Bitcoin Forum
June 15, 2024, 05:42:55 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X Binance'ta! Deposit işlemleri başladı! Trade 21 Haziran'da  (Read 937 times)
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 20, 2018, 12:52:03 PM

Yarın bitcoin de ufak tefek bile olsa yeşil modda gezerse Pundi X daha ilk günden güzel işler çıkartır diye düşünüyorum, Binance borsası artık prestijli bir borsa, yeni gelenlere katkısı oluyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
June 20, 2018, 02:57:57 PM

Ne yalan söyleyim, binanceye girme ihtimalinin düşük olduğunu düşünüyordum ama başardılar. Şimdi asıl düşündüğüm şu içinde 17 milyar pundi olan cüzdan adresinin akıbeti. İdex'de insanlar piyasa fiyatının altında satıyor, kaçırdığım bir nokta var ama çözemedim.
elithamal
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
June 20, 2018, 03:19:05 PM

Ne yalan söyleyim, binanceye girme ihtimalinin düşük olduğunu düşünüyordum ama başardılar. Şimdi asıl düşündüğüm şu içinde 17 milyar pundi olan cüzdan adresinin akıbeti. İdex'de insanlar piyasa fiyatının altında satıyor, kaçırdığım bir nokta var ama çözemedim.

bunu ben de çok düşünüyorum ama ben ekibin aldığı kanaatindeyim. bu sayede binance'da listelenmesi elbette coin için çok iyi bir başlangıç oldu daha 6.cı ayında coin

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
June 20, 2018, 03:54:17 PM

ekip başından beri yani token piyasaya çıktığından beri borsal hakkında hiç sansasyonel haber yapmadı. bu soruları cevapsız bıraktılar ve sadece işlerine konsantre oldular. Daha önceden de yazılmıştı. Ekbin bu şekilde davranması binance ile ilgili düşünceleri arttırıyordu (binance prensip olarak kendi adını kullanıp fiyatını şişiren coin ve tokenlerı listelemiyor.)
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
June 20, 2018, 04:02:26 PM

Hacklendi o kadar tokenleri ama hala yükselişte bu token walla helal olsun adamlara çalışıyor işlerinin peşindeler borsalaradagiriyolar hemde sağlam daha ne yapsın yatırımcısına
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 20, 2018, 04:14:50 PM

bunu ben de çok düşünüyorum ama ben ekibin aldığı kanaatindeyim. bu sayede binance'da listelenmesi elbette coin için çok iyi bir başlangıç oldu daha 6.cı ayında coin

Benimde düşüncem bu 200 milyon dolarlık cüzdan. Umarım ekip almıştır. Eğer balinanın elindeyse biraz korkutucu. Şunu da düşünüyorum, balinanın da olsa elindeki tokeni komple satmaya kalkismaz. Yavaş yavaş elindekini boşaltır. Herşeyin hayırlısı. Nasibimizde varsa iyi kazanıriz yoksa. Yapacak birşey yok. En büyük pismanligim 14 iken fiyatı az almış olmam. Demek ki nasip bu kadarmış deyip avutuyorum kendimi. herkese bereketli kazançlar dilerim
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
June 20, 2018, 04:52:39 PM

Niye düşük görüyordunuz ki bu ihtimali? O listede alabilecek en önemli proje Pundi X ikinci de Fusion'du zaten. Girdiği bütün oylamaları kazandırabilecek bir komüniteye sahip pundi x.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
June 20, 2018, 06:38:11 PM

arkadaşın dediği gibi, satacak adam öyle hemen kolay kolay satmaz, kamyon yığar gibi satmaz, bekler öyle satar
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
June 20, 2018, 06:43:53 PM

Sonunda gerçekten büyük bir borsaya girebildiler bikaç aydır birçok borsayla adı anılıyordu, yatırımcısına böyle kötü zamanda kazandıran nadir projelerden biri oldu bakalım bundan sonra nasıl devam edicek.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
June 20, 2018, 06:44:47 PM

Niye düşük görüyordunuz ki bu ihtimali? O listede alabilecek en önemli proje Pundi X ikinci de Fusion'du zaten. Girdiği bütün oylamaları kazandırabilecek bir komüniteye sahip pundi x.

Düşük görüyordum çünkü ico tamamlandığından itibaren düşüşlerde fiyat yükseltmeye yönelik birkaç manipülasyon girişimi oldu. Fon kurduk, geri alım yapacağız gibi durumlar. Bu nedenle Binance söylentilerinin de bu tip bir girişim olduğunu düşündüm, yanılmışım. Tabi son dönemde Binance'ye girip kısa süreli yükselişten sonra dibi boylayan çok coin oldu. Bu açıdan dikkatli olmak gerek; ben beklediğim şekilde bir yükseliş görürsem stop-loss için bir fiyat belirlemeyi düşünüyorum.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
June 20, 2018, 06:48:10 PM

Düşük görüyordum çünkü ico tamamlandığından itibaren düşüşlerde fiyat yükseltmeye yönelik birkaç manipülasyon girişimi oldu. Fon kurduk, geri alım yapacağız gibi durumlar. Bu nedenle Binance söylentilerinin de bu tip bir girişim olduğunu düşündüm, yanılmışım. Tabi son dönemde Binance'ye girip kısa süreli yükselişten sonra dibi boylayan çok coin oldu. Bu açıdan dikkatli olmak gerek; ben beklediğim şekilde bir yükseliş görürsem stop-loss için bir fiyat belirlemeyi düşünüyorum.
Dediklerinize katılıyorum. Ama ne olursa olsun arkada çok iyi bir komünite var. Herkes inanıyor ekibe.
Binance'a girince sonra düşen coinler konusunda kesinlikle haklısınız. Dikkatle seyretmek şart.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 20, 2018, 07:07:45 PM

Binance hayırlı olsun tüm yatırım yapan arkadaşlara.Umarım güzel seviyeler görürüz.Çok hızlı bir şekilde girdi Binance'ye.Bende bu kadar çabuk beklemiyordum.Okex resmen süründürdü.Uzattıkça uzattı.Binance kaçırmak istemedi ve aldı coini.İyi hacim yakalayacak iyi kazanacaktır Binance.
alchera
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
June 20, 2018, 07:37:08 PM

pundix nerden çıktı allah aşkına havven coin varkenn...neyse hayırlısı olsun bende yok varolana bol kazançlar
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
June 20, 2018, 10:12:15 PM

Yeni çıkan coin olmasına rağmen kısa sürede Binance'te listelenmeyi başardı, ekip bayağı iyi çalışıyor anlaşılan. Son dönemin popüler coinlerinden birisi oldu bayağı bir communitiy desteği var.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 20, 2018, 11:16:35 PM

Saat 02:00 da trade başlayacak deniliyordu ama bu vakitte hala başlamadı. UTC saatine göre 02:00 bizim buraya göre sabah 05:00  a denk geliyor. O saati bekleyemem artık gündüz ki fiyat durumuna göre satış yazarım. Şimdiden herkese pundix te bereketli kazançlar dilerim
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
June 21, 2018, 03:16:26 AM

Türkiye saati ile 05:00'da başlayacaktı trade ve tam saniyesinde başladı. Dİpten başladı sonra dengeyi yakaladı. Ş an 130-140 sat arası geziyor.
Herkesin beklentisi olan pump gelmedi. Gelmesini de beklemiyordum doğrusu. Millet çok hayalperest. Zamanla yavaş yavaş yükselsin Smiley

CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
June 21, 2018, 03:59:16 AM

Düşüş olduğu için tekrar bir alım yapacaklarını söylediler. 300 ethereumluk geri alım yapacaklar. Fiyata olumlu etkisi olur İnşallah

alaaddin
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
June 21, 2018, 04:31:06 AM

coinmarketcapta dolaşımdaki miktar ve market cap yazmıyor fiyat manipülatif gibi geliyor bakabileceğim biryer varmı.sadece şunun için ayaktayım bu saatte o kadar konusu güncel kaldı ki projeye inanan arkadaşların yarısı kadar ekip aktifse bana alım imkanı vermez muhtemelen.
bol kazançlar herkese
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
June 21, 2018, 05:06:36 AM

Şu anki genel hava Pundix in hali hazırda Binance borsasına da girmesiyle hızlı bir şekilde yükseleceği şeklinde.Zaten Binance a girmeden önce an itibariyle 10x yapmış bir proje.Evet güzel bir proje ve geleceği var.Fakat ben şu süreçte hevesli yeni yatırımcısının manipülasyona maruz kalacağını düşünüyorum.Keza fiyatta ani iniş-çıkışlar yaşanabilir.Dikkatli olmakta fayda.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 21, 2018, 05:08:14 AM

Çalınan tokenler sahiplerine teslim edildi mi bilmiyorum. Bu yüzden dolaşımdaki miktar hack olayından beri yazmıyor

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: