloji konusunda ciddiye alamıyorum. bicycle muharrem gitsin bisiklet sürsün .
Acilen yandaş medya izlemeyi bırakmalısın öyle bir şey demedi. Biz araba üretmek için değil arabaları üretecek teknolojiler için çalışacağız dedi. Yıl olmuş 2018 hala devlet araba üreteceğiz diye milleti kandırıyor. Altı üstü bi araba fazlası değil.

Bizzat programı izledim .Aynen dediğim gibi söyledi.  Yıllık milyarlarca dolar ekonomiye katkısı olacak bir aracın üretilmesine karşı çıkmak cahillikten başka bir şey değildir.

Bu arada arabaları üretecek teknolojiler zaten ülkede mevcut . Dünya devlerinin bir çoğunun araçlarının ülkemizde üretildiğinden haberiniz yok herhalde. Tabi size elin şeyi tatlı geliyor şaşırmadım.Kendinizde hep bir eziklik biz yapamayız falan.
https://www.ikinciyeni.com/blog/oto-hayat-detay/turkiyede-uretilen-otomobil-modelleri

Altı üstü bir araba dediğin kısmı gördükten sonra seninde ayrı bir cahil olduğunu görmüş oldum. Klavuzu karga olanın
Programda aynen söyle dedi araba uretmekle uğraşmaya değmez araba uretmek artık basit teknoloji bizim arabayı üreten makinanın yazılımını üretmemiz lazım. Artık araba değil yazılım uretmemiz lazım dedi. Surekli teknolojiyi geriden yakalamaya çalışmanın bir anlamı yok dedi.
Ayrıyeten TR de uretilmiş yerli hiçbir araç yok. En basitinden üretilmiş yerli hiçbir motor yok. Biz fason üreticiyiz.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
June 06, 2018, 02:32:48 PM

Bizzat programı izledim .Aynen dediğim gibi söyledi.  Yıllık milyarlarca dolar ekonomiye katkısı olacak bir aracın üretilmesine karşı çıkmak cahillikten başka bir şey değildir.

Programda aynen söyle dedi araba uretmekle uğraşmaya değmez araba uretmek artık basit teknoloji bizim arabayı üreten makinanın yazılımını üretmemiz lazım. Artık araba değil yazılım uretmemiz lazım dedi. Surekli teknolojiyi geriden yakalamaya çalışmanın bir anlamı yok dedi.
Ayrıyeten TR de uretilmiş yerli hiçbir araç yok. En basitinden üretilmiş yerli hiçbir motor yok. Biz fason üreticiyiz.

Ben de yazımda bizim araçlarımız demedim zaten. İşte montaj ülkesiyiz bunun da bir numaralı sahibi KOÇ grubu. Ele çalışınca sıkıntı olmuyor da kendimiz için olunca neden sıkıntı oluyor ben bunu soruyorum. Firmaların üretim fabrikaları hep bizim ülkemizde ama teknolojisini gelip adamlar gelip kurup gidiyor.

Devrim üretildiğinde onu sabote edenler kim ise, Vecihi Hürkuşu, Nuri Demirağı engelleyenler kim ise bugün Elektrikli Arabaya karşı çıkanlar da ne hikmetse onlar.

BAKIN BENZİNLİ ARAÇ ÜRETİLSE NE GEREK VAR BUNA DERDİK O ZAMAN BEN DE BİR NEBZE HAK VEREBİLİRDİM. AMA HİBRİT BİLE DEĞİL ELEKTRİKLİ OLARAK ÜRETİLECEK OLAN BİR ARACIN ÜRETİMİNE İLKEL DEMEK APAYRI BİR CAHİLLİKTİR. ŞUAN PİYASADA KAÇ TANE ELEKTRİKLİ ARAÇ VAR BİR ARAŞTIRIN SONRA GELİN YORUM YAPIN.

Alın üretilen SİHA ların motorları da dahil %98 i yerli üretim bunlara da ne gerek var diyor musunuz? Tüm kontrolün bizim mühendislerimizde olmasında ne sıkıntı görüyorsunuz.

Neymiş muharrem ince demiş ki araba üretmeyelim onun beynini üretelim ulan kendin kullanmadığın bir şeyi nasıl pazarlamayı düşünüyorsun. Alın bakın teknolojisini yaptık ama biz kullanmıyoruz var mı almak isteyen mi diyeceksiniz. Bakın daha araç üretilmeden burada bok atanlar var . İşte bu eziklikten kurtulmadan blockchain teknolojisini biz ortaya çıkarmış olsaydık ona bile çamur atan gerizekalılar olurdu.

yobit.net is banned from signatures
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
June 06, 2018, 02:39:53 PM

Aslında adam bitcoin falan saçmalasa daha fazla ilgi görür  Cheesy nano teknoloji, robot falan diye saçmalıyor sanırım o işleri köprü yapmak kadar kolay zannediyor biz güney kore ya da japonya değiliz her şey farklı. Değişimden yanayım ama bir şey değişeceğini sanmıyorum.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
June 06, 2018, 02:44:12 PM

bu memlkette hala tayyıbi savunan ınsanlar var ya artık dıcek bısey bulamıyorum hakaret etmeye bıle degmıyorsunuz artık .gun gelecek anlıycaklar ama o zamanda gec olacak her zaman kı gbı.adam ulkenın amına koydu.satmadıgı ozellestırmedıgı yer kalmadı.soganı samanı marulu mısırı bugdayı fasulyeyı bıle ithal edıyoruz ulkeyı mahfettı ama hala allah gıbı bu salalaklara tapanlar var ya pes dogrusu pesss
osmaNLI SALAGI BIRAK SEN ARABA YAPMAYI SİHA YAPMAYI. Ulkende fasuly emısır bugday saman et marul sogan uret ılk bas gerızekalılar
ama sızın gıbı malların refah anlayısı adamın evıne aldıgı buzdolabı .he dolap nasıl doluyor tayyıp sokaga cıksın da arastırsın
tthero (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
June 06, 2018, 02:46:03 PM

Yerli Jeep yapalım
Ejder yalcın gibi olsa fena tutar yalnız
https://goo.gl/images/HyUGt2

Eski bir AKP Lİ OLARAKYENİLİK isteyenlerdenim. MUHARREM İNCE bunun için biçilmiş kaftan.

❇️ E N İ G M A ❇️
neinnein125
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 251

VTOS

View Profile
June 06, 2018, 02:58:40 PM

Muharrem ince'ye zaten oy vermeyi düşünüyordum bu açıklamasıyla beni fazlasıyla tatmin etti. Eğer vergi indirimleri ve muafiyetleri getirecekse fazlasıyla yurt içine para sokacak lira alacak insan olacaktır.. İyi haber.

▄█████████████████████▄
  ▄
█████████████████████████▄
▄███
██████████████████████████▄
▀█████████████████████████████▀
 ▀████
███████████████████████▀
  ▀██
███████████████████████▀
    ███████████████████████
     ████
█████████████████
      ████
██████████████
       █████████████████
        ███████████████
         ▀███████████▀
          ▀█████████▀
V T O S      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
FACEBOOK     TELEGRAM
MEDIUM    TWITTER     GITHUB

⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
June 06, 2018, 03:01:09 PM

Ben de yazımda bizim araçlarımız demedim zaten. İşte montaj ülkesiyiz bunun da bir numaralı sahibi KOÇ grubu. Ele çalışınca sıkıntı olmuyor da kendimiz için olunca neden sıkıntı oluyor ben bunu soruyorum. Firmaların üretim fabrikaları hep bizim ülkemizde ama teknolojisini gelip adamlar gelip kurup gidiyor.

Devrim üretildiğinde onu sabote edenler kim ise, Vecihi Hürkuşu, Nuri Demirağı engelleyenler kim ise bugün Elektrikli Arabaya karşı çıkanlar da ne hikmetse onlar.

BAKIN BENZİNLİ ARAÇ ÜRETİLSE NE GEREK VAR BUNA DERDİK O ZAMAN BEN DE BİR NEBZE HAK VEREBİLİRDİM. AMA HİBRİT BİLE DEĞİL ELEKTRİKLİ OLARAK ÜRETİLECEK OLAN BİR ARACIN ÜRETİMİNE İLKEL DEMEK APAYRI BİR CAHİLLİKTİR. ŞUAN PİYASADA KAÇ TANE ELEKTRİKLİ ARAÇ VAR BİR ARAŞTIRIN SONRA GELİN YORUM YAPIN.

Alın üretilen SİHA ların motorları da dahil %98 i yerli üretim bunlara da ne gerek var diyor musunuz? Tüm kontrolün bizim mühendislerimizde olmasında ne sıkıntı görüyorsunuz.

Neymiş muharrem ince demiş ki araba üretmeyelim onun beynini üretelim ulan kendin kullanmadığın bir şeyi nasıl pazarlamayı düşünüyorsun. Alın bakın teknolojisini yaptık ama biz kullanmıyoruz var mı almak isteyen mi diyeceksiniz. Bakın daha araç üretilmeden burada bok atanlar var . İşte bu eziklikten kurtulmadan blockchain teknolojisini biz ortaya çıkarmış olsaydık ona bile çamur atan gerizekalılar olurdu.
Kardesim adamın demek istediği sey şu, bugun elektrikli araba ürettik diyelim bunu kime satabileceksin? Şuan en büyük üretici tesla haricinde japon firmalarının hepsi üretime başladı. Alman markaları teker teker piyasaya elektrikli araba cıkarıyor. Biz 2020de aha araba bu dediğimizde olabilecek tek sey turk vatandasları bu aracları kullanıp, ithalatı azaltabiliriz.
Şuan yazılım konusuna eğilmek gerekiyor diyor. Ayrıyeten elektrikli araba uretilmesine karşıyım demiyor. devletin 1. hedef olarak buna odaklanması yanlış diyor.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
June 06, 2018, 03:08:29 PM

Çok mantıklı konuşuyor böyle konularda tabi demekle olmuyor bu işler geçerse icraata dökmesi  gerekli

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
June 06, 2018, 03:13:38 PM

Kardesim adamın demek istediği sey şu, bugun elektrikli araba ürettik diyelim bunu kime satabileceksin? Şuan en büyük üretici tesla haricinde japon firmalarının hepsi üretime başladı. Alman markaları teker teker piyasaya elektrikli araba cıkarıyor. Biz 2020de aha araba bu dediğimizde olabilecek tek sey turk vatandasları bu aracları kullanıp, ithalatı azaltabiliriz.
Şuan yazılım konusuna eğilmek gerekiyor diyor. Ayrıyeten elektrikli araba uretilmesine karşıyım demiyor. devletin 1. hedef olarak buna odaklanması yanlış diyor.
Hocam bilgili bilirsiniz  anlaşılan. Elektrikli araç teknolojisinin de daha emekleme aşamasında olduğunun farkındasınızdır. Eğer biz ürettiğimizde muadillerinden daha kaliteli yaparsak niye satamayacakmışız onu anlamadım. O zaman bugün hiç bir şeye başlamayalım nasıl olsa rekabet edemeyiz diye.
Bakın benim örnek aldığım adam Selçuk Bayraktar. Şu konuşmalar 2005 yılından biz o zamanlar israile heron versin diye şimdi yerli üretilen ihaların 4 katı ücret ödüyorduk.  Zaten çoğu zaman da teslim etmemek için oyaladılar. EĞER O ZAMAN BAYRAKTAR DA İHALAR İLKEL NE YAPACAĞIZ ÜRETİP HERONLARLA REKABET EDEMEYİZ DESEYDİ BUGÜN BURADA OLAMAZDI.

https://www.youtube.com/watch?v=FlEyq2DRdP4

Ben eğer başta RTE değilde başka biri olsada yerli üretimi desteklerdim. Afrin operasyonunda kendi üretmediğimiz tanklardan dolayı nasıl ambargo koyduklarını gördük.  Bunu  Kıbrıs harekatından sonra da görmüştük.

Yerli aracın üretimi hiç olmazsa cari açığı düşürecektir. Sadece bu bile yeterli benim için.Ben şundan eminim Muharrem İncenin yerli üretim aracının elektrikli olacağından bile haberi yok. Eğer olsaydı ilkel gibi bir laf etmezdi.

BUNUN DAHA BAŞLANGIÇ OLDUĞUNU UNUTMAYIN ÇAĞA AYAK UYDURMAK İÇİN BİR YERDEN BAŞLAMAK LAZIM.

yobit.net is banned from signatures
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
June 06, 2018, 03:26:07 PM

Sözde kalmaması lazım eğer başa geçerse bizim diğer devletlerden geri kalmamız için bu değişikleri teknolojiyi takip etmemiz lazım.
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
June 06, 2018, 03:51:50 PM

Bu teknolojinin geriye gitmez.Geleceği gören herkes bu teknolojiye sahip çıkar.Ülkemiz bu alana yönelmeli ve yasaklamayı asla düşünmemelidir.Sayın İnce de teknolojiye önem vereceğini belirtiyor.
FencerKryss
Newbie
*

Activity: 39
Merit: 0

View Profile WWW
June 06, 2018, 03:54:46 PM

Bu teknoloji üzerine hangi hükümet gelirse gelsin çalışma yapmalıdır. Türkiye olarak block-chain teknolojisini kullanan şirketler kurmamız ve bu yönde ilerlememiz gerekiyor.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
June 06, 2018, 04:02:48 PM

Muharrem İnce demek ki teknolojisi piyasayı takip ediyor. Belkide kriptoya yatırım yapmıştır. Mantıklı konuşuyor böyle konularda başa geçerse eger bu işleri icraata dökmesi  gerekir.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294

View Profile
June 06, 2018, 04:11:13 PM
Last edit: June 06, 2018, 04:30:35 PM by holdmycoins
Merited by avalonn (1)

Çok cahil var. Bunlar otomotiv sektörünü bilmiyorlar, ekonomiyi bilmiyorlar ancak köpek gibi liderlerinin peşinden gidiyorlar. İnsan önce durup düşünecek her şeyin temelinde bu vardır.

Şimdi otomotiv üretme meselesine gelelim. Otomobili kim üretiyor biliyor musunuz? Üniversitelerde 15-20 kişilik farklı mühendislik dallarından bir araya gelen arkadaşlar otomobil yapıyor, bunları değerlendiriyor üstüne yenilenebilir enerji ile çalışan otomobil yapıyor bak elektrikli falan da değil. Bu iş o kadar da zor değil demek ki mühendis dahi olmayan ilgili öğrenciler otomobil yapabiliyormuş. Şimdi bunun bir de sanayi kısmı var. Sanayi üretimi için otomasyon lazım. Bunu insan yapar ama size seri üretim lazım. Şimdi biz otomobilin kurucusu değiliz pazara bakmamız lazım. Sonuçta bir mal üretiyorsanız ve bunu devlet desteği ile üretiyorsanız satmalısınız değil mi arabayı yemek için üretmiyorsunuz. Satma meselesini Kuzey Kore olmamak için yurt içinde yapamıyorsunuz. Yurt dışına araba satacaksınız. Bunun için gerekli miktar aşağı yukarı 200,000 araçtır. Bu minimum miktar. Bunun altında satarsanız o koskoca otomasyon, sanayi, inovasyon çöpe at. Hatta zaman içinde bu miktar artmış olabilir biz bunu zamanında hocalarımızla tartışmıştık. Bunu tek düşünenler sizler değilsiniz. Şimdi sayılarla bunu inceleyebilirsiniz:

Burada wikipedia üstünden aşağı yukarı üretim miktarlarını görebiliriz: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_manufacturers_by_motor_vehicle_production (TR'de yasaklı wikipedia neden acaba?)

Üstteki linkten 2016 yılına dair bir pdf'ye tıklayarak markalara göre üretimleri görebiliriz: http://www.oica.net/wp-content/uploads/World-Ranking-of-Manufacturers.pdf

Bunlara inanmayan da şurada Otomotiv Sanayi Derneği'nin açıkladığı raporda 31. sayfada Türkiye'de üretilen markaların üretim sayılarına bakabilir. Toyota Türkiye'de 151,236 araç üretiyor o derece yani. Bu yanlı döküman dahi(Türkiye araçları üretiyor diyor ama alakası yok, ısmarlama üretim iphone da Çin'de üretiliyor gibi): http://www.osd.org.tr/sites/1/upload/files/Otomotiv_Sektor_Raporu_TSKB-2208.pdf

Çomçomlar sıkı durun şimdi istatistikler ortada o ayrı bir şey de ben başka bir yere değineceğim. Bizim şimdiye kadar araç üretmememiz ve bu 16 yılda hedef 2023 denilen projeleri incelediniz mi? Tabii ki incelememişsinizdir çünkü çomçom olmak bunu gerektirir. Ben inceledim ve araştırdım ama sana anlatayım. Yerli uçak ve yerli gemi var. Yerli araba yok. Neden yok biliyor musun peki? Yukarıda verdiğim sayıları karşılaştıran yöneticiler yerli araba yapmanın ülkeye külfet getirdiğine karar verip direkt olarak yüksek teknoloji üretmeye odaklanıp onu tasarladılar. Çünkü arabanın geç kalınmış bir teknoloji olduğunu ve bizde ''know-how'' olmadığından seri üretimin zaman ve maliyetinin fazla olacağından vazgeçtiler. Bunu sorgulamıyorum kısmen mantıklı bir fikir tabii uygularsanız Cheesy . Peki neden her seçim öncesi yerli bir şeyler yapıyoruz çünkü çomçomların övüneceği elinde betondan başka bir şey yok Cheesy Seçim vaadi olarak hemen hemen her seçimde dikkate alınan bir şey bu. Çok net hatırlamamakla birlikte bir ara yerli araba dedikleri araba prototipi çalıntı çıkmıştı Cheesy

Neyse olur böyle şeyler siz o olmayan beyninizi yormayın bir şey düşünülecekse onu da biz düşünürüz yapılacaksa onu da biz yaparız.

unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
June 06, 2018, 04:29:09 PM

Muharrem İnce okumuş bir adamdır ve öğretmendir. 16 yıldır bizi soyan cahil cühela çomar tayfasından değildir. o yüzden Muharrem İnce'den 4.0 endüstriyel girişimler ve blockchain duymak şaşırtıcı değildir. değişim şarttır ve bize vizyonu olan eğitimi ve kültür seviyesi yüksek insanlar lazımdır.
tthero (OP)
Member
**

Activity: 266

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
June 06, 2018, 05:55:56 PM

Muharrem İnce okumuş bir adamdır ve öğretmendir. 16 yıldır bizi soyan cahil cühela çomar tayfasından değildir. o yüzden Muharrem İnce'den 4.0 endüstriyel girişimler ve blockchain duymak şaşırtıcı değildir. değişim şarttır ve bize vizyonu olan eğitimi ve kültür seviyesi yüksek insanlar lazımdır.

Dediklerine katılıyorum

❇️ E N İ G M A ❇️
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
June 06, 2018, 08:03:15 PM

Şaka gibi sdfsdfsd acaba ne oldugunu bılıyormu kripto paranının bu İNNNCEE sırf oy toplıcam dıye yapmadıgı sey kalmadı.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
June 06, 2018, 08:04:04 PM

Ince nin secilmesi ulkeyi rahatlatir ven en azindan egitim acisindan ulke biraz duzelir diye dusunuyorum. Ancak asil devrim merkezi olmayan yonetim sisteminin geldiginde olacak. Blockchain teknolojisi ilerleyen yillarda ulke yonetim sistemlerinin degismesini saglayacak. Merkezi olmayan yonetimler sayeseinde Halkin kazanimlari tepedekilere peskes cekilmeyecek ve kazanan halk olacak.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: