Bitcoin Forum
April 28, 2024, 02:52:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: MUHARREM İNCEDEN KRİPTO TEKNOLOJİSİNE YEŞİL IŞIK  (Read 1132 times)
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
June 07, 2018, 02:04:07 PM

Muharrem ince yine inceden inceye konuşmuş. Teknolojinin son örneği blockchain. Umarım başa geçtiğinde verdiği sözleri yerine getirir.
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
hannapulu
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

PLATIO - Smart Banking Ecosystem

View Profile
June 07, 2018, 02:41:24 PM

Şu an ülkemizin içinde bulunduğu açmaz belli amerika belki de seçim sonrası bir yaptırım uygulayabilir bu tarz engellemelere karşı ülkemiz blockchain vasıtasyıla bunları aşabilir umarım bunun farkına varıp ona göre tedbir alırlar

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
June 07, 2018, 06:27:10 PM
Last edit: June 07, 2018, 07:01:29 PM by wolwoo

adaylardan önce kendimize baksak daha iyi bir netice alırız. bir kere şu kraldan çok kralcı olma modundan çıkmalıyız. avrupa'ya bakıyorsun seçim kimsenin umurunda değil, başbakan fırına gidip ekmek alıyor kimse pas vermiyor, yüzüne bile bakmıyor Cheesy Kanada başbakanı devletin kasasından para çıkar diye kışı battaniye ile geçirmiş evin tavanını yaptırmamak için! biraz egoist olun, bencil olun, önce kendinize sonra memlekete en faydalı gördüğünüze verin oyunuzu, sonra da icraatlarına bakın, beğenmediyseniz de bir dahaki seçimde yallah deyin gitsin. bu ne arkadaş memleket şucu bucu kaynıyor, ben benciyim, bana ne başkasından! takım tutar gibi parti hatta coin tutan var ki takım tutmak da saçma bana kalırsa! biz kendimizi düzeltirsek siyaset de mecburen çeki düzen verir kendisine, herşey yoluna girer yoksa debelen dur! taraf tutmayın, illa tutacaksanız da kendinizi-vatanınınzı tutun. Kendini düşünmeyen adamı elin adamı hiç düşünmez.

kardeşim , kripto konusundaki fikirlerini yazılarını beğeniyorum..ancak bu söylediklerinde bazı eksiklikler var...avrupa'ya bakıyorsun seçim kimsenin umrunda değil falan diyorsun da orada adamlar sistemi oturtmuş...ingilterenin şu an bir yazılı anayasası yok..1200 yılında yazılan insan hakları bildirgesi var sadece..ama ona rağmen takır takır sistemi işliyor...bir de bize bak

amerika'ya bakıyorsun mahkeme trump ın kararını bozabiliyor...en yüksek makam neresi diye sorsan başkan değil yüksek hakim derler...bizde böyle mi ?

egoist bencillik ne alaka ? bugüne kadar zaten milletin başına ne geldiyse bundan gelmedi mi ? bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın denmiyor mu ?  #BedelliYoksaOyYok diye twitterda gündem yapanları da görmedik mi ? al sana bencillik.

yallah diyorsun da ...mühürsüz oylar neden geçerli sayıldı o zaman ?

aslında çok basit birşeyden bahsediyorum, insanlar severek evlendiği eşlerinden bile 6 ay içinde boşanıyorken size hizmet etmekle mükellef siyasileri koruma-kollama mantalitesinden sıyrılmak gerek. insanlar yeri geliyor ebeveynlerini bile eleştiriyor ama siyasiler konusunda burnundan kıl aldırtmıyor.
değişim-gelişme "beğenmeme" duygusuyla alakalıdır, örneğin geçen yıl 100 milyar dolar altındaki marketcap şu an 350 milyar dolar seviyelerinde ama kimse beğenmiyor, ilerlemek için öyle de olması gerekiyor. siyasiler icraatlarıyla kendilerini korumaya baksınlar biz de kendi gelişimimize bakalım, bencillikten kastım budur. kimi beğeniyorsanız ona oy verin ama hiçbirine çok da korumacı olmamalı bundan bahsediyorum. ben de kısmetse gidip oyumu kullanacağım sonra da yaptıklarına bakıp bir dahaki seçimde önüme gelen alternatifler arasından değerlendirme yapıp en fazla kazanç sağlayacağımı düşündüğüm coine pardon adaya yatırım yapacağım. kazandırmıyorsa da her türlü eleştiriyi yapmak benim hakkımdır. Wink linki de bırakayım belki okuyan olur: https://www.sozcu.com.tr/2018/dunya/kanada-basbakani-trudeau-evsiz-kaldi-2315077/

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
June 07, 2018, 07:32:57 PM

politikacıların kripto para pazarına ve blok zincir teknolojisine olumlu bakması ve yasal düzenlemelerin yapılması için girişimde bulunması ülkemiz için önemli, iktidar tarafından olumlu açıklamaları bekliyoruz.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
June 07, 2018, 08:46:09 PM

Türkiye'nin ve bir çok 3.Dünya ülkelerinin kalkınma konusunda bir basamağa bir yardımcı anahtara ihtiyacı var BlockChain teknolojisi bu durumda çok güzel bir alternatif yol olabilir.

negamus
Full Member

Activity: 245

View Profile WWW
June 07, 2018, 10:06:42 PM

blockchain teknolojisi ve dijital para ekonomisi bizim gibi ülkelere ekonomik anlamada ve gelişmeye katkı anlamında faydalı olacaktır. bankaların tekelinden kurtarılan para piyasası halka daha iyi hizmet eder.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
asd1224
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
June 08, 2018, 06:23:56 AM

Arkadaşlar adam bilmek zorunda değil zaten. Danışmanları var adamların. Sürekli endüstri 4.0 dan bahsetmesi bile umut verici bir olay
neblpr
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
June 08, 2018, 06:30:37 AM

Konuşmalarında teknolojiden çok bahsediyor. İnşallah gelen kim olursa bu konulara biraz daha ağarlık verir de milletçe kurtuluruz
tthero (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
June 08, 2018, 09:31:58 AM

Konuşmalarında teknolojiden çok bahsediyor. İnşallah gelen kim olursa bu konulara biraz daha ağarlık verir de milletçe kurtuluruz
Ağırlık kırathane dıyor 😫

❇️ E N İ G M A ❇️
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
June 08, 2018, 12:29:50 PM

sadece seçim çalışmasında oy almak için değil gerçekten blockchain teknolojisi inceleyip insanlığa ve ekonomiye kazandıracaklarını anladıktan sonra yeşil ışık yakan politikacılara destek veririm.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
June 08, 2018, 03:27:01 PM

Bu adamın konuşmaları çok hoşuma gidiyor benim umarım 2. yarıya kaldığında galip gelir.

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
June 08, 2018, 03:54:25 PM

tv de duyunca ilk yanlış duydum falan sandım. muhammerrem ince nin arkasında teknoloji konusunda iş bilen bir ekip var gibi gözüküyor yaptığı konuşmalardan ötürü.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
June 08, 2018, 04:32:36 PM

güzel düşünmüş yani artık böyle geleceğe yönelik projelerden korkmamalıyız bütün dünyada çığır açan bir sistem neden kullanmayalım güzel olan şeye karşı gelememek lazım.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
June 08, 2018, 04:35:50 PM

yani bu sektöre yönelik güzel bir karar olur cüzi bir vergiye tabi tutulduğunda güzel sonuçlar ile karşımıza çıkabilir geleceğe yatırım olacakır.

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196

View Profile
June 08, 2018, 05:27:29 PM

Muharrem İnce cumhurbaşkanlığı adayı, oy oranlarına bakıldığında kesin seçilme şansı yok ama kripto para piyasası hakkındaki olumlu açıklamalarını olumlu buluyorum. yeşil ışık yakılma dönemi geldi.
tthero (OP)
Member
**

Activity: 266

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
June 08, 2018, 07:15:18 PM

Muharrem İnce cumhurbaşkanlığı adayı, oy oranlarına bakıldığında kesin seçilme şansı yok ama kripto para piyasası hakkındaki olumlu açıklamalarını olumlu buluyorum. yeşil ışık yakılma dönemi geldi.
Muharrem İnce gibi Gelecek konuşan kişiyle ve Kırathanede kek çay vaadi yapan birisinin arasında puansal farkın incenin aleyhine olması , gelecek kuşakları nasıl etkileyeceğini bize zaman gösterecektir

❇️ E N İ G M A ❇️
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 08, 2018, 09:34:21 PM

muharrem ince kriptoya yesil isik yakar, tayyip secilirse o yanan yesil isik renk koru birindeki gibi etki yapip vergi inceleme khk olarak geri doner Smiley
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
June 08, 2018, 11:12:38 PM

kimin söylediği önemli değil bence yani o şunu dedi bu bunu dedi değil de. Blockchain teknolojisi önemli bir teknoloji biz bunu kaçırmamalıyız diye düşünüyorum yoksa uçan araba yaparlarken bazıları biz oto bazarlarında şahin bakarız Cheesy:D
poolmanya
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 08, 2018, 11:16:49 PM

iyide arkadaşlar siyasetin burada ne işi var şimdi muharrem ince zarif bir adam olabilir ama boş vaatlerle ülkeye türlü şeyler getireceğini vaateden siyasetçilerden sonra blockchainde aynı geliyor
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
June 09, 2018, 03:34:42 AM

Valla dün cumhurbaşkanımız ilkokul okurken tek partili dönemde okuduğunu ve sınıfların 75 kişilik olduğunu iddia etti. Bu iddiaları da gayet kendinden emin bir şekilde söyledi.. Bir insan kendi söylediği yalana bu kadar kolay inanabiliyorsa Türkiye gerçekten uçuruma doğru gidiyor demektir.. Bence ortada büyük bir sağlık sorunu var.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: