Bitcoin Forum
June 19, 2024, 08:41:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Meritli hayat nasıl gidiyor?  (Read 561 times)
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
June 07, 2018, 01:47:25 PM

Meritli hayatı bilmiyorum fakat meritsiz hayat çok kötü dostum. Embarrassed
pandacik
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
June 07, 2018, 01:49:06 PM

Daha meritim olmadığı için nasıl bir hayat olduğunu bilmiyorum ama pek bir değişiklik yoktur herhalde Smiley biz 10 merit alıp member olmak isterken memberler 90 daha alıp full olmak isteyecekler :d
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 07, 2018, 01:59:18 PM

Merit bence foruma düzen getirdi. Yani artık herkes para için yüzlerce hesap açamıyor. Bu en büyük artısı, bu kenarda dursun.

Geçmişe dönük insanların attığı yorumları da kontrol edip mevcut statüye göre otomatik gelen meritlerden hak edilmeyenleri silsinler bakalım işte o zaman dediğin + 'yı bizlerde görebiliriz...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ydnkkyy
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
June 07, 2018, 02:05:30 PM

bu olayı tam olarak özetleyen bir kısım var mı forumda yönlendirirseniz sevinirim?
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 07, 2018, 02:07:13 PM

bu olayı tam olarak özetleyen bir kısım var mı forumda yönlendirirseniz sevinirim?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2818404.0 Türkçe

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2818350.0 İngilizce

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
aynalitarak
Newbie
*

Activity: 129
Merit: 0

View Profile
June 07, 2018, 06:51:39 PM

meritli hayat leş gibi gidiyor bir üst çıtaya erişmek hayal oldu yahu olmaz böyle bence kaldırılsın bu merit olayı kesinlikle adaletsiz bir sistem önceden rütbesini yükselten için iyi hoş da yeni gelenler veya düşük rütbeler için büyük adaletsizlik
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
June 08, 2018, 09:10:56 PM
Merited by udonmez (2)

Meritli hayat bence iyi gidiyor. Postlara kalite gelmeye başladığını görüyorum son zamanlarda.
Ben bana ön tanımlı olarak gelen meritleri  topluluğa fayda sağladığını düşündüğüm postlara dağıttım.
Üstüne EFS başta olmak üzere bana merit verenlerden gelenleri de aynı mantıkla dağıttım.

Türkçe forumda iki temel sıkıntımız olduğunu görüyorum, topluluğa faydalı içerik üretimi ve kısıtlı merit kaynağı.
Topluluğa faydalı içerik üretmeyi zamanla öğreneceğiz. Diğer konuda da bilinen 2 merit kaynağımız dışında bende merit kaynağı olmak için konu açmıştım.
Ama maalesef değerlendirmeye alınmadı. İnanıyorum ki zamanla Türkçe forumun merit kaynağı sayısı artacaktır.

Nacizane önerim, merit almak için post atmak yerine topluluğa bir faydam olsun diyerek post atmaya çalışın. Varlığınızın Türkçe foruma bir faydası olsun.
Eğer bunu canı gönülden yaparsanız zaten o meritler size gelir sizde eşe dosta değil sizin gibi foruma faydalı kişilere dağıtırsınız.
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
June 08, 2018, 09:53:08 PM

Meritli hayat bence iyi gidiyor. Postlara kalite gelmeye başladığını görüyorum son zamanlarda.
Ben bana ön tanımlı olarak gelen meritleri  topluluğa fayda sağladığını düşündüğüm postlara dağıttım.
Üstüne EFS başta olmak üzere bana merit verenlerden gelenleri de aynı mantıkla dağıttım.

Türkçe forumda iki temel sıkıntımız olduğunu görüyorum, topluluğa faydalı içerik üretimi ve kısıtlı merit kaynağı.
Topluluğa faydalı içerik üretmeyi zamanla öğreneceğiz. Diğer konuda da bilinen 2 merit kaynağımız dışında bende merit kaynağı olmak için konu açmıştım.
Ama maalesef değerlendirmeye alınmadı. İnanıyorum ki zamanla Türkçe forumun merit kaynağı sayısı artacaktır.

Nacizane önerim, merit almak için post atmak yerine topluluğa bir faydam olsun diyerek post atmaya çalışın. Varlığınızın Türkçe foruma bir faydası olsun.
Eğer bunu canı gönülden yaparsanız zaten o meritler size gelir sizde eşe dosta değil sizin gibi foruma faydalı kişilere dağıtırsınız.

meritli hayattan ben cok memnun degilim malesef ama bunda kendi payim daha fazla. son zamanlarda pek faydali icerik uretemedim malesef ve su an hero olmam gerekirken senior kaldim.
whitecaramel1
Newbie
*

Activity: 217
Merit: 0

View Profile
June 08, 2018, 11:31:13 PM

çok umursamıyorum açıkçası..ben bu forumdan bilgi amaçlı yararlanıyorum.junior olmuşum member olmuşum bilgi almamda bir değişiklik sağlamıyor..
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: